Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Adana - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    fuatbmw01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW
    gunaydın millet
    kara murat benim FUAT KOŞAK

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    frdndl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    günaydın millet

vefat eden arkadaşa allah rahmet eylesin
    yakınlarına sabır diliyorum
    sen kal aşk ben giderim buralardan

ethemhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xxxx
    Günaydın Adana Mt..Hayırlı İşler
    Motosiklete binmeden önce aynaya bak. Gülümsüyorsan, tak bire devam et.

maestro33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw R 1200 GS

Adana mt,bekliyoruz

*HaYduT* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    dül dül=)
    herkese tünaydın hayırlı işler bolll booll kazanç dilerim.
    uzun zamandır yoktum özledim hepinizi.ders yoğunluğu
    bir teklifim olucak abilerim amcalarım=)

bu hafta hava güzel olursa tekir yapalım ne dersiniz? büyüklerimin bir kararı varsa tabi onada uyarım

Alıntı jönysf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abilerim ya az önce bir arkadaşımızın ölüm haberini aldım ve yıkıldım. Moralmen çökmüş durumdayım. ismi : Faruk Bora Aydemir. Yamaha r6 sı vardı bugün toprağa verilmiş

allah rahmet eylesin. başın saolsun kanka.

Motosikleti
    cbr 600Fsport
    tünaydın herkese dün aynı haberi bende aldım gerçekten kanımızı donduran olaylar ALLAH kimsenin başına vermesin.aman dikkatli olalım abilerim kardeşlerim.yüzümüz her zaman gülsün.bol kazançlar.
    YETER Kİ İSTE O SENİ BULUR :cat:

Motosikleti
    fz1 fazerr
    Abilerim ya az önce bir arkadaşımızın ölüm haberini aldım ve yıkıldım. Moralmen çökmüş durumdayım. ismi : Faruk Bora Aydemir. Yamaha r6 sı vardı bugün toprağa verilmiş
    allah rahmet eylesin yakınlarına sabırlar dilerim.
    [U][U][COLOR="Red"][/COLOR][COLOR="Blue"]Menfaat yolunda edinilen dostluk,çile yokuşunda son bulurmuş[/COLOR][/U].[/U]

Motosikleti
    şimdilik yok ama ileride belki
    başımız sağolsun allah mekanını cennet etsin.

ethemhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xxxx
    Üst üste ölümlü kaza haberleri fazla canımı sıktı
    Motosiklete binmeden önce aynaya bak. Gülümsüyorsan, tak bire devam et.

Motosikleti
    BMW 1150 GS
    Selam Arkadaşlar öncelikle sadece sizlerin vasıtasıyla duyduğum kazayla ilgili merhuma allahtan rahmet ailesine sabırlar diliyorum.Yoksa rahmetliyi tanımam üstelik siteye yeni üye oldum.Tanışma bölümüne mesaj yazdım ama henüz Adanalı arkadaşlarla tanışamadık.İnşallah en kısa zamanda yeni dostluklar oluşturabiliriz.Adım Mustafa ACAR 45 yaşındayım Ceyhanda yaşıyorum Ceyhan Atatürk İlköğretim Okulunda İdari memur olarak çalışıyorum.cbf150 Honda sahibiyim.Eğer kabul ederseniz bende aranıza katılmak istiyorum.Gerek toplantılarınıza veya gezilerinize tabiki şartlarınızı bilmiyorum.Umarım benimde şartlarım uyar.En kısa zamanda görüşmek dileği ile Hoşçakalın.

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    Alıntı acar65 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam Arkadaşlar öncelikle sadece sizlerin vasıtasıyla duyduğum kazayla ilgili merhuma allahtan rahmet ailesine sabırlar diliyorum.Yoksa rahmetliyi tanımam üstelik siteye yeni üye oldum.Tanışma bölümüne mesaj yazdım ama henüz Adanalı arkadaşlarla tanışamadık.İnşallah en kısa zamanda yeni dostluklar oluşturabiliriz.Adım Mustafa ACAR 45 yaşındayım Ceyhanda yaşıyorum Ceyhan Atatürk İlköğretim Okulunda İdari memur olarak çalışıyorum.cbf150 Honda sahibiyim.Eğer kabul ederseniz bende aranıza katılmak istiyorum.Gerek toplantılarınıza veya gezilerinize tabiki şartlarınızı bilmiyorum.Umarım benimde şartlarım uyar.En kısa zamanda görüşmek dileği ile Hoşçakalın.
    hoş geldin mustafa kardeş.buradaki tüm arkadaşlarım genellikle bu sayfadan haberleştiğimiz için,tanışma bölümüyle pek ilgili değiliz.bizim gezilerimize katılmak için,motosiklet ehliyetinizin olması,kaskınızı takmanız ve uyum sağlamanız yeterli.çarşamba akşamları toplantılarımız olur,katılırsanız tanışma fırsatınız olur.ayrıca bizim gurubumuzda ceyhandan da 3 arkadaşımız var.onlarlada irtibat kurup,bizimle ilgili gerekli bilgileri,merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.tanışmak ümidiyle.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

celikgürsel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 1000 A
    iyi akşamlar.
    Honda CBF 1000'le Hayatı Dolu Dolu Yaşa !!!!

Motosikleti
    Honda Transalp XL 700 2009
    Bora hocam yeni haberim oldu... Ailecek başınız sağolsun... Allah rahmet eylesin... Bu arada motorcu kardeşimize de Allah rahmet eylesin... Mustafa Abi yarın arayacam seni, bugün aramışsın farketmedim... Hepiniz kendinize iyi bakın...
    ZEKA BOCALAR, DİL SÜRÇER, ZİHİN TÖKEZLER
    LUCRETIUS

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    günaydın arkadaşlar.

Alıntı Barbudos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bora hocam yeni haberim oldu... Ailecek başınız sağolsun... Allah rahmet eylesin...
    çok teşekkür ederim gökhancığım.

hatırlatma

Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    duyuru
    arkadaşlar,çoğunuzun tanıdığı,motorcu arkadaşımız,kardeşimiz,akdeniz motor kardeşliği'nin başkanı,halil beyaz kardeşimiz,az önce aradı.yeni bir klüp yeri kiralamışlar ve bu çarşamba akşamı,mt'yi davet ediyorlar.bu çarşamba toplantımızı,kendilerinin klübünde yapmamızı ve kaynaşmamızı,bizi orada ağırlayacaklarını söyledi.kendisi yıllardır bu camiaya gönül vermiş,motorculuk adına çok emeği olan bir arkadaşımız,dostumuzdur.iki muzafferle de yaptığım görüşmeler sonucu,bu çarşamba,arkadaşımızı onore etmek ve hayırlı olsun demek amacıyla yeni yerlerinde buluşmaya karar verdik.bilginize sunarım.
    adres:ismail ustanın dükkanından bir sonraki arada (mahfesığmaz yoluna doğru).nigahi soykan ilkokulu yanı.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

selo001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400

Buluşma

Akşam görüşmek üzere ilk gelişim olacak tanışmayı merakla bekliyorum.
    www.Motosiklet.net

Burak Cingiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA VFR 800 ABS EDS BGS '05
    ne kadar çok seviyorlar hemen başlık yapıştırmayı ölüm yarışıymış. Bu motorlar 120 den fazla gitmiyor yarışsalar böle mi olur dikkat öküz çıkabilir diye her yere tabela koysunlar böyle bir dönüşü ancak öküz yapar çünkü...

http://video.haberturk.com/video/index/44560

jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Burak Cingiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne kadar çok seviyorlar hemen başlık yapıştırmayı ölüm yarışıymış. Bu motorlar 120 den fazla gitmiyor yarışsalar böle mi olur dikkat öküz çıkabilir diye her yere tabela koysunlar böyle bir dönüşü ancak öküz yapar çünkü...

http://video.haberturk.com/video/index/44560
    üç gündür Bora gözümün önünde rahmetli çok etkiledi beni arkadaşlar. Aklımdan tam çıktı diyorum hop yine kaza videoları gözümün önunde.

Motosikleti
    honda 600 f
    herkeze günaydın bol kazançlar diliyorum .....

Motosikleti
    BMW 1150 GS
    çarşamba akşamları toplantılarımız olur,katılırsanız tanışma fırsatınız olur.ayrıca bizim gurubumuzda ceyhandan da 3 arkadaşımız var.onlarlada irtibat kurup,bizimle ilgili gerekli bilgileri,merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.tanışmak ümidiyle.
    Selam Bora bey teşekkür ederim.Cevapladığınız için.Ayrıca Ceyhanlı arkadaşların isimleri veya irtibat karabileceğim tel numaraları varsa çok makbule geçer.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 30 kullanıcı var. (0 üye ve 30 misafir)

Bu Konudaki Etiketler