Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Adana - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    JaNTi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha D'elight
    Ulen İso Sagır ve Dilsizler okuluna gitsen ne yapar eder orayıda karıştırır milleti birbirini düşürürsün korkulur senden nasıl bir potansiyel varsa sende çözemedik bütün Adana MT olarak
    Born To Be wild,Live to Ride...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    yamaha R1
    herkese merhaba son 3 sayfa yazıyı okudum ve benımde birkaç söylemek istedigim birsey var.kimse yanlış anlamasın sadece yorum ;
    her yazıda geyikten,uzak kalınmaktan ve gruplaşılmaktan bahsedilmiş.ben bu forma kayıt oldum ve bir kaç kez yazı yazdım hatta ilk kayıt oldugumda bazı arkladaşlarım ve yaşlarını bilmedigim için abilerim kardeşlerim bana gayet sıcak davrandılar hatta ilk yazımda geyik yaptılar sınava tabi tutulacagım gibisinden.daha sonra ben yazı yazmadım ama emınımki ben sürekli yasaydım uzak kalmazdım.yani sorunu sadece başkalarında aramayalım.Sonuçta hepimizin bir ortak noktası vardır ve eminimki konusuşacak konularda vardır.duydugum kadarıyla gezilerde cc yi ayrımıda yapılmıyor.Çnk gerçek motor binicisi motorun son model ve cc sine bakmaz isteyen 1950 model cooper a biner isteyen 2007 hayabusaya.Formda bu kadar söyleniyor hayabusa ile 250 cc den bahsediliyor hatta kafa tuttu mavrasıda geciyor ayrım yapılacak olsa böyle birsey olmaz bile ve gezilerde belli cc ler olur.ama her duyuruda sadece kaskını motorunu al gel deniliyor.Bende henüz hiçbir geziye katılmadım,sima olarak veya da tanıdıklarımın oldugunu biliyorum tanımıyor olmasam bile bazı arkadaşlarım bana Mt kulubune gittik herkes cok iyi karsıladı diyordu.
    Henüz Mt kulubune bende gitmedim ama bildigim kadarıyla gittiğimde zorlanmayacagım ve yabancılık cekmeyecegim bir yer oldugunu düşünüyorum.
    Diyecegim o ki, suçlu yada suçsuz hepimiz motorcuyuz her zman karşı taraftan beklemeylim bu formu herkes okuyor sonucta ve buraya yazılmış duyurular hepimiz için geçerlidir belki 15 20 kişi arasında samimilik olabilir sonucta bunların evliyatını bilmiyoruz kimsede buna karısamaz.ama konusmak isteyen konusur,gezilere gitmek isteyen gider kimse kimseyi dışlamaz.....

kimse yanlış anlamasın kimseyi kıracak sekilde birsey söylediğimi sanmıyorum sadece uzaktan izleyiciyim ama adana mt grubunun birlik içinde oldugunu biliyorum ve biz motorcuların kötü izlenim bırakmaması için herkesin bizim varlığımızı bilmeleri için birlik olmaya çalısırken kimseyi dışlamak gibi niyetlerini oldgunuda sanmıyorum.
    [COLOR="Blue"]HER ZAMAN HER YERDE GFB.....[/COLOR]

Motosikleti
    değişiyor :)
    Alıntı mertcanR1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese merhaba son 3 sayfa yazıyı okudum ve benımde birkaç söylemek istedigim birsey var.kimse yanlış anlamasın sadece yorum ;
    her yazıda geyikten,uzak kalınmaktan ve gruplaşılmaktan bahsedilmiş.ben bu forma kayıt oldum ve bir kaç kez yazı yazdım hatta ilk kayıt oldugumda bazı arkladaşlarım ve yaşlarını bilmedigim için abilerim kardeşlerim bana gayet sıcak davrandılar hatta ilk yazımda geyik yaptılar sınava tabi tutulacagım gibisinden.daha sonra ben yazı yazmadım ama emınımki ben sürekli yasaydım uzak kalmazdım.yani sorunu sadece başkalarında aramayalım.Sonuçta hepimizin bir ortak noktası vardır ve eminimki konusuşacak konularda vardır.duydugum kadarıyla gezilerde cc yi ayrımıda yapılmıyor.Çnk gerçek motor binicisi motorun son model ve cc sine bakmaz isteyen 1950 model cooper a biner isteyen 2007 hayabusaya.Formda bu kadar söyleniyor hayabusa ile 250 cc den bahsediliyor hatta kafa tuttu mavrasıda geciyor ayrım yapılacak olsa böyle birsey olmaz bile ve gezilerde belli cc ler olur.ama her duyuruda sadece kaskını motorunu al gel deniliyor.Bende henüz hiçbir geziye katılmadım,sima olarak veya da tanıdıklarımın oldugunu biliyorum tanımıyor olmasam bile Bu Rock arkadasım sen beni iyi tanıyorsun :D sen bana Mt kulubune gittik herkes cok iyi karsıladı demiştin.
    Henüz Mt kulubune bende gitmedim ama bildigim kadarıyla gittiğimde zorlanmayacagım ve yabancılık cekmeyecegim bir yer oldugunu düşünüyorum.
    Diyecegim o ki, suçlu yada suçsuz hepimiz motorcuyuz her zman karşı taraftan beklemeylim bu formu herkes okuyor sonucta ve buraya yazılmış duyurular hepimiz için geçerlidir belki 15 20 kişi arasında samimilik olabilir sonucta bunların evliyatını bilmiyoruz kimsede buna karısamaz.ama konusmak isteyen konusur,gezilere gitmek isteyen gider kimse kimseyi dışlamaz.....

kimse yanlış anlamasın kimseyi kıracak sekilde birsey söylediğimi sanmıyorum sadece uzaktan izleyiciyim ama adana mt grubunun birlik içinde oldugunu biliyorum ve biz motorcuların kötü izlenim bırakmaması için herkesin bizim varlığımızı bilmeleri için birlik olmaya çalısırken kimseyi dışlamak gibi niyetlerini oldgunuda sanmıyorum.
    Bu rock arkadaşımıda kızıştırmak için söyledim sadece GFB....
    çok güzel yazmışsın arkadaşın canı gönülden tebrik ederim seni
    benim için küçükken yaramaz diyorlardı büyüdüm artık yarabiliyorum
    feel the fear and do it anyway ::deliir::

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    her yazıda geyikten,uzak kalınmaktan ve gruplaşılmaktan bahsedilmiş.ben bu forma kayıt oldum ve bir kaç kez yazı yazdım hatta ilk kayıt oldugumda bazı arkladaşlarım ve yaşlarını bilmedigim için abilerim kardeşlerim bana gayet sıcak davrandılar hatta ilk yazımda geyik yaptılar sınava tabi tutulacagım gibisinden.daha sonra ben yazı yazmadım ama emınımki ben sürekli yasaydım uzak kalmazdım.yani sorunu sadece başkalarında aramayalım.Sonuçta hepimizin bir ortak noktası vardır ve eminimki konusuşacak konularda vardır.duydugum kadarıyla gezilerde cc yi ayrımıda yapılmıyor.Çnk gerçek motor binicisi motorun son model ve cc sine bakmaz isteyen 1950 model cooper a biner isteyen 2007 hayabusaya.Formda bu kadar söyleniyor hayabusa ile 250 cc den bahsediliyor hatta kafa tuttu mavrasıda geciyor ayrım yapılacak olsa böyle birsey olmaz bile ve gezilerde belli cc ler olur.ama her duyuruda sadece kaskını motorunu al gel deniliyor.Bende henüz hiçbir geziye katılmadım,sima olarak veya da tanıdıklarımın oldugunu biliyorum tanımıyor olmasam bile Bu Rock arkadasım sen beni iyi tanıyorsun :D sen bana Mt kulubune gittik herkes cok iyi karsıladı demiştin.

Bu rock arkadaşımıda kızıştırmak için söyledim sadece GFB....
    daha önce dedimmi bilmiyorum,demişsemde pekişsin.
    hoşgeldin
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

Motosikleti
    yamaha R1
    teşekkür ederim demişşende sorun değil dememişsende eywallah

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    teşekkür ederim demişşende sorun değil dememişsende eywallah
    mertcan motorun avatarındaki renkte ise ben seni klupte gördüm gibi hatırlıyorum Şehitleri anma töreni için toplandığımızda gelmiştim yanlış hatırlıyorsam özürr bu arada adım ismail ama iso derler

janti abi hadi bi tanışma düzenleyinnn ben bu arkadaşları merak ediyorum yaaa illaki bizmi el atalımmm gençliğin önünü açıyoz ama bizi aç bırakmayınnn
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

zion1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti :)
    Alıntı zion1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yazan speddy iso

bunrecum gurbanım ne yaneee sen şimdi anıla kansızzzz mı demek istiyosunnnn

DUYURU!!
    bu yazı benim degil iso bir ara benim pc nin başına oturdu ne işler karıştırmış yaw herkese duyrulur bu iso çookk ...........biri yaw noktaları herkes kafasına göre doldursun

mertcanR1 ''i de ayrıca kutlarım
    BEN DEGİL,BİZ DİYE ÇIKTIK BU YOLA

barrokas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    maxillofacialtrauma Hamamatsu
    Alıntı BUnReCU adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu kısmı ben üzerime alındım ve yazdım:

birkaç kere iş icabı kasksız motosiklet kullanan bendim.

gezen değil !

iş icabı kullanmak zorunda olan!

bunun açıklamasını da defalarca yaptım!

haaaaaa
    ola ki bana ise lafın:
    altında mobilet de olsa, goldwing de olsa, 1000rr, varadero, vs de olsa,
    bunlar yok diyelim, birine artçı bile olsan:
    anında gezi, toplantı, vs iptali veya yanıltması olur!

sonuçta her grupta sözü geçen kişiler vardır, onlardan biri de benim!

janti, wodka, makine, ertugrul, strife, vs, vs, sorabileceğin çok kişi var sitede.
    ''bu kız bişiler sallıyor ama doğru mudur'' diye.

tekrar edim: eğer ki lafın bana ise, yukarda yazdıklarım sana
    eğer ki lafın bana değil ise, eiwalla fakat kime olduğunu açıkça yaz ki polemik doğmasın, hem de delikanlılık olsun

iyi günler...
    Delikanlılık anlayışı bumudur,sence senin anlayacağın türden bi durum değildirki,cevabını herkes çok iyi biliyor,seni yada bir başkasını bir başkasına sormak gibi bir gaflette bulunmam,,,,,

Polemik yaratılacak bir durum olacağını sanmıyorum.çünkü hepiniz yeterince anlayışlı insanlarsınız

Sevgiler Adana MT
    Tahsin Oğuz Acartürk çok KRAL adamsın......

pazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uzan zamandır yapılamayan gezilerin bunye uzerinde birikmiş stresini burada mı atıyorsunuz!Madem oyle alın size bir teklif.Pazar gunu karda motor surup, dusmeye kimler var?
    Dipnot:Teklifim tatlı su motorcularına degil harbilere.

Motosikleti
    R1_8
    Alıntı pazer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzan zamandır yapılamayan gezilerin bunye uzerinde birikmiş stresini burada mı atıyorsunuz!Madem oyle alın size bir teklif.Pazar gunu karda motor surup, dusmeye kimler var?
    volkan ben varımda benim motorum o yollara biraz gönülsüz duruyo sankimmm

ice300 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660R
    kulağa hoş geliyo çamurda olursa süper olur
    sürebiliyorum, öyleyse varım :)
    [URL="www.bikepics.com/members/ice300"]www.bikepics.com/members/ice300[/URL]

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    aha cevap yazmaya uygun mantıklı bi post
    kardeşim ben gelirim tabiki kar su çamur bize göre biliosun
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

Motosikleti
    yamaha R1
    [QUOTE=efendy_iso;870256]mertcan motorun avatarındaki renkte ise ben seni klupte gördüm gibi hatırlıyorum Şehitleri anma töreni için toplandığımızda gelmiştim yanlış hatırlıyorsam özürr bu arada adım ismail ama iso derler

önemli degil ama ben değildimiso biz senınle 1 ay önce forma ilk kayıt oldugumda tanışmıştık sanırım.ama ben biraz uzak kaldım formdan.henüz hiçbir faliyetinize katılamadım.Ancak her akşam yılmaz abinin ordayım.evet motorum kırmızı beyaz adanada bir kaç tane var sanırım karıştırmıs olabilirsin.ama en yakın zamanda aranızda bulunacagımdan emın olabilirsiniz.tekrar tanıştıgıma memnun oldum....

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benden pass.
    motoruma kıyamam
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

Motosikleti
    Yamaha D'elight
    ADANA SSK HASTAHANESİNDE YATMAKTA OLAN CABBAR YENİDOGAN İÇİN ACİL AB RH + KANA İHTİYAC VARDIR.ZOR BULUNAN BİR KAN GRUBUDUR.KAN GRUBU UYAN İNSANLARIN HASTAHANEYE BAŞVURMASI RİCA OLUNUR !!!

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Yusuf abiyi aradım toynaklarına sıktım...Yav Çukurova motorcu tayfasına uğrayan eden yokmu...iki foto çekin yollayın...

janti kanka o bahsettiğin nick oğluna aitmiş...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    Merhaba

Öncelikle Burcu'nun amcasına geçmiş olsun diyorum.

Bu haftasonuna gezi önerim var arkadaşlar. Hep beraber kaynargöz'e gidelim diyorum. Güzelce yemeklerimizi yer sohbet ederiz. Başka önerisi olan arkadaş varsa hemen söylesin. Bugün netleştirelim ki herkese haber verebilelim. Görüşmek üzere.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

Motosikleti
    ne istersen var :P
    arkadaşlar kan bulunmuştur. ilginize teşekkür ederim janti ve makine
    [COLOR="Red"][B]geçmişte BUnReCU idi[/B][/COLOR]
    [B]ama hâââLâââ[/B]
    [B][COLOR="Magenta"]chica del viento[/COLOR][/B] [B]of 01 [/B] :cherry: & [B][COLOR="Lime"]miss dr[/COLOR][/B] ::159::

Motosikleti
    R1_8
    Burcu amcan için üzüldüm geçmiş olsun Allah'tan acil şifalar dilerimm

Motosikleti
    Yamaha D'elight
    Alıntı BUnReCU adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar kan bulunmuştur. ilginize teşekkür ederim janti ve makine

Ne demek Burcu.Amcan için tekrar geçmiş olsun ALLAH şifa verir de en kısa zamanda aranıza döner inşallah...

Evet arkadaşlar Pazar günü gezi yapılıyor kimsenin bir fikri yokmu acaba..? Fikirlerinizi en kısa zamanda Hasan (Makine) arkadaşıma iletin, ona göre biran once yer netleşsin ve program yapılsın.Önümüzdeki hafta içi kısmet olursa tekrar toplanacagız.Ben geçen toplantıya katılan tüm arkadaşlara haber verecegim.Gelmek isteyenler var ise bana özel mesaj atsın.Herkesten haber bekliyorum.Gorusmek dilegi ile...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 73 kullanıcı var. (0 üye ve 73 misafir)

Bu Konudaki Etiketler