Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Adana - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben bu camiada yaklaşık 10-12 aydır bulunuyorum.bu kadar kısacık sürede buraya yazı yazan ve yazmayan birçok arkadaşım oldu.eğer hiç kimseyi tanımamaktan şikayetçi iseniz yada eksikliğini yaşıyorsanız,o zaman buradan herkese açık açık ilan edilen toplantıya buyurup gelseydiniz keşke.bir anda 20 tane motor sevdalısını tanırdınız.yinede sizi aramızda görmekten mutlu olacaktır bu motor sevdalıları.zaten sizde burada bulunduğunuza göre,sizde bu sevdadansınız.o halde ortada hiç bir engel yok.ee hadi hep beraber paylaşalım bu sevdayı,yolları,rüzgarı.bekliyoruz.sevgilerimle.
    bora abi sen ne güzel bi insansın.özlediğimi hissettim inan
    Alıntı barrokas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abim sana katılıyorum ama,cc ye göre ilgi olayı burda çok fazla,adam öğrenmek için 250lilik motor almış,,r6 yla motorunu ve kendi kafasını patlatanve kafassını patlatan adama ders vermeye çalışan ,motor sevdasından vazgeçememiş,insanlara lolo yapan insanlarla bir araya gelmiş ama 250cccik motoruyla,ben herşeyim diyebilen kişilerin bulunduğu ortama kim girmek isteyebilirki,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,SAYGILARIML A

MADE BY BARROKAS AND JAPAN TECHNOLOGY,NOT KOREAN
    abi kusura bakma ama bana biraz alakasız gibi geldi.
    neyse o bi yana 600 lük suzuki olayın vardı diye hatırlıyorum,gelişmeleri anlatsan
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    Abim sana katılıyorum ama,cc ye göre ilgi olayı burda çok fazla,adam öğrenmek için 250lilik motor almış,,r6 yla motorunu ve kendi kafasını patlatanve kafassını patlatan adama ders vermeye çalışan ,motor sevdasından vazgeçememiş,insanlara lolo yapan insanlarla bir araya gelmiş ama 250cccik motoruyla,ben herşeyim diyebilen kişilerin bulunduğu ortama kim girmek isteyebilirki,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,SAYGILARIML A

MADE BY BARROKAS AND JAPAN TECHNOLOGY,NOT KOREAN
    Şimdi çağtaycım canım, öncelikle R6 ile patlayan adam, profesyonelliğin doruk noktasına ulaşmış adammıdır, ona kimse bişey söyleyemezmi ,patlamak bu işte madalya almak gibi bişeymidir ,neyse kafan iyi senin saçmalamışsın azcıkk

hı bu arada, ne demek len 250 ile başlamışş, not korean bilmem ne, sen benim kim olduğumu biliyormusunnn
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu arada....
    arkadaşlar madem adana mt topiği bu,diyorumki motosiklet camiası olarak adanada çektiğimiz sıkıntılar,başımıza gelen problemler,yada tavsiyeler olarak paylaşım olayı başlatsak.
    hem topik daha verimli olur kanısındayım.
    hem geyik yapıldığından şikayetlenen arkadaşlara biraz su serper
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

Motosikleti
    değişiyor :)
    Alıntı wild1600 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle selam; bende Bu Rock a katılıyorum..bence haklı..Nedeniise; Janti bey siz burada bayağı bi arkadaş grubu oluşturmuşsunz ve çok samimisiniz allah sammiyetınızı arttırsın ..ben bu insanların hiçbirini tanımıyorum. alanınızı sadece geyıkalanına çevirmisiniz ben nasıl tanımadığım insanla geyık yapabilirim? birde ben geyık yapmam sevmemde..illakı mesajmı yazalım ,illakı geyıkmıyapalımda bize gezi hakkında bilgi verilsin.. yani ben geyık yapmadan da bilgi versen olmazmı? Ben adanalıyım adanada oturuyorum ve motorum var tek geziyorum..Davet olmadan hiç biyere gitmem..davet edeceksınkı geleceğiz..illakı telefon et demıyorum veya davetıye mektubu gönderde demıyorum...sadece ya burdakı yere veya mt dekıyere mesaj atmanız yeterlı olacaktır..sonra demeyın bu arkadaşlar neden tek gezıor diye
    eksıklığı sizler kendınızde arayın

kimse birbirini tanımıyordu burda herkez zamanla tanıdı kusura bakmayın ama forumu sadece okumakla yetinirseniz olacağı bu biz kimsenin peşinden sende gel senide arıcam falan diye koşturamayız görevimiz değil sitede kim aktifse kime ulaşabiliyorsak onlara haber verebildik herkeze kapımız açık hepimiz arkadaşız kardeşiz ayırım yok eksiklini hissetcemiz bişeyde yok için rahat olsun
    benim için küçükken yaramaz diyorlardı büyüdüm artık yarabiliyorum
    feel the fear and do it anyway ::deliir::

JaNTi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha D'elight
    Öncelikle selam; bende Bu Rock a katılıyorum..bence haklı..Nedeniise; Janti bey siz burada bayağı bi arkadaş grubu oluşturmuşsunz ve çok samimisiniz allah sammiyetınızı arttırsın ..ben bu insanların hiçbirini tanımıyorum. alanınızı sadece geyıkalanına çevirmisiniz ben nasıl tanımadığım insanla geyık yapabilirim? birde ben geyık yapmam sevmemde..illakı mesajmı yazalım ,illakı geyıkmıyapalımda bize gezi hakkında bilgi verilsin.. yani ben geyık yapmadan da bilgi versen olmazmı? Ben adanalıyım adanada oturuyorum ve motorum var tek geziyorum..Davet olmadan hiç biyere gitmem..davet edeceksınkı geleceğiz..illakı telefon et demıyorum veya davetıye mektubu gönderde demıyorum...sadece ya burdakı yere veya mt dekıyere mesaj atmanız yeterlı olacaktır..sonra demeyın bu arkadaşlar neden tek gezıor diye
    eksıklığı sizler kendınızde arayın
    Selamlar arkadaşım.Sen ve bu Rock gbi arkadaşların tepki maili atmasına bir anlamda sevindim.Bu Adana da gerçekten insanların birşeyler yapmak istediginin göstergesidir.Bunu samimiyetinize veriyor ve içtenlikle teşekkür ediyorum.

Öncelikle şunu söyleyim bu yapılan ilk toplantı son günlerde sürekli Adana MT ye giren ve genellikle önceden tanıdıgımız insanları toplamaya yönelik idi.Önce bu işe uzun süredir gönül veren insanları toplamalıyız kemikleşmeyi saglamalıyız ki bu işin temelleri saglam otursun die düşündüm.Senin gbi bir kaç tane daha motosiklet dostu bana sitem etti haklılarda gözden kaçanlar oldu fakat...

Bizim asıl amacımız Adanada bu işe gönül vermiş insanları bir çatı altında buluşturup Adana da motorculugun grup sürüşünden ibaret olmadıgını göstermek ve çeşitli faliyetler ile göz önünde bulunmaktır.İlerisi için bazı hedeflerimiz var ve bunun içinde sayımızı 20-30 lardan 60-70 lere belki 100 e çıkarıp Adana da bu işi hak ettigi kimlik ve vizyon a oturtmak.Bu da senin gbi motosiklete gönül vermiş insanları zaman içinde aramıza alıp büyümemiz sayesinde olacaktır emin ol.Anlayışın için şimdiden Teşekkürler...
    Born To Be wild,Live to Ride...

barrokas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    maxillofacialtrauma Hamamatsu
    neyse o bi yana 600 lük suzuki olayın vardı diye hatırlıyorum,gelişmeleri anlatsan[/QUOTE]

Demir sana alakasız gelmiş olabilir,ama birlik ve beraberliğin olmadığı kanısındayım

suzuki gitti,zxr750de gitti biri amasyada biri kırklaelinde beklemedeyiz şimdi

Alıntı efendy_iso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi çağtaycım canım, öncelikle R6 ile patlayan adam, profesyonelliğin doruk noktasına ulaşmış adammıdır, ona kimse bişey söyleyemezmi ,patlamak bu işte madalya almak gibi bişeymidir ,neyse kafan iyi senin saçmalamışsın azcıkk

hı bu arada, ne demek len 250 ile başlamışş, not korean bilmem ne, sen benim kim olduğumu biliyormusunnn
    Profesyonel mi dedin,msjmda öyle bir kelime sarfetmediğimi görüyorum ama nerden alaka kurduysan hemen atlamışın,patlayan adam kimseye bişey söylememişse kimse ona bişey söylemesin derim özellikle kask takma konusunda,,,,,kask takmayan aramıza gelmesin topiği vardı,,orda ahkam kesenleride gördük kasksız gezerken,

benim kafam her zaman iyi,her zaman

Senin kim olduğunun bir önemi var mı?sence,Ve üzerine alınmış gördüm seni
    Tahsin Oğuz Acartürk çok KRAL adamsın......

Motosikleti
    HONDA CBR 125 R
    neyse o bi yana 600 lük suzuki olayın vardı diye hatırlıyorum,gelişmeleri anlatsan

Demir sana alakasız gelmiş olabilir,ama birlik ve beraberliğin olmadığı kanısındayım

suzuki gitti,zxr750de gitti biri amasyada biri kırklaelinde beklemedeyiz şimdi

Profesyonel mi dedin,msjmda öyle bir kelime sarfetmediğimi görüyorum ama nerden alaka kurduysan hemen atlamışın,patlayan adam kimseye bişey söylememişse kimse ona bişey söylemesin derim özellikle kask takma konusunda,,,,,kask takmayan aramıza gelmesin topiği vardı,,orda ahkam kesenleride gördük kasksız gezerken,

benim kafam her zaman iyi,her zaman

Senin kim olduğunun bir önemi var mı?sence,Ve üzerine alınmış gördüm seni[/QUOTE]

kanka neler yazmışın sen ya puhahaha
    [COLOR="White"][B][I][U]ADIM[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B][I][U]FURKAN[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="White"][B][I][U]LAKABIM [/U][/I][/B][/COLOR][COLOR="Black"][I][U][U][B]BlaCk_DoG_rR[/B][/U][/U][/I][/COLOR] [COLOR="White"][B][I][U]GENELİKLE[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B][I][U]ALMAN [/U][/I][/B][/COLOR][COLOR="White"][B][I][U][COLOR="White"]DERLER[/COLOR][/U][/I][/B][/COLOR]

arkadaşlar yağmur yağmaya başladı ve benim özlemle beklediğim camur :ortaya cıktı ama nedense üstü başı çamur .. o günkü yaşadığı tecrübenin mutluluğu içinde evine giden bir croscu görmedim .....burdan croscu arkadaşlara sesleniyorum kirlenmek güzeldir
    rüzgar nekadar şiddetli olursa olsun taşın üstünden sadce toz parcalarını götürür

wild1600 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamahaxvs1600
    Alıntı strife adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kimse birbirini tanımıyordu burda herkez zamanla tanıdı kusura bakmayın ama forumu sadece okumakla yetinirseniz olacağı bu biz kimsenin peşinden sende gel senide arıcam falan diye koşturamayız görevimiz değil sitede kim aktifse kime ulaşabiliyorsak onlara haber verebildik herkeze kapımız açık hepimiz arkadaşız kardeşiz ayırım yok eksiklini hissetcemiz bişeyde yok için rahat olsun
    sen böyle düşünüyorsan sana bi lafım yok..hatta senın gibi düşünenlere ben selam bile vermem

biz 2000 yılında gazeteye ilan verdık ve 7 kişii olduk..bodrum marmarıs antalya kütahya nigde konya afyon,ve sayamadığım o kadar yer varkı köy kasaba yağmur çamur ve karda yolculuk yaptık adımızı sağa sola duyurmaya çalıştık grubumuzu genişletmek içn,, bide sen dıosunkı biz kımseyı arayamayız..yaw ben 3 hat aldım sırf arkadaşlarım bana ulaşsınlar dıe ve benher hafta sonutüm arkadaşlarımı arıyordum..biz böyleydık..ama siz yenilere benayak uyduramam..herkesın düşüncesı farklı ben JANTI ye yorumumu anlattım herkesten bi anlayışçıktı..JANTI nın cevabı diğer arkadaşlarının cevabından daha olumlu

Alıntı demirgursel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu arada....
    arkadaşlar madem adana mt topiği bu,diyorumki motosiklet camiası olarak adanada çektiğimiz sıkıntılar,başımıza gelen problemler,yada tavsiyeler olarak paylaşım olayı başlatsak.
    hem topik daha verimli olur kanısındayım.
    hem geyik yapıldığından şikayetlenen arkadaşlara biraz su serper
    (geyık yapıldığında şikayetlenen arkadaşlara biraz su serper) cümlesi hiç olmamış bunuyazmasaydın daha ii olurdu..alaycı bir tavır sergilemişsin..ben okuyunca bozuldum..sen geyığını yap arkadaş
    ben sadece sizden ;yorumumu anlayacak bi tek cümle istedım..fakat JANTİ dışında herkes alaycı tavırlarını sergiledier..Bu durumda ne yapabilirimki?..mt ye gelıpben geldım s.a mmü diyeceğm??motordanda bıktım motorcu dostu dıyenlerdende
    GErçek motorcu dostu bu cümlelerı aksettırmemelı bence

Motosikleti
    R1_8
    sen böyle düşünüyorsan sana bi lafım yok..hatta senın gibi düşünenlere ben selam bile vermem

biz 2000 yılında gazeteye ilan verdık ve 7 kişii olduk..bodrum marmarıs antalya kütahya nigde konya afyon,ve sayamadığım o kadar yer varkı köy kasaba yağmur çamur ve karda yolculuk yaptık adımızı sağa sola duyurmaya çalıştık grubumuzu genişletmek içn,, bide sen dıosunkı biz kımseyı arayamayız..yaw ben 3 hat aldım sırf arkadaşlarım bana ulaşsınlar dıe ve benher hafta sonutüm arkadaşlarımı arıyordum..biz böyleydık..ama siz yenilere benayak uyduramam..herkesın düşüncesı farklı ben JANTI ye yorumumu anlattım herkesten bi anlayışçıktı..JANTI nın cevabı diğer arkadaşlarının cevabından daha olumlu

(geyık yapıldığında şikayetlenen arkadaşlara biraz su serper) cümlesi hiç olmamış bunuyazmasaydın daha ii olurdu..alaycı bir tavır sergilemişsin..ben okuyunca bozuldum..sen geyığını yap arkadaş
    ben sadece sizden ;yorumumu anlayacak bi tek cümle istedım..fakat JANTİ dışında herkes alaycı tavırlarını sergiledier..Bu durumda ne yapabilirimki?..mt ye gelıpben geldım s.a mmü diyeceğm??motordanda bıktım motorcu dostu dıyenlerdende
    Abicim kaç yaşında olduğunu bilmiyorum ama Abicim demek istiyorumm , gurupta kimsenin birilerini istememek yada birilerini dışlamak gibi bi lüksü yok ,her mesajda herkesin dediği gibi, herkese kapımız açıkk ,burda kimsenin art niyetli bişey yazdığını düşünmüyorumm, çünkü burdaki herkes iyi niyetli kültürlü insanlardır ,o yüzden biraz fazla duygusalsın bence abi ,sen sıkıntını dile getirmişsin ,herkes kendi şivesiyle yada lehçesiyle sana bişeyler yazmış, yalnız konuşulan ortam forum ortamı olduğu için, kişiler yazıları nasıl isterse öyle okuyup ona göre yorum yapabiliyorlarr ,bence alaycı hiçbir cümle yok ,ama sen öyle diyosunn ,örnek benim gülerek yazdığım bişeyi sen ters algılayıp sinirlenebilirsin ,anlatımın temel taşları mimikler ve haraketlerdir ,eee bunlarıda forumda göremediğimizden ,yanlış anlaşılmalar oluyo kanısındayımmm, sizide aramızda görmek isterizzz SAYGILAR

zion1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti :)
    yaaaaaaaa yuh artık diyorum başkada bişey demiyorum bu gün bu sayfayı okurken gerçekden üzüldüm yapmayın arkadaşlar hepimiz aynı yolun yolcusuyuz tamam burda bazı arkadaşlar samimi dostluk kurmuş olabilirler birileriyle bende dahil..ama bu demek degildirki digerleri dışlanıyo veya biz kimseyi takmıyoruz gelen gelir gelmeyen gelmez mantıgı degil yaw..okudugum kadarıyla herkez birbirini yanlış anlıyo bazılarıda bazılarını iğnelemeye çelışıyo...

diger toplantıların daha güzel olacagını ve genel duyuru ile geniş katılım olacagını ümit ederek... herkese saygılarrr...
    BEN DEGİL,BİZ DİYE ÇIKTIK BU YOLA

Motosikleti
    R1_8
    Alıntı zion1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaaaaaaaa yuh artık diyorum başkada bişey demiyorum bu gün bu sayfayı okurken gerçekden üzüldüm yapmayın arkadaşlar hepimiz aynı yolun yolcusuyuz tamam burda bazı arkadaşlar samimi dostluk kurmuş olabilirler birileriyle bende dahil..ama bu demek degildirki digerleri dışlanıyo veya biz kimseyi takmıyoruz gelen gelir gelmeyen gelmez mantıgı degil yaw..okudugum kadarıyla herkez birbirini yanlış anlıyo bazılarıda bazılarını iğnelemeye çelışıyo...

diger toplantıların daha güzel olacagını ve genel duyuru ile geniş katılım olacagını ümit ederek... herkese saygılarrr...
    yav böyle ciddi konulara senin yazmaman gerektiğini defalarca söyledim uzun cümle kurunca saçmalıyosun kanka o yüzden yaneee

bu arada sonuna kadar haklısınnn

Motosikleti
    yav böyle ciddi konulara senin yazmaman gerektiğini defalarca söyledim uzun cümle kurunca saçmalıyosun kanka o yüzden yaneee

bu arada sonuna kadar haklısınnn
    lem olim sazanlık yapmasan olmaz dı yani degilmi... sitenin resmiii sazanı kankam benim... ahanda işye yazımda yazmış oldugum samimiiii kankam bu lanet olsun atsan atılmıyo satsan satılmıyo kanka dedik bikere yaw ömrümü yedi beeeaah genç yaşımda saçıma akdüştü bunun sayesinde kankası olmayan arkadaşlara duyurulur kankanızı seçerken dikkatli olun bu modellere dikkattttt

Motosikleti
    Çin İşİ CroS 200:)

olay geyige sarmış ve bi iddalaşma ya dönüşmüş..
    beyler adana türkiyede motor kullanımına en elverişli yerlerden biri..ve bununla beraber bi ton motorcu war...ama bunların arasında büyük cc"li motorcu deilde adam gibi motorcu arayışındayız...olayın özü budur..tmm geç olan birşeyi hiç uzatmadan yapalım...eminim bi çook arkadaşımda beni desteklicektir snnle ve burock arkadaşımızla en kısa zamanda tanışmak istioruz...eminim birbirinin yüzüne baktıgında herkezin bu gereksiz zıtlaşmalrdan dolayı biraz yüzü kızaraktır..çünkü hepimizin amacı ve temennisi aynı.ve emin ol buırdaki hiç kimse kendini üstün gören ve kendini begenmiş insanlar deil...iii motorcu olmamamız iyi niyetli olmamızdan kaynaklanıyo
    [FONT="System"][/FONT] Kap Redbull"unu Gel GÜzelim::comico::

JaNTi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha D'elight
    WILD1600 Arkadaşım bende senin düşüncelerine katılıyorum ve yaptıgın yorumda da haklısın.Biz ilk toplantı oldugu için herkese ulaşamadık.Ama emin ol herkese ulaşacagız.Arkadaşlarımın da söyledigi gbi amacımız adam gbi adamları toplayıp bu yolda bir bütün haline gelmek.

Senin gbi Motosiklete gönül vermiş gönül dostlarına tabiki de kucak acacagız.Bizim misyonumuz belli hedefimiz belli.Kimseye düşman degiliz dargın degiliz;kendini bilen herkese kapımız açık.Çok güzel hedeflerimiz planlarımız var umarım bunları da zaman içinde gerçekleştirecegiz.Senden ricam irtibatı koparmiyalım Adana mt de fikirlerimizi açıkca belirtelim.Ne kadar çok beyin o kadar çok fikir demek.Senden ve diger arkadaşlarımdan ricam birbirimizi tanımıyoruz o yüzden yazılan cümlelere sadece olumsuz tarafından bakmak yerine olumlu yanlarını görelim.Sevgiler saygılar...
    Born To Be wild,Live to Ride...

Motosikleti
    ne istersen var :P
    kask takmayan aramıza gelmesin topiği vardı,,orda ahkam kesenleride gördük kasksız gezerken,
    bu kısmı ben üzerime alındım ve yazdım:

birkaç kere iş icabı kasksız motosiklet kullanan bendim.

gezen değil !

iş icabı kullanmak zorunda olan!

bunun açıklamasını da defalarca yaptım!

haaaaaa
    ola ki bana ise lafın:
    altında mobilet de olsa, goldwing de olsa, 1000rr, varadero, vs de olsa,
    bunlar yok diyelim, birine artçı bile olsan:
    anında gezi, toplantı, vs iptali veya yanıltması olur!

sonuçta her grupta sözü geçen kişiler vardır, onlardan biri de benim!

janti, wodka, makine, ertugrul, strife, vs, vs, sorabileceğin çok kişi var sitede.
    ''bu kız bişiler sallıyor ama doğru mudur'' diye.

tekrar edim: eğer ki lafın bana ise, yukarda yazdıklarım sana
    eğer ki lafın bana değil ise, eiwalla fakat kime olduğunu açıkça yaz ki polemik doğmasın, hem de delikanlılık olsun

iyi günler...
    [COLOR="Red"][B]geçmişte BUnReCU idi[/B][/COLOR]
    [B]ama hâââLâââ[/B]
    [B][COLOR="Magenta"]chica del viento[/COLOR][/B] [B]of 01 [/B] :cherry: & [B][COLOR="Lime"]miss dr[/COLOR][/B] ::159::

Motosikleti
    R1_8
    Alıntı BUnReCU adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu kısmı ben üzerime alındım ve yazdım:

birkaç kere iş icabı kasksız motosiklet kullanan bendim.

gezen değil !

iş icabı kullanmak zorunda olan!

bunun açıklamasını da defalarca yaptım!

haaaaaa
    ola ki bana ise lafın:
    altında mobilet de olsa, goldwing de olsa, 1000rr, varadero, vs de olsa,
    bunlar yok diyelim, birine artçı bile olsan:
    anında gezi, toplantı, vs iptali veya yanıltması olur!

sonuçta her grupta sözü geçen kişiler vardır, onlardan biri de benim!

janti, wodka, makine, ertugrul, strife, vs, vs, sorabileceğin çok kişi var sitede.
    ''bu kız bişiler sallıyor ama doğru mudur'' diye.

tekrar edim: eğer ki lafın bana ise, yukarda yazdıklarım sana
    eğer ki lafın bana değil ise, eiwalla fakat kime olduğunu açıkça yaz ki polemik doğmasın, hem de delikanlılık olsun

iyi günler...
    yok canım bence bahsi geçen şahıs kesinlikle siz değilsinizzz üzerinize alınmışsınızzz kanımcaa

Motosikleti
    değişiyor :)
    yok canım bence bahsi geçen şahıs kesinlikle siz değilsinizzz üzerinize alınmışsınızzz kanımcaa
    olaya müdahele etmesen çıban çıkar dimi bi tarafında
    benim için küçükken yaramaz diyorlardı büyüdüm artık yarabiliyorum
    feel the fear and do it anyway ::deliir::

Motosikleti
    ne istersen var :P
    kansızzz

Alıntı strife adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olaya müdahele etmesen çıban çıkar dimi bi tarafında
    [COLOR="Red"][B]geçmişte BUnReCU idi[/B][/COLOR]
    [B]ama hâââLâââ[/B]
    [B][COLOR="Magenta"]chica del viento[/COLOR][/B] [B]of 01 [/B] :cherry: & [B][COLOR="Lime"]miss dr[/COLOR][/B] ::159::

Motosikleti
    Alıntı BUnReCU adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kansızzz

yazan speddy iso

bunrecum gurbanım ne yaneee sen şimdi anıla kansızzzz mı demek istiyosunnnn

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 67 kullanıcı var. (0 üye ve 67 misafir)

Bu Konudaki Etiketler