Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Adana - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    JaNTi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha D'elight
    BÜTÜN ADANA MT' NİN DİKKATİNE;

Arkadaşlar uzun süredir bahsettigim toplantı nihayet Cuma akşamı

gerçekleşecek.Daha once de belirttigim gbi amacımız sadece motosikletler ile toplanıp birarada gezmek,geyik yapmak

olmiyacak.Kendimizi topluma örnek bir topluluk olarak gösterebilecegimiz sosyal ve kültürel faliyetler de de bulunmalıyız.

Altındaki motosiklete göre arkadaş seçen ve insanları bu şekilde sınıflandıran;karşısındaki insanın kişiligini göz

önünde bulundurmayıp tamamen materyalist bir bakış açısı ile yaklaşan tiplere yer olmaması gerektigini düşünüyorum

Çogunuzunda benim gbi düşündügünüzü biliyorum arkadaşlarım.Toplantı yeri ve saati katılacak herkese teker teker

bildirilecek.Umarım Adana mt eski güzel günlerinden daha güzel günler görecek...

Alıntı mustafax89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelik le selam
    bu başlıkta ve önceki yazdıklarınızda adana mt nin eski günlerine dönmesi için bi araya gelmekten hep beraber güzel organizasyonklar yapmaktan vs bahsediyosunuz ki bunlar çok güzel elbette . ancak böyle bi buluşmanın ayrıntıları mademki herkesin biaraya gelmesi isteniyosa sadece bazı insankların özeline yazılıyo anlamadım ? yada mademki sadece gelmesini istediğiniz yada tanıdığınız arkadaşlar gelecek ise ve sadece onlara özelden yazacaksanız nerde nasıl buluşacağınızı, neden burda başlıklar açıp günlerdir yazıyosunuz adana mt yi toplayalım diye . sorun bence zaten önceden beri bu diilmiydi herkes sadece gelmesini istediği görüşmek istediği arkadaşıyla geziye gittiği sadece onlara özelden msj lar attığı için gruplaşma olduğu için diilmiydi bu parçalanmalar adana mt de ? bANA biraz garip geldide sormak istedim kusura bakmayın......
    Mustafa öncelikle merhaba.Adana da insanların motosiklette gruplaşmanın nedeni her önüne gelenin gezilere katılıp tabiri caiz ise 'one man show' yapmaya kalkmasıdır.Yarınki toplantıya katılacak insanların çogu birbirini daha onceden tanıyan insanlardır.Yeni tanışacagımız bir kaç arkadaşımız ise uzun süredir MT ye giren ve en azından 50-100 mesajı olan ve sürekli Adana mt ye yazan insanlardır.Bizim amacımız sadece gezi oldugu zaman görüşen kişileri buluşturmak yerine; beraber sosyal ve kültürel faliyetlerde bulunmak,gezi ve toplantılarını belli bir organizasyona göre ayarliyarak ''az ama öz'' kişileri buluşturmaktır.Tabiki böyle belli sayıda kalmiyacagız zamanla aramıza yeni yeni arkadaşlarda katılacaktır.Bu bazı şeylerin konuşulacagı bir toplantı oldugu için zaman ve yeri yazmadım ama ilerde senin gbi motosiklet dostlarını da aramızda görmek isteriz,saygılar...
    Born To Be wild,Live to Ride...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bu-rock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mrß arkadaşlar uzun süredir yazmıyorum...Sessiz bir şekilde sadece okuyorum..
    İçinizdeki çoğu arkadaşları ve abilerimizi tanıyorum.. Adana'daki bu gruplaşmanın bu şekilde önüne geçemessiniz hocam...
    Neden ? oturun bir özeleştirinizi yapın cevabını bulursunuz belki...
    Çok güzel bi açıklama yapmışsın Mustafa arkadaşımıza ok.
    Peki Adana mt nin en başındaki listede benim ismim var neden özele msj gelmedi?
    Seninle burada geyik yapmadığım için mi ?? veya
    Herhangi bi gezide 'one man show' umu mu gördün ??
    Profile baktığın zaman en son online olduğun tarih yazar...
    Bu da benim bu siteye girip girmediğimi gösterir..
    Sağlıklı , mutlu , kazasız ve belasız günler hepinize..
    mustafax89

JaNTi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha D'elight
    bu-rock
    mrß arkadaşlar uzun süredir yazmıyorum...Sessiz bir şekilde sadece okuyorum..
    bu yazı sana ait heralde arkadaşım.Eger sadece okumak yerine biraz daha faal olup yazmayıda denersen bizde son bi kaç haftadır sürekli yazan arkadaşlarımıza mesaj atarken sana da mesaj atarız.

Cuma akşamı 25-26 kişiye yakın bir kalabalıkla güzel bir toplantı yaptık,çok güzel şeyler konuştuk,sıkıntılarımız hakkında dertleştik planlar programlar yaptık çekirdek kadroyu ve görev dagılımını hemen hemen ortaya çıkardık.Yapılması gereken bazı şeyleri en kısa zamanda gerçekleştirip rayına oturttuktan sonra ileride sen ve mustafa gbi arkadaşlarımızı da aramıza alacagız hiç endişen olmasın.Amacımız gruplaşmak kendimizi soyutlamak degil sizin gbi olumlu düşünen arkadaşları bünyemize kazandırmaktır.Fikirlerini bizlerle paylaştıgın için saol,gorusmek dilegi ile

Toplantıya gelen bütün arkadaşlarıma tekrardan teşekkür ediyorum...
    Born To Be wild,Live to Ride...

bu-rock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben bu düşüncemi söylerken size yardımcı olup bişeyleri görmeniz için söledim..
    Ben sizin aranıza giremediğim için bi endişem yok..
    İyi insanlarsınız eminim..
    Polemik yaratmak gibi bi amacım da yok sadece dışarıdan olayların nasıl göründüğünü size aktarmaktı bu..
    Kendimi örnek verdim sadece benim gibi çok insan var ben bunlardan sadece biriyim..
    Kendinize iyi bakın herzaman yolunuz açık olsun...

Motosikleti
    değişiyor :)
    Alıntı bu-rock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bu düşüncemi söylerken size yardımcı olup bişeyleri görmeniz için söledim..
    Ben sizin aranıza giremediğim için bi endişem yok..
    İyi insanlarsınız eminim..
    Polemik yaratmak gibi bi amacım da yok sadece dışarıdan olayların nasıl göründüğünü size aktarmaktı bu..
    Kendimi örnek verdim sadece benim gibi çok insan var ben bunlardan sadece biriyim..
    Kendinize iyi bakın herzaman yolunuz açık olsun...
    biz zaten bazı yanlış hareketleri gördüğümüz için böyle bir karar aldık kendimizi üstün yada başkasını kendimizden küçük gördüğümüzden değil bu toplanmadaki amaç zaten birbirini tanıyan insanların aynı görüşlerini paylaştını onaylamak için yapılan bir toplantıydı nitekim kararlar alın janti arkadaşımızın dediği gibi altındaki motora göre adam seçen, bireysel fevri davranışlardan uzak yeni bir yapı oluşturmak amacımız dışardaki insanların motorculara bakış açılarını yapacağımız davranış ve hareketlerle bir nebze olsun değiştirmek bunu bugün toplantıya gelen arkadaşlarla yapamayız sizlerde aramızda olcaksınız sizlerde bize katılcaksınız
    benim için küçükken yaramaz diyorlardı büyüdüm artık yarabiliyorum
    feel the fear and do it anyway ::deliir::

zion1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti :)
    Alıntı strife adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biz zaten bazı yanlış hareketleri gördüğümüz için böyle bir karar aldık kendimizi üstün yada başkasını kendimizden küçük gördüğümüzden değil bu toplanmadaki amaç zaten birbirini tanıyan insanların aynı görüşlerini paylaştını onaylamak için yapılan bir toplantıydı nitekim kararlar alın janti arkadaşımızın dediği gibi altındaki motora göre adam seçen, bireysel fevri davranışlardan uzak yeni bir yapı oluşturmak amacımız dışardaki insanların motorculara bakış açılarını yapacağımız davranış ve hareketlerle bir nebze olsun değiştirmek bunu bugün toplantıya gelen arkadaşlarla yapamayız sizlerde aramızda olcaksınız sizlerde bize katılcaksınız

birde hadi atıyorum bir anda 50-- 100 kişi olsaydık o ortamda kim kiminle nasıl iletişim kura bilirdiki konuşulan çogu konu kulak arkası olurdu...
    yavaş yavaş herşey rayına girer yürüme den önce emeklemek lazım alınan arkadaşlarda alınmasınlar çünkü kendi adıma ben alınmazdım ordakilerin hepsiyle ahpaplıgım yok yüz aşinalıgı var sadece...ama eminim ki güzel bir oluşum olacak ....
    sygılar
    BEN DEGİL,BİZ DİYE ÇIKTIK BU YOLA

ressam_01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 FAZER, Honda CBF 150
    arkadaşlar bana bu kanuda yardımcı olacak varmı kullananlar bi konuşsa sevgiler
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...v55-sport.html

Motosikleti
    Çin İşİ CroS 200:)
    [QUOTE=ertuğrul;858132]
    Alıntı wodka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevindim hayırlısı olsun
    muhamuhamuahmauh
    nu benzin istasyonundan bnzin almaya yeni başladın hayırdır
    [FONT="System"][/FONT] Kap Redbull"unu Gel GÜzelim::comico::

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    [QUOTE=wodka;859512]
    Alıntı ertuğrul adlı üyeden alıntı Mesajı göster

muhamuhamuahmauh
    arkadaşım burası ciddi bi müessese lütfen geyik yapmayı bırakırmısınn illa kapıya güvenlikmi koyalımmmm
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

ahmetnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS DAKAR '06
    aslında aranızda olmayı çok isterdim ama işim gereği şehir dışındayım ve fırsat buldukça aranıza katılıyorum bu konuda ben motora göre arkdaş seçenlerin yanlış düşündüğü kanaatini taşıyorum bu tarz düşüncesi olan arkadaşarımız var ise bir yemek masasında karşısındada motoru olduğunu düşünsünler nekadar vakit geçirebilir ama bu demek değilki hacmi parası düşük motor sahiplerinin de hepsi adam akıllı her yerde çıkıyor uslubu ve tarzı farklı olan arkadaşlar ama bizlerin örnek davranışlarla toplumun iyi tarafında yer almamız gerektiğini düşünyorum en kısa zamanda görüşmek dileğiyle selamlar
    45km yol + 90km/h = 30dk. 45km yol 180km/h=15dk. kazancımız 15dk, peki kaybedeceklerimiz

Gnusher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp
    Arkadaşlar hepinize merhaba.Toplantıya gelemedim siteye bile giremiyordum zaten bir süredir amip vesilesiyle.Ne dandik bela bi hastalıkmış.Tek hücreli dedik adam yerine koymadık dağıttı valla.Toplantıda neler konuşuldu neler yapıldı bilmiyorum.Umarım güzel bişeylerin başlangıcı olur.Ahmet Abim uzaklardan dahil olmaya devam.Bknz cbf 150si var ama kişilik olarak tek geçerm.Hatta sürekli geçerm kendisini düzlükte virajda....Oyyy oyy yaz gelsede uzuuun uzuun yollara gitsek

wildwolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zealsun 150 chopper
    Evet toplantıya bende katılamadım aranızda olmayı çok istedim ama olmadı umarım toplantı güzel geçmiştir biraz ayrıntıları paylaşırsanız iyi olur.
    [COLOR="Green"][B][I]Gecelerin Gecesi Dolunayli_Gecem
    Çıktığı ini bilmeyen,kaç asırlık kini bilmez.Soyunu,dinini bilmeyen,gün gelir haddini bilmez.[/I][/B][/COLOR]

Motosikleti
    ne istersen var :P
    aaaaaaaaaaaaaaaaaaa

kriz geçiriorum

niye diye sormayın, burda yazamam.

sebebini tahmin edenler vardır

adana mt ile, sizlerle alakalı bi durum deil, sadece kusmak istedim
    [COLOR="Red"][B]geçmişte BUnReCU idi[/B][/COLOR]
    [B]ama hâââLâââ[/B]
    [B][COLOR="Magenta"]chica del viento[/COLOR][/B] [B]of 01 [/B] :cherry: & [B][COLOR="Lime"]miss dr[/COLOR][/B] ::159::

Motosikleti
    HONDA 1000 RR SUZUKİ GSXR1000

Motosikleti
    değişiyor :)
    Alıntı wildwolf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet toplantıya bende katılamadım aranızda olmayı çok istedim ama olmadı umarım toplantı güzel geçmiştir biraz ayrıntıları paylaşırsanız iyi olur.
    janti arkadaşımızın forumda yazdıgı konular konuşuldu toplantıya gelen herkezin hem fikir olduğu kanaatine varıldı ve bu doğrultuda kendimizi her geçen gün biraz daha geliştirerek ilerleme kararı aldık
    benim için küçükken yaramaz diyorlardı büyüdüm artık yarabiliyorum
    feel the fear and do it anyway ::deliir::

wildwolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zealsun 150 chopper
    janti arkadaşımızın forumda yazdıgı konular konuşuldu toplantıya gelen herkezin hem fikir olduğu kanaatine varıldı ve bu doğrultuda kendimizi her geçen gün biraz daha geliştirerek ilerleme kararı aldık
    Bilgi için teşekkürler arkadaşım
    [COLOR="Green"][B][I]Gecelerin Gecesi Dolunayli_Gecem
    Çıktığı ini bilmeyen,kaç asırlık kini bilmez.Soyunu,dinini bilmeyen,gün gelir haddini bilmez.[/I][/B][/COLOR]

[QUOTE=wodka;859512]
    Alıntı ertuğrul adlı üyeden alıntı Mesajı göster

muhamuhamuahmauh
    benzine gelen zamlardan haberin yok sanırım .. depomuzdan başka bir yerlerede giriyo onu hatırlatim dedim
    rüzgar nekadar şiddetli olursa olsun taşın üstünden sadce toz parcalarını götürür

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı BUnReCU adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aaaaaaaaaaaaaaaaaaa

kriz geçiriorum

niye diye sormayın, burda yazamam.

sebebini tahmin edenler vardır

adana mt ile, sizlerle alakalı bi durum deil, sadece kusmak istedim
    o ne ya
    hayırdır burcu,tahmin edemedim.
    acaba bende bi gerilikmi var,acaba çocukken ağaçtan düşme gibi bi vaka olabilirmiyim
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    Alıntı demirgursel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    acaba bende bi gerilikmi var,acaba çocukken ağaçtan düşme gibi bi vaka olabilirmiyim
    yok abi yok annen seni küçükken banyo ederken kafana banyo tasıyla vurmuşşş

toplantıya gelen herkezin hem fikir olduğu kanaatine varıldı
    ben hem fikir değilim arkadaşımm 90 'la yolmu biter benim gibi koskoca bi reyzingci içinnnn
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    iso hayırdır helikopter pilotluğuna merak sardığını duydum.pilot oluyormuşsun
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 35 kullanıcı var. (0 üye ve 35 misafir)

Bu Konudaki Etiketler