Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Adana - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    JaNTi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha D'elight
    BÜTÜN ADANA MT' NİN DİKKATİNE;

Arkadaşlar uzun süredir bahsettigim toplantı nihayet Cuma akşamı

gerçekleşecek.Daha once de belirttigim gbi amacımız sadece motosikletler ile toplanıp birarada gezmek,geyik yapmak

olmiyacak.Kendimizi topluma örnek bir topluluk olarak gösterebilecegimiz sosyal ve kültürel faliyetler de de bulunmalıyız.

Altındaki motosiklete göre arkadaş seçen ve insanları bu şekilde sınıflandıran;karşısındaki insanın kişiligini göz

önünde bulundurmayıp tamamen materyalist bir bakış açısı ile yaklaşan tiplere yer olmaması gerektigini düşünüyorum

Çogunuzunda benim gbi düşündügünüzü biliyorum arkadaşlarım.Toplantı yeri ve saati katılacak herkese teker teker

bildirilecek.Umarım Adana mt eski güzel günlerinden daha güzel günler görecek...
    Born To Be wild,Live to Ride...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    teknikhoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT
    İyiakşamlar.

Toplantı yerini ve saatini bildirirseniz katılmak isterim. Uzun zaman oldu sizlerle görüşmeyeli.

Motosikleti
    Yamaha D'elight
    Alıntı teknikhoca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyiakşamlar.

Toplantı yerini ve saatini bildirirseniz katılmak isterim. Uzun zaman oldu sizlerle görüşmeyeli.
    Hocam sana ve diger katılacak arkadaşlara özelden mesaj atıyoruz ya da telefonla veya msn ile haber veriyoruz.Eger özel mesajlarınızı kontrol ederseniz yeri ve zamanı göreceksiniz.Ayrıca ilk mesajı size attım Saygılar

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ertuğrul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar şu şahsı tanıyanınız varmı ( racing kırması turuncu renkte kanuni lazer marka kask kullanıyo)
    ciddi bir sorumu,şakamı var olayda.çözemedim ertuğrul.
    ciddiyse hayırdır,bişeymi oldu,kaza felan yok deyilmi
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

Motosikleti
    HONDA CBR 125 R
    arkadaşlar şu şahsı tanıyanınız varmı ( racing kırması turuncu renkte kanuni lazer marka kask kullanıyo)
    abi bak benim motosiklet de turuncu bak oda racing kırması bak ben olmayim sakın o
    alındım ama ha
    [COLOR="White"][B][I][U]ADIM[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B][I][U]FURKAN[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="White"][B][I][U]LAKABIM [/U][/I][/B][/COLOR][COLOR="Black"][I][U][U][B]BlaCk_DoG_rR[/B][/U][/U][/I][/COLOR] [COLOR="White"][B][I][U]GENELİKLE[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B][I][U]ALMAN [/U][/I][/B][/COLOR][COLOR="White"][B][I][U][COLOR="White"]DERLER[/COLOR][/U][/I][/B][/COLOR]

Motosikleti
    CBR600RRRRRRRRRRRRRR
    Alıntı BUnReCU adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ayşegül ferda efendi ismailin türk bayraklı, 33 plakalı, kırmızı hyosung'unu mu düşürmüşşş
    evet burcu ben düşürdüm adam benle ilgilenmedi bile yaw bişe oldumu diyo bana diyo sanıyorum dende motorla konusuyomus meğer

Alıntı tubis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kim kimin motorunu düşürmüş yaw noluyo
    beeennn efendy iso nun motorunu düsürdüm ama yanlışlıkla oldu motoru sinirimden değil yanee

Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ayshegülcüğüm;sana da ayağın için:geçmiş olsun diyorum.yav nedir senin bu ayağının isodan çektiği.......
    tesekkür ederim abi
    habi nedir benim (sol)ayağımın bundan çektiği yaw alla allaa

Alıntı efendy_iso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ferdanında ayağımıı çizilmişmiş neymişşşşş onada sosyal sigortalar bakıyooo ulen herşeyi sigortaya yıkıyozz heraldeeenasıl kıydınnn o gözelimmm hyocumaaaaa şimdi ne diyim sana bilmemkiii
    ne çizilmesi yaw sen ve motorun yüsünden bacağımın morarmadık yeri kalmadı kangren olcak yakında yaw
    nası kıydınmış sen benim elime ver onu kıymak nası olurmuş o saman göörr

Alıntı JaNTi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İso sana bir kurban keselim yavrucum böyle olmuyo benzin zammı gbisin 5 günde 6 kere Tekrar geçmiş olsun...
    bence bana kurba keselim olan bana oluyo yaw alla alla ne haldeyim bilmiyonus siz
    düşen benim bana gecmiş olsun yok
    varsa yoksa iso zaten......
    hiç bişe demiyorum sana

Alıntı black_dog_rr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi bak benim motosiklet de turuncu bak oda racing kırması bak ben olmayim sakın o
    alındım ama ha
    kanka kesin sensindir haa
    naaptın adama cabuk anlat bakalım

Hocam sana ve diger katılacak arkadaşlara özelden mesaj atıyoruz ya da telefonla veya msn ile haber veriyoruz.Eger özel mesajlarınızı kontrol ederseniz yeri ve zamanı göreceksiniz. Saygılar
    annem senin bana gıcığın mı var ne geçmiş olsun diyon ne de bulusma yerini haber veriyon
    özel msj larımda msj falan yok benim hııı kime diyorum birkaaannn

Motosikleti
    HONDA CBR 125 R
    Alıntı ayshegül adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanka kesin sensindir haa
    naaptın adama cabuk anlat bakalım:
    yok yok o ben deyilim yaw kesin deyilim abi ya ben deyildim demi

evet burcu ben düşürdüm adam benle ilgilenmedi bile yaw bişe oldumu diyo bana diyo sanıyorum dende motorla konusuyomus meğer :
    puhahahahahahahahahaha
    [COLOR="White"][B][I][U]ADIM[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B][I][U]FURKAN[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="White"][B][I][U]LAKABIM [/U][/I][/B][/COLOR][COLOR="Black"][I][U][U][B]BlaCk_DoG_rR[/B][/U][/U][/I][/COLOR] [COLOR="White"][B][I][U]GENELİKLE[/U][/I][/B][/COLOR] [COLOR="Red"][B][I][U]ALMAN [/U][/I][/B][/COLOR][COLOR="White"][B][I][U][COLOR="White"]DERLER[/COLOR][/U][/I][/B][/COLOR]

Gnusher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp
    Cuma toplantısına bende gelmeye çalışacam.Uzun süredir siteye giremiyodum.Amip olmuşum.Ne bela bişiymiş kilo vermek isteyen varsa amip getireyim biras

Motosikleti
    CBR600RRRRRRRRRRRRRR
    Alıntı Gnusher adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cuma toplantısına bende gelmeye çalışacam.Uzun süredir siteye giremiyodum.Amip olmuşum.Ne bela bişiymiş kilo vermek isteyen varsa amip getireyim biras
    duydum kanka cook geçmiş olsun Güneş e de geçmiş olsun dileklerimi ilet
    cuma onu da alıp gelirsin inş. taplantıya

yok yok o ben deyilim yaw kesin deyilim abi ya ben deyildim demi
    baska suclu aramayalım kesin sensin o bak ben cok eminim senden

puhahahahahahahahahaha
    gülme kanka öle amaaa

Motosikleti
    HONDA CBR 125 R

baska suclu aramayalım kesin sensin o bak ben cok eminim senden yok deyilim ya alla alla

gülme kanka öle amaaa
    gülerim gülerim hemde ne gülerim hahahahahaha puhahahaha ehieeieie

Motosikleti
    Yamaha D'elight
    Arkadaşlar rica edecem bu sayfada en azından Cuma gününe kadar uzun geyik yazıları yazmiyalım da insanlar toplantı ilanını görsün.Kimse de lafıma alınmasın Pls...

Motosikleti
    değişiyor :)
    bence de en azından 2 günlügüne geyik yapmiyalım da toplantı ilanı gözüksüün yazı !!
    benim için küçükken yaramaz diyorlardı büyüdüm artık yarabiliyorum
    feel the fear and do it anyway ::deliir::

zion1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti :)

gerçekleşecek.Daha once de belirttigim gbi amacımız sadece motosikletler ile toplanıp birarada gezmek,geyik yapmak

olmiyacak.Kendimizi topluma örnek bir topluluk olarak gösterebilecegimiz sosyal ve kültürel faliyetler de de bulunmalıyız.

Altındaki motosiklete göre arkadaş seçen ve insanları bu şekilde sınıflandıran;karşısındaki insanın kişiligini göz

önünde bulundurmayıp tamamen materyalist bir bakış açısı ile yaklaşan tiplere yer olmaması gerektigini düşünüyorum

Çogunuzunda benim gbi düşündügünüzü biliyorum arkadaşlarım.Toplantı yeri ve saati katılacak herkese teker teker

bildirilecek.Umarım Adana mt eski güzel günlerinden daha güzel günler görecek...

budur abicim biz de güncelleriz
    BEN DEGİL,BİZ DİYE ÇIKTIK BU YOLA

Motosikleti
    Çin İşİ CroS 200:)

..

bnm yeni kankim
    hayırdır bi sorun mu war

Alıntı zion1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    budur abicim biz de güncelleriz
    bu mt nin en akıllısı snsin falla cengis kardeşim
    güncelleme görevleri sende bundan sonra
    [FONT="System"][/FONT] Kap Redbull"unu Gel GÜzelim::comico::

Motosikleti
    ne istersen var :P
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    burcucuğum;sen ADANA'mızın bayan motorcusu olarak medar-ı iftiharımızsın.ayrıca da tüm ADANA'lı motorcuların kardeşisin.

hepinize sevgilerimle.
    teşekkür ederim bora abi

hayırdır
    ( ben tanımıom )
    [COLOR="Red"][B]geçmişte BUnReCU idi[/B][/COLOR]
    [B]ama hâââLâââ[/B]
    [B][COLOR="Magenta"]chica del viento[/COLOR][/B] [B]of 01 [/B] :cherry: & [B][COLOR="Lime"]miss dr[/COLOR][/B] ::159::

zion1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti :)
    Alıntı wodka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu mt nin en akıllısı snsin falla cengis kardeşim
    güncelleme görevleri sende bundan sonra

hah bir sarmadık sen kalmıştın ya sende sardın tam oldu dörtledik
    neyse aklıma hayin planlar geliyo yazmayım fazla
    BEN DEGİL,BİZ DİYE ÇIKTIK BU YOLA

berkercim madem kankan ona söyle harcanıyoo adana caddelerinde motosiklet kullanışına hayran kaldım eli öpülecek adam yanii ...şaırmadım senin kankan olduğuna aynı senin gibi motosiklet kullanıyoo 10 numarasınız

rüzgar nekadar şiddetli olursa olsun taşın üstünden sadce toz parcalarını götürür

Motosikleti
    Çin İşİ CroS 200:)
    [QUOTE=ertuğrul;857874]berkercim madem kankan ona söyle harcanıyoo adana caddelerinde motosiklet kullanışına hayran kaldım eli öpülecek adam yanii ...şaırmadım senin kankan olduğuna aynı senin gibi motosiklet kullanıyoo 10 numarasınız

yok sen takılma böle şeylere harcanamz o
    honda cup a hazırlanıo kendisibnm gibi bi kaç saglam kankası daha war hep beraber sponsor olup honda cupta görecegiz kendisini
    [FONT="System"][/FONT] Kap Redbull"unu Gel GÜzelim::comico::

Motosikleti
    olacak bigün elbet

öncelik le selam
    bu başlıkta ve önceki yazdıklarınızda adana mt nin eski günlerine dönmesi için bi araya gelmekten hep beraber güzel organizasyonklar yapmaktan vs bahsediyosunuz ki bunlar çok güzel elbette . ancak böyle bi buluşmanın ayrıntıları mademki herkesin biaraya gelmesi isteniyosa sadece bazı insankların özeline yazılıyo anlamadım ? yada mademki sadece gelmesini istediğiniz yada tanıdığınız arkadaşlar gelecek ise ve sadece onlara özelden yazacaksanız nerde nasıl buluşacağınızı, neden burda başlıklar açıp günlerdir yazıyosunuz adana mt yi toplayalım diye . sorun bence zaten önceden beri bu diilmiydi herkes sadece gelmesini istediği görüşmek istediği arkadaşıyla geziye gittiği sadece onlara özelden msj lar attığı için gruplaşma olduğu için diilmiydi bu parçalanmalar adana mt de ? bANA biraz garip geldide sormak istedim kusura bakmayın......

[QUOTE=wodka;857999]
    berkercim madem kankan ona söyle harcanıyoo adana caddelerinde motosiklet kullanışına hayran kaldım eli öpülecek adam yanii ...şaırmadım senin kankan olduğuna aynı senin gibi motosiklet kullanıyoo 10 numarasınız

yok sen takılma böle şeylere harcanamz o
    honda cup a hazırlanıo kendisibnm gibi bi kaç saglam kankası daha war hep beraber sponsor olup honda cupta görecegiz kendisini
    sevindim hayırlısı olsun
    rüzgar nekadar şiddetli olursa olsun taşın üstünden sadce toz parcalarını götürür

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 19 kullanıcı var. (0 üye ve 19 misafir)

Bu Konudaki Etiketler