Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Adana - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla Adanada fazla Hyo olmayınca adam SS e biniyom diye gazlıyo tırt bu gencler...oyuncak diye binerim ben Hyo gt 250 R a...

bide granaja ay yıldız yapmış hırbo...milletin milli duygularını gazlama peşinde..prim yapıcak ordan...hep üçkaat hep dönme dolap bu İSOT...tikat edin...tilkidir...
    hayallerimin tonton pandası ,sabah sabah sana kitlemek kısmetmiş ,Allahına hiç hyonun selesine oturdunmu ,pis hondacı seniii ,varsa yoksa cbf demi, diğerlerine binemediğinn içinn onları motor olarak değilde uzay mekiği olarakmı görüyonnn hıı, tırt motorcuu tatlı su motorcusu senii, motorcularınn en süpermen pandasııı ( Hı bu arada etiketi seviyorumm ne yapayımmm )

Bunrecum gurbanımmm seni çok egresif kördüümm, bu arada o diyalogta geçen yanındaki kişinin bi ismi varr, bide bana görmedi felan diyonnn beaaa ,adam seni resmen sallamamışş

Berkerim gankammm abso sözümm halen geçerliii ama tarih belli değilll milattan sonra 2020 yılı felan tahmini hesaplarıma göre uygunumm seni sevüüüürüüü 2;mmm quen quennnnnn
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Burcu gezi sonrası zaten yusuf abi ile yücel abi çocuklarını 29 eklim için kutlamalara götüreceklerini ve istersem bnm de gelebilecegimi söylediler.Amac çocuklarını gecişi izletmekti orda pLanlı hiç bişi yok!..
    İki Gün Yagmur oL BuLut, Maçka'da BuLuşaLım :wiinkk:

Motosikleti
    ne istersen var :P
    Alıntı efendy_iso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunrecum gurbanımmm seni çok egresif kördüümm, bu arada o diyalogta geçen yanındaki kişinin bi ismi varr, bide bana görmedi felan diyonnn beaaa ,adam seni resmen sallamamışş
    yazmicam bişe yazmicam bişe

Alıntı qency adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burcu gezi sonrası zaten yusuf abi ile yücel abi çocuklarını 29 eklim için kutlamalara götüreceklerini ve istersem bnm de gelebilecegimi söylediler.Amac çocuklarını gecişi izletmekti orda pLanlı hiç bişi yok!..
    ben bilmem kınarım sadece

pohahahaaa
    nan memduuuuuuuuuuh, sen tebrikler güzel gezi olmuş'tan başka bişe de mi yazardın nannn
    [COLOR="Red"][B]geçmişte BUnReCU idi[/B][/COLOR]
    [B]ama hâââLâââ[/B]
    [B][COLOR="Magenta"]chica del viento[/COLOR][/B] [B]of 01 [/B] :cherry: & [B][COLOR="Lime"]miss dr[/COLOR][/B] ::159::

slm ben yeni üyeyim herkese slm

Motosikleti
    2008 apache & 2009 ybr city&GSR 600 ABS
    slmlar adanalı kardeslerim nasılsınız

Motosikleti
    slm kardeşler, hoşgeldiniz
    [B]ama hâââLâââ[/B]
    [B][COLOR="Magenta"]chica del viento[/COLOR][/B] [B]of 01 [/B] :cherry: & [B][COLOR="Lime"]miss dr[/COLOR][/B] ::159::

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı efendy_iso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayallerimin tonton pandası ,sabah sabah sana kitlemek kısmetmiş ,Allahına hiç hyonun selesine oturdunmu ,pis hondacı seniii ,varsa yoksa cbf demi, diğerlerine binemediğinn içinn onları motor olarak değilde uzay mekiği olarakmı görüyonnn hıı, tırt motorcuu tatlı su motorcusu senii, motorcularınn en süpermen pandasııı ( Hı bu arada etiketi seviyorumm ne yapayımmm )
    bumudur yavrıcım kilitlemek....ahh yavrımmm bu kilitlemense asabi hallerini çok merak ediyom...Hyoya oturmadım webden bakıp bakıp sallıyom...HYO ile alıp veremediğim var ya...

neyse canın yanış...özden toslamışlar sana kıyamam...paandayım ayıyım ama benimde bir yüreğim var...üzüldüm...daha fazla üzmeyim seni bugün...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    hyo honda karşılaşması haaa

isocannn, sus nannn
    [B]ama hâââLâââ[/B]

Motosikleti
    Alıntı BUnReCU adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hyo honda karşılaşması haaa

isocannn, sus nannn

yokk yok...Hyo ile Porche Cayenne Pejo 307 bide S500 kapışıyor...

İSO Janti ve Yusuf abinin en kısa zamanda toynaklarına sıkıcam...çok kızıdırıyorlar bu ara beni...

La İSO bizim makinalar kaskolu burda olsaydın sana bi kaza dümeni yapar moturu yaptırırdık sigortadan...cebinden çıkacak 50 ytl lik ceza makbuzu ..

masraflar benden kanka...

motoru parçalarsan beni dinle bunu uygula...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

kıymetlii arkadaşım burcu oogün seni tanıdım ama jeton düştüğünde iş işten gecmişti ilk virajdan sola dönmüştüm ve yoğun trafikten dolayı duramadım.... telafii ederiz nede olsa eski yol arkadaşıyız allaha emanet ol görüşmek üzere .....................................
    rüzgar nekadar şiddetli olursa olsun taşın üstünden sadce toz parcalarını götürür

ressam_01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 FAZER, Honda CBF 150
    .................................................. .

tüzemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA GL1800 2003 ve HONDA FORZA NSS300 2015
    Alıntı BUnReCU adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yazmicam bişe yazmicam bişe

ben bilmem kınarım sadece
    Sevgili Burcu kınaman için sebep yok bizleri. Bilirsin severim seni. Hanımlığınla. Kadirli gezisi için bana ilk defa mesaj yazmıştın sonra hatta telefonla aradım ben seni program nedir kaçta toplanılacak diye.Hatta iskenderunda olduğum için gelemeyeceğimi de soyledim. Ama karıştırıyorda olabilirim Kadirli gezisi içinmiydi yoksa başka gezi içinmiydi şimdi tam anımsayamadım.ama konustuk seninle. O konuda beni eleştirmiyorsundur.
    Diğer konu içinde gency zaten açıklama yapmış. maksat orda töreni sadece izlemekti. Korteje katılmak değildi. Seninde olmanı ben herkesten çok isterdim eğer oyle bir organizasyon olsa idi. Çünkü Adana da harbi bayan motosiklet kullanıcısı seni görüyorum tek sin bu konuda yani. Varsa başka biri çıksında ortaya görelim.Seninde orda olmandan gurur duyardım. Hemde orada bayanları temsil ederdin.Adana da bayanlarda varmış motora binen dedirtirdin.

Bunlar küçük şeyler. Tartışmaya değmez bile.

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8

İSO Janti ve Yusuf abinin en kısa zamanda toynaklarına sıkıcam...çok kızıdırıyorlar bu ara beni...

La İSO bizim makinalar kaskolu burda olsaydın sana bi kaza dümeni yapar moturu yaptırırdık sigortadan...cebinden çıkacak 50 ytl lik ceza makbuzu ..

Öncelikle ulen bu kemere bağlanan telefon kılıflarınınnn modası geçeli asır oldu beeaaa yıl 2007 bilginee içindeki telefon da 3310 'sa tamam işte bi şalvarın eksik kalır valla

Sevgili arkadaşımmm canım kankammm örnek insan metehannn bu fotolarıı koyduktan sonra seni bi kere daha sevdimmm sen neymişsin meğersemm beaaa ( hayırdırrr looo ünlü bi gece klubünün garaj sorumlusu felanmısınnn öyle hissettim bide birazda potoşop gibin sankimeee ) zornan koyduracan bana şimdi clr mc laren resimlerini felannn sonra kahrından zayıflayacan ordaaa neysee hadi sende benim vicdanlı günümdesinnn

kanka geçmiş olsun için ayrıca teşekkür ederimmm
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

JaNTi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha D'elight
    Alıntı NightWalk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldin arkadaşım,seninle daha once tanıştık mı ? Bugun bir arkadaşı siteye çagırmıştım da...

Sevgili asabi panda Metehan kardeşim.Elalemin arabası ile foto çekilmekle olmuyo bu işler Ruhsatı varsa çek resmini koy nete Şaka şaka senin gözü gönlü tok bir adam oldugunu herkes biliyor,ama gene de yakışmamışın be kardeşim o porsche ye yigenimi öp yerime
    Born To Be wild,Live to Ride...

hoş geldin arkadaşım kendini tanıtırsan seviniriz
    rüzgar nekadar şiddetli olursa olsun taşın üstünden sadce toz parcalarını götürür

slm ben yeni üye oldum ve adanada böyle etkinliklerin olması güzel
    devamını dilerim

janti slm bu gün araba pazarındaki kişmisin

neyse herkese iyi akşamlar

Motosikleti
    Yamaha D'elight
    janti slm bu gün araba pazarındaki kişmisin
    Evet arkadaşım o benim hoşgelmişsin aramıza.En kısa zamanda yeni ve eski arkadaşları toplayıp tanışma toplantısı düzenliyecegiz.Senide aramızda görmek isteriz.Saygılar...

Motosikleti
    isocum sevcen tabi...ne kötülüğümü gördünki...sıkıysa sevme...

Janti abi haklısın...el şeyiyle olmuyo dediğin gibi...şofersin dediler gız vermediler zaten...gelen vuruyo giden vuruyo bide sen vurma bari...hor görme pandayı...

ok yiğenininde sana selamı var abisi...büyüdü apla oldu vala...3.5 yaşına gidiyor...ona gelen bana gelsin kanka...selamlar...

Motosikleti
    Yamaha D'elight
    [QUOTE=mete_han;854333]
    Janti abi haklısın...el şeyiyle olmuyo dediğin gibi...şofersin dediler gız vermediler zaten...gelen vuruyo giden vuruyo bide sen vurma bari...hor görme pandayı...QUOTE]
    Bir hayvansever olarak bu panda katliyamına bir son vermek istiyorum Metecim,sen bizim canımız cigerimiz gülümüzsün.Porsche ye yakışmamışın ama zaten sana da 500 SEL Mercedes yakışır be gerdanı güzel kardeşim

Motosikleti
    Çin İşİ CroS 200:)

sevgili iri arkadaşım metehan...
    Öncelikle seni farhri adana vantadaşı ilan ediyorum ve adana mt üzerinden yüregini..içini...dışını dökmenin devamını diliyorum
    bu resimleri iso ya göstermek için mi çektirdin yoksa hep mi wardı...
    bunu söyleyerek bütün adanamt ahalisini aydınlatırsan sevinirim
    [FONT="System"][/FONT] Kap Redbull"unu Gel GÜzelim::comico::

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 68 kullanıcı var. (0 üye ve 68 misafir)

Bu Konudaki Etiketler