Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Adana - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    mkcelikkol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR'07
    arkadaslar slm,

bi konuda cok acil bilgiye ihtiyacım var.

Adana'da Jinlun motor satan nereler var.

Jinlun'un chopper modelini kullananlar herhangi bir problem yasadılar mı,
    motor'dan servis'ten yana sıkıntıları oldumu?

Hangi kotoru tavsiye edersiniz Jinlun mu/ Kanuni mi ???

===========================

Dun Harun'u ziyarete gittim. hala kaza raporunu alamadıklarını soyledi. boyle birsey nasıl olur. bu isin hukuki bir yaptırımı yok mu?

bilenler bir bilgi verebilir mi?
    tedbirli olmak pisman olmaktan daha iyidir

http://www.bikepics.com/members/mkcelikkol/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    Jinlun satıcısı İller bankası göbeğinde Turgut özal ile kenan evreni bağlayan yolun hemen girişinde sağda. 2 motorda da ciddi sorun yaşayan yok sanırım. Bi arkadaşımız 2. el jinlun 250 satıyor. Bi görüş istersen. Nick ismi MoToR

Alıntı mkcelikkol adlı üyeden alıntı
    arkadaslar slm,

bi konuda cok acil bilgiye ihtiyacım var.

Adana'da Jinlun motor satan nereler var.

Jinlun'un chopper modelini kullananlar herhangi bir problem yasadılar mı,
    motor'dan servis'ten yana sıkıntıları oldumu?

Hangi kotoru tavsiye edersiniz Jinlun mu/ Kanuni mi ???

===========================

Dun Harun'u ziyarete gittim. hala kaza raporunu alamadıklarını soyledi. boyle birsey nasıl olur. bu isin hukuki bir yaptırımı yok mu?

bilenler bir bilgi verebilir mi?
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

entellektüel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Zat 150 Yakında Yamaha 1200 cc Chopper
    Alıntı kayasertac adlı üyeden alıntı
    harun abimiz, çok geçmiş olsun,
    allah hepimizi böyle insanlardan(!)insan dersek tabi(!) korusun..
    bende şehir içi-dışında basit bi kask ve başka hiçbir koruma olmadan korka korka sürüyorum motorumu..
    biz motorculara hakettiğimiz saygıyı göstermelerini bekliyoruz fakat daha bu saygıyı görmemize epey zaman var gibi.. adem abimizin serseri diye tabir ettiği duyarsız motorsikletçilerin yaptığı gereksiz sürüş (!)teknikleri (makaslar vs...) sayesinde tüm motorsikletlere karşı bi antipati oluşuyor kamuoyunda. biz motorsikletçiler azınlıkta olduğumuz içinde önceliği 4 tekerlilere verecekler ve herzaman 2. sınıf sürücü muamelesi göreceğiz.. buna bi dur demeli motosikletçi kardeşlerim ve büyüklerim...

yollarda yaşadığımız tehlikeleri aramızda daha fazla konuşmayalım derim.. bu tartışmayı motosiklet.net'in dışına taşırmak şart! herkes ortaya kendi düşüncesini atsın ve bi etkinlik-miting karışımı bi gün düzenleyelim derim... motosikletlerimizin arkasına birer adet belediye, dolmuş, ticari taksi, şahin-jip sürücüsü alıp yaşadığımız tehlikeleri onlara da hissettirmeliyiz mesela... entellektüel abimizin yardımıyla bunu televizyona da aktarabilme şansımız olur diye düşünüyorum...
    çocukluğumdan beri motorsiklet hayranıydım, bu yaşıma kadar kiralayarak, ödünç alarak motorsiklet açlığımı doyuruyordum (ailem istemiyor tehlikeli olduğundan, haklılarda) elime geçen 3-5 kuruş parayla ailemden habersiz olarak bi scooter aldım ama sürmeye korkar oldum...
    hepimiz deneyimlerimiz & sabrımız sayesinde kendimizden eminiz , tek korkumuz dış etkenler...
    bu dış etkenlere karşı organize bir şekilde hareket edip, adana ve tüm şehirlerimizi küçük bi italya'ya çevirmeliyiz...
    herkesten yardım ve fikir desteği bekliyorum...
    Elbette olabilir ben her türlü yardıma hazırım. Etkinlik düzenleyebiliriz. Adana Mt grubu olarak. İl Trafik Müdürlüğü ile görüşmek lazım. Bir tertip komitesi oluşturmak gerek. Hem trafik hemde motosiklet kültürünü yansıtacak bir etkinliğe Motosiklet ithalatçılarından sponsor da bulabiliriz. Hatta bizim kayınlarımın çalıştırdığı Et lokantasında akşamları toplanıp konuşabiliriz. Orası müsait. Karşıyaka Güneşli Mahallesinde 1000 Sk'ta... Motorlar için uygun yerde var. Tabii ki, organize davranırsak telefon zinciri kurarsak kısa sürede bir araya gelebiliriz. Bu her şeyden önce bir bilinç sorunu. Sponsor firmalara Afişler bastırtıp Dolmuş duraklarına otoparklara, Kafelere, lokantalara astırabiliriz. Ama muhakkak Trafik ekipler amirliğiyle işbirliği içinde olmak gerek. Önce gidip Adana Valisine anlatırız derdimizi onlar bizi yönlendirir.
    [B][I][COLOR="Red"]Yanlışlarıyla Mutlu olanları, Doğrularınızla Rahatsız etmeyiniz...[/COLOR][/I][/B]

»-ZaNLI-» - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selamün aleyküm arkadaşlar adanada ikinci el alan yada takas yapan galeriler var mı bana yardımcı olurmusunuz tşkler

yok mu___?
    [FONT="Comic Sans MS"][B][I][COLOR="Red"]YORGUNUM YORGUNLUĞUMUN YAŞAMAK GİBİ BİR ANLAMI VAR[/COLOR][/I][/B][/FONT]

entellektüel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Zat 150 Yakında Yamaha 1200 cc Chopper
    Bir tane vardı ama şu an adını hatırlayamıyorum. Ama motosiklet tamircileri bilir. eğer sorarsan bilgi alabilirsin.
    [B][I][COLOR="Red"]Yanlışlarıyla Mutlu olanları, Doğrularınızla Rahatsız etmeyiniz...[/COLOR][/I][/B]

satamadık gitti mondialı ya
    [FONT="Comic Sans MS"][B][I][COLOR="Red"]YORGUNUM YORGUNLUĞUMUN YAŞAMAK GİBİ BİR ANLAMI VAR[/COLOR][/I][/B][/FONT]

GEP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL1000V Varadero

Adana Ç.M.S.K. 18/06/06 Pazar Gezi Planı

Arkadaslar yarinki gezi icin karar verildi mi?

Geziye gidilecek mi?

Saat 2 de Kulubun onunde mi bulusacagiz?

dun herkes bisey soyledi.. benimde kafam karisti..

Son durum nedir ?
    Metin ÖNAL [GEP Başkan]
    B rh + Honda 100 RR - 31 AF 088 - Adana | AS 200 GY-2 - 34 VAH 58 - IstanbuL

adanalı arkadaslarım ben de bu motr dunyasına gırmek ıstıom bana sole kıyak 125 cc bı racıng bulalım be

Motosikleti
    GEP saat 11:30-12:00 arası kulübe gel.

arkadaşlar gene ben adanada ikinci el honda cbr 125 cc motosiklet bulabileceğim yerleri biliyormusnuz yada satacak olan tanıdığınız var mıı

tyler_durden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT225
    ya millet biri bana çmsk nın yerini tarif edebilir mi?
    Ama yapmayın diyordu Tanrı, o daha bir çocuk...!!!
    Nükleere H A Y I R!!!!!
    **01 JJ 743**

ael320 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    klr650 1998
    Alıntı tyler_durden adlı üyeden alıntı
    ya millet biri bana çmsk nın yerini tarif edebilir mi?
    birader süleyman demirel bulvarını bul kulübüde bulursun

Motosikleti
    Yamaha XT225
    Alıntı ael320 adlı üyeden alıntı
    birader süleyman demirel bulvarını bul kulübüde bulursun
    abi aradım aradım bulamadım o sıcakta beynim sulandı herhalde ve sinirlendim ondan göremedim yakınında bilindik bir yer var mı?
    Nükleere H A Y I R!!!!!
    **01 JJ 743**

Motosikleti
    FZR600
    herkese selamlar. uzunca bir aradfan sonra tekrar nete dönebildim..)
    işlerimin yoğunluğundan dolayı nete vakit ayırmadım. kusruma bakmayın . bugün adanadaydım yüreğirde işim vardı biraz gelmişken bir çay içimlik ael 320ye uğradım tabi bu arada makina ile görüştük.(hayılı bir iş için)
    sevgili makine abi yarın 650lik makinanın pazarlığını yapacağım bana hayırlısını dile
    bu arada sana dile getirdiğim gibi benin makina chopper jinlun 150 lik makinayı da satıyorum. mehmet abi sen arıyormuşsun. herhangi bir bilgi lazım olursa yardımcı olabilirim. bu arada ilgilenen olursa motor 2 aylık 3300 kmde
    kılıç abi sohbetini özledim sesim soluğum çıkmıyor kusruma bakma yoğınum bugünlerde. görüşmek dilekleriyle mehmet abi eğer 650liği alabilirsem gezeriz artık

Motosikleti
    tyler_durden

Üstat Süleyman demirel'e doğu tarafından yani halikarnas tarafından girdin mi ilerde sağa doğru keskin bir viraj var. o virajın tam sol tarafında. Yanında yıkamacı var. Hiç bulamadın diyelim motorcuların mekanı nerde diye sor zaten herkes gösterir yerini.

ciks33

hayırlı olsun kardşeim iyi ettin aldın sen o makineyi. Hayırlı uğurlu olsun.

Motosikleti
    Yamaha XT225
    eyyywallah hocam buldum yerinizi acil bi işim çıkınca geri döndüm ama en kısa zamanda bi çayınızı içmeye gelecem.
    Nükleere H A Y I R!!!!!
    **01 JJ 743**

ael320 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    klr650 1998
    ciks 33 aldınmı motoru aldıysan hayıorlı olsun!

Motosikleti
    tyler_durden bekleriz abi.

kayasertac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    tyler_durden
    geçtiğimiz cuma gecesi adana'dan atladık benim düldüle gece mersin pozcuda arkadaşlara uğradık...
    sabah da uyanıp alışveriş yapıp kız kalesine gittik tabi dinlene dinlene

cumartesi bi pansiyonda kalıp pazar günüde öğlene kadar orda takılıp döndük

giderken otobanı, dönerken eski yoldan mersin ve tarsusu geze geze döndük..

bu sefer aceleye geldi, bundan sonraki hafta sonları daha koordine bişi ayarlayıp scooterlı bi gezi ayarlarız...
    tabi "uzun nefesli" abilerimizde bize katılmak isterse ne dahada güsel bi plan olur...

Motosikleti
    Yamaha XT225
    Alıntı kayasertac adlı üyeden alıntı
    tyler_durden
    geçtiğimiz cuma gecesi adana'dan atladık benim düldüle gece mersin pozcuda arkadaşlara uğradık...
    sabah da uyanıp alışveriş yapıp kız kalesine gittik tabi dinlene dinlene

cumartesi bi pansiyonda kalıp pazar günüde öğlene kadar orda takılıp döndük

giderken otobanı, dönerken eski yoldan mersin ve tarsusu geze geze döndük..

bu sefer aceleye geldi, bundan sonraki hafta sonları daha koordine bişi ayarlayıp scooterlı bi gezi ayarlarız...
    tabi "uzun nefesli" abilerimizde bize katılmak isterse ne dahada güsel bi plan olur...
    kardeş duydum ya önceden haberimiz olsa gelirdik. bu hafta sonu bi görüşelim de planımızı yapalım ya.ayrıca ben salı 8.15 ten 4 e kadar, çarşamba da 15.15 ten 19 a kadar okuldayım haberin olsun
    Nükleere H A Y I R!!!!!
    **01 JJ 743**

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 58 kullanıcı var. (0 üye ve 58 misafir)

Bu Konudaki Etiketler