PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Çapa Tıp Fakültesi 0 rh+ Acil Kan İhtiyacı

Erhan Erdil
07 Eylül 2011, 15:56
ÇAPA TIP FAKÜLTESİNDE CERRAHİ BÖLÜMÜNDE ACİL KANA İHTİYAC VAR.

Hasta adı : Erdem EVİN

İrtibat Telefonu: 0542 387 87 21

BBelt
08 Eylül 2011, 23:41
Güncel....

ekremz
09 Eylül 2011, 22:55
bilgi edinme amaçlı soruyorum. şöyle bir şey olmuyormu mesela istanbulda birisine kan lazım ben buradaki kızılay veyahut başka hangi kurum var ise mesela izmirden ankaradan elazığdan vb herhangi bir kuruma kan verdiğimde onun karşılığı olarak istanbuldaki kurumdan kan alınabiliyormu bilgisi olan bi arkadaş bu konuda aydınlatırsa beni sevinirim

BBelt
10 Eylül 2011, 21:28
bilgi edinme amaçlı soruyorum. şöyle bir şey olmuyormu mesela istanbulda birisine kan lazım ben buradaki kızılay veyahut başka hangi kurum var ise mesela izmirden ankaradan elazığdan vb herhangi bir kuruma kan verdiğimde onun karşılığı olarak istanbuldaki kurumdan kan alınabiliyormu bilgisi olan bi arkadaş bu konuda aydınlatırsa beni sevinirim

Mümkün olduğunu sanmıyorum. Keşke yapılabilse... Hastası olan, canı yanan bu insanları bir de kan aramak zorunda bırakan bu sistem bence çok rahatsız edici. Kabul ediyorum, bizler acil bir ihtiyaç söz konusu olmadıkça gidip kan vermiyoruz ancak bir yandan yüreği yanan bu insanlara reva görülen bu uygulama son derece rahatsız edici :pale: