PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : "Lifan 100 tay" mı? "Motoran 100torro" mu?

Halil Karamanoğlu
19 Nisan 2011, 21:11
Arkadaşlar kısa süre içinde bir cub almayı düşünüyorum önce lifan almaya karar verdim şimdi ise motoran aklıma girdi bu işten anlayan ya da tecrübeleri olanlardan yardım istiyorum. hangisini tercih etmeliyim teşekkürler..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:11 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:09 ----------

http://www.motoran.com.tr/torrobest100.htm
http://lifan.com.tr/site/modellerimiz.php

kujumax
19 Nisan 2011, 21:12
Servis ALanı Geçiş DAha Çok Marka Model Var Bence Daha İyi Arastırmalısın.

Alper Kaya
19 Nisan 2011, 21:15
aynen katılıyorum ama illa 2 sinden birini alıcam diyosan sana servisi en yakın
olanı al :Dl ama motoran ın daha kaliteli bi dış görünüşü olduğu resimden anlaşılıyor vede daha şık

Halil Karamanoğlu
19 Nisan 2011, 21:19
bunları diğer markalardan daha güzel buluyorum :) bulunduğum yerde lifanın servisi var. 20 km ilerde ise motoran servisi de var. Daha bilindik markaların servisleri de var heralde.

_halil_
20 Nisan 2011, 16:44
Şekil olarak bu ikisi bencede diğer cuplardan daha yakışıklı bende nerdeyse her 2-3 günde bir karar değiştiriyorum.. Lifan derim ;)

fat280
20 Nisan 2011, 16:54
ben lifan diyorum hem güçlü hem 3 siboblu hem daha seri yakıtda daha az yakıyor ilk motorlarım arasında kullanmış biri olarak tavsiye ederim

F54
20 Nisan 2011, 16:57
bence cub a hiç bulaşma sana illa git ybr veya cbf alda demiyecem ama titreşimsiz cub yok oda zamanla göze batıyor biraz uzun yolda yorucu oluyor yeterli kalmadığı için 125 cc 150 cc titreşimsiz kaliteli ve ucuz motorlar var onlardan alsan daha iyi olur

Halil Karamanoğlu
20 Nisan 2011, 18:37
titreşimsiz ucuz kaliteli motor hangisi isim de verir misin?

F54
20 Nisan 2011, 18:40
küba var veya araştır sitede çinli olsada bu katagorideki motorlardan gayet memnun olanlar var herkez kullandığından şikayetçi değil yani balanslı olmasada titreşimi az olanlar da var ama cub ta titreşim çok innova da dahi olduğu söyleniyor mondi kadar olmasa da var diyorlar

Halil Karamanoğlu
20 Nisan 2011, 18:59
kubaya da baktım çok kro görünüyor ya. motor da biraz tip de olacak yani:)

erdemhilmi
21 Nisan 2011, 00:52
kesinlikle torro , asya 100 var bende , torro da kullandım , montajı çok iyi torro nun

EverHarD*
12 Şubat 2012, 18:14
küba var veya araştır sitede çinli olsada bu katagorideki motorlardan gayet memnun olanlar var herkez kullandığından şikayetçi değil yani balanslı olmasada titreşimi az olanlar da var ama cub ta titreşim çok innova da dahi olduğu söyleniyor mondi kadar olmasa da var diyorlar

Honda İnnvoa 125 ANF de 0(sıfır) titreşim var ben kullandım gayet vites geçişleride güzel hiçbir sıkıntı yok.
Çin motorlarına gelince konu; halamın oğlunda Motoran var gayet memnun motor dökülmedi daha gayette seri 110 görmüş.
ama sana en yakın servis bayisi neresiyse bence o markadan al derim.