PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cup Tarzında Motor Alıcam Yardımcı Olursanız Sevinirim.

bRkq35
01 Ağustos 2010, 18:10
Cup tarzı motor alıcam.Kuzenimde Yamaha - Crypton - R var 120 ye kadar dayadık ibreyi motorda en ufak bir titreme olmadı.

Arkadaşımda Mondial 100'luk var motor 60'da titremeye başladı.Vites çok zor geçiyordu.

Tam 2 milyar param var ve Crypton - R alamayacağıma göre.Sizden tam anlamıyla güzel bir yardım istiyorum.Birkaç motor araştırdım.

Bisan TerraCup 125 / Asya AS - 110 - 8 bu modelleri hiç kullanmadım ama güzel diye duydum.

Üstüne basarak söylüyorum.2. el mal hayatta almam sıfır alıcam.Bana titremeyen kaymak gibi vitesi olan 2 milyarı aşmayacak bir motor lazım yardımcı olursanız çok sevinirim.

mücahit_89
01 Ağustos 2010, 18:15
şevkini kırmak gibi olmasın ama kardeş o paraya öyle motor hemde sıfır yok bence honda innova bakmalısın 2.el çok temiz bulabilirsin ve cupların en sağlam ekonomik ve dayanıklı olanını almış olursun...

bRkq35
01 Ağustos 2010, 18:31
Belki haklı olabilirsin ama bir çok titremeyen ve 2 milyar'a o kadar çok motorsiklet varki.Ben sadece sordum tamam ben 120'ye kadar çıkmıcam motorumla ama en azından titremesi olmasın.Vitesi de o kadar sert olmasın.Kendince haklısın ama bana 2 milyara baya motor var.Asya AS - 110 - 8 / Bisan TerraCup 125 araştırdım ama sizlerden bilgi almak istedim.

MeKRoG
01 Ağustos 2010, 18:33
kardeş 2. almam diyosun , ya biraz daha biriktircen ya da 0 km çin alıp titriycen :silent:

bRkq35
01 Ağustos 2010, 18:34
Bisan TerraCup125 / Aysa AS - 110 - 8 iyi değil mi ?

MeKRoG
01 Ağustos 2010, 18:35
birde mondial çinin hükümdarıdır mondial titriyorsa , asya,bisan,...vs. yı düşün.

-ibrahim-
01 Ağustos 2010, 18:36
Modenas'ı çok begeniyorlar.Galiba Kawasaki nin ürünüymüş.Ona da bi bak istersen.Fiyatı konusunda biglim yok

bRkq35
01 Ağustos 2010, 18:38
Modenas'ı çok begeniyorlar.Galiba Kawasaki nin ürünüymüş.Ona da bi bak istersen.Fiyatı konusunda biglim yok

Babam hayatta 2. el bir şey almaz ama bakmak lazım ya.Bana burada da yardımcı olan yok galiba.

Mikuni
01 Ağustos 2010, 20:17
honda innovanın ölmüş bitmiş 2. el motoru bile sıfır km. çin malından 70 sene daha fazla dayanır.

victorist
01 Ağustos 2010, 21:27
Temiz 2 el honda İnnova al:cat:

bRkq35
01 Ağustos 2010, 22:10
2. el almıyorum işim olmaz 2. el ile.

FlexMan
01 Ağustos 2010, 23:56
2. el almıyorum işim olmaz 2. el ile.

Babam hayatta 2. el bir şey almaz ama bakmak lazım ya.Bana burada da yardımcı olan yok galiba.

ee daha napalım bizmi üste para verelim paran yoksa almayacaksın bu kadar basit:bounce:

bRkq35
02 Ağustos 2010, 00:12
ee daha napalım bizmi üste para verelim paran yoksa almayacaksın bu kadar basit:bounce:

Hadi uza ya bilip bilmeden konuşuyorsun.Ne kadar dengesiz bir insansın mal mal cevaplar veriyorsun.2Bin TL'ye kadar sıfır motor markası soruyorum sizlere.Saçma sapan yorum yapma.

-ibrahim-
02 Ağustos 2010, 00:46
Hadi uza ya bilip bilmeden konuşuyorsun.Ne kadar dengesiz bir insansın mal mal cevaplar veriyorsun.2Bin TL'ye kadar sıfır motor markası soruyorum sizlere.Saçma sapan yorum yapma.

Burda kelimelerine dikkat et ya da sağ üst köşedeki çarpı işaretine bas ve bi daha adres çubuguna motosiklet.net yazma.

bRkq35
02 Ağustos 2010, 01:23
Burda kelimelerine dikkat et ya da sağ üst köşedeki çarpı işaretine bas ve bi daha adres çubuguna motosiklet.net yazma.

Seni ilgilendirmez. Düzgün Konuşana Düzgün Cevap Verilir.

Alper Kaya
02 Ağustos 2010, 01:40
ESAS SEN BİLİP BİLMEDEN KONUSUYOSUN BRKq35 O PARAYA O SOLEDIGIN MOTORLARDAN BASKA BISEY ALAMASIN HE SCHOOTER DERSEN O BASKA AMA CUP TARZI ZOR BIDE MONDIALIN CUP LARI VAR FAKAT PESIN PESIN SOLIYIM VITES VE TITREME ISTEDIGIN GIBI OLMAZ 2 MILYARA O ISTEDIGIN OZELIKLERE SAHIP ALAMASIN BUNUDA BIL

bektanist
02 Ağustos 2010, 01:41
Seni ilgilendirmez. Düzgün Konuşana Düzgün Cevap Verilir.

sen bu hızla baya gidersin

Alper Kaya
02 Ağustos 2010, 01:46
sen bu hızla baya gidersin

aynennn katılıyorum

bRkq35
02 Ağustos 2010, 18:17
ESAS SEN BİLİP BİLMEDEN KONUSUYOSUN BRKq35 O PARAYA O SOLEDIGIN MOTORLARDAN BASKA BISEY ALAMASIN HE SCHOOTER DERSEN O BASKA AMA CUP TARZI ZOR BIDE MONDIALIN CUP LARI VAR FAKAT PESIN PESIN SOLIYIM VITES VE TITREME ISTEDIGIN GIBI OLMAZ 2 MILYARA O ISTEDIGIN OZELIKLERE SAHIP ALAMASIN BUNUDA BIL

Peki sana şöyle söyleyeyim.Demişsin ki scooter alırsın.Tamam diyelim scooter aldım.Ben bu scooter ile 1 seferde ne kadar yol giderim 100 Km de kaç litre benzin yakar.2 Bin TL'ye hangi scooter almalıyım.

hattat_hasan
03 Ağustos 2010, 16:35
az para çok kalite isteyenler genelde kazıklanıp otururlar... ne kadar ekmek o kadar köfte adamlar hondaya o parayı veriyorlarsa bi bildikleri vardır.. bilenlere danışmak için hazıyorsan saygı duymayı öğren bence üslubunu biraz düzelt derim arkadaşım... kimse senin için olmayacak bir şeye olur demez bilmem anlatabildim mi ?