PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : tecrubesiz/amatör motocrosscular kulübü

erodesign
07 Nisan 2010, 17:52
Arkadaslar merhaba,
tarz değişikliğinden sonra xt 125 R 'da karar kıldım ve kendimi motocross konusunda geliştirmek istiyorum. Hafta sonları özellikle istanbuldaki arkadaşlar ne yapıyor merak ediyorum.Belirli bir parkurları var mı? dağ-bayır dolaşabileceğimiz bir ekip oluşturabilir miyiz? yada halihazırda bir ekip var ise tanışabilir miyiz?

bu noktada önemli bir ayrıntı var; biz yani tecrubesiz,amatör ve düşük cc'li motosikletler arazide profesyonel motosikletlere (KTM,Hsq,Honda crf vs...) arazide ayak bağı olacağımızı öngörerek ayrı bir başlık açmak istedim.

Malum, sezon başlıyor, şimdiden organize olmakta fayda var...

polo34
08 Nisan 2010, 00:01
merhaba, bende acemi tayfasındanım, uzak bir yerlere gitmeyi bende çok istiyorum, 1 senedir hyo rx 125sm'ye biniyorum, iş yoğunluğundan sadece 2500 km yaptım, o da istanbul çevresine oldu, gruba beni de ekleyebilirsin, aslında kullanıcı grupları arasına bu konuyu açarsan daha iyi olurdu ...

erodesign
08 Nisan 2010, 00:54
Bilmem, burası daha uygun olur diye düşündüm.. benzer mesajı bir kaç yere daha yazdım, konuların içerisine.. duruma göre tekrarlayabiliriz. Kaç kişi olacağımızı görmek yeterli sanırım...

ismim Erhan, Ümraniye-çekmeköyde oturuyorum

polo34
08 Nisan 2010, 00:58
sağol bende selim, mecidiyeköydeyim, bir yere gezi düzenlersen özelden de bana ulaşabilirsin, ben buradan takıldığım gruplar itibarıyla hep asfaltta gittim, gerçi krosa hevesim yok ama dağ, bayır, köy, manzara, uzun yol istiyorum ...

erodesign
08 Nisan 2010, 01:07
Tamam Selim, ben de memnun oldum,

Arkadaşlar yok mu başka acemi krosscu/doğa meraklısı?

cihan1998
03 Mayıs 2010, 20:18
ben acemi sayılmam ama motorum 50 cc nerde buluşuruz ben 12 yaşındayım beni yanında istermisiniz benim için sorun yok küçük istemiyosanız gelmem no problem

MFM
13 Mayıs 2010, 00:59
ben acemi sayılmam ama motorum 50 cc nerde buluşuruz ben 12 yaşındayım beni yanında istermisiniz benim için sorun yok küçük istemiyosanız gelmem no problem

oyy yawrum 12 yaşında 50 cc :: gel sen gell toplanır bu yaz gideriz ama sen süremezsin benim prowlerin bagajına koyarız motor ancak öyle :queen::queen::queen:

the tramp
22 Haziran 2010, 20:37
geç kalmışım ben...:cyclopsan

Çağlar KARA
22 Haziran 2010, 20:50
cross motor vardıda klübe üye olmadıkmı motor yok cross lazım bana :) satan varsa özelden ulaşsın bulamıyorum keseme uygun bir motor

the tramp
23 Haziran 2010, 11:02
herşey maliyet dostum bende 125'lik var Honda yeni aldım ama büyütmeye kalksan deneyimi geç,olay para yine :farao: