PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yamaha Xt 125r Mı Kanuni Cross 250 Mi?

Muti35
18 Aralık 2009, 22:21
S.a Dağda Binmek İçin Yamaha Xt125r Aldım Ama Dağ Lastiğinide Takınca İstediğim Performansı Vermiyor:pr: Ondan Önce Kanuni Cross 250 Almayı düşündüm Ama Vazgeçtim Sizce Yamaha Xt 125r ı Almakla Hata Mı Ettim Veya Kanuni Cross 250 Daha Mı İyiydi?

malcolm
07 Mart 2010, 12:01
yamaha ve kanuniyi karşılaştırmak bile gereksiz bence , elbette yamaha derim...

zalim17
08 Şubat 2011, 05:29
asfalt arazi karışımı lastik tak kardeş. pirelli scorpion bu motorların orjinal lastiği zaten.yamaha için diyorum. tak ondan bak keyfine. bi tanıdığımda honda 400 falcon var lastikler tam arazi. işe gidip geliyor izmirde şikayet diz boyu

GT250rAlanya
08 Şubat 2011, 10:10
asfalt arazi karışımı lastik tak kardeş. pirelli scorpion bu motorların orjinal lastiği zaten.yamaha için diyorum. tak ondan bak keyfine. bi tanıdığımda honda 400 falcon var lastikler tam arazi. işe gidip geliyor izmirde şikayet diz boyu

Hocamızdan bir hort daha :)

Arkadaş lastiği değiştirmiş, üstüne bi tane daha almıştır. :queen:

mezit
08 Şubat 2011, 10:32
Hocamızdan bir hort daha :)

Arkadaş lastiği değiştirmiş, üstüne bi tane daha almıştır. :queen:

sen olmasan sazan gibi zıplıcaktım bende..:mrgreen:

TurBoTosPa
11 Şubat 2011, 14:35
Bende Xt 125x var :D gayette memnunum :D hem R modelinde zaten cadde/arazi tipi lastik var nasıl performans alamadın şaşırıdm doğrusu. Bnm X te pirelli mt 75 yarş lastikleri var onlarla bazen araziye girdiğim oluyor. öyle bile performans gösteriyor arazi lastiğiyle nasıl göstermesin ? :D