PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Manisada'ki Arkadaşım Asil Özbay'ın GT 250 R üzerindeki Harika Fotoğrafları !

marten1907
10 Kasım 2007, 23:26
.........................

APV41
10 Kasım 2007, 23:33
aaaaa bizim asil değilmi bu :mrgreen: daha karşılaşamadık ama ismen tanıyoruz ( en azından ben karşılaşmadım ) öğretmen ablam tanıyordur ama ( öslem ) yakında manisada karşılaşacağız az kaldı :cat:

alp_tunay
10 Kasım 2007, 23:33
Yuh bize...Taaa istanbuldaki adam biliyor aMA biz burnumuzun dibindeki elemanı görmüyoruz....

Güzel motor.... Yakışmışta.... Hatta bayan olması ayrı bir güzellik katmış....

Güle güle binsin.....:rendeer:

kumita45
10 Kasım 2007, 23:39
ewet abii yakındaa Manisa MT ile bir organizasyonn planlasakk iii olurrr... hatta

ben umutus'u en son ne zaman gördüğümü hatırlamıyomm bilemmm...

...........................

bu aradaa motosiklet ve Asil çok güzel bir uyum içerisindesinizzz....keyifli sürüşlerr tanışmak görüşmekk üzeree....saygılarrr...

marten1907
10 Kasım 2007, 23:40
Yuh bize...Taaa istanbuldaki adam biliyor aMA biz burnumuzun dibindeki elemanı görmüyoruz....

Güzel motor.... Yakışmışta.... Hatta bayan olması ayrı bir güzellik katmış....

Güle güle binsin.....:rendeer:

Ayıp oluyor alp hoca adam felan :queen::queen: bizi adam yerine saymıyormusun :pl:

alp_tunay
10 Kasım 2007, 23:42
Ayıp oluyor alp hoca adam felan :queen::queen: bizi adam yerine saymıyormusun :pl:

Sayıyorum ya işte adam dedim....:P:P:P Madam diilsindir umarım.....:silent::silent:

marten1907
10 Kasım 2007, 23:44
Mete Handro yu cagırttırma bana şimdi alp hoca :cherry::queen:

D C R
10 Kasım 2007, 23:46
Çok güzel motor, resimlerde süper :rendeer:

orda mavi ip gibi bişey var onu çözemedim neyin nesidir :P

karmacoma
10 Kasım 2007, 23:51
topikin hayırlı olsun :P

alp_tunay
10 Kasım 2007, 23:52
Mete Handro yu cagırttırma bana şimdi alp hoca :cherry::queen:

Biz boşandık onunla.....:queen::queen: Allah yolunu açık etsin......:wiinkk::wiinkk:

marten1907
10 Kasım 2007, 23:57
Biz boşandık onunla.....:queen::queen: Allah yolunu açık etsin......:wiinkk::wiinkk:

Ne oldu yaw Ne zaman boşandınız :queen:

Şiddetli geçimsizlikmi oldu :silent: nafaka kim verecek :queen::queen::queen::queen:

Balago Zanis
11 Kasım 2007, 00:47
bir insan neden selenin üstüne çıkar? bir de üstüne üstlük bu hareketin resmini çektirir? :silent:

alp_tunay
11 Kasım 2007, 01:02
bir insan neden selenin üstüne çıkar? bir de üstüne üstlük bu hareketin resmini çektirir? :silent:

Şimdi onu araştırmayalım istersen..... Belki hoşuna gidiyordur... Mal onun diilmi?...:wiinkk::wiinkk:

BikerBoyz34
11 Kasım 2007, 01:35
yani hocam belki amerikadaki çılgın motosiklet hastalarına özenmiştir.en azından bir yönüyle kutluyorum onlardan ayrılan tarafı var bu işi motor dururken yapıyo bu yönden kınamıcam isterse üstünde takla atabilir yani yapabilirse zaten beden eğitimi okumuş ablamız.Allah için güzel motor yakışmışta Allah kazasız belasız çok kmler nasip etsin...

aYe
11 Kasım 2007, 01:55
.................................
:queen::queen::queen:

koray gfb
11 Kasım 2007, 02:12
güzel motor pembe şeritle mont gitmiş gerçekten bide kullanırken resmi olsaydı :P:)

jeansatar
11 Kasım 2007, 02:17
pinky girl..............hadi hayırlısı

belifeless
11 Kasım 2007, 02:24
bence asil manisa için bir gurur kaynağıı
bir yıldır msnde konuşuyoruzz bir türlü yüzyüze gelemedikk (artıkk hafiftenn yarabilir taşlarhani başını asilcimm)
ama motoruna kavuşması için geçen süreyii az çokk biliyorumm
ve belkide onun motoruna kavuşmasına en çokk sevinenlerdenimmm
manisada scooter kullanan bir kaç bayan görüdmm ama vitesli bildiğimm asilden önce sadece kevser vardı şimdide asil var aa birde 1 ay önce yanımda zx6r la geçen bi bayan (belki o da asildi ya neysee)
yanlış anlaşılmam umarım ama manisa gibi küçük bir şehirde bayan motorsiklet sürücüsü olmak kesinlikle büyük bir özgüvenin ürünüdür
umarımm asill en kısa zamanda daha büyük cc lere geçiş yapar yada varsa gönlünde draglarda görürüz senii

cakalaz
11 Kasım 2007, 18:04
Bu motora bayıLıyorum abi yaaa :)

mehmetcalli35
11 Kasım 2007, 18:12
Özlemcim sagol walla..EN kısa zamanda görüsürüz umarım..
bu arada arkadaslar selenın ustune cıkmam soyle oldu bu fotoları gazete de yayınlanmak ıcın cektıler.Röpörtaj yaparken benim bisiklet akrobasi yaptıgımı falan konusuyorduk...Baya extreme haraketler yapıyorum yani..yanı konu icinde gazetede akrobatik yönümü yazarken bu belki bu fotodan kullanılır dıye duşunduler..resim lazımdı yaniiiiiiiiiiiiiiii iyi bari haraket halinde yapmamısım bu haraketi :)
Hadi hayırlısı o fotonun sırrıda cözüldü.. :wiinkk:

Flaş flaş flaş :queen:

Gündeme oturan fotoğrafın sırrı çözüldü.19:00 ana haber bülteninde :cat:

Bu arada kazasız belasız sürüşler dilerim

belifeless
12 Kasım 2007, 00:28
millet hareket halinde ne akrobasi hareketlerr yapıyorrrr kimsenin sesi çıkmıyorrr
duran motorun üstüne çıkınca olayy oluyorrr
:mrgreen:

THE_LANCET
12 Kasım 2007, 00:42
Bir ben alamadım şu motordan. Neyse Hem hayırlı uğurlu olsun Hemde kazasız belasız kullan. :rendeer: Renk uyumu desen sade ve güzel olmuş göze hitap ediyor. Bisiklette akrobasi yapan bayan ilk defa duyuyorum.... :) Bende bisiklette akrobasi yaparım ama Erkeğim çok şükür.

togepi
12 Kasım 2007, 11:30
her ne kadar motosiklet hareket etmese de ikinci resimdeki duruşa 10 üzerinden 7.5 puan veriyorum,ayrıca 6. resimdeki artistik oturuş her motorcunun yapamayacağı cinsten.......

metalgod
12 Kasım 2007, 13:56
dal değil yav o :P o motor, tünemeyecen onun üzerine bincen gezcen :queen:

Asil-45 AN 321
12 Kasım 2007, 16:10
Arkadaslar yaa yapmayın neden ustunde oldugumu soyledım
bak kızdırmayın benı aynı sekılde vıdeosunu koyarım..:queen:

digi_boy26
12 Kasım 2007, 21:59
bi bayanın motoru da böle süslü filan oldumu göze bi başka şirin duruyo be. sanki gt250r değil de başka bi motor. bu motorda gt 250r'ın hırçınlığı kalmamış yerini sevecen sempatik bi motor almış :):mrgreen:

MECİT
12 Kasım 2007, 22:05
ASİLCİM..topik açılmış,,hayırlsı uğurlusu olsun..nazar boncuğun nerede????

tubis
12 Kasım 2007, 22:28
:cherry:Allah nazardan saklasın, maşallahhhh tü tü tü..

hızlıcesi2
13 Kasım 2007, 02:53
arkadaşım resimlerinde güzel motorunda güzel topiyin hayırlı olsun dolduruşlara gelme seni toplantılarımızada bekliyoruz gelirsen seviniriz izmir mt ye bekleriz saygılar:cat:

PIERzig
13 Kasım 2007, 03:34
Arkadaslar yaa yapmayın neden ustunde oldugumu soyledım
bak kızdırmayın benı aynı sekılde vıdeosunu koyarım..:queen:
@Asil-45 AN 321 o şekilde ayakta giderken videonu koy arkadaşlar bi daha siteye girmez utançlarından :P

ozrace
13 Kasım 2007, 04:31
mont felan uymuşta korumalı mont olsa daha güzel olmazmı??????????