PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Erkeklere özel Motosiklet

Sayfa : [1] 2 3

motopirate
26 Eylül 2007, 23:53
http://img510.imageshack.us/img510/5350/2007012911170032727mm3heq8.jpg
çok ilginç bir tasarım.acaba trafikte gören ne düşünür:queen::bounce:

headhunter251
26 Eylül 2007, 23:56
Allaaaam yha ne işlerle uğraşıyo insanlar:cherry:

puhhahaha galiba ilk mesajda benden geldi:bounce:

SeRHaTeKiNci
26 Eylül 2007, 23:58
Bu çıkalı çok olmuştu yaw... :cherry:
Paylaşımınız için teşekkürler..:cat:
Emeğinize sağlık. :rendeer:

arslanfb
27 Eylül 2007, 00:02
Ahada böyleside bizde olur derdim :Pama adamlara bak yavf çok erotik bir motor
olmuş valla burda olsa adamı döverler hee pançik pinçik olur motorda hee:silent::silent:

aargh
27 Eylül 2007, 00:03
Bence 25 kere igrenc birsey.

banavurma
27 Eylül 2007, 00:18
aynısının maketinin bir model sitesinde yapım aşamasıyla birlikte anlatımı vardı...

fesuphannallah... daha neler çıkacak durun hele.. özel yapım tasarımcılar sınır tanımıyor... inşallah bayanlara özel yapmazlar....

motopirate
27 Eylül 2007, 00:20
aynısının maketinin bir model sitesinde yapım aşamasıyla birlikte anlatımı vardı...

fesuphannallah... daha neler çıkacak durun hele.. özel yapım tasarımcılar sınır tanımıyor... inşallah bayanlara özel yapmazlar....
puhuhaha.bayanlara özel ha.:queen::queen::queen::P

koray gfb
27 Eylül 2007, 00:20
bu ne ya adamların baska işimi yok hey allahım :farao:

LesPaul
27 Eylül 2007, 00:52
abazalara özel motosiklet olarak bağlığı değiştirelim !

Dogin
27 Eylül 2007, 01:16
aynısından olsa binerim hiçte çekinmem cadde cadde gezerim ama ben abaza degilim degişik motorları farklı motorları severim

BIYIKLI
27 Eylül 2007, 01:27
Daha önce verilmişti, görmeyende kalmamıştır. Önce yorum yapmamıştım ama gecenin şu yarısında yapasım geldi. :)

Abazalık bu motor sahibini pek tanımlamaz, seks saplantılı, sapık ruhlu kişilerin motoru diyebiliriz. :)

Bu tür motora kimse sürekli de binmez zaten, gösteri amaçlı olduğu çok belli. Ayrıca ülkemizde buna binecek adam taşlanmayı göze alacaktır, ciddi korumayla dolaşması gerekir. :)

eczaci101
27 Eylül 2007, 01:29
Ceza yemek için birebir...

Bizde kamyonlara bile slogan ve yazı yasağı geldi artık...

:)

JaNTi
27 Eylül 2007, 01:41
Adamlar zevk için yaşıo,bu dünya onların dünyası :)

sandman
27 Eylül 2007, 01:48
BEn demiştim bi de şu motorum kız gibi olsa başka bişi istemicem die :queen::queen::queen:....

SAKİ
27 Eylül 2007, 02:24
Adamların tuzu kuru nelerle uğraşıyorlar karneleri kıyak tabi işler tıkır ah ulen kavanoz dipli dünya.

efendy_iso
27 Eylül 2007, 02:36
ben bu motoru süremem yaaaa heyecanlanırımm :queen: yoldaki çukurların kanalizasyon kapaklarının üstünden geçmek ne zevkli olur valla bide teker yapıyosa değmeyin keyfimeee dadından yenmez valla ( tövbe tövbee ):queen:

ylmzzz
27 Eylül 2007, 03:11
Sapıkça bir düşüncenin eseri.

aYe
27 Eylül 2007, 03:20
Başlığı kusturan motosiklet diye değiştirin bence, berbat...

Fatih
27 Eylül 2007, 06:21
Türkiye de olsa var ya süper satılır.
Hatta mondial flan görmesin direk yapar
Sokaklarda paso fren pomolayan insanlar görürüz :queen:

tubis
27 Eylül 2007, 09:40
Erkek olsam kendimden utanırdım, fakat (sözüm meclisten dışarı) öyle bi duyguyu bilmeyenler hoşlanıyor zaten böyle şeylerden.... Mesajların bazılarından da anlaşılabiliyor, sizi kadın değil, cansız bi maket bile heyecanlandırabiliyorsa, sapıksınız demektir.....

zion1
27 Eylül 2007, 10:45
bende isterim biane:mrgreen::mrgreen:

CBF150
27 Eylül 2007, 11:32
Arkadaşlar yorumlarınızı yaparken daha seviyeli olun lütfen formda bayan arkadaşların olduğunu hatırlatmak isterim.
Tasarıma gelince bunu yapan sapık anlaşılan hayatında hiç bir kadın ile ilişki kuramamış, kuramamış sapık düşüncelerini alete uyarlamış hanzonun birisi.

Kolt
27 Eylül 2007, 11:45
ben bu motoru süremem yaaaa heyecanlanırımm :queen: yoldaki çukurların kanalizasyon kapaklarının üstünden geçmek ne zevkli olur valla bide teker yapıyosa değmeyin keyfimeee dadından yenmez valla ( tövbe tövbee ):queen:
cevap budur iso helal sana takipçiniz :)
+1 :)

ozzymania
27 Eylül 2007, 11:52
kedilerden başka, mahallede kim varsa binmek ister buna artık.

-MUSTURAKİ-
27 Eylül 2007, 12:27
yaw bunu yapan adam türkiyede olsa bunu ruhsata nasıl işletir bea :mrgreen:

bence gösteri amaçlı yada şow aracı değil gibi tekerleklerinden kullanıldığı anlaşılıyor

trafikte çok kazaya sebeb olur bence :mrgreen:

ARBETUS
27 Eylül 2007, 12:28
virago1100 ya da 750. bunun dışında bana başka bişey hatırlatmıyo :P

Tutkun22
27 Eylül 2007, 12:32
bencede enteresan bir model. fakat yanından geçtiğiniz insanlar aaa salağa bak böyle terbiyesizlik olmaz molmaz demezler mi ?

Negatif -

taylo
27 Eylül 2007, 12:40
cbf 150 dediklerine aynen katılıyorum arkadaşım

talkie
27 Eylül 2007, 13:04
Diyecek kelime bulamıyorum.Ultrarezil bir şey olmuş bence.Buna binen kişi normal birisi olamaz...:farao:

Tutkun22
27 Eylül 2007, 14:00
Bunu yapan adam kesin mühendistir.:queen:

wodka
27 Eylül 2007, 14:16
bu heyecanlanmak yada tatmin olmak için yapılmış bişi degilki...
tamamen dikkat çekmek ve tasarım amaçlı yapılmış bişi:wiinkk:

deepimpact
27 Eylül 2007, 14:38
arkadaşlar resime kızıyoruz ama bence biraz daha gerçekçi olmak lazım yapılan yorumlardada seviyeli tabi.Ama daha acı bir gerçek varki sabahtan akşama kadar televizyonda boy gösteren yok onun selüliti yok bunun firikiği bunları yediden yetmişe tüm aile televizyonda seyreder iken şurada polyesterden yapılmış makete yapılan yorumlar bana düşündürücü geldi.Yanlış anlamayın benim düşüncem o zaman kumsalda kumdan bayan figürü yapan gençleride kınamak lazım gelmektedir diye düşünüyorum.

LesPaul
27 Eylül 2007, 14:55
buraya seviyesiz yorum yapan arkadaşlar, aşağıdaki linke bir bakın:

http://www.motosiklet.net/forum/site-duyurulari-oneriler-elestiriler/36920-fotograflara-yapilan-igrenc-yorumlar.html

metinagca
27 Eylül 2007, 15:02
çok aptalcana buldum ve aynı zamanda da seviyesiz

varadero48
27 Eylül 2007, 15:29
bence süper yapmışlar harika simdi kız üyeler kötülüyolar ama erkek modelini yapsalardı kadınların içini gıdıklayacagından eminim insan dogası

parsadan
27 Eylül 2007, 15:46
buraya seviyesiz yorum yapan arkadaşlar, aşağıdaki linke bir bakın:

http://www.motosiklet.net/forum/site-duyurulari-oneriler-elestiriler/36920-fotograflara-yapilan-igrenc-yorumlar.html

Seviye belirleme uzmanımısınız.
Abi acayip kıl oldum bu arkadaşa.

gRKmG
27 Eylül 2007, 16:55
Seviyesini bilmeyeni uyarmak her insanın hakkıdır.
-
Bu arada tasarım amacı çok kötü. :farao:

Ö.Z.€.R
27 Eylül 2007, 16:58
Böyle bir makineye, bırakın binmeyi. Tasarlayıpta insanların önüne çıkaran zihniyete, diyecek söz bulamıyorum... :farao:

GorkeM
27 Eylül 2007, 17:09
Bence güzel düşünülmüş bir tasarım... çok dikkat çekici. zaten tasarımcıların amacı da bu değil midir? dikkat çekmek...
kimin ne dediği beni bağlamaz bence düşünce güzel...

melocann
27 Eylül 2007, 17:17
bu ne yaaaaaaa bunu yapan tamamen sapık ruhlu ben burda o motorla dolaşcom valla her gittiğim yerde taşlarlar

Shrieker
27 Eylül 2007, 17:21
Bizdeki anlayış da böyle işte...Böyle bir tasarım yapan kişi sapık olur bize göre...Ama eşini karaçarşafa girmeye zorlayan koca sapık değildir...Çünkü o özgürlüktür öyle değil mi ?

valla her gittiğim yerde taşlarlar

Tabi ki taşlarlar...İran'da da taşlarlar...Malezya'da da mesela...Suudi Arabistan'da da...Geri kalmış her yerde taşlarlar.Ama orada taşlanmıyor ki yapılabilmiş:wiinkk:

tubis
27 Eylül 2007, 17:25
Seviye belirleme uzmanımısınız.
Abi acayip kıl oldum bu arkadaşa.

Eeee olmuşsan ne yapalım ?

parsadan
27 Eylül 2007, 17:30
Eeee olmuşsan ne yapalım ?

canın ne isterse yapabilirsin.

tubis
27 Eylül 2007, 17:34
canın ne isterse yapabilirsin.

İyi ben de sana kıl oldum o zaman.

varadero48
27 Eylül 2007, 17:37
arkadaşlar tartışıyosunuz ama siz daha iyi bi tasarım yapabilecekmisiniz de adamın yaptıgı motoru kötülüyosunuz anlamıyorum ben yapamam ve adamın motorunu mükemmel buldum sonuçta adam yapmış yani kimseyi baglamaz ne bizim bendigimiz nede begenmedigimiz. les paul arkadaşım burda sana kalmadı sewiye ölçümü admini var bu sitenin herhangibi bir uyarıda gelmedigne göre sewiye istiyosan kendine bi site acarsın.. tasarımı begenen arkadaşlara katılıyorum süper bi tasarım deilmi arkdaşlar sapıklıkla ne alakası var sen daha iyisini yap ozman boşa parmagnı yoracagna

parsadan
27 Eylül 2007, 17:39
İyi ben de sana kıl oldum o zaman.

benim başka bir arkadaşa yaptığım yorum/eleştiri sizi niye bu kadar germiş anlaşılır gibi değil.

melocann
27 Eylül 2007, 17:40
Bizdeki anlayış da böyle işte...Böyle bir tasarım yapan kişi sapık olur bize göre...Ama eşini karaçarşafa girmeye zorlayan koca sapık değildir...Çünkü o özgürlüktür öyle değil mi ?

Tabi ki taşlarlar...İran'da da taşlarlar...Malezya'da da mesela...Suudi Arabistan'da da...Geri kalmış her yerde taşlarlar.Ama orada taşlanmıyor ki yapılabilmiş:wiinkk:

bence yanlış düşünüyorsun geri kalmışl alakası nerden geldiğini unutuyorsun amerikn züppelerüne benzemektense böle olayları taşlarım daha iyi

senin medeniyet dediğin belden aşağı galiba

tubis
27 Eylül 2007, 17:41
benim başka bir arkadaşa yaptığım yorum/eleştiri sizi niye bu kadar germiş anlaşılır gibi değil.

Başka arkadaşa yaptığın şey yorum veya eleştiri değil. Sana kıl oldum demenin neresi eleştiri veya yorum bana söyler misin ?

parsadan
27 Eylül 2007, 17:42
arkadaşlar tartışıyosunuz ama siz daha iyi bi tasarım yapabilecekmisiniz de adamın yaptıgı motoru kötülüyosunuz anlamıyorum ben yapamam ve adamın motorunu mükemmel buldum sonuçta adam yapmış yani kimseyi baglamaz ne bizim bendigimiz nede begenmedigimiz. les paul arkadaşım burda sana kalmadı sewiye ölçümü admini var bu sitenin herhangibi bir uyarıda gelmedigne göre sewiye istiyosan kendine bi site acarsın.. tasarımı begenen arkadaşlara katılıyorum süper bi tasarım deilmi arkdaşlar sapıklıkla ne alakası var sen daha iyisini yap ozman boşa parmagnı yoracagna

dostum avukatı birazdan mesajına cevap verir mantıklı/mantıksız.

tubis
27 Eylül 2007, 17:44
dostum avukatı birazdan mesajına cevap verir mantıklı/mantıksız.

Avukat değilim eczacıyım. Ama senin mesleğin şaklabanlık (http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=saklaban) sanırım...