PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Erkeklere özel Motosiklet

Sayfa : 1 [2] 3

Arthas
27 Eylül 2007, 17:44
Orası muhtemelen Amerika. Adamlar abartıyı ve gösterişi seviyolar. Onun sahibinin abaza olduğu için yaptığını sanmıyorum, kaldıki Amerika da abaza kalmak hüner ister. Gösteriş amaçlı yapılan içine biraz da espiri katılan bi model. Bu insanlar dikkat çekmeye bayılırlar. Turkiye yollarında kaç tane jipte 22 inch döner jant gördünüz. Orada bolca görebiliceğinizi temin ederim.
Bunu yapan mantıkla bayan şeklinde motosikleti yapan mantık aynı.
http://img406.imageshack.us/img406/7167/thegoodfather0sdvi7.jpg (http://imageshack.us)

Adamlarda para var gösterişi de seviyolar. Sonuç olarak bize absurd gelen şeyler ortaya çıkıyor. Kültür farkı, maddi yapı bizim bunları tuhaf karşılamamıza sebep oluyor. Neticede onu yapan adam ne sapık ne abaza, sadece gösteriş meraklısı. :)

Shrieker
27 Eylül 2007, 17:46
Bize göre en medeni ülke İran demek ki...Kim bilir gerçekten de öylesine müstehakız...Ayrıca "özgür" olmanın amerikanlaşmayla alakası yok, yaptıkları yanlışları döktükleri kanı görüyoruz.

GorkeM
27 Eylül 2007, 17:47
Amerika veya başka bir ülke , ülke olarak hoşunuza gitmiyor olabilir , fakat bu insanlarına hakaret edebileceğiniz anlamına gelmez...
Eğer o "Amerikan züppeleri" olmasaydı ne yazıkki medeniyete gitme yolunda 1 adım dahi atamazdık dünya olarak. Biz burada tövbe tövbe ne sapıkça yorumları yaparken adamlar bunları aşmış acaba ne tasarlasak da birşeyler üretsek diye kafa yoruyorlar... Biz bu adamlara oturmuş buradan 300-400 yorum yaparken adamlar belki de 400'üncü motosikletini tasarlıyorlar belki de...
Uzatıp konu dışına çıkmak istemiyorum...
Herkesin kendi düşüncesi fikri beğendim veya beğenmedim diyebilir...
Fakat bu kimseye o adamları sapık , şerefsiz , sorumsuz veya züppe sıfatlarıyla adlandırma özgürlüğü vermez diye düşünüyorum.

Arthas sana katılıyorum...

varadero48 Mesajının yarısına katılıyor yarısına katılmıyorum... LesPaul daha seviyeli yorumlar yapılmasını dile getirmiş , o konuda haklı... Bana göre afedersiniz "off ne binerim" demek de sakıncalı , "şerefsizlere bak hiç utanmaları yok" demek de çok sakıncalı... biraz daha dikkatli olmalıyız.

tubis
27 Eylül 2007, 17:53
Medeniyetle cinselliğin hiç bir alakası yok. Konu burda zaten cinsellik değil. O motora bakarken adamın birisi aklından sizlerden birinin "eşini / kız kardeşini / annesini " geçiyorsa hoşunuza mı gidicek. Sakın bana o motora bakıp da aman tanrım ne güzel bi şaheser ! tam bir el emeği diye düşündüğünüzü söylemeyin, sadece gülerim...

Arap Kadri
27 Eylül 2007, 17:53
sevdim :queen::queen::queen::queen::queen:

güzel motosiklet olmuş :cat:

GorkeM
27 Eylül 2007, 17:54
O motora bakarken böyle bir düşünce geçiren adamın zaten aklından şüphe ederim... Öyle bir adamın bu şekilde bir düşüncesi varsa televizyon reklamlarına bakarken de böyle bir düşünce geçirir...

melocann
27 Eylül 2007, 17:55
o halde taşlarlar deyince neden geri kafalı oluyor veya geri ülke oluyor onu anlamıyorum herkesin dini inancı var

sevgili gorkem neden amerikalı züppe deyince cvp veriyorsunda geri kalmiş ulke deyince cvp yazmıyorsun bu bi hakaret değilmi arab dedikleri cogu milletin beğenmedikleri şu an kullanıln cebir vesaire gibi bir suru dersi buldu kotla dans etmeyle oraını burasını acıp gostermeyle medini olunacaksa herkes çıplak gezerdi

LesPaul
27 Eylül 2007, 17:55
buraya bişey yazmıcaktım da, ufak bir ekleme yapayım.
-bence motosikletin tasarımı çok güzel, yaratıcı. dikkat çekici.
-en başından beri motosiklet kültürüne ait her şeyin paylaşılması gerektiğini yazdım.
-motoru yapan kişi hakkında tek bir yorumda bulunmadım.
-belden aşağıya, aşırıya kaçan yorumlara ve tabi ki yazanlara seviyesiz dedim. belden aşağıya yorum yapılır ama aranızda abartanlar var.
-dinci değilim.

varadero48
27 Eylül 2007, 17:56
görkem katılıyorum sana bazı arkadaslar yorum yapanlara kızıyolar ama bi yorumları okusanıza kim nedimşte bukadar kızmışlar bence aykırı bişi yok 2sine binerim denmiş sadece benim görebildigim bu atlamadıgım yoksa. bence bu okadarda abest bişi deil sonuçta artık biz 2007 yılında yaşıyoruz awrupaya girmek üzere olan bi ülke burası.

tubis
27 Eylül 2007, 17:57
Genelleme yapmak istemiyorum ama yolda yürürken bile kadınlara bakarken neler düşündüğünüzü tahmin edebiliyorum. En basit örnek verebilirim, KADIN DOĞUM DOKTORLARI nın bazıları hastalarının arkasından pek de güzel konuşmuyor.. Sonra da bi güzel anlatıyorlar.

gRKmG
27 Eylül 2007, 17:58
Tepki verilen şey binerim derken kastettiği şey... ::yanliss:

THE_LANCET
27 Eylül 2007, 17:59
Motor ilginçlik adına 10 numara. Şu seviye tespitide kapatın lütfen Tubıs Tartışma lütfen büyüklük sende kalsın. Arkadaş yeni forum kurallarını okuması yeterli olucaktır heralde.... Hoşçakalın paylaşım için saol...

melocann
27 Eylül 2007, 18:00
görkem katılıyorum sana bazı arkadaslar yorum yapanlara kızıyolar ama bi yorumları okusanıza kim nedimşte bukadar kızmışlar bence aykırı bişi yok 2sine binerim denmiş sadece benim görebildigim bu atlamadıgım yoksa. bence bu okadarda abest bişi deil sonuçta artık biz 2007 yılında yaşıyoruz awrupaya girmek üzere olan bi ülke burası.

arkadaş awrupa dediğin ne oldu sen bilmiyorsun galiba aile diye bişey kalmadı turk milletinide boyle sindirmek istiyorlar toplumun temeli ailedir aile yıkılırsa toplumda yozlaşma olur sonra yıkım kaçınılmazdır

bu benim yorumumdur

Shrieker
Bu bir klasik :mrgreen:

Konuyu Toplam 20 üye okuyor. (18 Kayıtlı üye ve 2 Misafir)

varadero48
Medeniyetle cinselliğin hiç bir alakası yok. Konu burda zaten cinsellik değil. O motora bakarken adamın birisi aklından sizlerden birinin "eşini / kız kardeşini / annesini " geçiyorsa hoşunuza mı gidicek. Sakın bana o motora bakıp da aman tanrım ne güzel bi şaheser ! tam bir el emeği diye düşündüğünüzü söylemeyin, sadece gülerim.

bence sen biraz fazlaca abarttın bu konuyu sana sadece yuh yani dmekle yetiniyorum bence bu konu iyice coluk cocuk konusuna dönüştü

motopirate
27 Eylül 2007, 18:01
yaw bi konu açtık,o motosikleti bu sitedeki insanların beğenisine sunduk.işten yeni geldim bi baktım topic savaş alanına dönmüş.bu kardeşim böyle...adamlar gayet güzel ve espirili değişik bir tasarım yapmış.kimi sapık demiş demiş kimi şerefsiz...
arkadaşlar o motorun amacı sadece hava atmak bence o kadar.:bounce:

Marlboro Man
27 Eylül 2007, 18:01
Medeniyetle cinselliğin hiç bir alakası yok. Konu burda zaten cinsellik değil. O motora bakarken adamın birisi aklından sizlerden birinin "eşini / kız kardeşini / annesini " geçiyorsa hoşunuza mı gidicek. Sakın bana o motora bakıp da aman tanrım ne güzel bi şaheser ! tam bir el emeği diye düşündüğünüzü söylemeyin, sadece gülerim...

Yazmamak için kendimi zor tuttum ama dayanamıyorum.Hem saygısız tavırlarınızla insanlara hakaret ediyorsunuz hemde kendi sapkın fikirlerinizle insanları zehirliyorsunuz.Madem eczacısınız eczacı bir bayana yakışır şekilde davranın.Motorla ilgili yazılarınız olmadığı gibi nerede iğneli konu varsa siz oaradasınız.Bunuda kadınlara yapılmış bir hakaret olarak görmekten vazgeçin.Herkes sizin düşündüğünüz gibi düşünmüyor.

GorkeM
27 Eylül 2007, 18:02
melocann
Herkesin dini inancı var , ama taşlamak ne demek? Dini inançlarda böyle birşey mi var? Hoşunuza gitmeyeni taşlayın diye bir ibare mi var?

Geri kalmış ülke demek hakaret mi? Biz de geri kalmış bir ülkeyiz benim fikrime göre...

tubis
27 Eylül 2007, 18:02
bence sen biraz fazlaca abarttın bu konuyu sana sadece yuh yani dmekle yetiniyorum bence bu konu iyice coluk cocuk konusuna dönüştü

Abartan ben miyim acaba, yoksa ben de istiyorummmmmmmmmmmmmmm diye yazanlar mı ?

Yazmamak için kendimi zor tuttum ama dayanamıyorum.Hem saygısız tavırlarınızla insanlara hakaret ediyorsunuz hemde kendi sapkın fikirlerinizle insanları zehirliyorsunuz.Madem eczacısınız eczacı bir bayana yakışır şekilde davranın.Motorla ilgili yazılarınız olmadığı gibi nerede iğneli konu varsa siz oaradasınız.Bunuda kadınlara yapılmış bir hakaret olarak görmekten vazgeçin.Herkes sizin düşündüğünüz gibi düşünmüyor.

Canım nasıl istiyor ise öyle düşünürüm ve ben bunu ve bir çok şeyi KADINLARA YAPILMIŞ BİR HAKARET olarak görüyorum. Motorla alakalı bi yazı yazmaya fırsat mı kalıyor ki, motosiklet forumu mu başka şey mi belli değil.

varadero48
27 Eylül 2007, 18:05
melocanım burda aileye yada türklere karsı bişi göremiyorum kimse kimseye dil uzatmıyor türkiye büyüdü ve gelişti laik bi ülke herkes istedigni yapabilir ayrıca dewir deişti be dostum ben marmariste yaşadıgım için bu resim yada arkdaşların yaptıgı yorum bana ters düşmüyor ben burda onların içinde yüzüyorum..

SilentScream
27 Eylül 2007, 18:06
valla bence çok gereksiz bir tartışma , paylaşılmış bir resim var ortada , güzel mi değil mi tartışılır ama bu tarz motosikletler avrupada ve amerika da bolca var. bu motora güzel tasarım diyen insanlara sapık muamelesi yapmak abesle iştigaldir , ayıptır günahtır diyen de aynı şekil. konu nun erkek kadın ilişkisine döndürülmesi ilginç olmuş . bu arada bazı yorumlar sahiden çok gereksiz ve seviyesiz olmuş , konunun kilitlenmesi taraftarıyım...

melocann
27 Eylül 2007, 18:06
melocann
Herkesin dini inancı var , ama taşlamak ne demek? Dini inançlarda böyle birşey mi var? Hoşunuza gitmeyeni taşlayın diye bir ibare mi var?

Geri kalmış ülke demek hakaret mi? Biz de geri kalmış bir ülkeyiz benim fikrime göre...

hoşuna gitmemekle ne alakası var senin dininden haberin yok galiba oyapılan nedir sana anlatayım içini eçirerek baktığın kızla bile göz zinasına giriyorsun

bence hakaretgeri kalmış ülke yoktur GELİŞEMEMİŞ ülke vardır
türkiyede bunlardan biri

Arthas
27 Eylül 2007, 18:07
tubis, Bu motoru mu hakaret olarak görüyorsun yoksa yapılan yorumları mı?

melocann
27 Eylül 2007, 18:08
melocanım burda aileye yada türklere karsı bişi göremiyorum kimse kimseye dil uzatmıyor türkiye büyüdü ve gelişti laik bi ülke herkes istedigni yapabilir ayrıca dewir deişti be dostum ben marmariste yaşadıgım için bu resim yada arkdaşların yaptıgı yorum bana ters düşmüyor ben burda onların içinde yüzüyorum..

türkiye geliştide ondanmı hala doğuda kan davaları sürüyor veya aşiretler devam ediyor

tüzemen
27 Eylül 2007, 18:09
Arkadaşlar birbirimize kırıcı olmayalım. demokrasılerde destekleyenlerin olduğu yerde mutlaka muhaliflerde olacaktır bu doğaldır. Ama birbirimize karşı kırıcı olmasak daha güzel olmaz mı? ne dersiniz?

varadero48
27 Eylül 2007, 18:09
tubiş hanım newar bende istiyoruuuuuuuuummm derken adam motosikletten bende isityorum dedi. bence sen nasıl anlamak istiyosan öyle anlıyosun ve o yöne cekiyosun marlboro man katılıyorum sna

tubis
27 Eylül 2007, 18:10
tubis, Bu motoru mu hakaret olarak görüyorsun yoksa yapılan yorumları mı?

Yapılan yorumları. Topiği ilk açtığım da fotoyu gördüm ve beni gülme aldı. Ama sonrasında yapılan yorumlardan sizler yerine ben utandım. Tüm düşüncelerim ve motor hakkında ki iyi niyetim yok oldu. Birazcık olsun bizim yerimize koyun kendinizi. Her yerde çıplak erkek fotoğrafı görseniz ve hakkınız da belden aşağı muhabbet yapılsa hoşunuza gider mi ? Saygı istiyoruz sadece biraz saygı.

melocann
27 Eylül 2007, 18:11
topiğe bak 22 kişi okuyor 17 kayıtlı 5 misafir bende dahil

melocann, LesPaul, frosen, parsadan, richy, Arthas, PHAETONW12, tubis, Betonarme, Shrieker, GorkeM, Marlboro Man, fatihsevim, THE_LANCET, banavurma, varadero48, ELINT

GorkeM
27 Eylül 2007, 18:12
Herkesin dini kendine... "Baktığın kızla göz zinasına girmek" senin inancın. Saygı durarım. Fakat bunun için kimseyi taşlayamazsın.

Herneyse din tartışmasına dönmesin olay...

varadero48
melocan seni kınıyorum dostum dewlet elinden geeni yapıyo dawaları bitirmek için. ayrıca awrupada bizimkine benzer olaylar olmuyomu sanıyosun sen sadece twlere yansımıyo. ben amerikayı sawunan biri deilim ama inanki onlarda olmasaydı sen suan yararlandıgın nimetlerden yararlanamazdın

Betonarme
hakkaten baktıgımda bende de bir tiksinme uyandırdı resim, öte yandan üzerinde bunca konusulmasına da anlam veremedim. adam yapmış etmiş, kendi kültüründe yeri olabilir, bizimkinde olmadığı kesin. bakarsın begenirsin, bakarsın sevmezsin kapatırsın. ama ciddi ama geyik yorumlar yapılır seversin sevmezsin yazarsın yazmazsın.

tartışmaya bahane arıyoruz sanki..

.....Medeniyetle cinselliğin hiç bir alakası yok. Konu burda zaten cinsellik değil. O motora bakarken adamın birisi aklından sizlerden birinin "eşini / kız kardeşini / annesini " geçiyorsa hoşunuza mı gidicek. Sakın bana o motora bakıp da aman tanrım ne güzel bi şaheser ! tam bir el emeği diye düşündüğünüzü söylemeyin, sadece gülerim...

bu da günün komedisi :cherry:

Shrieker
27 Eylül 2007, 18:13
içini eçirerek baktığın kızla bile göz zinasına giriyorsun

Göz zinasına giriyormuşsun Görkem...bre zındık..kafir...20 kırbaç cezası verin derhal :queen:

Günün komedisi bu bence :mrgreen:

richy
27 Eylül 2007, 18:14
fesuphannallah... daha neler çıkacak durun hele.. özel yapım tasarımcılar sınır tanımıyor... inşallah bayanlara özel yapmazlar....

siz tartışadurun ben bu yoruma koptum. olayı bitirmişin bravo :cat:

tubis
melocan seni kınıyorum dostum dewlet elinden geeni yapıyo dawaları bitirmek için. ayrıca awrupada bizimkine benzer olaylar olmuyomu sanıyosun sen sadece twlere yansımıyo. ben amerikayı sawunan biri deilim ama inanki onlarda olmasaydı sen suan yararlandıgın nimetlerden yararlanamazdın

Ne gibi nimetlerden yararlanıyorsun, söyle de biz de bilelim yararlandığımız nimetleri.
Hepinizi amerika manyağı olmuşsunuz, nerdeyse tapacaksınız adamlara, yazık..

parsadan
Motor ilginçlik adına 10 numara. Şu seviye tespitide kapatın lütfen Tubıs Tartışma lütfen büyüklük sende kalsın. Arkadaş yeni forum kurallarını okuması yeterli olucaktır heralde.... Hoşçakalın paylaşım için saol...

Burası ne acayip bir yermiş ya herkes birbirinin avukat kesiliyor. Büyüklük sen de kalsın dediğin hamınefendi tanımadığı birine şaklaban, yorum yapanlara sapık, bulunduğu bölgedeki doktorlara saygısızlık yapan bir bayan.

Ben arkadaşa değil tabiki yazdıklarına kıl oldum bunun tersini algılayan varsa vay haline.

varadero48
27 Eylül 2007, 18:17
tubiş senin bindigin o nx falcon american versiyon buda sana kapak olsun

Arthas
27 Eylül 2007, 18:18
tubis, Aslında savunduğun şey doğru olan ama sinirlendin çıkışın sert oldu. Senin için doğru olanı karşındakine empati yoluyla anlatmak istiyorsun fakat empati oluyor iğneleme :) İğneleme de karşındakini ister istemez tahrik ediyor. Marlboro Man in cevabı gibi bişey yazıcaktım senin yazını okuyunca sonradan genelleme yapmamaış falan diyerek vazgeçtim. Burdaki bütün arkadaşlara sesleniyorum lütfen tartışırken sinir haliyle kantarın topuzunu kaçırmayalım. :cat:

melocann
27 Eylül 2007, 18:20
Herkesin dini kendine... "Baktığın kızla göz zinasına girmek" senin inancın. Saygı durarım. Fakat bunun için kimseyi taşlayamazsın.

Herneyse din tartışmasına dönmesin olay...

bak güzel kardeşim 6 yıl imam-hatip okudum muhafazekar zannetmeyin sadece dinimizde olan çarpıtmaları artık kaldıramıyorum senin inancın derken senin inancın olup olmadıgını sorabilirmiyim

bende seni kınıyorum dewlet elinden geleni yapıyorda benmi göremiyorum amerika olmasaydı başkası olacaktı

GorkeM
27 Eylül 2007, 18:20
Bence konu seviyesini aşıyor... biraz daha dikkatli olalım bence...

melocann
Önemli olan benim inancım değil , önemli olan herkesin inancının farklı olabileceğidir... Benim burada savunduğum müslüman dinince kabul edilmeyen veya edilen birşey olup olmadığı değil. Benim savunduğum , dininiz, inancınız ne olursa olsun size ters gelen birşeyi taşlamamanız gerektiğidir... Herkesin inancına , kültürüne saygı duyulmalıdır... Eğer hoşunuza gitmiyorsa hoşuma gitmedi diyerek geçebilirsiniz...
Benim ilk yorumuma bakarsanız göreceksiniz , tasarımını çok beğendim diyerek geçtim... onun veya bunun beğenisini sorgulamadım.

varadero48
27 Eylül 2007, 18:21
önceki yazımda var amerika taraftarı deilim ben milliyetciyim ama türkiye ilerledi kim nederse desin kimse dininine karsı gelmeden yasıyor senin o ameranlar dedigin türkiye seni düşmanlardan korumak için bir ton silahını amerikanlardan alıyor artık eskidenmiş o kazma kürek adamlar bi dügmeyle istedikleri yeri yokediyor

tubis
27 Eylül 2007, 18:21
İstediğinizi yazın umrumda değil, varadero48 sana da bişey diyemiyeceğim, muhatabım değilsin. Nerden çıktıysan.

varadero48
27 Eylül 2007, 18:24
melocan sen git durdur aşiretleri falan ozman sen gec dewletin başınada sen yap.. kolay sanıyorsunuz herseyi ben marmariste yasadıgımdan senin din ve laiklik anlayısına gülüyorum sadece

melocann
27 Eylül 2007, 18:26
önceki yazımda var amerika taraftarı deilim ben milliyetciyim ama türkiye ilerledi kim nederse desin kimse dininine karsı gelmeden yasıyor senin o ameranlar dedigin türkiye seni düşmanlardan korumak için bir ton silahını amerikanlardan alıyor artık eskidenmiş o kazma kürek adamlar bi dügmeyle istedikleri yeri yokediyor

neden alıyor biliyormusun elin mahkum gülüm mecbur alacaksın o kadar borcun varken sana istediğini yaptırıyor silah üretme dedimi bitmiştir edirnede olması lazım dünyanın en büyük tank fabrikası vardı ne oldu soruyorum

varadero48
27 Eylül 2007, 18:27
neoldu tubiş niye kazdın sen benim muhatabım deilsinki bikere burası bir motorcu sitesi bile deil neredeyse. sen kendini motorcumu sanıyorsun adam gibi konuşmanı tawsiye ederim kendini aşıyorsun işine gelmedi sanırım bi amerikan motoruna bindigni ögrenince..

melocann
27 Eylül 2007, 18:28
melocan sen git durdur aşiretleri falan ozman sen gec dewletin başınada sen yap.. kolay sanıyorsunuz herseyi ben marmariste yasadıgımdan senin din ve laiklik anlayısına gülüyorum sadece

:queen::queen::queen::queen: be sana gülüyorum aklın bi karış havada gerçekleri göremiyorsun

bi kere doğudaki aşiretleri dewlet el atamaz askeriye bitirir

LesPaul
27 Eylül 2007, 18:29
Seviye belirleme uzmanımısınız.
Abi acayip kıl oldum bu arkadaşa.

Adamın biri topic açmış 'bu da benim köpeğim' başlıklı. Bay RTÜK hemen olaya müdahale eder başlığınız biraz kaba olmuş. Kardeşim insanlar motosikletlerine isim takamazlarmı. Motosikletine, kızım, oğlum, karakaçan falan filan diyemezlermi.

Evet gayet iyi anladık senin ne demek istediğini.

Şimdi duble kıl oldum arkadaş sana.

Burası ne acayip bir yermiş ya herkes birbirinin avukat kesiliyor. Büyüklük sen de kalsın dediğin hamınefendi tanımadığı birine şaklaban, yorum yapanlara sapık, bulunduğu bölgedeki doktorlara saygısızlık yapan bir bayan.

Ben arkadaşa değil tabiki yazdıklarına kıl oldum bunun tersini algılayan varsa vay haline.

benimle ilgili yazdığın 3 farklı mesaj. arkadaşın burada kıl olduğu kişi benim.

pardasan, sen ya yazı yazmayı bilmiyorsun, ya da yazdığını anlayamıyorsun.
ilk iki mesajınla üçüncü mesajın birbirini tutmuyor. bunu herkes farkedebilir.

ÜYE bana kıl olduğu için 1 kerelik cevap hakkımı kullanmak istedim. Başka birşey yazmayacağım.

tubis
27 Eylül 2007, 18:29
neoldu tubiş niye kazdın sen benim muhatabım deilsinki bikere burası bir motorcu sitesi bile deil neredeyse. sen kendini motorcumu sanıyorsun adam gibi konuşmanı tawsiye ederim kendini aşıyorsun işine gelmedi sanırım bi amerikan motoruna bindigni ögrenince..

Haddini daha fazla aşmamanı öneririm sana. Kendimi motorcu sanmıyorum. MOTORCUYUM DİYORUM. IQ seviyesi tabanda adamlarla muhatap olamayacağım daha mühim işlerim var kusura bakma, yazılarınla kimin daha seviyeli olduğunu gösteriyorsun zaten.

varadero48
27 Eylül 2007, 18:30
türkiye yasam acısından bi okadar ileri ama bi okadarda baskasına muhatc bi ülke melocan sen neyi sawunuyorsun sen dewlet düşmanımısında sorgulamak sana düştü soracagın kişi ben deilim sadece dewletci milliyetci biriyim dewletimin arkasında durmak benim gibi bircok vatandasın görevi

melocann
27 Eylül 2007, 18:31
Göz zinasına giriyormuşsun Görkem...bre zındık..kafir...20 kırbaç cezası verin derhal :queen:

Günün komedisi bu bence :mrgreen:

sen git müftüye sor ondan sonra komikmi değilmi öğrenirsin

Gökhan
27 Eylül 2007, 18:31
Bence güzel bir tasarım. Tabi bununla caddelerde dolaşılmaz.(Türkiyedeki zihniyet bu tasarımı kaldırmaz)
Dünyada buna benzer birçok heykel ve tablo var ve bunlardan bazıları uluslararası yarışmalarda derece aldı.

Aslında sorun bu resimde degil , bizim zihniyeti bozuk milletimizde....

Bu tür resimlere bakıldıgında bazıları sanat görür bizim milletimiz ise sadece erotik bir şekil görür.Millet olarak butür şeyleri aşmak için uzun zamana itiyacımız var :pr: