PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : as 150 t XENON takılmazmış ben takarım kardeşim :P

qwertyuıop
05 Haziran 2007, 13:15
http://img440.imageshack.us/my.php?image=xenonbx2.jpg

üsteki benim motoruma taktığım xenon yanlız sakın araba xenonu almayın ben denedim olmuyo yarım saatte bütün aküyü yiyo ben almanyadan getitirdim bu xenonu biraz pahalı ama bu yeni alınan arabaların bazılarında yok bu xenonlardan adam içinden dio ki (belkide) bende yok bu scooter da var dio o mütişş oluyo ya nazar değmesin

http://img166.imageshack.us/my.php?image=xenon2uh4.jpg

işte böyle bir görüntü sağlıyor aydınlatmada da aslında tam bir xenon gibi beyaz değil ama elektronların patlayarak oluşturdukları xenon da baya pahalı arabalarda kullanılıyor ama eski sarı ışık tan daha iyidir bence ne dersiniz alayım yorumları

bunlarda ekstradan taktığım özel kutu içindeki lambalar böle bir aydınlatma sağlıyor arkadaşlar bunlar da iyi ama dağınık veriyo ve biraz kısa mesafeli olduğu için ben xenonlarımı kullanıyorum yolda aşşağıda işte

http://img440.imageshack.us/my.php?image=park1rz0.jpg

siyahlimuzin
05 Haziran 2007, 13:31
uğraşmışsın yapmışsın. eline sağlık kardeşim. hoşuna gittiyse ne mutlu sana. başka söze gerek yok.
hem scooterların canı yok mu xenon da takar başka bişi de alla alla :cherry:
iyi sürüşler canım :cat:

crazyrider
05 Haziran 2007, 13:43
ıyı guzel olmusta arkadasım xenon almana ne gerek vardıkı o kadar para harcamana gerek yoktu normal bı beyaz ampuller de işini gorurdu ben kullanıyorum yanı arada pek bı fark yok yınede elıne saglık

By Mükemmel
05 Haziran 2007, 13:44
Çok güzel olmuş kardeşim, emeğine sağlık.Bir ara bende düşündüm bu farlardan ama bu akü olayından dolayı cesaret edemedim.Eski modele devam...:)

qwertyuıop
05 Haziran 2007, 14:08
ya biz denedik 600 rr a normal araç xenon u ama yarım saatte yedi aküyü yanlış anlamayın yolda giderken sonra vurdurma yolujyla zar zor çalıştırdık farsız parklarla akşam 12 de geldik arkadaş hemen iade etti o yüsden bende kendim getittirdim ve yaptım :D saolun hepinize çok teşekkürler

emresezgi
05 Haziran 2007, 20:36
vay vayy vayyy

önden görüntü süper olmuş
çok can alıcı

motora ayrı bi hava vermiş

ayrıca farlarını gündüzde yakıyormusun
yani aynı şekilde beyaz mı gündüzde ?

ben gece gündüz farlarım hep açık gezerim arabadada motordada ...

dikkat çekiyo daha iyi oluyo bence birda kaza olayını azaltır diye düşünüyorum

kuzenim var benim oto elektrikçi onlarda araç ampüllerine metal bi başlık geçirip aynı beyaz ışığı aldığını söyledi
bende en kısa zamanda motoruma yapıcam

Saygılar ...

qwertyuıop
06 Haziran 2007, 13:40
metal başlığı bende denedim ama yok abi ya hiç güzel durmuyo bide gündüz yakıyorum evet dikkat çekiyor ve yine beyaz anlaşılıyor ama yazın 8 gibi fln mütiş duruyor

alp_tunay
09 Haziran 2007, 00:56
Güzel olmuş da arkadaş çizilmiş....Neyse: emeğine sağlık...

nitrious81
11 Haziran 2007, 16:36
Gule gule kullan cok yakısmıs.ama aman dıkkat et onden vurma motoru bı yere yazık valla o kadar masrafa Allah korusun.

torento_1987
11 Haziran 2007, 20:32
güzel olmuş güzellll:cat:l,,,,

eradnan
12 Haziran 2007, 14:31
iyiki konunu yakaladım valla bende elimdeki araç xenon unun tekini motoruma takmayı düşünüyordum demek aküyü boşaltıyor bana çok faydan oldu sağolasın...

delicoban
12 Haziran 2007, 14:35
bu xenon degılkı beyaz far:)

qwertyuıop
15 Haziran 2007, 16:21
eminmisin bence ii düşünmelisin dostum delicoban ışığına gelirse şu meganlardaki xenonlar gibi içeriden bakılınca tam bir beyaz değil ama dışarıdan bakınca yanı dışarıdan bakan bir kişi tam beyaz görüyor meganınki gbi işte ama xenon e çin motorunada böle oluyo yani zati küccücük bi akü var sıtarndart ampül 18 w e şimdi xenonda çok yüksek aküyü değiştirmek zorunda kaldım sigortayı değ
iştirdim bütün elektirik aksamı elimden geçti tabi bide baktım motor nie gaz yemiyo die ana hava filtre hortumu yırtık :D neyse onuda değiştirdim şimdi bi tok ses veriyoki 150 zc egzozu taktım modialin en kısa zamanda fotolar gelcekk

genç kaptan
16 Haziran 2007, 11:41
bende motoruma xenon takmayı düşündüm heveslendim ama pahalı benim maddi durum yetmez.benim şimdiki ampülü söksem yerine beyaz ampül denilen şeyden taksam olurmu bi de bu ampüllerin fiyatı neder(beyaz ampül)nerde bulabilirim?? acil yorum bekliyorumçünki gidip alıcam :bounce:

abal
16 Haziran 2007, 19:44
genç kaptan
ben de farları değiştirdim 35+35 osram apül taktım..aküyü bende değiştim..

qwertyuıop

farların hayırlı olsun.. eksoz bende performans taktırdım...

melik17
17 Haziran 2007, 19:20
arkadaşlar benım sym gts 250 de uzun+kısa da xenon hemde arabalarınkinden bizzat kendim taktım 8 ay dan beri kullanıyorum akude bitme degil voltaj azalması bile gorulmedi

ozkansava
17 Haziran 2007, 22:04
Boşuna uğraşmışsın yurt dışından getirtmekle.15 YTL almayanı dövüyorlar.Bende var isteyen olursa gösterebilirim.Beyaz ampül gayet iyi aydınlatıyor,parklarda mavi.Hiç farkı yok.:cat:Hatta bakın güzdüz bile gayet iyi.
http://img511.imageshack.us/img511/4509/grnt010du9.jpg (http://imageshack.us)

qwertyuıop
24 Haziran 2007, 15:23
ewet ii gözüküyor ama yinede benimki gibi durmuyor bu farlardan bende daha önce denedim alemin akıllısı sizmisiniz kardeşiM :P ewet ama cidden tam bir beyaz ışık sağladığını söylebiliyorsan sorun yok ben xenon un beyazlığını sağlıyorum diyebiliyorum ama seni bilemem :D

qwertyuıop
29 Haziran 2007, 22:08
iyiki konunu yakaladım valla bende elimdeki araç xenon unun tekini motoruma takmayı düşünüyordum demek aküyü boşaltıyor bana çok faydan oldu sağolasın...

ne demek yardımcı olabildiysem ne mutlu bana ii sürüşler bol keyifler

umitaskin84
28 Nisan 2008, 08:43
Canavar gibi olmuş maşallah

qwertyuıop
29 Nisan 2008, 17:01
saol kardesim ;) (25 karakter)

ya bide 2. resim o senatordaki gibi beyaz ''lamba'' nın resmi xenon baya baya beyaz veriyor resimlerini eklerim ama oks nedeni ile kapalıyız akü de yemişdir 3 aydan beri daha marşa basmadım