PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kendi Motosikletlerimin Fotoğrafları

Sayfa : 1 [2] 3 4

mustafagezer
04 Aralık 2006, 20:05
valla perfect.:cat:

Guclu
04 Aralık 2006, 20:11
bordonun egzozu ,

http://img69.imageshack.us/img69/8729/08tg5.jpg

http://img69.imageshack.us/img69/3318/09cz5.jpg

the_cayman
04 Aralık 2006, 20:20
Genelde modifiye hayabusalara yoshimura sistemlerini uyguluyorlar zaten . Tartışmasız en kral exhaust system üreticilerinden biri :cat:

Benim sormak istediğim bu egsozlar titanium mu ? Carbon fibere benzemiyor ?

Guclu
04 Aralık 2006, 20:36
titanium :)

trioval'in kısa bir ses kayıdını yapmıştım , isterseniz aşşağıdaki linkten indirebilirsiniz ,

* http://rapidshare.com/files/6052198/TriOvalDualExit4-2-1.mp3.html

ilnapoli
04 Aralık 2006, 20:41
ya 2 tane hayabusa niye allah aşkına?

eroldayı
04 Aralık 2006, 20:42
kazasız sürüşler

setr74
04 Aralık 2006, 20:45
aslında bir enduro eksiliği var fotoğraflarda
bu yemeğin üzerine 1200 gs de iyi gider:P

the_cayman
04 Aralık 2006, 20:48
ya 2 tane hayabusa niye allah aşkına?

Arkadaş birini modifiye yapmak için kullanacakmış zaten açıkladı :wiinkk:

ilnapoli
04 Aralık 2006, 20:50
Evet cevabımı aldım.. kusura bakmayın tamamını okumdan yazdığım için.. Çok gereksiz gerçektende çok... Şahsi fikrim, katılmayanlar olabilir tabi..

LuuKPaRaFiN
04 Aralık 2006, 21:01
BiR inSanın yapabiLiceği en popüLer raCe aBicim aLLah kazasıZ BeLaSız binMeyi nasip edeR inŞaLLah resimLer iÇin Çok teşekküRLer eLLerinE koLLarına sagLık..

donniedarko
04 Aralık 2006, 21:14
peki herşey iyi güzel de 450-500 eksra beygir gücü neden :) yani o makinenin gücünün tamamını kullanabilecek yol ve ortam yokken? yani eğer amatör amaçlarla kullanılıyorsa tabi profesyonel amaçlı kullanılıyorsa ona bişey diyemem bir de yaptığın maksimum hızı merak ettim

the_cayman
04 Aralık 2006, 21:15
Evet cevabımı aldım.. kusura bakmayın tamamını okumdan yazdığım için.. Çok gereksiz gerçektende çok... Şahsi fikrim, katılmayanlar olabilir tabi..

Durumun iyi olsa, Hobi olarak yapmak istesen bunu ve ülkenin en güçlü motosikletini elinde bulundurmak istesen yapardın bence sende . Bence çok güzel birşey Allah daha çok versin kazasız sürüşler :cat:

ferrari_gani
04 Aralık 2006, 21:23
arkadaşım sen nerde oturuyodun gelip motorlarını çizecem evini taşlayacam :P

biz burda cbr 125 mi cbf 150 mi derken hayabusalar harleyler Allah daha çok versin

Allah bize de versin ne diyelim..................................

2move
04 Aralık 2006, 22:11
maşallah,,, nazar değmesin.. ben kawa er6 mı satıyorum hayabusayla takas olur:mrgreen: hani canın küçük motor isterse benimkini alabilirsin. daha 5000kmde:)
ama sl55 amg dedin ya beni can evimden vurdun:)

tekrar maşsalh ,,nazazar değmesin

thebarbarian
04 Aralık 2006, 22:48
birisini bana versen diyorum baba gerçekten güzel ALLAH kazasız belasız kullanmayı nasip etsin

Lindenbaum
04 Aralık 2006, 23:06
::sas::
daha önceden hangi motorları kullandın hocam ve hangi motorla başladın?
tahminimce pek çok race kullanmış olmalısın ...
bi kıyaslama yaparsan tecrübeden faydalanalım bizde

cancagliyan
04 Aralık 2006, 23:14
Hayırlı olsun Allah daha cok versın umarım tum motorcular bır gun hayalındekı motora kavusur

Guclu
04 Aralık 2006, 23:45
tüm mesajlar için tekrar tekrar teşekkür ederim , Lindenbaum , bilinen sıkı makinaların tamamını kullandım , r1 , 1000rr , srad1000 , ... özel bir sorunuz olursa cevaplarım , ben motosikletleri gerçekten hayatımda farklı bir yere koyarım , en basit restorant motosikletlerini bile durup dakikalarca incelerim , marka ve model ayrımı olmadan tüm motosikletleri çok severim , en basitini bile gördüğüm zaman nabzım yükselir , samimi söylüyorum .

topatapan
05 Aralık 2006, 00:15
Arkadaşlar, karşımızda tecrübesi eksik insanlar için kolaylıkla bir ölüm makinesine dönüşebilecek pek çok makine kullanmış ve hala hayatta olan bir insan var. Demek ki aklı başında, sabırlı, bilgili bir insan güçlü abi. Abi motorlar hayırlı uğurlu olsun sen bize o canavarları nasıl zapt ettiğini, nasıl kendini kontrol edebildiğini anlat. İzninle tecrübelerinden faydalanalım biraz.

trasher
05 Aralık 2006, 00:27
nazar boncuğu tak motorlara şu sticker şeklinde olanlardan nazar değmesin maşallah çok güzeller bahçede mi yetiştiriyosun motorları die sorcaktım allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin diorum başka bişi demiorum.. tekerin düz bassın...

zeda3000
05 Aralık 2006, 00:40
Acikcasi GSX 1400 alinca TTS ten almayi dusundugum Supercharger var. TTS i ozelikle tavsiye edebilirim.

Asagidaki linkte bayagi gusel bir liste var senin icin

http://www.tts-performance.com/catalog/index.php?cPath=87_504&PHPSESSID=7a9602e423997023421b469996c2ae89

Artik senin makina boyle olacak sanirim

http://www.tts-performance.com/catalog/images/tts/SuperMontage.jpg

Iste buda benim gelecek makinanin supercharger li hali.:)

http://www.youtube.com/watch?v=Bbg4uA9IXyk

LesPaul
05 Aralık 2006, 00:47
you must be kiddin!.

http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=6955
1 sene önce aynı kişi tarafından açılan benzer bir topik. ben de nerden hatırlıyorum diodum.

Guclu
05 Aralık 2006, 01:14
(teşekkürler , çok iyi bir hafızanız var , özellikle son hallerinin fotoğraflarını çekip paylaşmak istedim , zaman içinde çok aksesuar ekledim , ilk halleriyle şuandakiler arasında detaylı incelediğiniz zaman çok fark var aslında)

bu arada tüm özel mesajlar için ayrıca teşekkürler ...

(zeda3000 teşekkür ederim)

starblazer
05 Aralık 2006, 01:23
Ya abicim , parasini pulunu bir yana koydum
ne guzel yapmissin o motorlari insanin evinde bas koseye mobilya diye koyasi geliyor .
Saygilar
Kazasiz belasiz bir hayat gecir insallah , darisi bizim basimiza

ylmzzz
05 Aralık 2006, 01:42
Allah herkese nasip etsin. maşaallah hepsine :)

GorkeM
05 Aralık 2006, 01:46
züürtlü bir atasözü vardı ama neydi :P

beetle65
05 Aralık 2006, 08:25
SADECE ALLAH TEKERLERİNİ DÜZ BASTIRSIN DEMEKTEN BAŞKA BİRŞEY GELMİYOR İÇİMDEN :rendeer:
NE GÜZEL BİR DUYGUDUR ONLARI TEMİZLEMEK,SEYRETMEK VE TABİİKİ ONLARLA DOLAŞMAK :queen:
ARKADAŞLAR GÜÇLÜ KARDEŞİMİZE NEDEN 2 TANE YOK NEDEN BU KADAR MOTOR DİYE SORMA HAKKIMIZ YOK
O GÜCÜ NİSPETİNDE MERAK VE HOBİLERİNİ YAŞIYOR
BİZE SADECE SAYGI DUYMAK DÜŞER
ÇÜNKÜ NİCE PARASI OLUPTA ZEVKİ VE MERAKI OLMAYAN İNSANLAR VAR
TEBRİKLER KARDEŞİM
TEKRAR ALLAH TEKERLERİNİ DÜZ BASTIRSIN
ÇİZİK VE TOZ BİLE OLMASIN :queen:
GÜLE GÜLE KULLAN :cat:

»»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.»»»»»»
http://www.motosiklet.net\modules\Forums\images\smiles\ic on_arrow1.gifMesaj yazarken büyük harf kullanmak bağırmak anlamına geldiği için ve sayfa düzeninde kargaşa yarattığı için yazılarınızı kesinlikle büyük harf kullanarak yazmayınız. Kullanıcılar forum sayfalarına yazmış oldukları mesajlarını düzenleme yetkisine sahiptir. Lütfen yazmış olduğunuz mesajın sağ üst köşesinde göreceğiniz değiştir butonuna tıklayarak mesajınızı düzenleyin...
http://www.motosiklet.net/forum/images/icons/icon2.gif Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
http://www.motosiklet.net/forum/images/icons/icon2.gif Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını (http://www.motosiklet.net/forum/announcement.php?f=14) kabul etmiş sayılır.
http://www.motosiklet.net/forum/images/icons/icon2.gif Şikâyetler için... info@motosiklet.net
************** Site Yöneticisi: Skullhunter (http://www.motosiklet.net/forum/member.php?u=5) **************

Guclu
05 Aralık 2006, 10:25
Ayrı ayrı herkese tekrar teşekkür ederim , inşallah bir gezide beraber olabilirsek isteyen olursa motosikletimi verebilirim , gezi boyunca istediğiniz gibi test edebilirsiniz , bu arada kışın motosikletleri kapalı garajıma alıyorum , kapalı garajım doğal gazla ısınıyor hafif ılık bir ortamda duruyorlar , 50'den fazla temizlik kimyasalı kullanıyorum , düzenli hava kompresörüyle toz temizliğide yaparım .

toros
05 Aralık 2006, 10:40
sevgili güçlü biz seninle ilkokulda aynı sıradaydık seni çok severdim yıllar geçti aradan seni......nerlerdesin şimdi bi uğrim yanına özlemişim seni kanki.

Guclu
05 Aralık 2006, 10:53
sevgili güçlü biz seninle ilkokulda aynı sıradaydık seni çok severdim yıllar geçti aradan seni......nerlerdesin şimdi bi uğrim yanına özlemişim seni kanki.

çok hoş bir tesadüf :) hangi okulda aynı sıradaydık çünkü ben 2 tane ilkokul değiştirmiştim ...

Kaan
05 Aralık 2006, 10:57
Bence gerçek motor sevgisi maddiyatta el verince sanırım böyle olmalı.Kimine göre çok para harcamış kimine göre para çoksa seviyorsan yaparsın denmiş.Ne olursa olsun senin yazılarında içtenligi hissettim inşallah daha güzellerinide yaparsın. Tabii bizimle paylaşmanı hep isterim sonuçta , senin şuan yaptıgını sanırım birazcık çalışıp para biriktirmek gerekecek ;) .

Gürkan Anbarlı
05 Aralık 2006, 11:05
Ayrı ayrı herkese tekrar teşekkür ederim , inşallah bir gezide beraber olabilirsek isteyen olursa motosikletimi verebilirim , gezi boyunca istediğiniz gibi test edebilirsiniz

Bende dün gelen yeni üye sayısında ki artış ile online rekorunun sebebini çözmeye çalışıyordum :P

Kazasız belasız sürüşler, motosikletler birbirinden güzel, Allah herkese en güzelini nasip eder inşallah :)

MrCool
05 Aralık 2006, 13:24
peki herşey iyi güzel de 450-500 eksra beygir gücü neden :) yani o makinenin gücünün tamamını kullanabilecek yol ve ortam yokken? yani eğer amatör amaçlarla kullanılıyorsa tabi profesyonel amaçlı kullanılıyorsa ona bişey diyemem bir de yaptığın maksimum hızı merak ettim

Yanlış anlama, sorunu eleştirmiyorum, sadece aklıma gelen olasılıkları yazıyorum.

Gücü kullanmak için tahminimce çok uzun yol olması gerekmez. Zaten çok kısa sürede istediği hıza ulaşacaktır. 1200-1300 kg'luk 150-170 HP'lik arabayla bile İzmir'deki bir çok her yolda 200 km/saat hız anında aşılabiliyor. 200-250 kg'luk ve 450-500 beygirlik bir araçla ise hayli hayli aşılır. Zaten sadece gücünü hissetmek veya sesini duymak için bile olabilir. Bir de bunu oluşturmasının verdiği zevk vardır. Model uçak ya da model araba yapmaya da benzetebiliriz. Bir amaca hizmet etmesi de gerekmeyebilir. Hatta bazen tamamen keyfe yönelik mantıksız zevkler de olabiliyor, örneğin futbol taraftarlığı, dizi seyretme, kağıt oynama gibi. Ben 13-15 yaşında kit olmadan dikiş makaralarıyla, kablolarla, elektrik motorlarıyla, alüminyum ilaç kutularıyla falan uzaktan kumandalı arabalar, 4 cm tahtayı bile delen elektronik ateşlemeli top, katı yakıtlı türbinli araba, paraşütlü füze yapardım. Bir işime yaradı mı? Hayır ama çok zevkliydi. Gerçi şimdi aklımda jet motoru yapmak var. Bakalım tembelliğimi yenersem deneyeceğim. Yani zevklerimizin çok mantıklı olması da gerekmiyor. Vaktini harcarken zevk alıyor musun? Motosikleti zevk için kullanıyorsan, çok mu mantıklı? Bana sorarsan hayatımdaki en mantıksız olay. Hayatımı bu kadar riske attığım başka hiç bir durum veya alet yok ama binerken korkunç zevk alıyorum. :)

the_cayman
05 Aralık 2006, 13:43
Ayrı ayrı herkese tekrar teşekkür ederim , inşallah bir gezide beraber olabilirsek isteyen olursa motosikletimi verebilirim , gezi boyunca istediğiniz gibi test edebilirsiniz , bu arada kışın motosikletleri kapalı garajıma alıyorum , kapalı garajım doğal gazla ısınıyor hafif ılık bir ortamda duruyorlar , 50'den fazla temizlik kimyasalı kullanıyorum , düzenli hava kompresörüyle toz temizliğide yaparım .

İşte ikinci el kimden alınır diye soranlara iyi bir cevap olmuş :cherry:

anıl_ksk
05 Aralık 2006, 15:35
geçerlii.. para var huzur var fazla söze gerenk yok

cetiner70
05 Aralık 2006, 17:13
motrların çok güzerlmiş güle güle kullan

clay
05 Aralık 2006, 17:49
güle güle kullan... allah kaza bela vermeden sürmeyi nasip ettssiinnnn.

clint
05 Aralık 2006, 18:00
zenginlik göreceli bir kavram ancak şöyle diyebilirim , şükür kimseye muhtaç olmadan geçiniyoruz , ben iktisat doktorası yaptım dolasıyla ekonomistim ancak esas mesleğimiz , gemi ve büyük tonajlı motoryat inşa eden bir aile şirketimiz var , özetle böyle :)

Özeti buysa zaten, devamına gerek yok.
Eyvallah, ben de Harley severim, zengin olsam bir tane alırdım. Ama siz biraz abartmışsınız be üstat, Türkiye için bu durum varoşta Ferrari'ye binmeye benziyor:) . Ayrıca merak ettiğim şu, 400 Beygirlik Haybusanın gidebileceği kalitede yol var mı ki TR'de. Sanırım pistte kullanacaksınız.
Kazasız belasız kullanın ne diyim.

the_cayman
05 Aralık 2006, 18:18
Ya Türkiyede yol yok diyen arkadaşlar var. Ben heryerde o kadar boş otobanlar görüyorum ki yeter ki insan gaza basmak istesin 500 km/h de yapar. Yol yok yorumu bana kalırsa yanlış . Ben genelde arabayla her yolda her istediğim hızı yapabiliyorum

mimarsuat
05 Aralık 2006, 18:33
Herhangi bir pozitif konuda Türkiye'nin en iyisi olmayı kafasına koyan herkesi peşin peşin tebrik etmek lazım.
Sevgili Güçlü; Manevi destekten başka bir şeye ihtiyaç duymadığını sanıyorum. Allah kolaylık versin. Umarım Türkiyenin en güçlü motorunu yaparsın.

Elini çabuk tut, sırada dünyanın en güçlü motorunu yapmak var.

Sencer85
05 Aralık 2006, 18:56
Yaw abicim şunları alıştıra alıştıra koysana songoku"nun dediği gibi bünye kaldıramadı bakarken.Biz mondial"mi Asya"mı derken sen gaz verince tüm heves kaçtı yawww

tubis
05 Aralık 2006, 19:09
you must be kiddin!.

http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=6955
1 sene önce aynı kişi tarafından açılan benzer bir topik. ben de nerden hatırlıyorum diodum.

Demek sadece motor değil doyumsuz olduğu konu.En az iki tane aynı topicten olmalı ki gözümüz doysun...

MrCool
05 Aralık 2006, 21:50
Ya Türkiyede yol yok diyen arkadaşlar var. Ben heryerde o kadar boş otobanlar görüyorum ki yeter ki insan gaza basmak istesin 500 km/h de yapar. Yol yok yorumu bana kalırsa yanlış . Ben genelde arabayla her yolda her istediğim hızı yapabiliyorum

+1

Doğru söylüyorsun. İzmir cıvarında bile Çeşme (hızlı bir arabayla 20:03 dakika sürüyor) ve Aydın otoyolları var ve bunların bazı kısımları da en üst hızı yapmaya müsait. Mesela Çeşme otoyolunda düz bir kısım var, oraya gelmeden önce köprünün altında viraja 250km/saat ile girebilirsen yolun sonunda (10 yıl kadar önce) bir arkadaşın 330 km/saat (duyduğumu söylüyorum, belki yalandır) basan 12 silindirli BMW 8.50i özel yapım bir arabası vardı. (Başka arabalar da vardır ama bu benim bildiğim).

Aydın yolu zaten genelde daha düz, yani üst sınırlarda daha rahat gezersin. İstanbul'da da otoyol sıkıntısı olacağını sanmıyorum. 1993'te oradan ayrılıp İzmir'e geldiğim sıralarda da İstanbul'da otoyollar vardı ve ben de 3.20i'mle uzun süre üst hızımda yol alabiliyordum. Şimdiki arabam daha güçlü ve istediğim anda Ankara Asfaltı'nda ve Altınyol'da bile anında 200'ün üzerine çıkabiliyorum, tabii az trafik olsa bile sağ tarafı boş olduğu halde soldan gidenler 100-120 km/saat hızla aktığından +200 km/saat hızla çok sağlam slalom yapmak zorundasın. Ancak bunu bu yolda yapmakla çok gereksiz risk alırsın. O yüzden illa ki sürat yapacaksan en iyisi otoyollar.

Motorda ise bu kadar kasmasına gerek bile yok. Çok daha kısa sürede o hıza ulaşacaktır. Güç/ağırlık oranına bakar. Arkadaşın motoruyla ise yapabileceklerini dahi düşünemiyorum.

Yani sonuçta hız yapacak yol var. Kurallara karşı gelen bir kişiliğin varsa, cesaretin varsa ve altındaki araba/motor güçlüyse istediğin sürate ulaşırsın.

meric250cc
05 Aralık 2006, 22:24
yanlış anlamada GUCLU arkadasım ben 8,000 ytl bır araya getırıp 600rr almak için ugrasıyorum :salut: :pr: sende maşallah sürüsüne bereket makinalar.....

allah olmaya versin birader ne diyim

Guclu
06 Aralık 2006, 09:34
olumlu olumsuz tüm mesajlar için ayrı ayrı teşekkür ederim , emeklerinize sağlık , allah inşallah hepinize çok daha iyilerini nasip eder , iş temposu yüzünden çok sık siteye giremiyorum , atladığım bir sorunuz varsa , şimdiden özür dilerim , herkese saygılar sunarım .

BESTAPO
06 Aralık 2006, 10:10
söylenecek herşeyi söylemiş zaten benden önceki arkadaşlar.
bu sevda hiç bitmesin..hep daha büyüsün bu heyecan..HEPİMİZ İÇİN :bounce:

ARBETUS
06 Aralık 2006, 16:58
wayy be abicim hayırlı olsun ALLAH daha çok versin. :cyclopsan

aythakan
06 Aralık 2006, 18:26
Sizin gibi insanların, sitemizde ve ülkemizde sayısının artması bizleri ikinci sınıf araç yerine koyan insanların bizleri anlayabilmesi ve trafikte bizlere karşı daha dikkatli olması için çok önem arzetmektedir.

Samimi yaklaşımızdan dolayı sizi tebrik ederim. Herşey gönlünüzce olsun.

Erfer
06 Aralık 2006, 21:01
her kula nasip olmaz kıymetini bil:mrgreen:

motodevil
06 Aralık 2006, 21:45
arkadasım
bukadar motor sana cok gelır hanı dıom bı tanesını wersen bana ben baksam ona nasıl olur he uyarmı sana e 4 une bırden bınemessın su hayabusalardan bırını sen wer bana yaw?