PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bunlarda Benim Motosikletlerim.

glock
15 Ağustos 2006, 11:33
http://img98.imageshack.us/img98/1734/picture103lu7.jpg
http://img141.imageshack.us/img141/8008/picture104uq9.jpg
http://img98.imageshack.us/img98/7835/picture105iq2.jpg
http://img142.imageshack.us/img142/4425/picture108cp1.jpg
http://img141.imageshack.us/img141/4509/picture109xt7.jpg
http://img142.imageshack.us/img142/6749/picture122zm4.jpg
http://img141.imageshack.us/img141/3852/picture024dp1.jpg[/URL]
http://img141.imageshack.us/img141/7905/picture035ke4.jpg
http://img142.imageshack.us/img142/9997/picture039bg0.jpg

İlk defa resim yolladım umarım hepsi cıkar ve beğenirsiniz:)

SAKAL
15 Ağustos 2006, 12:14
Çok güzeller:)

gazman
15 Ağustos 2006, 12:15
helal olsun kardes yakisir sanaa....kazasiz surusler...

vedat kaya
15 Ağustos 2006, 12:21
hem hızlı hem yavaş..
hangisini daha cok seviyorsun desem..:silent: :silent:

SHADOW MAN
15 Ağustos 2006, 12:23
Allah kaza bela vermesin.Bomba makinalar.

glock
15 Ağustos 2006, 12:36
tesekkür ederim arkadaslar harley cocukluğumdan beri en büyük hayalimdi, diğeri ise japonların bu işi nası yaptıklarını öğrenmek için şekil ve tarz olarakta bana göre olan ve en sevdiğim marka ve modelini aldım... çok tesekkürler tekrar allah kimseye kaza bela vermesin herkesin gönlüne göre versin diyorum

batuhan35
15 Ağustos 2006, 12:45
tesekkür ederim arkadaslar harley cocukluğumdan beri en büyük hayalimdi, diğeri ise japonların bu işi nası yaptıklarını öğrenmek için şekil ve tarz olarakta bana göre olan ve en sevdiğim marka ve modelini aldım... çok tesekkürler tekrar allah kimseye kaza bela vermesin herkesin gönlüne göre versin diyorum

amin...:cat:
hafta sonu kahvaltı ıcın toplanıyoruz
sende gel ıstersen motorunu yakından ınceleme fırsatı bulalım
ne dersın..??

hector81
15 Ağustos 2006, 12:47
Abi senin Honda varya masaüstü yapılacak cinsten:cat: :cat: :cat:

rEnE
15 Ağustos 2006, 13:05
IŞil IŞil Makİnalar, Allah Kaza Bela Vermesİn Hocam.

Bende BÖyle Bİr Koleksİyon İstİyorum ?
Hadİ Onu GeÇtİm Sadece Harleyİ İstİyorum ?
Neden Allahim Neden...
Offfffffff....

glock
15 Ağustos 2006, 13:21
harley cok ilkel bi motor hondaya göre gidonu ağır frenleri zayıf... sportster 1200 ü almamın nedeni 57 den beri üretilip H-D da tek karburatörlü model olması. bence bu işi japon yapıyo! harley türkiyede ne servis olarak iyi nede teknoloji olarak... sadece biblo amaclı kullanılabilir tıpkı cadillac eldorado gibi...

zx12r
birbirinden güzeler Allah kazadan saklasın kardeşim

GÖKSEL...
abicim oluyomu şimdi senin yaptıgın biz sattık şimdi yerine alamıyoruz
sende bunlarda benim MOTORLARIM diye başlık açıyon revamı bu şimdi
şaka biyana ALLAH daha çok versin sende birini bana ver :):)
sen seç bence farketmez
kazasız belasız maşaallah diyelim:)

glock
15 Ağustos 2006, 13:29
göksel garajın kumandası yedekte var kardesim cok beğendiysen kumandayı verim sana git hangisini istiyosan gez dolaş önemli olan sana bisey olmasın, Allah herkesin gönlüne göre versin arkadaslar motosiklet sembol sadece gönüllerimiz bir olsun hepimiz trafikte yolda her an motorun üstünde aynı kaderi paylasıyoruz.

batuhan35
15 Ağustos 2006, 13:31
resımlerın cekıldıgı mekanı tanır gıbıyım
maltepe tarafındasın galıba..??

glock
15 Ağustos 2006, 13:34
beykoza doğru batuhan35

ylmzzz
15 Ağustos 2006, 13:46
Allah nazardan korusun maşallah :)

Özer
15 Ağustos 2006, 13:51
Merhaba Glock kardeş,

Güzel günlerde, Kazasız belasız ve uzun yıllar keyiflerini sürmen dileği ile.

Selamlar,
Özer

glock
15 Ağustos 2006, 14:08
tesekkür ederim arkadaslar amin cümlemize

unsalyzf
15 Ağustos 2006, 14:11
2 değişik tarz bir arada motorculukta nadir rastlanan durum. Gülegüle kullan güvenli ve keyifli günler geçirmeni temenni ederim.

JaNTi
15 Ağustos 2006, 14:24
GüseL aLetLer zevkine hayran kaLdım.HarLey çok güseL ama dedigin gbi sadece TadımLık doyumLuk degiL :) SaLonda,şöminenin kenarında süper fon oLur :)

exile
15 Ağustos 2006, 14:24
güle güle kullan çok iyi tercih edilmişler.. her motorcunun hayalidir farklı tarz motrolarının olması.. DP nin bi anlamı varmı?

glock
15 Ağustos 2006, 14:42
isim soyad baska bi anlamı yok exile. bu arada unsalyzf arkadasım diğer sayfada her iki motorum için ufak bi yorum yapmışım ztn. ayrıca söylemek istediğim bir sey daha var. insanlar bazen spor giyinir bazende klasik olmayı sever, klasikler hep kalıcıdır eskimezler, sportiflik biraz daha moda popülere kaçtığı için eski model olurlar motordada bence böyledir. 2 farklı tarz olduğunu kabul ediyorum ama motorcularda kendi içinde farklı farklıdır ztn.

GÖKSEL...
15 Ağustos 2006, 15:14
göksel garajın kumandası yedekte var kardesim cok beğendiysen kumandayı verim sana git hangisini istiyosan gez dolaş önemli olan sana bisey olmasın, Allah herkesin gönlüne göre versin arkadaslar motosiklet sembol sadece gönüllerimiz bir olsun hepimiz trafikte yolda her an motorun üstünde aynı kaderi paylasıyoruz.

aman abi böyle şakalar yapma bana bak ellerimde uyuşmalar başladı:)
bana bişeyler oluyor ALLAH razı olsun abi söylemen yeter.
hondayı hondayı hondayı hondayı istiyorum:cat:
allah sizede kazasız belasız güzel günlerde kullanmayı nasip etsin:cat:

batuhan35
15 Ağustos 2006, 15:16
17 si aksamı bır bulusma var tophanede
motorlaran bırını getırde yakından ınceleme fırsatımız olsun....
(tarz olarak vfr harıka bence)

glock
15 Ağustos 2006, 15:29
batuhan35 arkadasım tophane tarafı deilde fenerbahce tarafında olsak? olmaz mı? ayrıca sadece motoru incelemekse alt tarafı standart honda vfr... inceleyecek pek bi modifikasyon yok üstünde. ayrıca incileme ve kriminal işlemlerini bir gün hep beraber toplanalım bizim garaja gelin acarkentte tanışırız sohbet ederiz.

batuhan35
15 Ağustos 2006, 15:35
batuhan35 arkadasım tophane tarafı deilde fenerbahce tarafında olsak? olmaz mı? ayrıca sadece motoru incelemekse alt tarafı standart honda vfr... inceleyecek pek bi modifikasyon yok üstünde. ayrıca incileme ve kriminal işlemlerini bir gün hep beraber toplanalım bizim garaja gelin acarkentte tanışırız sohbet ederiz.

neden olmasın
bu yakada pek vfr goremıyorum,
fenerbahce
tarafına hafta sonu gecıyorum
bır aksılık olmazsa gorusuruz....

Tuncer Sezen
15 Ağustos 2006, 15:39
insanlar bazen spor giyinir bazende klasik olmayı sever, klasikler hep kalıcıdır eskimezler, sportiflik biraz daha moda popülere kaçtığı için eski model olurlar motordada bence böyledir.

Allah kaza bela vermesin,hayırlı sürüşler dilerim:cat:2 farklı elbisenin olması güzel...Ben şimdilik yıkayıp yıkayıp aynı elbiseyi giyiyorum.Allah herkese nasip etsin inşallah:rendeer: Güçlü nickli bir arkadaş vardı uzun zamandır gözükmüyor,bana onu hatırlattın.Onda da hem harley davidson hemde suzuki hayabusa vardı...İnsanlar istedikten sonra,her tarzı kullanır sadece birine bağlı kalacaksın diye bir şey yok.Hem klasik bir motosiklet hemde sport bir motosiklet kullanmak tecrübe edinme açısından da oldukça etkili olur sonuçta(ama ben yine de klasiklerden hoşlanmıyorum:)).Tekrar kazasız belasız:cat:

glock
15 Ağustos 2006, 15:51
çok tesekkür ederim forrap, bu arada coğunuza saçma gelebilir belki ama bence her dakika hergün alıp motoru gezmek dolaşmak değildir motorculuk kavramı. ben motorlarımı 2 günde bir aksam saatlerinde kullanıyorum (11'den sonra) trafik derdim olmuyo ve yoldaki boşluk oranı arttığı için daha az tehlike ve daha çok hareket etme şansım oluyo. kısacası ben garajımda motorlarımı sildiğim zaman bile (yarım günümü alıyo) diğer yarısıylada izliyerek gecirebiliyorum. maalesef burası istanbul olduğu için bilinçsiz toplum ve aşırı trafik yolların bozukluğu ve bir cok yerde yol çalısması olduğundan dolayı, motosikletle cok fazla yol ve uzun süreli kullanım mümkün olmuyo. çok fazlada bir tecrübe sahibi olduğumda söylenemez. eğitimler aldım bi kaç değişik motor kullandım ama uzun yol tecrübem yok. motora binmebilmeyi işin özünde cocukluğumda üstünden inmediğim bisiklete borçluyum :)

erdal231
15 Ağustos 2006, 15:57
Abi ne diym para var huzur var kazasız belasız,daha fazlasını versin.Abi 1 tur verirmisn?

Meliss
16 Ağustos 2006, 10:26
hay maaşallah,, işte insanın parası olunca böyle oluyo :) nediyim Allah daha çok versin :)
bende hep zenginlerin sadece "süs" diye bir kaç çeşit motor alıp, garajda yatırdığını düşünürdüm,, sanırım yanılmışım :P :) :)

Allah kaza bela vermesin,, en güzel günlerde kullan...

byblade
16 Ağustos 2006, 10:32
2side birbirinden güzel allah kaza bela vermesin...

H@S@N
16 Ağustos 2006, 11:13
ikiside ayrı ayrı kral ama ben yinede honda ya hasta oldum o jantlar falan orjinal demek ha inanılmaz bu vfr yaa mükemmel alet Allah kaza bela göstermesin inşallah güle güle bin ikisinede bu arada yandaki Mercedes jantı var ama mercedes nerde o da olsa tam mükemmel bütün taşıtları toplamışın dicektim:):)

on7_kral
16 Ağustos 2006, 15:03
2 side birbirinde güzel ii günlerde kullanmadı diler kazasız belasız sürüşler.....:)

N_O_S
16 Ağustos 2006, 15:59
abi fazlasını bana göndersene :D şaka tabi abi iki side süper

Shamyl
16 Ağustos 2006, 16:31
Seni sevdim glock, parası olan ve bunu zevkle harcayan adamı severim ben:)
VFR800'den memnun musun? Ve ondan önceki motorun neydi?

glock
17 Ağustos 2006, 09:27
shamyl, bu motorlardan önce kendime burgman400 almıştım onunla motora binmeyi öğrendim ilk motorum suzuki burg. an400 dü fakat resimleri keşke koymasamıydım diyorum umduğumdan farklı yorumlar aldım sadece amacım kendimce dikkat cekip sohbet etmek kendimi tanıtmaktı işin parasal boyutlara dökülebileceğini düsünemedim veya diğer mal varlıkları hakkında sorgular... burası sadece motosikletle ilgili bilgilere ait bir site ve bende doğal olarak resimler bölümüne motorlarımın resmini koydum.

PcKopatGhostRider
17 Ağustos 2006, 09:59
dostum harika motorlara sahipsin.. kazasız belasız kullanman dilegiyle.. :rendeer:

not_fear
17 Ağustos 2006, 11:04
shamyl, bu motorlardan önce kendime burgman400 almıştım onunla motora binmeyi öğrendim ilk motorum suzuki burg. an400 dü fakat resimleri keşke koymasamıydım diyorum umduğumdan farklı yorumlar aldım sadece amacım kendimce dikkat cekip sohbet etmek kendimi tanıtmaktı işin parasal boyutlara dökülebileceğini düsünemedim veya diğer mal varlıkları hakkında sorgular... burası sadece motosikletle ilgili bilgilere ait bir site ve bende doğal olarak resimler bölümüne motorlarımın resmini koydum.

tepkini ne zaman vereceğini, hatta verip vermeyeceğini aradım bile bile forumda !
Gayet medeni bir dille anlatmışsın ağzına sağlık !

Başka da bişi demiyorum...

trenox
17 Ağustos 2006, 11:17
maşaallah, nazar değmesn. güle güle kullan.
plaka da 9999 ilginç olmuş.

Luxor
17 Ağustos 2006, 11:21
çok güzel makinalar glock
ayrıca uslübunu da çok sevdim açıkçası
kazasız belasız sürüşler dostum

Shamyl
17 Ağustos 2006, 11:49

VFR800 le ilgili düşüncelerini yazmamışsın ama???
Öyle düşünme, boşver, her insan farklıdır, farklı düşünür. Zaten zamanla muhabbeti koyulaştıracağın üyeleri tanıyacaksın sitede:) Umarım benim yazdığımı da yanlış anlamamışsındır, ben kelimeleri gerçek anlamında ve yalın kullanmayı severim, severim dediysem seviyorumdur:cherry: Diğer arkadaşların da farklı bir niyetle yazdıklarını düşünmüyorum...

batuhan35
17 Ağustos 2006, 12:22
VFR ıle katılacagın ılk etkınlıkte goruselım.....
bu yakada pek VFR 800 goremıyorum,
(resimleri çektiğin mekanı hatırlıyorum,ama nereden çıkaramıyorum)

glock
17 Ağustos 2006, 12:22
shamyl, ben neden yanlış anlayayimki? kendime göre anlayış tarzım vardır herkeste olduğu gibi. neyse herkese keyifli ve kazasız belasız sürüşler diliyorum.

tesekkür ederim not fear trenox ve luxor bu arada unuttum söylemeyi Meliss arkadasımızın yorumu dikkatimi cekti ve benzer diğer yorumlar. o zaman bikaç gruba ayıralım motorcuları zengin motorcular, burjuva sınıfı, işçi sınıfı vs vs... :)