PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İki hobimi birleştirdim yorumlariniz değerli

Umutksk
26 Nisan 2019, 01:00
https://i.hizliresim.com/360JEA.jpg (https://hizliresim.com/360JEA)

watercolours
26 Nisan 2019, 01:09
Çok iyi. Süper.

espresso
26 Nisan 2019, 08:44
Fotoya bakınca ilk olarak ayakkabı dikkatimi çekti. O kadar giyinmişken ayaklara da korumalı bot alsanız iyi olacak. Ayak bileğindeki karmaşık kemik sistemi bir kırılırsa zor bir ameliyat sonrası iyileşebilirse çok zor iyileşir. Aman haa, dikkat edin, ihmal etmeyin, güzel bir korumalı bot giyin, öyle spor ayakkabı ile çok tehlikeli. Sanki kask takmamışsınız gibi dehşete düştüm.

arndiol
26 Nisan 2019, 08:50
umut kardeş en büyük hobin foruma başlık acmak.

bende 3 hobimi birleştirdim diye konu baslıgını düzelt :queen:

mavzer-i
26 Nisan 2019, 08:51
ilk hobi motosiklet olsa ikincisi ney ben onu anlamadım.

espresso nun da dediği gibi korumalı bot al. hatta ben çizme tavisye ederim.
yaptığım iki kazada korumalı çizmem olmasaydı kötürüm olmuştum belkide

ilkinde ayak parmaklarım kırılırdı kesin
ikincisinde sağ ayak bileğim parçalanırdı

watercolours
26 Nisan 2019, 11:30
İnsanlardan vakitlerini ayırıp görüş belirtmesi isteniyor. Ama ne için görüş istendiğini belirtmeye bile gerek duyulmuyor. Görüş istenen insanlara bir açıklama bile çok görülüyor. E hal böyle olunca yapılacak görüş "Çok iyi. Süper." olur. Ben hobinin birini moda (siyah altına beyaz spor ayakkabı), ötekini de drama (başın hafif yana ve öne yatırılması) olarak yorumladım. Artık herkes ne anlarsa.

mustafa_325
26 Nisan 2019, 11:55
Benim tahminine göre hobilerden biri motosiklet diğeri pasta-cila yapmak.

hasangazili
26 Nisan 2019, 14:04
Fotoğraftan çok anlamam ama dikey değilde yatay çekseydin daha güzel olurdu. Arkadaki yişillik sönük kalmış.

Kazım TOKMAK
26 Nisan 2019, 14:40
fotoğraf değil de, sanki poster olmuş gibi,

Fotoğraf çekerken 3 kuralım vardır.

1- Kompozisyon (Çektiğim fotoğrafta arka plan, çektiğim obje kadar önemlidir)
2- Effect (Çektiğim fotoğrafa gerçek renklerini kaybettirecek bir efekti asla uygulamam. Gerçek renkler her zaman daha güzeldir.
3- 1/3 kuralı ( Çekilen obje fotoğrafın toplamının 1/3 ünü kaplar

Küçük bi montajla 1/3 kuralının resimde neyi değiştirdiğini gösterebilirim bak mesela

https://i.hizliresim.com/XMAgA5.jpg (https://hizliresim.com/XMAgA5)

okanbagiscan
26 Nisan 2019, 14:46
Benim mi gözler bozuk bu motor perten çıkmış gibi mi gözüküyor anlamadım. :)

logaritma
26 Nisan 2019, 15:56
Basdım tüm parayı pert motora
Kalmadı cebimde para
Revit montum var amma
Sakın çakma olduğunu çaktırma
eldiven de çok şık durur kamerada

param kalmadı yok depoda benzin
çorapsız baldırın açıkda gezersin
Giyem bari sporlarıda üşümesin parmacıklarım bir arada dersin
çok gaz açma benzin 7 Tl bilesin..

Kaskım var Bell dir denim
çok hoşdir yokdir motoru koyucak yerim
poz verdim amma hele bir sorun nedir derdim benim.
iki şeyi birşeltirdim dedim
anlamadınız çok yerdiniz beni
Motorum şekil yolumdan çekil derim
Arkadaşlar motoru devirdim konumada ilerde beklerim...

Kazım TOKMAK
26 Nisan 2019, 16:04
Kalmadı cebimde para
Revit montum var amma

Üşenmedin de demi :) benim gibi

logaritma
26 Nisan 2019, 16:06
Üşenmedin de demi :) benim gibi

resim çok yaratıcı bir anda bende iki hobimi bireşitirdim motorcu yanım ve şair tarafımı .. Aslında şu eşofman üstüne dizliğede bir akrostij yazılırmış ama neyse :santa:

Kazım TOKMAK
26 Nisan 2019, 16:31
Dün çektim bu resimi
İyi olmuş mu diye sordum
Zalimsiniz eğlendiniz
La niye böyle oldum
İyi ki şair olmamışım
Kendimden soğudum

Al sana akrostij

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:22 ----------

Umut hakkını helal et kardeşim senin konuyu da murdar ettik. Kusura bakma

Umutksk
26 Nisan 2019, 20:33
1 revit orji 2motor pert değil 3 sizin istanbulun kosusturmacasinda giyime önem verecek vaktiniz yoktur onuda anlayabiliyorum,ayagimda corap olmadigini soylemissiniz,o corabin altina 30cm babanne corabi degil babet corap giyilir bu 4,merak ettiğim konu,yaşca buyuk olan siz boyle sacma sapan yazmaya usenmediniz mi ? Altinizda motor yokken benim motoruma igneleme yapmanizda biraz ironi

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:21 ----------

Abi durum sizin yanitinizi sabah gormus olmam,ikincisi belli ki fotografta motosiklet var ve fotoğraf profesyonel kamerayla çekilmiş ve motosiklet fotoğrafları konusu altinda,yani ne için yorum beklendiği açıktı,cevabinizida görmeden bir şey diyemedim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:27 ----------

Aa ozur dilerim pasta cilayı unutmuşum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:28 ----------

Şurda okurken,yazık ya lince bak demeyipte yüzümün güldüğü bir iki mesajdan birisi bu abi,eleştirin ayni zamanda yaptigin espri gerçekten benim için önemli,bu konuda hak veriyorum sizlere,cidden artik konu acmam heralde,sizin gorusunuz ve elestriniz icin teşekkür ederim,yillardir bana yardimci oldunuz cogu sorumda yol gosterenlerden biriydiniz,uzun lafin kisasi,diger yorumlar baya bi boş muhabbet dolu fakat bu yorumdan ders cikaracagim,sağ olun

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:32 ----------

Dün çektim bu resimi
İyi olmuş mu diye sordum
Zalimsiniz eğlendiniz
La niye böyle oldum
İyi ki şair olmamışım
Kendimden soğudum

Al sana akrostij

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:22 ----------

Umut hakkını helal et kardeşim senin konuyu da murdar ettik. Kusura bakma

Hahahahah helal olsun abi,ceketimiz caks motorumuz pert olsada gülüşlerimiz hala sert diyip noktalayayim bari 😂

Boldpilot
26 Nisan 2019, 20:49
motosiklet r125 se gayet güzelmiş, maşallah bu kadar güzel durduğunu bilmiyordum.

Yukarıda arkadaşın belirttiği 1/3 kuralına katılıyorum, daha güzel fotoğraflar çıkabilir ortaya.

Umutksk
26 Nisan 2019, 20:50
Kalmadı cebimde para
Revit montum var amma

Forum bize ışık tuttu dedik,
Danıştık bir şey içimize dert oldu,
Abiler eskiden yardım ederlerdi,
Şimdi bir yorum geldi,
Sapa sağlam motorum pert oldu,
Yemedik içmedik aylarca,
Dinledik forumu aldık ceketi kendimiz için,
Ama logaritma geldi bizim motor gibi cekette çaks oldu..
Giydik bir pantolon,abi gene yapıştırdı şiiri
Bizim pantolonda birden eşofman oldu,
Benzin 7 lira olmuş,teşekkür ederim abi bunu bildiğim iyi oldu..

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:49 ----------

motosiklet r125 se gayet güzelmiş, maşallah bu kadar güzel durduğunu bilmiyordum.

Yukarıda arkadaşın belirttiği 1/3 kuralına katılıyorum, daha güzel fotoğraflar çıkabilir ortaya.
Teşekkür ederim abi,1/3 kuralını yarın sabah deneyeceğim, motosiklet R125 12model abi

logaritma
26 Nisan 2019, 22:01
şaka yapıyorum ben o kadar ciddiye alma.. güzel motor güle güle bin :cat:

Umutksk
26 Nisan 2019, 22:13
Bir an cok ciddi gibi geldi abi,herkesin yorumlarida tezatli olunca harbiden kendimi cok kotu hissettim😂 tesekkur ederim

gogozh
26 Nisan 2019, 22:52
Hobilerin galiba motosiklet ve balenciega

Nikkfurie
26 Nisan 2019, 23:24
motosikleti anladımda diğer hobin nedir genç adam :) motosiklet üzerinde Küçük Emrah filmi Boynu Bükükler pozu vermek hobimidir :D

Umutksk
27 Nisan 2019, 01:16
Nerden bildin

Nikkfurie
27 Nisan 2019, 02:24
Nerden bildin

birşey bildiğimiz yok kızma hemen biraderim :)

paylaştığın fotoğraf facebook gibi seni tanıyan insanlara sunulabilecek bir kare , fotoğraf senin için hobi ve sunum yeri burasıysa herkese hitab etmeli , eklediğim fotoğrafı incelersen ne demek istediğimi anlayabilirsin ;)

https://oi869.photobucket.com/albums/ab255/Nikkfurie1/DSC5392_zpsf624225b.jpg (http://s869.photobucket.com/user/Nikkfurie1/media/DSC5392_zpsf624225b.jpg.html)

Umutksk
27 Nisan 2019, 03:11
birşey bildiğimiz yok kızma hemen biraderim :)

paylaştığın fotoğraf facebook gibi seni tanıyan insanlara sunulabilecek bir kare , fotoğraf senin için hobi ve sunum yeri burasıysa herkese hitab etmeli , eklediğim fotoğrafı incelersen ne demek istediğimi anlayabilirsin ;)

https://oi869.photobucket.com/albums/ab255/Nikkfurie1/DSC5392_zpsf624225b.jpg (http://s869.photobucket.com/user/Nikkfurie1/media/DSC5392_zpsf624225b.jpg.html)

Abi dur,ben sana demedim onu 😂😂😂 yorumun ikinci sayfaya dusmus gormemisim bile 😂😂

Angrypower
27 Nisan 2019, 08:14
Hobiler ile karşılıklı sert diyalogları görmezden gelip bir soru soracağım!..

Sen bizim İstanbul'da full ekipman giymediğimizi nereden biliyorsun? Veyahut nasıl motosiklet kullandığımızı? Ayrıca bir yerini kırmasan bile o ayak bileğini arı, böcek vs sokar. Panik yaparsan yapışırsın yere. Ayrıca o dizliklerde kaza anında ilk darbede iş gördükten sonra cırtlarından kopup seni asfalt ile yalnız bırakacak. O pantolonda sittin sene derini asfalttan korumayacak. Buradaki herkese giydirmişsin kendince ama yapma bir daha. Herkes kendi yorumunu katmış. Ayrıca sen forumun lincini görmemişsin. Bence gayette ponçik davranmışlar :farao:

arndiol
27 Nisan 2019, 08:16
buralar değerlenir

https://store.donanimhaber.com/66/9d/fe/669dfe3fd1ba29a23d91592625f5910e.jpg

MaryJane
27 Nisan 2019, 08:58
Öncelikle Kazasız Belasız Diyorum Ve En Kısa Zamanda Motorcu Botu Almanı Tavsiye Ediyorum

Umutksk
27 Nisan 2019, 15:54
Hobiler ile karşılıklı sert diyalogları görmezden gelip bir soru soracağım!..

Sen bizim İstanbul'da full ekipman giymediğimizi nereden biliyorsun? Veyahut nasıl motosiklet kullandığımızı? Ayrıca bir yerini kırmasan bile o ayak bileğini arı, böcek vs sokar. Panik yaparsan yapışırsın yere. Ayrıca o dizliklerde kaza anında ilk darbede iş gördükten sonra cırtlarından kopup seni asfalt ile yalnız bırakacak. O pantolonda sittin sene derini asfalttan korumayacak. Buradaki herkese giydirmişsin kendince ama yapma bir daha. Herkes kendi yorumunu katmış. Ayrıca sen forumun lincini görmemişsin. Bence gayette ponçik davranmışlar :farao:

Abi ben orada bottaki ve dizlikteki hakliliginizi asla sorgulamadim,sorgulama hakkim yok,motosiklet geçmişiniz bilginiz benden fazla ve sizden yillardir bir seyler kapmaya calisiyorum oncelikle bunu soyleyeyim,ama mesele çorabımın görünmemesinden ayakkabımın markasına geldi,oradan motor perte çıktı,sonra biraz küçük emrah oldum,olay bu,yoksa sizin bot giy demeniz,kevlar pantolon al demeniz,art niyet tasiyan bisey degil,sizi dinlemediğim takdirde bana zarar verecek bir şey, ve ekipman konusunu defalarca actim ki cogunada sen ve arndiol abi cevap verdiniz,mesele o değil ki makaraya alinmak😂

Siyahi
27 Nisan 2019, 17:02
ben daha çok o pozu verirken siyah vizörlü kaskın içindeki yüz ifadesini merak ettim.
Sanırım altta resimdeki gibi bir ifade olması gerek.
https://i.hizliresim.com/Emov9B.jpg (https://hizliresim.com/Emov9B)