PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sahibinden'de satılık CBR250R (DİKKAT !)

Sayfa : 1 [2]

RedCBR125
18 Ekim 2017, 10:14
Şaka gibi ya bu forumdakiler cidden. Adam konu açıyor belki birine faydam olur doye yazıyor insanlar ne diyor. İlk başta yazmış zaten hafif hasarlı sattım yani sattığı halinde birkaç hasar varmış bunu anlayabildiniz mi?

Post kasmak mı denir her şeye muhalefet olmak açık aramak mı denir afedersiniz ama bu il-erizekalılar yüzünden insanın foruma giresi gelmiyor.

Boş yere adamı da sinirlendirmişsiniz, milleti sağı solu eleştirmeye her oka muhalefe olmaya yemin etmiş adamlar.

scorpions_59
18 Ekim 2017, 10:17
Ha ha ha :) Geriye dönüp bakar mısın? ''Biraz düşün beynin kalori yaksın diyenler'' kimlerdi ? Boş muhabbete yazıyorsun hala. Hadi oradan derken ? Sen benim konuma yazıyorsun. Hadi oradan diyorsun? Arkadaşım hem yazılanları dikkatli okumuyorsun. Sonra sen beyinsiz dedin diyorsun. İlk başta ben başlatmadım ki sen niye tavuk gibi kabarıyorsun? Üstüne hala teşekkür etme nezakatini gösteremiyorsun. Çünkü eksiksin. Baştan sona savunduğun kişilerde, sende eksiksiniz. Sana hadi ordan..

Arkadaşın sen kimsin ki bana eksik diyorsun?
Konuyu baştan bu yana takip ettim, gördüğüm sürekli atarlisin.
İnsanlar soru soracak bunda ne var, daha ilk msj da iyi okuyun yazdın cvp olarak, ki sonra ki cevabında satarken söylediğinizi yazdın, benim merak ettiğim oydu açıkçası ama her ne olursan ol insan ol.
Biz eksik sen mükemmelsin zaten başkada mükemmel yok. Pes diyorum sensin mühendis bey full beyin.

tuncel_85
18 Ekim 2017, 10:23
Teşekkür ederim arkadaşım. Hala sabırla insancıklara cevap veriyorum ama konuları baştan beri okumadan ilk benim hakaret ettiğimi düşünüyorlar.

-Ne iyi nihetinden bahsediyorsun dediler. hasbelkader bilgisayar kullanabilen, entry level ingilizce yazabilen birisinden bahsediyoruz. adama bu detayları yeni sahibine söylediniz mi diye sorunca 4-5 mesaja rağmen gene durumunu açıklayamıyor insanlara saldırıyor. tam olarak mini türkiye işte. Dediler ! (Siyasete çekmek nedir onu anlamadım.)

-Öfke kontrolü kursları var.

İki ayda adamı pelte, jöle kıvamına, devamlı şu şekilde gezen hale getirebiliyorlar.
Tavsiye ederim. Dediler. !

-Kısaca;
Sadece durup biraz düşüneceksin.
Beynin bir kaç kalori yakacak o kadar. Dediler . !

Ama ben beyinsizsiniz. Demekki sizde böyle insanları dolandırıyorsunuz diyince hepsi tavuk gibi kabardı. Afedersiniz ama muhalefet olan arkadaşlar cidden beyinsizsiniz . Hayatımda bu kadar saçma yorum yapan insan topluluğu görmedim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:20 ----------

Arkadaşın sen kimsin ki bana eksik diyorsun?
Konuyu baştan bu yana takip ettim, gördüğüm sürekli atarlisin.
İnsanlar soru soracak bunda ne var, daha ilk msj da iyi okuyun yazdın cvp olarak, ki sonra ki cevabında satarken söylediğinizi yazdın, benim merak ettiğim oydu açıkçası ama her ne olursan ol insan ol.
Biz eksik sen mükemmelsin zaten başkada mükemmel yok. Pes diyorum sensin mühendis bey full beyin.

Arkadaşım ben senin beyinsiz olduğunu , eksik olduğunu insanlara beyinsiz diyorsun diye bana dediğinde anladım zaten. Bir öncekinde yazdığım gibi ilk bana hakaret ettiler.İnsanlar soru soracak evet. Ama karakterime hakaret ederek değil. Beğenmiyorsan git bakma bilgilendirme konularına. Ben meraklı değilim sana cevap yazmaya.

scorpions_59
18 Ekim 2017, 10:40
Teşekkür ederim arkadaşım. Hala sabırla insancıklara cevap veriyorum ama konuları baştan beri okumadan ilk benim hakaret ettiğimi düşünüyorlar.

-Ne iyi nihetinden bahsediyorsun dediler. hasbelkader bilgisayar kullanabilen, entry level ingilizce yazabilen birisinden bahsediyoruz. adama bu detayları yeni sahibine söylediniz mi diye sorunca 4-5 mesaja rağmen gene durumunu açıklayamıyor insanlara saldırıyor. tam olarak mini türkiye işte. Dediler ! (Siyasete çekmek nedir onu anlamadım.)

-Öfke kontrolü kursları var.

İki ayda adamı pelte, jöle kıvamına, devamlı şu şekilde gezen hale getirebiliyorlar.
Tavsiye ederim. Dediler. !

-Kısaca;
Sadece durup biraz düşüneceksin.
Beynin bir kaç kalori yakacak o kadar. Dediler . !

Ama ben beyinsizsiniz. Demekki sizde böyle insanları dolandırıyorsunuz diyince hepsi tavuk gibi kabardı. Afedersiniz ama muhalefet olan arkadaşlar cidden beyinsizsiniz . Hayatımda bu kadar saçma yorum yapan insan topluluğu görmedim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:20 ----------

Arkadaşım ben senin beyinsiz olduğunu , eksik olduğunu insanlara beyinsiz diyorsun diye bana dediğinde anladım zaten. Bir öncekinde yazdığım gibi ilk bana hakaret ettiler.İnsanlar soru soracak evet. Ama karakterime hakaret ederek değil. Beğenmiyorsan git bakma bilgilendirme konularına. Ben meraklı değilim sana cevap yazmaya.

Ne demek bakma sen mi karar vereceksin?
Demin dedim yine diyorum beyinsiz deyip durma tanımadığın insanlara insan ol adam ol.
Meraklı değilsin ama mübarek işi gücü bırakmış laf yetistiriyorsun yazma o zaman cevap.
Ne yiyip ne içiyorsunuz anlamadım ki full beyinli mühendis arkadaşım.

tuncel_85
18 Ekim 2017, 10:43
Ne demek bakma sen mi karar vereceksin?
Demin dedim yine diyorum beyinsiz deyip durma tanımadığın insanlara insan ol adam ol.
Meraklı değilsin ama mübarek işi gücü bırakmış laf yetistiriyorsun yazma o zaman cevap.
Ne yiyip ne içiyorsunuz anlamadım ki full beyinli mühendis arkadaşım.

Siz beni tanıyormusunuzda ilk hakaret etmeyi siz başlattınız? Ben yazmıcam dediğimde siz durdunuz mu ? Ben adam olmasam bu konuyu bile açmazdım. Adam olmasam sizin yaptığınız gibi desteğe köstek olup birde üste eleştirirdim. Karaktersizsiniz. Beynini düzgün kullanabilmen için birşeye ihtiyacın yok. Ama pardon zaten o sende yok.

mfBulut
18 Ekim 2017, 10:43
Yahu beyinsiz olduğumu bana söyleyip beni aydınlattığı için teşekkür ettim. Halen aynı tas aynı hamam devam :) Ben anlamadım ki. Soru soruyoruz kızıyor. Teşekkür ediyoruz yine kızıyor.

Daha önce yukarıda da yazdım ama tekrar yazayım. Forumda sana sorulan bir soruya “Okumadın mı yazdığımı” diye cevap veriyorsan ve “yazdığım” dediğin kısımdan Türkçe olarak söylemek istediğin şey anlaşılmıyorsa, bu senin böyle bir cevap vermiş olmanı saçma bir hale sokar ki Türkçeyi doğru kullanamadığın anlamına gelir bu. Sen böyle davranınca çok doğal olarak bir iyi niyet şüphesi oluşur keza örneklerini daha önce de gördü bu forum. Hani duyar kasmaya, post kasmaya diyenler olmuş. Sütten ağzı yananlar diyelim biz ona. Daha önce de benzer bir konu açıldı ve olay çok başka çıktı. Hatırlayanlar olacaktır. O zaman bu çene yapan arkadaşların işine yarayacak bir post açayım ve sırf onların iyiliğini düşündüm diye asıl olaydan sonra hepsine söveyim. Paylaşımın takdir edilesi bir şey olması üslup ve anlatımın da öyle olacağı anlamına gelmez, gelmemeli. “Hayvan” kelimesini öyle bir söylersin ki, iltifat olur; öyle bir söylersin ki, hakaret olur.

İngilizce konusuna gelince, yazdıklarınıza laf eden ben değildim. Keza itham ettiğiniz gibi google translate de kullanma ihtiyacım yok çok şükür. Gramer takıntılı biri de değilim. Dil dediğin anlaşmak için kullanılır. O konuda size katılıyorum.

Hakaret ederken “Benim konuma yazan sensin” diye bir bahane kullanmanız ciddi manada saçma. Madem öyle diyorsunuz alın bir gold paket üyelik, parası neyse verin. Sizin konularınıza cevap yazacak kişileri siz seçin.

Benim bu konuya son mesajımdır. Gerçekten kastettiğiniz gibi normal ve problemleri olmayan biri iseniz, yeterince açıkladığımı düşünüyorum çünkü kendimi. Bunların dışında hakaret ettiysem veya Türkçe seviyenize söylediğim şeyi hakaret olarak algıladıysanız özür dilerim. Zira mühendis olduğunu söyleyen biri aceleden öyle yazmadıysa veya fark etmediyse bu anlam boşluğunu, vay halimize.

scorpions_59
18 Ekim 2017, 10:48
Siz beni tanıyormusunuzda ilk hakaret etmeyi siz başlattınız? Ben yazmıcam dediğimde siz durdunuz mu ? Ben adam olmasam bu konuyu bile açmazdım. Adam olmasam sizin yaptığınız gibi desteğe köstek olup birde üste eleştirirdim. Karaktersizsiniz. Beynini düzgün kullanabilmen için birşeye ihtiyacın yok. Ama pardon zaten o sende yok.

Tamam pes sensin.
Gudbay baybay 😘

tuncel_85
18 Ekim 2017, 11:05
Yahu beyinsiz olduğumu bana söyleyip beni aydınlattığı için teşekkür ettim. Halen aynı tas aynı hamam devam :) Ben anlamadım ki. Soru soruyoruz kızıyor. Teşekkür ediyoruz yine kızıyor.

Daha önce yukarıda da yazdım ama tekrar yazayım. Forumda sana sorulan bir soruya “Okumadın mı yazdığımı” diye cevap veriyorsan ve “yazdığım” dediğin kısımdan Türkçe olarak söylemek istediğin şey anlaşılmıyorsa, bu senin böyle bir cevap vermiş olmanı saçma bir hale sokar ki Türkçeyi doğru kullanamadığın anlamına gelir bu. Sen böyle davranınca çok doğal olarak bir iyi niyet şüphesi oluşur keza örneklerini daha önce de gördü bu forum. Hani duyar kasmaya, post kasmaya diyenler olmuş. Sütten ağzı yananlar diyelim biz ona. Daha önce de benzer bir konu açıldı ve olay çok başka çıktı. Hatırlayanlar olacaktır. O zaman bu çene yapan arkadaşların işine yarayacak bir post açayım ve sırf onların iyiliğini düşündüm diye asıl olaydan sonra hepsine söveyim. Paylaşımın takdir edilesi bir şey olması üslup ve anlatımın da öyle olacağı anlamına gelmez, gelmemeli. “Hayvan” kelimesini öyle bir söylersin ki, iltifat olur; öyle bir söylersin ki, hakaret olur.

İngilizce konusuna gelince, yazdıklarınıza laf eden ben değildim. Keza itham ettiğiniz gibi google translate de kullanma ihtiyacım yok çok şükür. Gramer takıntılı biri de değilim. Dil dediğin anlaşmak için kullanılır. O konuda size katılıyorum.

Hakaret ederken “Benim konuma yazan sensin” diye bir bahane kullanmanız ciddi manada saçma. Madem öyle diyorsunuz alın bir gold paket üyelik, parası neyse verin. Sizin konularınıza cevap yazacak kişileri siz seçin.

Benim bu konuya son mesajımdır. Gerçekten kastettiğiniz gibi normal ve problemleri olmayan biri iseniz, yeterince açıkladığımı düşünüyorum çünkü kendimi. Bunların dışında hakaret ettiysem veya Türkçe seviyenize söylediğim şeyi hakaret olarak algıladıysanız özür dilerim. Zira mühendis olduğunu söyleyen biri aceleden öyle yazmadıysa veya fark etmediyse bu anlam boşluğunu, vay halimize.

Gerçekten konudan faydalanmak isteyenler nasıl anladı peki yazdığımı ? Ben size ingilizce yazdım . Ama siz hala türkçe devam ediyorsunuz. Madem bu kadar iyisiniz gösterinde insanlar görsün. Yoksa eleştirmek boşuna oluyor. O kadar eleştiri yapacaksınız. Saçma sapan yazıyorsun diye en başta beni siz eleştiriceksiniz. Ama bu son mesajım yok vay halimize diyeceksiniz.

Hadi o zaman ben yine ingilizce devam ediyim. Madem okadar kötüyüm , kendi bilgi seviyenizi gösterinde görelim..

I wrote all of details yesterday but you wrote me this ''Ağır hasarlı motoru hafif hasarlı sattık demişsin. Eğer yanlış yazmadıysan ne iyi niyetinden bahsediyorsun onu anlamadım ben. Yanlış yazdıysan da alttaki cevabın yine saçma. '' You started discussion. Because of this message . I replied. You said me you have beginner turkish and english. and I wrote english. You again again wrote turkish. if you say idont know english.Then you must speak english . You must show us . Okey ? İf you don't know anything. Then shut up ! Also.. You are writing in all subjects. Why ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:56 ----------

Tamam pes sensin.
Gudbay baybay ��

Sana güle güle :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:57 ----------

Benim sürekli karakterime laf ediceksiniz en başta. Sonra motor benim olmadığı halde sırf bilgi verdiğim için yükleniceksiniz. Doğduğum, büyüdüğüm toprağın dilini bilmiyorsun diyeceksiniz. Sonra kalkıp eh benim son mesajım. Mühendis olduğun halde anlamıyorsan vah haline diyeceksiniz. Yahu senin benle bu forum dışında münakaşaya girmeye kapasiten bile yetmez. Al oyuncağını başka yerde oyna. İnsanların bilgi vermek için yazdığı yerleri kirletme. Sen beni geliştirebilcek bir insan değilsin ki seninle münakaşaya gireyim. Konuya yazmayın diyorum. Çünkü yararınız yok.
Yahu kaç ülke gezdin? Kaç millet tanıdın? Bu ülkeden başka hiç bir yerde böyle insanların emeklerini hiçe sayan, alakasız konuşan, ergenliğini insanlara ego göstererek atmaya çalışan başka millet yok. Lütfen rica ediyorum köşenizde oynayın. Oynayın ki en azından çocuk olduğunuzu görmeyelim.

Jeeztro
18 Ekim 2017, 11:29
ahah hala İngilizce konuşmaya çalışıyorsunuz, azim var. Ama haklsınız, pratik yapmadan geliştirilemeyen bir dil. Ben hevesiniz kırmayayım.

YOU AGAIN AGAIN WROTE TURKISH

ahahHAHAHAHAHA

tuncel_85
18 Ekim 2017, 11:33
ahah hala İngilizce konuşmaya çalışıyorsunuz, azim var. Ama haklsınız, pratik yapmadan geliştirilemeyen bir dil. Ben hevesiniz kırmayayım.

YOU AGAIN AGAIN WROTE TURKISH

ahahHAHAHAHAHA

Ah bende diyorum diğer beyinsiz nerede? Heves kırmalık bir durum yokki. Benim çalıştığım yer belli pozisyon belli. Ben Hadımköy'de Mercedeste çalışıyorum. Destek verdiğimiz kişiler hep yabancı. Yahu sormadan edemeyeceğim.Çok eleştirdiniz. Peki sizin mesleğiniz nedir? İnsan ingiltere kraliyet ailesinden geldiğinizi düşünmeden edemiyorda. Bak en azından ben düşünüyorum. Sende o beceride yok : )

cem_fb
18 Ekim 2017, 11:41
Geçen 4 metre ileri işiyorum :pr:

tuncel_85
18 Ekim 2017, 11:48
Geçen 4 metre ileri işiyorum :pr:

Evet o muhabbete döndü haklısınız.

Öz_Musti
18 Ekim 2017, 12:05
Rica ederim dostum. İmzandaki yazıyı sabahtan beri buraya yazmak istiyorum ama ne denirki..

Bende imzamı zaten bu forumda dil döktüklerimi anlamayanlar için tasarladım.

tuncel_85
18 Ekim 2017, 12:07
Bende imzamı zaten bu forumda dil döktüklerimi anlamayanlar için tasarladım.

Bende aynı imzayı kullanayım izninizle. Dünden beri bu kelimeleri tekrarlıyorum ^^

fatih.met
18 Ekim 2017, 12:59
Evet görüyorum ki birileri sadece kendini haklı çıkarma peşinde. Ben sadece şunu istiyorum, tuncel beye iyi niyetinden dolayı teşekkür edin ve artık konuya mesaj yazmayın. Adamı ne için pişman ettiğinizin farkında mısınız?

Ne uğruna pişman ettiğinizin farkında mısınız? Gerçekten lütfen konu kitlensin artık.

tuncel_85
18 Ekim 2017, 13:03
Evet görüyorum ki birileri sadece kendini haklı çıkarma peşinde. Ben sadece şunu istiyorum, tuncel beye iyi niyetinden dolayı teşekkür edin ve artık konuya mesaj yazmayın. Adamı ne için pişman ettiğinizin farkında mısınız?

Ne uğruna pişman ettiğinizin farkında mısınız? Gerçekten lütfen konu kitlensin artık.

Valla yazmasınlar yeterli hepimiz için artık : ) Dün bu olayların başında özel olarak moderetöre konunun kapatılmasını rica ettim. Ama geri dönüş alamadım. Sağlık olsun. Belki konunun yararı dokunmuştur birkaç arkadaşımıza dostum:)

MUSTAFA KIR
18 Ekim 2017, 13:04
Konuyu iyice inceledim ve bize bu durumu paylaşan arkadaşımıza teşekkür ederim.
Duyarlı ve örnek bir davranışta bulunup bizi uyarmış

tuncel_85
18 Ekim 2017, 13:20
Konuyu iyice inceledim ve bize bu durumu paylaşan arkadaşımıza teşekkür ederim.
Duyarlı ve örnek bir davranışta bulunup bizi uyarmış

Bende sana teşekkür ederim arkadaşım. Ne yazıkki teşekkür etmeyi bile beceremeyen insanlarla aynı havayı soluyoruz.

MoRFy
18 Ekim 2017, 14:17
vay arkadaş biz 2016 ilk sahibinden km düşürülmemiş değişensiz motora fiyat biçiyoz hala 12.000TL olurmu 13.000TL olurmu diye mesaj atıyorlar 10.000TL hazır gelip alayım diyenler ayrı bir komedi. Adamlar motora tecavüz etmişler resmen bide 12.000TL iyi ticaret valla. Postu açan arkadaşa teşekkür ederiz kötü niyetli satıcılar ve geçmişi bilinmeyen mallar çıkıyor piyasaya...

tuncel_85
18 Ekim 2017, 14:21
vay arkadaş biz 2016 ilk sahibinden km düşürülmemiş değişensiz motora fiyat biçiyoz hala 12.000TL olurmu 13.000TL olurmu diye mesaj atıyorlar 10.000TL hazır gelip alayım diyenler ayrı bir komedi. Adamlar motora tecavüz etmişler resmen bide 12.000TL iyi ticaret valla. Postu açan arkadaşa teşekkür ederiz kötü niyetli satıcılar ve geçmişi bilinmeyen mallar çıkıyor piyasaya...

Piyasa şuan kötü dostum. Ama bendede CBR250r varken aynısını yaptılar. Sezon başında güzel bir fiyatla satmıştım b. Sanırım biraz piyasa motoru o yüzden oluyor. Rica ederim bu arada:)

Jeeztro
18 Ekim 2017, 14:26
Arkadaşın kendi derdini hem Türkçe hem de İngilizce anlatamamasından teşekkür boyutuna gelmiş açılan konu. Mini Türkiye resmen şu forum. Sosyologların incelemesi gerekiyor. Why so avam ? Tuncel sever İngilizce' yi.

tuncel_85
18 Ekim 2017, 14:33
Arkadaşın kendi derdini hem Türkçe hem de İngilizce anlatamamasından teşekkür boyutuna gelmiş açılan konu. Mini Türkiye resmen şu forum. Sosyologların incelemesi gerekiyor. Why so avam ? Tuncel sever İngilizce' yi.

: ))) bu kadar aptal varsa , bu insanlara olması gerekeni yapıp, teşekkür ettikleri için hakaret ediyorsan. Bir kalıp sabunu hakediyosun:) Ayrıca benim ismim tuncel değil.

Madem ülkemizi, insanlarımızı bu kadar sevmiyorsun. Sürekli buraya çekiyorsun konuyu. Seni öteye alalım olur mu ? Bizde bayılmıyoruz sana.

khaledome
18 Ekim 2017, 15:04

"why so avam" a koptum, ustad buyuksun

tuncel_85
18 Ekim 2017, 15:12
"why so avam" a koptum, ustad buyuksun

Boşuna size beyinsiz demiyorum:) Yani şu şekilde eleştiriyorsunuz ya iyi birşey yapan insanları. Ben gerçekten beddua ediyorum size. Umarım kilometresi düşürülmüş, kazalı motor alırsınız. O zaman neyin derdine düştüğümü neden bu konuyu birşeyin uğruna paylaştığımı anlarsınız. Beyniniz gerçekten çalışmıyor. Çalışssa sırf laf olsun diye salaklaşmassınız. Ben adama ankara diyorum. Adam bana resmen mini türkiye şuan bu forum diyor. Yahu beğenmiyorsan defol git. Konuyu açan ben. İnsanları aydınlatmaya çalışan ben. Sizin gibi beyinsizlere teker teker laf anlatmaya çalışan yine ben. İnsan düşünmeden edemiyor. Size küçükken ne yaptılarda bu kadar arsız, densiz oldunuz ?

neobirzenci
18 Ekim 2017, 15:33
Konu kirligili baska bisey degil 😂

tuncel_85
18 Ekim 2017, 15:34
Konu kirligili baska bisey degil ��

Neden ki dostum. Yanlış birşey mi yaptım bilgi vererek ?

khaledome
18 Ekim 2017, 15:49
Boşuna size beyinsiz demiyorum:) Yani şu şekilde eleştiriyorsunuz ya iyi birşey yapan insanları. Ben gerçekten beddua ediyorum size. Umarım kilometresi düşürülmüş, kazalı motor alırsınız. O zaman neyin derdine düştüğümü neden bu konuyu birşeyin uğruna paylaştığımı anlarsınız. Beyniniz gerçekten çalışmıyor. Çalışssa sırf laf olsun diye salaklaşmassınız. Ben adama ankara diyorum. Adam bana resmen mini türkiye şuan bu forum diyor. Yahu beğenmiyorsan defol git. Konuyu açan ben. İnsanları aydınlatmaya çalışan ben. Sizin gibi beyinsizlere teker teker laf anlatmaya çalışan yine ben. İnsan düşünmeden edemiyor. Size küçükken ne yaptılarda bu kadar arsız, densiz oldunuz ?

sana birsey dedim mi?
arkadasin yazdigini komik buldum
bunun uzerine bana bir dolu hakaret ettin
sanirim sana yazdiklarinda cok haklilar insanlar.

tuncel_85
18 Ekim 2017, 15:50
sana birsey dedim mi?
arkadasin yazdigini komik buldum
bunun uzerine bana bir dolu hakaret ettin
sanirim sana yazdiklarinda cok haklilar insanlar.

Çok haklılar çoook . Konunun başından beri ilgili kişilerin yorumlarını sürekli beğendiğini fark etmediğimi mi sanıyorsun? Çok haklılar gerçekten:) Evet hepinize hakaret ettiim. En kötü benim. Yahu bissürü kişiye yazdım konuyu kapatın diye. Binpişman oldum açtığıma. Lütfen kapatın artık :)

mfBulut
18 Ekim 2017, 17:12
Son mesajımla ilgili bir düzeltme yapayım. “İngilizce konusunda size katılıyorum” derken, bahsettiğim kişi sendin. Bunun üzerine bile İngilizce üzerinden bana niye halen laf söylediğini anlayamamıştım. Sanırım “siz” hitap şeklini yadırgadın.

Sana hak verdiğini söyleyen kişilere bile hakaret ediyor olman, cümlemin sonuna eklediğim soru kısmının da cevabı oldu benim için.

Tekrardan bilgilendirme ve uyarı için teşekkürler.

tuncel_85
18 Ekim 2017, 17:21
Son mesajımla ilgili bir düzeltme yapayım. “İngilizce konusunda size katılıyorum” derken, bahsettiğim kişi sendin. Bunun üzerine bile İngilizce üzerinden bana niye halen laf söylediğini anlayamamıştım. Sanırım “siz” hitap şeklini yadırgadın.

Sana hak verdiğini söyleyen kişilere bile hakaret ediyor olman, cümlemin sonuna eklediğim soru kısmının da cevabı oldu benim için.

Tekrardan bilgilendirme ve uyarı için teşekkürler.

Düzeltme yapıyım derken neden ''Beginner seviye Türkçe'' diye bir tabir kullandığınıda yazmadın. Demekki suçunu kabul ediyorsun...
Bana hakveren kimseye hakaret etmedim. Hepsine teşekkür ettim. :) Yahu arsızmısın arkadaşım. Neyini savunuyorsun? İnsanların bilgi öğrenmesini engelleme. Yazmıyacağım dedin. Düzeltmede olsa yazma. Dahe ne söyleyebilirim sana? Sen ve ekürilerin çok haklısınız. Mükemmelsiniz. En iyi en büyük sizsiniz:) Egocuğun biraz prim yapsın. Malum buna ihtiyacın var :) Hadi sana boş yorumlu, boş zamanlı vakitler dilerim. Malum bu zaten senin karakterin.:) Bu yazımdanda cımbızla laf alırsınız. Eh zaten bunada alışıksınız.Hadi genç kardeşim post kasabileceğin başka yere git. İyi günler dilerim..

AnladımHocam
18 Ekim 2017, 17:42
yetmedi mi bu kadar ego kasmanız? köylüler toplanmıs ingilizcelerini yarıstırıyor , ironik. Adminlerde uyuyor.

fatih.met
18 Ekim 2017, 17:45
yetmedi mi bu kadar ego kasmanız? köylüler toplanmıs ingilizcelerini yarıstırıyor , ironik. Adminlerde uyuyor.

burada admin yok! moderatör de izne çıktı.

bu deyimi bilenler hatırlayacaktır(... yok, ... izne çıktı)

Invoker
18 Ekim 2017, 18:11
İçim daraldı okudukça :santa:

tuncel_85
18 Ekim 2017, 18:54
burada admin yok! moderatör de izne çıktı.

bu deyimi bilenler hatırlayacaktır(... yok, ... izne çıktı)

En az 10 kez özel olarak konuyu kapatmalarını rica ettim . Bir bitmediler ..: )

mistikbaklav
18 Ekim 2017, 20:12
Hocam cringe kelimesinin anlamını değiştirdiniz. Hangi yabancı forumlarda takılıyordunuz acaba? Forumlardaki nick'inizi de yazarsaniz şu sıkıcı günde biraz gülmeme yardımcı olabilirsiniz. Teşekkürler.

MUSTAFA KIR
18 Ekim 2017, 21:37
Neden ki dostum. Yanlış birşey mi yaptım bilgi vererek ?

Doğru yaptın kardeşim.
Yoksa bizi kandırıp kazalı ve km si dürürülmüş motoru bize iterler