PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : HARD ENDUROVLOG(FourStrokeForce)

KTM250
01 Şubat 2017, 08:46
Selamlar arkadaşlar,geçtiğimiz pazar güzel bir enduro turu yaptık.Sabah 06da motorları römorka yükleyip fethiyeye hareket ettik.2 saatlik yoldan sonra fethiyeye ulaştık,motorları indirip hazırlığımızı yaptık.Fethiyedeki hard endurocu arkadaşlar bizi çok iyi karşıladılar.Gezinin sonlarına doğru motorumu elimden kaçırdım ve bir kaya çarparak radyatörü delindi.Talihsizlik yaşasakta güzel geziydi.Enduro esnasında video çekmek çok zor.Açıkmı kapalımı anlaşılmıyor.Pil problemi var,açısı bozuluyor vs vs :):) Ama yinede iyi görüntüler yakalamışım.:)Youtube kanalıma abone olarak bana destek olursanız sevinirim.Bir sonraki videoda görüşmek üzere...

https://www.youtube.com/watch?v=nyhwwjDdCJA

bikerboi
01 Şubat 2017, 10:23
Görüntüler çok çok güzel, pek yakında katılıyorum tayfaya :)

KTM250
01 Şubat 2017, 11:24
Görüntüler çok çok güzel, pek yakında katılıyorum tayfaya :)

Bir gün herkez endurocu olacak:):):thumleft::cat:

KTM250
02 Şubat 2017, 21:00
Merhaba arkadaşlar geçen gün turda arka teker bilyalarından birisi dağıldı,bende o şekilde devam ettim,Motorun biraz dengesi kaçtı ama yinede bişey olmamış.
Arkayı sökmüşken önüde değiştireyim dedim.Bunları yaparken kısa videolar çektim.Bu konu hakkında çok bir bilgim yoktu biraz araştırma yaptıktan sonra bu işe giriştim.Sonuç olarak bilyaları değiştirdim.tekerler bittikten sonra süspansüyon ve radyatörlerede el attım,videolarını ilerleyen zamanda yükleyeceğim.

https://www.youtube.com/watch?v=i60KR8lXbIA

MANKU
02 Şubat 2017, 22:39
kamerayı az daha kaldırsaydın keşke. bilinçsizce boynumu kırıyordum valla.

papazkemal
02 Şubat 2017, 23:02
Güzel ve yorucu bir gün olduğu her anından belli, bu iş için idman şart :)

Carbondioxid
02 Şubat 2017, 23:14
Eyyy Adminlerr , şu forumdaşa enduro/cross kategorisi temsilen bir " Kırmızı çeket " geydirin ayıb yahu , " enduro guru " olabilir mesela.

( tabii beleşe yoğh , tüm enduro tekniklerini püff noktaları forumda paylaşması kaydı ile :) )

KTM250
03 Şubat 2017, 17:02
Güzel ve yorucu bir gün olduğu her anından belli, bu iş için idman şart :)

Birkaç turdan sonra vücud alışıyor,ama ilk zamanlar çok ağrı oluyor.Vücudun her yerinde ağrı yapıyor ama korkulacak bişey değil.Spor yapmanıza gerek yok,birkaç sefer bindikten sonra birdaha ağrı çekmiyorsunuz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:00 ----------

kamerayı az daha kaldırsaydın keşke. bilinçsizce boynumu kırıyordum valla.

Kamera ağaca çarpmış sonradan fark ettim:)

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:01 ----------

Eyyy Adminlerr , şu forumdaşa enduro/cross kategorisi temsilen bir " Kırmızı çeket " geydirin ayıb yahu , " enduro guru " olabilir mesela.

( tabii beleşe yoğh , tüm enduro tekniklerini püff noktaları forumda paylaşması kaydı ile :) )

Ceket turuncu olursa sevinirim:D tşkler