PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : tam cross motor almaya gideceğim teknik yardım için gelebilcek varmı

pospolit
09 Eylül 2016, 16:19
selamlar arkadaşlar abilerim.İstanbul dışında trabzon yada tokat tam belli dğeil Honda CRF 250 R 4 zamanlı makine alacağım 2. el bu makinalardan anlayan birisi ile gitmek istiyorum . a dan z ye uçak bileti yol vs masrafları tarafımdan karşılanmak üzere bana motoru alırken teknik yardımda bulunabilecek birisine ihtiyacım var.Vakti olan gezmiş olmak isteyen bir abi veya kardeşimiz bana eşlik edebilirmi?
veya tam cross motor arıyorum satanlarda ulaşabilir.
ulaşım için 0536 678 99 10 veya özel mesaj ismim ayhan

EmreKocyigit
09 Eylül 2016, 17:39
http://3.bp.blogspot.com/-D1pJsa_Teo8/UQO1lRKyXAI/AAAAAAAAAQw/N97Bxzddn5Y/s1600/601150_464844750230297_112095842_n.jpg

pospolit
09 Eylül 2016, 21:59
kimse motordan anlamıyor sanırım :D

acestor
09 Eylül 2016, 23:03
Bence böbreklerini riske atmak istemiyorlar :queen:

telike
09 Eylül 2016, 23:29
Şöyle yapalım. Ben bulunduğum şehirden senin beğendiğin motora bakmaya gideyim biletimi harcırahımı karşıla bakayım döneyim sonra sana okey iyi bu diyim git al. Ya da işe yaramaz diyim başka motor bakalım uyar mı?

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:24 ----------

kimse motordan anlamıyor sanırım :D

Ooo allah var güzel gazlama olmuş. Hakkaten bobrek.avi

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:26 ----------

satanlarda ulaşabilir.

Hell yeahhh \m/ satan
Death metalciydim ben lisede

pospolit
10 Eylül 2016, 00:50
Şöyle yapalım. Ben bulunduğum şehirden senin beğendiğin motora bakmaya gideyim biletimi harcırahımı karşıla bakayım döneyim sonra sana okey iyi bu diyim git al. Ya da işe yaramaz diyim başka motor bakalım uyar mı?

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:24 ----------

Ooo allah var güzel gazlama olmuş. Hakkaten bobrek.avi

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:26 ----------

Hell yeahhh \m/ satan
Death metalciydim ben lisede

crf 250 r alacağım trabzondan bi abiden anlıyorsan tam crosdan dediğini yapabilirim sorun yok dostum
yanlız biraz alaya alınmış konu ben gayet ciddiyim halbuki sizlerden yardım istedim sadece neticede bende tecrübelerimi paylaşırım inşallah zamanla ama böbrek falan konusu hoş olmamış yakıştıramadım

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:39 ----------

Bence böbreklerini riske atmak istemiyorlar :queen:

yakıştıramadım cidden bu yorumunu

serkanADH13
10 Eylül 2016, 01:39
Ne kadar tecruben var bılemem ama,
ŞİDDETLE TAVSIYE EDECEĞİM MOTOR kesınlıkle R değil X olmalıdır,

Ayak marşlı CROSS motorları kullanmak şiddet ister :)
Arazidesın yorulmussun ve motorun stop etmış,

ayak marsına basacak gucun kalmıyor :)

Bu arada MOTOCROSS CANDIR,

Misal EXC 400 kullandığım motorumdur ;)

pospolit
10 Eylül 2016, 08:45
Ne kadar tecruben var bılemem ama,
ŞİDDETLE TAVSIYE EDECEĞİM MOTOR kesınlıkle R değil X olmalıdır,

Ayak marşlı CROSS motorları kullanmak şiddet ister :)
Arazidesın yorulmussun ve motorun stop etmış,

ayak marsına basacak gucun kalmıyor :)

Bu arada MOTOCROSS CANDIR,

Misal EXC 400 kullandığım motorumdur ;)

dostum X ve R arasındaki farkı ben çözemedim tam senin bilgin varmı bu konuda + - leri nedir x ve r nin

telike
10 Eylül 2016, 15:08
dostum X ve R arasındaki farkı ben çözemedim tam senin bilgin varmı bu konuda + - leri nedir x ve r nin

Şöyle bahsedeyim r modelleri motocross, x modelleri enduro olarak üretiliyor.
R modelinde elektronik pek aksam olmaz amortisör sertlikleri mesela mx e göre olur.
X modellerinde far olur elden marş olur. Yine sürüş dinamikleri yapılan sporun çeşidine göre tarza göre değişiklik gösterir.

pospolit
12 Eylül 2016, 02:32
Şöyle bahsedeyim r modelleri motocross, x modelleri enduro olarak üretiliyor.
R modelinde elektronik pek aksam olmaz amortisör sertlikleri mesela mx e göre olur.
X modellerinde far olur elden marş olur. Yine sürüş dinamikleri yapılan sporun çeşidine göre tarza göre değişiklik gösterir.

kardeşim bana özelden bi ulaşım verirmisin face no vs. sen anlıyor gibisin yardımın olur inşallah 250 r alacağımda