PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TRAFİK SİGORTASI !!!

hasanyildir
22 Nisan 2016, 01:16
Selamun Aleyküm. 0 motor alacağım arkadaşlar. Bursada oturuyorum 20 yaşındayım. Duyduğuma göre trafik sigortaları feci cep yakıyormuş. Yakında zamanda sigorta yaptıranlar veya bilgisi olanlar benimlede paylaşırsa çok sevinirim. Eyvallah.

Carbondioxid
22 Nisan 2016, 01:23
Tebrikler konuyu açan 1.000.000. kişi sizsiniz, apılan çekilişte size beyyuk ikramiye size çıktı, buna göre aldığınız matur ister 50cc ister 2000cc olsun tüm sigorta kasko bedelleriniz, mt forum ahalisi olarak sizin , yalnız ve yalnız sizin için ödenecektir,

Müracaat adresi : Marsı'kebir mahali , sokratesin platona klark çektiği plütonun sağ köşesindeki asmalı konak.

Tilifon : nüll nüll, aythung, zwaytung ,1111111111.1111.1

Adres kestirmesi için "arama" butonunu kullanırsanız kısa yoldan erişirsiniz, eyi günler.

Blindfire
22 Nisan 2016, 10:27
Yaş 20 çok gençsin yaw, il de Bursa büyük şehir yani bide adına ilk motorundur, yani indirim falanda alamayacan diyebilirim ki iyi araştırmak kaidesiyle 900-1300 civarı bir rakam görmen mümkün.

Tundzhay
22 Nisan 2016, 10:28
http://www.motosiklet.net/forum/search.php

Allah aşkına arama butonu var. arayacan şeyi yaz bi ton konu mesaj var. aç oku. herşeyi devletten bekleme. hemen konu açma biraz çabala...

Obs
22 Nisan 2016, 10:35
Valla biraz bekle dusecek diyorlar

toseabul
22 Nisan 2016, 10:50
1999 r1 motosikletime 330 tl sigorta cıktı. 8-9 yıldır üzerimde araclar var devamlı ve düzenli olarak sigortalarını yaptıgım için ucuz cıkıyor. dün bir arkadas motosiklet için 1000 tl cıkıyordu en düşük. sanırım sanada o civarlarda cikabilir.

Blindfire
22 Nisan 2016, 11:15
Trafik sigortası düşecek diyorlardı ne oldu? ;
Beyler araştırmalarım sonucunda şunu öğrendim kısaca sizinle paylaşayım, sigorta şirketleri 2 yıldır zarar ediyormuş bunu bir şekilde mahsup etmeleri gerekiyor, hatta mayıs ayında bir %5 daha zam yapacağız ondan sonrada 2 bilemediniz 3 sene (oda belki) fiyatları sabitleyeceğiz, ondan sonra da müzakere ederek artıracağız şeklinde bilgi edindim. Ben bunu kabullenmiyorum diyor iseniz Bimere yazın arkadaşlar belki şikayetler işe yarar.

Tundzhay
22 Nisan 2016, 11:16
Trafik sigortası düşecek diyorlardı ne oldu? ;
Beyler araştırmalarım sonucunda şunu öğrendim kısaca sizinle paylaşayım, sigorta şirketleri 2 yıldır zarar ediyormuş bunu bir şekilde mahsup etmeleri gerekiyor, hatta mayıs ayında bir %5 daha zam yapacağız ondan sonrada 2 bilemediniz 3 sene (oda belki) fiyatları sabitleyeceğiz, ondan sonra da müzakere ederek artıracağız şeklinde bilgi edindim. Ben bunu kabullenmiyorum diyor iseniz Bimere yazın arkadaşlar belki şikayetler işe yarar.

50bin yere aynı mesajı yazmışın. Ne gerek var forumu kirletmeye????

something123
22 Nisan 2016, 11:30
Arkadaşlar tamam mıyız?
butun mt üyeleri sigortayı yaptırdı mı? okey mi? eksik var mı? sağ baştan sayalım mı?

aynı mesajımı copy pates yapıorum, onlar yorulmadı dayanın bizde yorulmayacagız! #direnmttrafiksigortasıkonusunakarşı

bursagsli
22 Nisan 2016, 11:43
motoru kendi üstüne alma yaşı büyük birinin üzerine al yaşın genç olduğu için fiyat epey tuzlu çıkıyor