PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : %50 arazi %50 yol lastikleri

stupid
04 Ocak 2016, 12:40
Merhabalar bu aralar bi motor alacagim kesin. Dunlop d606lar hakkinda ne dusunuyorsunuz ? Bana onerebileceginiz 50 50 lastikler nelerdir ? Tesekkurler. Motorum dual sport olucak modelde kararsizim temiz olanlardan drz400, wr250r , te610 veya klr olucak alacagim lastikler her motorla uyumlu olurmu ebatlari disinda. Disli lastiklerin yola uyarli olanlari var mi ? Tesekkurlrr simdiden.

mephamd
04 Ocak 2016, 14:14
Mitas e 07

stupid
04 Ocak 2016, 14:46
Hocam me07 %80 asfalt %20 arazi diye biliyorum bana az gelir dagda bayirda en ufak bir camurda kalirim yolda gibime geliyor , kullandiniz mi tecrubeniz var mi ?

Selçuk Keleş
07 Ocak 2016, 14:39
Merhabalar bu aralar bi motor alacagim kesin. Dunlop d606lar hakkinda ne dusunuyorsunuz ? Bana onerebileceginiz 50 50 lastikler nelerdir ? Tesekkurler. Motorum dual sport olucak modelde kararsizim temiz olanlardan drz400, wr250r , te610 veya klr olucak alacagim lastikler her motorla uyumlu olurmu ebatlari disinda. Disli lastiklerin yola uyarli olanlari var mi ? Tesekkurlrr simdiden.KLX üzerinde D605 geldi. Benim kullanımım çoğunlukla arazi olduğundan bu lastiklerden hiç memnun kalmadım, basınçlarını düşürerek kullanmaya çalıştım ancak yine de çamurlu iniş çıkışlarda kaydığından sorun yaşadım.
mephamd'nin önerdiği E07 50/50'dir. Bir arkadaş kullandı malesef çamurlu arazide hiç bir faydasını göremedi.
http://motorcycletyres.net.au/project/e07-dual-sport/
Kullanımın asfalt/arazi ne oranda olacak, arazi ne sertlikte olacak ?
mümkünse asfalta yönelik lastik al araziye girdiğinde zaten motokros lastiği kullanmadıkça sıkıntı yaşayacaksın.