PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Honda slr 650

stupid
23 Kasım 2015, 06:48
Arkadaslar motorun goruntusu suana kadar en cok hosuma giden enduro oldu. Fakat motor hakkinda pek bir bilgim yok. Olan atkadaslardan yardim bekliyorum.

KUVVETMİRA
23 Kasım 2015, 09:51
yoldaş "Lucas" (http://www.motosiklet.net/forum/members/lucas-23825.html) iyi bilir onu.

Lucas
23 Kasım 2015, 10:43
yoldaş "Lucas" (http://www.motosiklet.net/forum/members/lucas-23825.html) iyi bilir onu.
Eyvallah Angarazıpor :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:37 ----------

Arkadaslar motorun goruntusu suana kadar en cok hosuma giden enduro oldu. Fakat motor hakkinda pek bir bilgim yok. Olan atkadaslardan yardim bekliyorum.

Hocam Türkiye'de pek yok o motordan. Orjinallerinden birini ben almıştım 2-3 sene kadar önce. Sonra boyadım falan yaptım birşeyler :)
Motor 650 cc Torku pek güzel bir alet. Karmaşık elektronikten uzak, kullanmasını bilene ömür boyu hizmet edebilecek bir Enduro.
Segman lazım oldu, yurtdışından (Almanya) yine forumdan remzi abimize rica ettim, aldı babasıyla yolladı. Yani parçası yurtdışında var. Honda kendisi de sipariş üzerine getiriyor ama, biraz uzun sürebilir.
160 Km/h kadar rahat bayılmadan gidebiliyor, ama 120 km'den sonra tek silindirin titreşimini hissediyorsun.
Kısacası üzerine binip biraz kullanmadan karar verme. Ben alıp 1 sene boyunca mutlu mesut kullanmış pişman olmamıştım.

ermanay
23 Kasım 2015, 11:14
Çok uzun süre kullanma fırsatım olmadı.Öncelikle NX650 Dominator ile aynı bloğa sahip,çok torklu motosiklet ara hızlanmalar vs.oldukça keyifli. Çok iri olmadığı için şehir içinde rahat kullanılıyor. Tek silindir olması, karmaşık bir sistemi olmaması bakım maliyetlerini azaltacaktır. Arkadaşımızın da dediği gibi 650 ve tek silindir birleşince belli bir süre sonra titreşim başlıyor ve aynalarda görüşünüz azalıyor.Hatırladığım kadarıyla yağ soğutmalı ve yağı bizim alıştığımız şekilde değiştirilmiyor biz malum siteden izleyip öğrenmiştik.Yedek parça ihtiyacınız olduğunda problem yaşama ihtimaliniz var. Bu motosikletin muadili xt 600,klr 650, dr 650 'dir. İçlerinde parçası daha bol olan xt600 diye biliyorum. Klr 650'de kullandım bir süre sürüş bakımından aynı karaktere sahip diyebilirim bu modeller.Kolay gelsin.

stalnoy kon
17 Mayıs 2017, 11:51
Eyvallah Angarazıpor :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:37 ----------

Hocam Türkiye'de pek yok o motordan. Orjinallerinden birini ben almıştım 2-3 sene kadar önce. Sonra boyadım falan yaptım birşeyler :)
Motor 650 cc Torku pek güzel bir alet. Karmaşık elektronikten uzak, kullanmasını bilene ömür boyu hizmet edebilecek bir Enduro.
Segman lazım oldu, yurtdışından (Almanya) yine forumdan remzi abimize rica ettim, aldı babasıyla yolladı. Yani parçası yurtdışında var. Honda kendisi de sipariş üzerine getiriyor ama, biraz uzun sürebilir.
160 Km/h kadar rahat bayılmadan gidebiliyor, ama 120 km'den sonra tek silindirin titreşimini hissediyorsun.
Kısacası üzerine binip biraz kullanmadan karar verme. Ben alıp 1 sene boyunca mutlu mesut kullanmış pişman olmamıştım.

Lucas merhaba, senin motoru alan arkadaş Tokattandı, geçen ilana koyduğunda (8 ay önce) ben alamadım param yoktu. Ama çok temiz motordu valla. Şimdi yeni sahibini arıyorum belki satar diye bir türlü bulamadım :D

Duyan gören olursa bana haber etsin lütfen. Kırmızı SLR650 Tertemiz

Lucas
17 Mayıs 2017, 15:25
Lucas merhaba, senin motoru alan arkadaş Tokattandı, geçen ilana koyduğunda (8 ay önce) ben alamadım param yoktu. Ama çok temiz motordu valla. Şimdi yeni sahibini arıyorum belki satar diye bir türlü bulamadım :D

Duyan gören olursa bana haber etsin lütfen. Kırmızı SLR650 Tertemiz

Umarım bulursun, işin zor :)

KUVVETMİRA
17 Mayıs 2017, 15:27
"moderatörden" diye mi kıymete bindi bu kotü slr?
sanki bana xt600 ellaam.

GaCCaLL
22 Mayıs 2017, 21:58
"moderatörden" diye mi kıymete bindi bu kotü slr?
sanki bana xt600 ellaam.
xt600 mü o da ne ki :farao:

Merdo
22 Mayıs 2017, 22:38
çok güzelmiş, yav aklım kaldı.

Royal Enfield'in de Himalayan modeli de benziyor buna. belki türkiye'ye gelir.