PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bu nasıl bir cennet ya :) :) (görmelisiniz-sohbet)

cagdas3819
16 Ekim 2015, 21:44
+ +
Belki bileniniz vardır..Yabancı bir youtube kanalından harika videolar paylaşılıyor..Bende takipçisiyim..Tahminimce bu ülke Brezilya ..

YOUTUBE KANALI İÇİN BURAYA TIKLA (https://www.youtube.com/user/Lucas600500/videos)

Örnek Video:

https://www.youtube.com/watch?v=aHRyybgwhNI
VİDEOLARIN HEPSİ BÖYLE DAHA İYİLERİDE VAR :) :queen: :queen:

Genelde Bmw S1000 RR görüyorum onun üzerinden fiyat ve benzin araştırması yaptım..Fiyatlar yanlış bakmadıysam bu şekilde(genede siz araştırıp yorum yapabilirsiniz..)

2015 MODEL S1000 RR
Brezilya'da sıfır fiyatı : 17.540 USD = yani 50.788 Tl
Türkiye'de 2015 Modeli (Sıfır Değil)= 75 milyar civarı

GELELİM 2.ÖNEMLİ BİR KONU BENZİN ... ! :
Orda benzin Fiyatı : 0.90 USD = Yani 2.60 TL'ye geliyor...Şu fiyat bile adamı cezbeder..:)
Bizde benzin Fiyatı : 4,43 TL :pale:

Ah şu vergilerin gözü kör olsun diyorum..Siz ne düşünüyorsunuz bu cennet hakkında :D :

snappy x
16 Ekim 2015, 21:46
offf diyorum:rendeer:

shruikan
16 Ekim 2015, 21:58
nesi güzel bu videoların? düzlükte şempanze de basar gaza.

something123
16 Ekim 2015, 22:09
kızlarda ekipman yok :queen::queen::queen::queen::queen::queen:

bulut59
16 Ekim 2015, 22:37
75 milyar diyosun..

avici
16 Ekim 2015, 22:43
Motor üstünde motor sanki motorception.

A.Türker
16 Ekim 2015, 22:55
brezilya ekonomi olarak bize çok benziyor fazla fark yok ama abd de motosiklet bizle kıyaslanamayacak kadar ucuz.

oyunageldim
16 Ekim 2015, 23:03
Daha önce cenneti görmüş gibisin

A.Volkan
16 Ekim 2015, 23:06
Bu nerenin BAĞDAT CADDESİ ?

hakikiteker
16 Ekim 2015, 23:40

Kinayeli bir cevap vermeye niyetim vardı da sonradan ayıp olur diye vazgeçtim :P

mstr88
16 Ekim 2015, 23:45
38. saniyedeki kadın boyun fıtığı olmuştur muhtemelen :D

cagdas3819
17 Ekim 2015, 00:34
offf diyorum:rendeer:

Birde bana sor..:queen:

Kızlar ayrı bi dünya o konulara hiç girmeyelim :P

Motor üstünde motor sanki motorception.

Motor motora biner mi hiç yanlışın var :cherry:

Daha önce cenneti görmüş gibisin

Temsili demek istediğimi anlamış olman lazımdı dayı..

brezilya ekonomi olarak bize çok benziyor fazla fark yok ama abd de motosiklet bizle kıyaslanamayacak kadar ucuz.

Hahahah dostum naptın alakamız yok.. Ekonomi olarak bizden iyi durumdalar..2014 Dünyanın 20 büyük ekonomisi sıralamasına bakabilirsin..Brezilya 8.sırada biz 18.sıradayız :) .. Artık farkı az biraz gözüne kestirmişsindir..Allah bizede daha iyi ekonomi nasip eder inşallah..Başımızdaki bu kadar fazla çar çur etmese dahada iyi olucaz ama neyse :)

nesi güzel bu videoların? düzlükte şempanze de basar gaza.

Başka videoları da mevcut..Dostum yalnız işlek bir cadde..Sen bu hızla Türkiye'de 5 kere geçsen 3 tanesinde kendini yerde bulursun ..Burda amaç yarış felan değil eğlenmek bir arada olmak..Adamlar yaşıyor ya..Motorlara ilgisi olanlar izliyor zaten ha bide kızlar :cherry:

DKN
17 Ekim 2015, 00:35
özenmeyin güçlü motorlara biniyolar diye, ybr'nin nesi var. deh diyosun gidiyo çüş diyosun duruyo arkama 110 kg luk dayımı alıyorum bana mısın demü cennet bura bence

cagdas3819
17 Ekim 2015, 00:39
özenmeyin güçlü motorlara biniyolar diye, ybr'nin nesi var. deh diyosun gidiyo çüş diyosun duruyo arkama 110 kg luk dayımı alıyorum bana mısın demü cennet bura bence

Orası öylede...Bir SESİ var bir Duruşu var ki ne sen sor ben söyleyim ::melek02: ::kalbim::

Mamba09
17 Ekim 2015, 00:50
Motor motora biner mi hiç yanlışın var :cherry:

Gördüğünüz kadına "motor" demek ne kadar hoş? Komik değil gerçekten. İtici, kötü. Kadın motosiklete binmiş, açık binmiş, hoş görünüyor hatta seksi görünüyor. "Motor motora biner mi?" ne demek arkadaş. Motor mu şimdi bu kadın? saçma saçma ithamlar, saçma saçma hakaret dolu espriler.

kadango
17 Ekim 2015, 00:54
Yer curitiba... Bende takip ederim bu kanalı güzeldir.

cagdas3819
17 Ekim 2015, 01:24
Gördüğünüz kadına "motor" demek ne kadar hoş? Komik değil gerçekten. İtici, kötü. Kadın motosiklete binmiş, açık binmiş, hoş görünüyor hatta seksi görünüyor. "Motor motora biner mi?" ne demek arkadaş. Motor mu şimdi bu kadın? saçma saçma ithamlar, saçma saçma hakaret dolu espriler.

Seni güldürme gibi bir çabam yok..Ayrıca Hanzo bir insanda değilim..Sexy olduğu için o imayı yaptım .. Motor kadar değerli demek istedim..Kafanızı hiç anlamıyom ya durduk yere savunma yapıyorsunuz sanane kardesim..Taş - Meteor - Motor - Hatun Aynı şey bence ama Reelde bir kıza asla demem .. Sana itici gelebilir..Ben esprisine kullanıyorum iyi forumlar..

mozgur
17 Ekim 2015, 02:15

Benziyor idi. Ne zaman iflas edip IMF'yi kovdular o zamandan beri sürekli yükseliyor sanayileri.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:11 ----------

Seni güldürme gibi bir çabam yok..Ayrıca Hanzo bir insanda değilim..Sexy olduğu için o imayı yaptım .. Motor kadar değerli demek istedim..Kafanızı hiç anlamıyom ya durduk yere savunma yapıyorsunuz sanane kardesim..Taş - Meteor - Motor - Hatun Aynı şey bence ama Reelde bir kıza asla demem .. Sana itici gelebilir..Ben esprisine kullanıyorum iyi forumlar..

Bir kıza seksi olduğu için motor denilmez. Neden kullanıldığını sende bizim kadar iyi biliyorsun. Hoş olmamış. Espri de olsa hoş değil. Kal sağlıcakla. İyi forumlar.

Sokollu
17 Ekim 2015, 03:37
Bana o Gsxr'ı verin tüm koca popolu artçılar sizin olsun :salut:

EldekiDebryj
17 Ekim 2015, 03:42
Bu videolardan bikaç tane bende izlemiştim hoş.
Ama niye kasktan baska ekipman yok hicbirinde anlamadım altlarındaki motorlarda hani oyle ucuz yollu biseyde degil alamamıştır desen :D
Sekil gorunmekse amaç tisort,pantolon,ayakkabi gunluk kiyafettense motosiklet ekipmanları zaten cok guzeller bir ben mi bayılıyorum motor kıyafetlerine yoksa :D kendi ekipmanlarimi bayıla bayıla giyiyorum oysa :D

gokberk6426
17 Ekim 2015, 03:45
valla motorlarla neler yapıyor bu insanlar dedim daha bisiklette korkarken :)

keremkrmn
17 Ekim 2015, 08:52
Siz ne düşünüyorsunuz bu cennet hakkında :D :

Vurur yüze ifadesi canın mı çekti bitanesi :queen:

Ünide sınıfımda Brezilyalı bi kız ark var :mrgreen: başka bir şey söylememe gerek yok bence...