PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bir kardeşimizi daha kaybettik...

Sayfa : [1] 2 3 4

Muhammed911
04 Eylül 2015, 17:40
İki gün önce berberde beraber saç trașı olduğum , motorunu her dışarı çıktığımda köşede gördüğümde içimden ''güzel alet inşallah bize de nasip olur ilerde , neyse allah kazasız belasız kullandirtsin'' dediğim , daha 18 yaşında kamyonun altında kalarak vefat etmiş bi kardeşimiz aramızdan ayrıldı dün.İçimde öyle bir burukluk var ki anlatamam.Ben 20 yaşındayım o daha 18 yaşında daha o kadar çok görmediğimiz yapmadığımiz şey var ki.. Ekipmanlı gezerdi , yaşın verdiği bi adrenalin tutkusuyla belki biraz hızlı sürerdi ama ölmeyi haketmez bunun için.Eve geldiğimde günün stresini yorgunluğunu atmak için motora atlar gezerim bugün hiç içimden gelmiyor o istek o heyecan..
http://i.hizliresim.com/8bWYNA.png (https://hizliresim.com/8bWYNA)
Allah rahmet eylesin huzur için de yat Mete

afu35
04 Eylül 2015, 17:42
Mekanı cennet olsun olay nasıl olmuş?

Levent
04 Eylül 2015, 17:43
Allah rahmet eylesin.. Mekanı cennet olsun.. 18 yaş için 600 malesef büyük risk.

Ertugyigit
04 Eylül 2015, 17:44
Hızlı sürüp ölenlere pek üzülemiyorum , bunca insan eşek mi altında motor var hızlı gidenler ölüyor sadece , yavaş gidenler düşüyor omuzu çıkıyor kolu kırılıyor maksimum. hız yaparsan ölürsün bu ülkede yollar zaten Kireç taşı kıvamında , o yüzden yapacak bişey yok. Allah rahmet eylesin ama irade işi motosiklet , iradesine engel olamayan böyle ölüyor işte maalesef.

biosferist
04 Eylül 2015, 17:47
Allah rahmet eylesin

F54
04 Eylül 2015, 17:48
Allah rahmet. Eylesin Hız kötüdür hele şehir içinde daha da kötüdür

eroceto
04 Eylül 2015, 17:48
Allah rahmet eylesin :(

İnsanların deli yaş çağları vardır bence 18 tam bir başlangıç..

Muhammed911
04 Eylül 2015, 17:57
Otoyolda kamyonun hatalı sollamasiyla altında kalarak vefat etti.

MotoGlock
04 Eylül 2015, 18:13
Hızlı sürüp ölenlere pek üzülemiyorum

Dostum bu kadar da taş kalpli olamazsın, olmamalısın, yoksa gerçekten öyle misin? :thumright

18 Yaşında bir gençten bahsediyoruz Allah aşkına ya, o ailenin yaşadığı acıyı düşünemedin mi? :(
O çocuğun kamyonun altında ezilirken yaşadığı acıyı düşünemedin mi ? :(

ALLAH RAHMET EYLESİN..

Muhammed911
04 Eylül 2015, 18:14
Yani hizli sürmüş ölmesi normal diyip düşünen insanlara yazık diyorum sadece gerçekten çok yazık.

SercanG
04 Eylül 2015, 18:15
Allah rahmet eylesin daha çok küçükmüş, 600cc 18 yaş için çok çok fazla yeni ehliyet yasası bu yüzden gerekliymiş.

oguzhan6161
04 Eylül 2015, 18:22
Allah rahmet eylesin ailesine sabırlar versin. Çok zor :s daha 18 yaşında..

Ne diyosunuz siz kardeşim ? Bu arkadaş hatalı da olabilir hatası olmyan tek bir kişi göstersene bana trafikte ? Daha 18 yaşında gencecik delikanlı hayata gözlerini yumdu ! Üstelik bu bizim motorcu kardeşimiz ! Nasıl bu kdar taş kalplisiniz anlamıyorum ! ::144:: ::facepalm:: ::cekic::

A.Türker
04 Eylül 2015, 18:24
Allah rahmet eylesin. Boş boş konuşmayın yakınlarınızın başına gelince görürüm üzülüyor musunuz üzülmüyor musunuz. 150 cc sürüp konuşmak kolay tabi.

MD.Murat
04 Eylül 2015, 18:32
Bu ülkede günde 1000 kişi ölüyor.
Ölmeye hevesli olanlar kontenjanı dolduruyor maalesef.
Ben kaza nasıl olmuş bilmediğimden yorum yapmak istemiyorum ama 600cc racing bence bu ülkede yolda sürülecek bir motosiklet değil.

Alper_tim
04 Eylül 2015, 18:52
Allah rahmet eylesin ailesine sabırlar versin
bu haberi okuyunca aklıma 1997 senesinde motosikletle kaza yaparak ölen arkadaşım geldi henüz 19 yaşındaydı hiç tecrübesi yokken bir karlı istanbul sabahı taksime çıkarken ingiliz konsolosluğu önündeki virajda (o zamanlar orta refüjde demirler yoktu ) virajı alamayarak karşı yola geçmiş ve karşıdan gelen aracın altında can vermişti :pale::salut:
o zaman yaşadığımız acı dün gibi aklımda genç ölümü çok zor çok :pale:

barodi
04 Eylül 2015, 18:52
allah rahmet eylesin. 18 yaşında altında gsxr olması = ölümdür zaten. yani normal bir ölüm bana göre
geçen aylardada 23 yaşında biri altında 1000 rr = öldü. tek teker de yapardı rahmetli yollarda. normal yani doğal karşılamak lazım bu tür ölümleri.

kordinaryus
04 Eylül 2015, 19:13
http://tofo.me/mthclk3

bu arkadaş sanırım? allah rahmet eylesin. mekanı cennet olsun.

https://scontent.cdninstagram.com/hphotos-xfp1/t51.2885-15/e15/11015535_1084525038231682_114407974_n.jpg

http://tofo.me/p/1008651489750721893_502974264

http://tofo.me/p/1049447608545879367_502974264

Ertugyigit
04 Eylül 2015, 19:19
allah rahmet eylesin. 18 yaşında altında gsxr olması = ölümdür zaten. yani normal bir ölüm bana göre
geçen aylardada 23 yaşında biri altında 1000 rr = öldü. tek teker de yapardı rahmetli yollarda. normal yani doğal karşılamak lazım bu tür ölümleri.

Bunu söylemeye çalışıyorum işte , siz hız yapanlara üzüldükçe bu işin sonu gelmez. Ya bu hız yapan arkadaş sizin yaya olan bi akrabanıza çarpsa ? Böyle üzülemezdiniz öldüğüne sevinirdiniz bile. Irade işi kardeşim bu , doğasına yenik düşen hiç binmesin motosiklete başkasının hayatını da tehlikeye atmasın. Böyle insanlar yüzünden sanatçılar eziliyor caddede çiçekçiler araba altında kalıyor. Umrumda değil açıkçası. Kendi hayatına değer vermiyormuş ki ben neden üzüleyim değer vereyim ?

MotoGlock
04 Eylül 2015, 19:21
Ah be güzel kardeşim bile bile lades olmuşsun :( :pale:
http://i.hizliresim.com/5kEaOA.jpg (https://hizliresim.com/5kEaOA)

Usercom
04 Eylül 2015, 19:21
http://tofo.me/mthclk3

bu arkadaş sanırım? allah rahmet eylesin. mekanı cennet olsun.

https://scontent.cdninstagram.com/hphotos-xfp1/t51.2885-15/e15/11015535_1084525038231682_114407974_n.jpg

http://tofo.me/p/1008651489750721893_502974264

http://tofo.me/p/1049447608545879367_502974264

Bu da facebook hesabı

https://www.facebook.com/mthclk?fref=ts&__nodl

Kim olursa olsun genç ölüm en kötüsü mekanı cennet olsun

Hız yapması kendi sucu ben geriye kalan hayatını yaşayamayacağı için üzülüyorum

kordinaryus
04 Eylül 2015, 19:23
tekrardan allah rahmet eylesin. bunlar da merhum arkadaşımızın profilinden. allah kalanlarına sabır versin.

https://scontent.cdninstagram.com/hphotos-xap1/t51.2885-15/e15/10843819_355748744607902_1085802903_n.jpg
https://scontent.cdninstagram.com/hphotos-xap1/t51.2885-15/e15/10593255_700606256653837_704062883_n.jpg

MD.Murat
04 Eylül 2015, 19:26
Fotolara bakınca az çok anlaşılıyor.
260 km bugün de ölmedik diye kadran fotoğrafı koymuş.
Bak öldün iste.
Üzülmenin ölene faydası yok.
Ben şöyle uçarım şöyle konarım diyen gençler ibret alsın ötesi yok...

kordinaryus
04 Eylül 2015, 19:27
çok da gençmiş rahmetli. nur içinde yatsın.

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/v/t1.0-9/s720x720/1966680_266559823517263_391066879_n.jpg?oh=4bbc2bb 5b74f653bcd664d5ae5812143&oe=566087A1

https://m.ak.fbcdn.net/photos-d.ak/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-0/p480x480/10383900_306673496172562_1031597890442215070_n.jpg ?oh=762f1ed5964124614d22f996e73978c9&oe=56663119&__gda__=1454017535_7b8a278a91d22dcb628f78521c6048a 5

Ertugyigit
04 Eylül 2015, 19:31
Dostum bu kadar da taş kalpli olamazsın, olmamalısın, yoksa gerçekten öyle misin? :thumright

18 Yaşında bir gençten bahsediyoruz Allah aşkına ya, o ailenin yaşadığı acıyı düşünemedin mi? :(
O çocuğun kamyonun altında ezilirken yaşadığı acıyı düşünemedin mi ? :(

ALLAH RAHMET EYLESİN..

Düşünemedim kardeş çünkü benim altımda 160 yapabilen makina varken e-5te 70 i bile geçmiyorum , çünkü beni bekleyenler olduğunu biliyorum , çünkü hayat bir anlık zevk için çöpe atamayacak kadar değerli, çünkü daha çok Plan'ım ve hayalim var.

pcmnyk
04 Eylül 2015, 19:40
her ne kadar yanlış yapmış olsa da insan üzülüyor işte. gençsin . oldumu şimdi bu. bak daha dün koyduğun fotoğrafların altına allah rahmet eylesin diye mesaj yazıyorlar. işte bu daha çok dokunuyor insana. ama hayat bu işte. keşke dikkatli olsaydın orada şimdi yaşasaydın. bence 25 yaşın altındaki kişilere 150 cc üstünü komple yasaklicaksın. daha sorumluluk sahibi olmayan hayatı eğlenceden ve zevkten ibaret gören tehlike nedir ölmek nedir düşünmeyen çocukların altına böyle bir motoru verirseniz. otobanın bir yerinden parçalarını toplarsınız. iyikide babam küçükken motor almama izin vermemiş. şimdi ona dua ediyorum. şimdiki düşünlerimle 5 sene önceki düşüncelerim kesinlikle aynı değil.

Muhammed911
04 Eylül 2015, 19:50
Hız yapması doğru değil zaten sokak aralarında bile hızlı kullanıyordu 16 yaşında ninja 250 ile gezen bi çocuk biri keske kolundan tutup uyarsaymış aklını başa getirseymis ama geriye kalan tek şey acı ve üzüntü.

Usercom
04 Eylül 2015, 19:53
Hız yapması doğru değil zaten sokak aralarında bile hızlı kullanıyordu 16 yaşında ninja 250 ile gezen bi çocuk biri keske kolundan tutup uyarsaymış aklını başa getirseymis ama geriye kalan tek şey acı ve üzüntü.

Ehliyetsizdi değil mi?

Ailesi daha bilinçli yaklaşabilseymiş keşke en azında bir bilene sorsalarmış

aquarist4
04 Eylül 2015, 19:55
Bunu söylemeye çalışıyorum işte , siz hız yapanlara üzüldükçe bu işin sonu gelmez. Ya bu hız yapan arkadaş sizin yaya olan bi akrabanıza çarpsa ? Böyle üzülemezdiniz öldüğüne sevinirdiniz bile. Irade işi kardeşim bu , doğasına yenik düşen hiç binmesin motosiklete başkasının hayatını da tehlikeye atmasın. Böyle insanlar yüzünden sanatçılar eziliyor caddede çiçekçiler araba altında kalıyor. Umrumda değil açıkçası. Kendi hayatına değer vermiyormuş ki ben neden üzüleyim değer vereyim ?

Sana yazıklar olsun diyorum başka da bir şey demek istemiyorum. Bir insan öldü. Sen bu kadar mı kalpsizsin? Hiç mi bir ışıkta diğer araçlardan önce gaz açıp kalkmadın. Hiç mi sıkışık bir trafikte iki araç arasından sızmadın. Seni aralarında ezmeliydiler senin bu inanışına göre. Unutma! Keser döner sap döner,gün gelir devran döner. Dosdoğru kullananlar dahil hiçbirimizin yaşamla yapılmış bir akdi yok. Lütfen paylaşmış olduğun düşüncelerini bir kez daha gözden geçir ve yorumlarını öyle yap. Genç arkadaşımıza Allah'tan rahmet, geride bıraktıklarına sabır dilerim.

Sado39
04 Eylül 2015, 20:04
Başlığı okuduğum anki düşüncelerim ve şu an sosyal medya hesaplarını inceledikten sonraki düşüncelerim arasında dağlar kadar fark var.

sagat
Allah rahmet eylesin. Bana bir şey olmaz demeyin, kendinize hakim olun, olur olmaz yerde aşırı hız yapmayın. Hızlı yaşa genç öl diye bir hayat felsefesi olamaz olmamalı.

Muhammed911
Hakaret etmiyim diyorum siz nasıl bir insanlıktan çıkmış yaratik siniz ? Boş yorumlarınızı kendinize saklayın.Siz en mükemmel sürücüsünüz en iyisisiniz.Bir insan ölmüş ve hala böyle yorumlar yapabiliyosunuz.Az empati kurun ve boyle.bi kazayi yakınlarınızın yaşadığını düşünün.Onlarada ayni yorumlarda bulunurum diyorsunuz siz insanlıktan çıkmışsınız zaten.

Ertugyigit
04 Eylül 2015, 20:07
Sana yazıklar olsun diyorum başka da bir şey demek istemiyorum. Bir insan öldü. Sen bu kadar mı kalpsizsin? Hiç mi bir ışıkta diğer araçlardan önce gaz açıp kalkmadın. Hiç mi sıkışık bir trafikte iki araç arasından sızmadın. Seni aralarında ezmeliydiler senin bu inanışına göre. Unutma! Keser döner sap döner,gün gelir devran döner. Dosdoğru kullananlar dahil hiçbirimizin yaşamla yapılmış bir akdi yok. Lütfen paylaşmış olduğun düşüncelerini bir kez daha gözden geçir ve yorumlarını öyle yap. Genç arkadaşımıza Allah'tan rahmet, geride bıraktıklarına sabır dilerim.

Bir kez bile gaz verip aşırı hızlı kalkmadım , asla yarışmadım makas atmadım , aldığımdan beri 80i bile görmedim. Insanın elinde olan sebeplerden dolayı ölenlere acımıyorum diyorum , tabi ki kalan her dış faktör benim için de geçerli. Ve düşüncelerimi tekrar gözden geçirmeme gerek yok.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:05 ----------

Bir kez bile gaz verip aşırı hızlı kalkmadım , asla yarışmadım makas atmadım , aldığımdan beri 80i bile görmedim. Insanın elinde olan sebeplerden dolayı ölenlere acımıyorum diyorum , tabi ki kalan her dış faktör benim için de geçerli. Ve düşüncelerimi tekrar gözden geçirmeme gerek yok.

tubejh
04 Eylül 2015, 20:07
Allah rahmet eylesin.

aquarist4
04 Eylül 2015, 20:10

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:05 ----------

Sana inanmıyorum arkadaşım kusuruma bakma.

Ertugyigit
04 Eylül 2015, 20:16
Sana inanmıyorum arkadaşım kusuruma bakma.

Sen bilirsin kardeş , benim alma amacım zaten hız zevk değildi vergi , araba trafiği ve benzinden kurtulmaktı. Kimseyi inandırmak için çaba gösteremem.

ahmetkorkmaz
04 Eylül 2015, 20:17
Risk nedir? Sorusu aklıma geldi.

biosferist
04 Eylül 2015, 20:22
Sen bilirsin kardeş , benim alma amacım zaten hız zevk değildi vergi , araba trafiği ve benzinden kurtulmaktı. Kimseyi inandırmak için çaba gösteremem.

kusura bakma da sen kendi profil resmini gördün mü ?
sabahtan beri eğitim dikkat sürekli yedin milletin beynini

Ertugyigit
04 Eylül 2015, 20:26
kusura bakma da sen kendi profil resmini gördün mü ?
sabahtan beri eğitim dikkat sürekli yedin milletin beynini

Bunu bana soran 3.cü şahıssın , kapalı otoparkta ve plakasızdı o zaman makina , dışarı çıkarmamıştım sadece üstünde poz vermiştim. Aynı mesajı tekrar tekrar yazdırmayın bana.

zaferce
04 Eylül 2015, 20:30
Beyler, eğitimin gerekliliğini, kimin apaçi olduğunu kimin olmadığını tartışmanın yeri burası değil. Merhumun ailesi de görecek bu yazılanları. Çocuğun adı internette aratıldığında üst sıralarda bu sayfalar çıkacak. Bu yazdıklarınızı okuyan yakınlarının yaşayacağı acıyı bir düşünün ona göre yazın lütfen. Zaten acılı insanların canını bu kadar yakmaya hakkınız yok. Ölen çocuğun babasının bulunduğu odada edemeyeceğiniz lafları yazmayın ne olur.

Ertugyigit
04 Eylül 2015, 20:41
Beyler, eğitimin gerekliliğini, kimin apaçi olduğunu kimin olmadığını tartışmanın yeri burası değil. Merhumun ailesi de görecek bu yazılanları. Çocuğun adı internette aratıldığında üst sıralarda bu sayfalar çıkacak. Bu yazdıklarınızı okuyan yakınlarının yaşayacağı acıyı bir düşünün ona göre yazın lütfen. Zaten acılı insanların canını bu kadar yakmaya hakkınız yok. Ölen çocuğun babasının bulunduğu odada edemeyeceğiniz lafları yazmayın ne olur.

Pardon da çocuğu biz mi öldürdük ? On yıllardır konuşuluyor bu genç yaşta yüksek cc öldürür diye.

aquarist4
04 Eylül 2015, 20:48
Şimdi kazanın detayını bilmek lazım ki bu elemanda apaçilik olduğu aşikar. O yaşta profesyonel anlamda pistlere çıkmıyorsan, 600'lük 1000'lik makina senin neyine, daha bi b.ktan haberin yok!

Bu kadar ateşli savunanları da anlamıyorum; ölen babası sanki! Yolda it gibi sürene söverler, ölüp burda konusu açılınca ardından rahmet okurlar. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu?

Dostum, ben burada haklı veya haksız şeklinde bir paylaşımda bulunmuyorum. Genç bir arkadaşımızı kaybetmenin ardından yapılan soğuk yazılara karşı tepkimi yazıya döküyorum. Kazanın nasıl gerçekleştiğini hiç bilmiyorum, merak da etmiyorum. Sadece gencecik bir arkadaşımızı kaybettikten sonra yazılan soğuk yorumlara "yazık" diyorum.

E-5 değil ama bizimde burada "Yeşildere" denilen bir yolumuz var ki gayet şehir içinde olmasına rağmen eğer ki trafik sıkışıklığı yoksa orda bile 70 ile gidemem, diğer araçlar buna müsade etmez. Neyse, amacım tartışmak değil, herkes hayatı dilediği gibi yaşar. Vademiz belli, sadece zamanı bilmiyoruz. Şekil ise vesile, ama yolda yürürken vitrin camı düşer başımıza ama kaldırımda yürürken bir araç çıkar üstümüze. Belki bir araçta veririz son nefesimizi belki de yaşlı yatağımızda. Sadece vade vardır gerisi bahane..

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:44 ----------

Sağduyun için teşekkür ederim.

sagat
04 Eylül 2015, 20:52
Dostum, ben burada haklı veya haksız şeklinde bir paylaşımda bulunmuyorum. Genç bir arkadaşımızı kaybetmenin ardından yapılan soğuk yazılara karşı tepkimi yazıya döküyorum. Kazanın nasıl gerçekleştiğini hiç bilmiyorum, merak da etmiyorum. Sadece gencecik bir arkadaşımızı kaybettikten sonra yazılan soğuk yorumlara "yazık" diyorum.

E-5 değil ama bizimde burada "Yeşildere" denilen bir yolumuz var ki gayet şehir içinde olmasına rağmen eğer ki trafik sıkışıklığı yoksa orda bile 70 ile gidemem, diğer araçlar buna müsade etmez. Neyse, amacım tartışmak değil, herkes hayatı dilediği gibi yaşar. Vademiz belli, sadece zamanı bilmiyoruz. Şekil ise vesile, ama yolda yürürken vitrin camı düşer başımıza ama kaldırımda yürürken bir araç çıkar üstümüze. Belki bir araçta veririz son nefesimizi belki de yaşlı yatağımızda. Sadece vade vardır gerisi bahane..

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:44 ----------

Sağduyun için teşekkür ederim.

aga sen o zaman koruma ekipmanı kullanma, kurallara falanda uyma kaderinde ölmek yoksa sana zaten bir şey olmaz. eşeğini sağlam kazığa bağla, sonra Allah'a ısmarla demiş atalarımız.

spil
04 Eylül 2015, 20:53
Yinede Allah rahmet etsin,ailesine Allah sabır versin.yalnız şu da varki küçük yaşta bu tarz makineler kullanmak çok tehlikeli sen nekadar dikkat edersen et kuralların dışına cıkıldımı sıkıntı risk almak demek bu
Otoban haricinde hız yapmak hele şehir içinde veya bolunmemis yollarda ha rus ruleti oynamişsin yada raceng sürmüşsün pek fark görmüyorum .geçen bir kaza izledim nette kamyon u dönüşü almak için döndü motorlu sürücü kasaya vurdu full korumaydi hemen orda vefat etti anında . sen hata yapmasanda biri yapıyor ve sonuç ortada düşük hızlarda biraz daha şansımız olur yasamak için onun için gençler bu işin büyüsüne kapılmayın 35 40 yaşından sonra istediğinizi alın, daha olgun kullanırsınız.. ne olursa olsun Allah düşmaninin bile başına vermesin böyle acıyı .

bilginozi
04 Eylül 2015, 21:03
Allah rahmet etsin.

onurkcbs
04 Eylül 2015, 21:18
Bu olayda bana sorarsanız en büyük hata ailenin. O yaşta çocugun altında son derece hızlı motorlar arabalar. Yazık zenginlik bu olmamalı. Bırakın çocuklar biraz büyüsün. Mantığıyla hareket edebilecek yaşlara gelsinler.

Allah Rahmet Eylesin...

Darkfriairs
04 Eylül 2015, 21:21
Allah taksiratını affetsin geri kalanlara sabır versin.

NOT: Taziye mesajı dışında atışmalarınızı özelden yapın.

aquarist4
04 Eylül 2015, 21:29
aga sen o zaman koruma ekipmanı kullanma, kurallara falanda uyma kaderinde ölmek yoksa sana zaten bir şey olmaz. eşeğini sağlam kazığa bağla, sonra Allah'a ısmarla demiş atalarımız.

Ben elimden geldiğince eşeğimi sağlam bağlıyorum dostum merak etme. Ama başın içindeyken kaskının üstünden geçecek bir tekerlekten ya da montun üstündeyken göğsünden geçecek bir araçtan seni ekipmanın ne kadar korur sence? Gece saat 12:00 sularında 30 - 40 km. ile yokuş yukarı viraj içinde düştüm. Sağolsun önümden giden kapalı kasa kamyonet hale balık taşıyormuş kanlı sularını döke saça.. Ekipman bir yere kadar, gene de vadem dolmamış. O düşük hızda bile bariyere boynumu vursam giyotin gibi başımı gövdemden ayırırdı. Arkamdan "hızlı kullanmasaydın" derdin sen mutlaka. Hatalı olsun hatasız olsun, Allah hepinizi korusun. Anlayana sivrisinek saz anlamayana .... az. Başka da bir şey yazmıyorum. Kalın sağlıcakla..

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:27 ----------

[QUOTE=Darkfriairs;3717579]Allah taksiratını affetsin geri kalanlara sabır versin.

NOT: Taziye mesajı dışında atışmalarınızı özelden yapın.[/QUOTE

Haklısın. Saygılarımla..

Sabırsız
04 Eylül 2015, 21:32
Allah Rahmet eylesin yakınlarına sabır versin.

oakley
04 Eylül 2015, 21:35
Öncelikle bu çocuğun ailesine baş sağlığı dilerim.

Başlıkta görünen fotolar, bahsi geçen merhuma ait ise ailesinden birisinin bile merhumu savunmaya hakkı yok!

Kaldı ki bizim bu tip durumlar için bir sözümüz var: resmen "kaşınmış".

Son olarak eklemek istediğim, racing tipi motor değil, cehalet ve bilinçsizlik öldürür. Merhum da bu profile çok uygun sanırım.

KAZASIZ SÜRÜŞLER DİLERİM.

Bosix
04 Eylül 2015, 21:47
Merhumun ailesine sabir dilerim
Cok genc bir arkadasimiz allah sabir versin
Gani gani rahmet dikerim :(