PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trafikte yasananlar

blu3storm
23 Temmuz 2015, 09:02
Bir motosikletlinin trafikta yasadigi siradan seyler.
Abone olun lutfen !
https://youtu.be/-dyKtbdtANA

Alper_tim
23 Temmuz 2015, 09:20
videonun tamamını izledim sana tavsiyem ya hemen bırak motor kullanmayı yada çok basit şeylere takılma
bir çok pozisyonda tepki vermeni gerektircek hiçbişey yaşamadın
sanırım Antalyada yaşıyorsun eğer İstanbulda olsaydın emin ol sende benim gibi düşünürdün
burda sadece 1 gün içinde yaşıyacağın trafik olaylarında herhalde belgesel çıkartırdın :)

hfz61
23 Temmuz 2015, 09:27
katılıyorum :D bunlar ne güzel sürüyo istanbul'da 4 tarafın araçlarla kaplı :D

yasdal
23 Temmuz 2015, 09:55
Polisin ışıkta devam et demesi ilginçti, diğer durumlarda bi sıkıntı göremedim. Kendisine shoei takıp oğlunu kasksız gezdiren, motosiklete 4 kişi binen aileye de bi alkış istiyorum.

bikerboi
23 Temmuz 2015, 10:00
videonun tamamını izledim sana tavsiyem ya hemen bırak motor kullanmayı yada çok basit şeylere takılma
bir çok pozisyonda tepki vermeni gerektircek hiçbişey yaşamadın
sanırım Antalyada yaşıyorsun eğer İstanbulda olsaydın emin ol sende benim gibi düşünürdün
burda sadece 1 gün içinde yaşıyacağın trafik olaylarında herhalde belgesel çıkartırdın :)
Ben de tamamen katılıyorum, böyle şeyleri bence dert etmemek gerekiyor.

sinansari_fb
23 Temmuz 2015, 10:07
Tavsiyem eğitim almalısın, trafik de tehlikeleri öngermen gerekiyor. daha keyifli sürüşler yakalarsın o zaman.

Mengu16
23 Temmuz 2015, 10:31
Ben burda acemi bi sürücü görüyorum sadece. Trafiğe ayak uyduramıyosun. Sağ şeritten tıntın sürersen sıkıştırırlar da. Soldan yardır git :)

blu3storm
18 Ağustos 2015, 13:47
yorumlarınızın hepsini okudum saygı duyuyorum.Tecrubeme gelince 10 senedır motor kullanıyorum tehlıkenın de nereden gelecegını cok ıyı bılırım 10 senedırde guvenlı surusum sayesınde hıc bır kaza yasamadım
video da olanlar bızım gunluk hayatımız da hep yasadıgımız seyler olabılır sızde elbette kı bunun gıbı nıcesını sureklı yasıyorsunuz.size bu kadar basıt gelmesinin sebebide bizim bu yasadıklarımızın surekli olusu ve artık alısmıs olmamızdan kaynaklanabılır.ama ben oyle yapmıyorum yasadıgım ne kadarda basıt bısey olsada ben dıle getırmeyı tercıh edıyorum.bu da benım tercıhım.
saygılar ve guvenlı surusler...