PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 93 Kawasaki ZZR 1100

Sayfa : 1 [2]

imtarky
02 Temmuz 2015, 23:44
Helal olsun size ne diyim son zamanlarda okuduğum en zevkli konuydu. Nazar değmesin motorunuza. :)

initial-D
03 Temmuz 2015, 00:20
Teşekkürler arkadaşlar

http://i.hizliresim.com/qYLQoZ.jpg (http://hizliresim.com/qYLQoZ)

Sokollu
03 Temmuz 2015, 00:40
Siyah beyaz olunca çok duygulandım. Sağdaki spacyler ve arkadaki araçlar olmasa " bak yiğenim 20 sene önce biz bu makinelere biniyorduk hey gidi günler hey" diye triplere girilebilir :)

Son Altın Elbiseli Adam yayınında 30 senelik motosiklet ustası da söyledi zzr1100 çok sağlam ve iyi giden bir motosiklet diye.

initial-D
03 Temmuz 2015, 01:01
Siyah beyaz olunca çok duygulandım. Sağdaki spacyler ve arkadaki araçlar olmasa " bak yiğenim 20 sene önce biz bu makinelere biniyorduk hey gidi günler hey" diye triplere girilebilir :)

Son Altın Elbiseli Adam yayınında 30 senelik motosiklet ustası da söyledi zzr1100 çok sağlam ve iyi giden bir motosiklet diye.
Ben zx7 sini anlatır diye seyretmiştim,zzr si de varmış :) haklı ama millet saçma sapan endurolarla yol yapıyor,mis gibi fjr 1300 varken,gtr 1400 varken gidipte 1200 tenere kullanmak, bmw m5 varken x5 e binmek gibi geliyor. O yüzden eskiye bakınca 1100 ayarında motorda yok :) çok acayip işçiliği ve çok kaliteli parçaları var.

koltuğu kaldırınca motorun deposunu falan söktüğünde vidaları koyacağın farklı büyüklükte delikleri olan metal plakayı gördü usta, ulan bunu bile düşünmüşler dedi :)

initial-D
28 Temmuz 2015, 22:34
1400üde aldık :)

http://i.hizliresim.com/d2nR74.jpg (https://hizliresim.com/d2nR74)
http://i.hizliresim.com/kgjlMq.jpg (https://hizliresim.com/kgjlMq)

bilginozi
28 Temmuz 2015, 23:47
Hayirli olsun. Piril piril

F54
18 Haziran 2018, 22:33
10 numara makina bilinçli kullanıcı :D

hokahey
18 Haziran 2018, 22:46
hocam hayırlı olsun, güle güle kullanın.

chevy64
18 Haziran 2018, 22:49
Konuyu yeni gordum 2 side hayirli olsun
zzr baska guzel ama.
Allah Kazasiz belasiz binmek nasip etsin .

tokhanoğlu
18 Haziran 2018, 23:57
Maşallah allah kaza bela vermesin hayırlı olsun sonuna kadar dayandım gerçekten efsane bir alet. Telefon için wallpaper beklerim abi direk karşıdan çekim ✌️

initial-D
08 Şubat 2023, 12:50
Satılalı 8 yıl oldu, bir kaç tane var ilanlarda zaman zaman giriyor.Keşke düzgün güzel bir makine olsa da alsak

tommygun
08 Şubat 2023, 17:31
Şöyle kocaman bir garajım ve de çok param olsa alıp, restore edip seyretmek istediğim motorlardan biri. Ne şanslıymışsınız ki zamanında almış, kullanmışsınız.

initial-D
08 Şubat 2023, 18:34
Şöyle kocaman bir garajım ve de çok param olsa alıp, restore edip seyretmek istediğim motorlardan biri. Ne şanslıymışsınız ki zamanında almış, kullanmışsınız.
Ustteki son mesaji uzun yazmistim bayaa, kafa dagilsin biraz diye ama sildim sonra,

Dedigim gibi, alip kullanmali, temizi olsa keske, ya da temiz olanlar makul fiyatlara satılsa

logaritma
08 Şubat 2023, 19:00
Zzr ler srad lar r1 ler zamanın 90 ların en güzeli motorlarıydı .. 90 lar ss ciler için en güzel yıllardı bence .. şimdi o tat tuz yok kalmadı ..

killingroad
09 Şubat 2023, 11:20
Ustteki son mesaji uzun yazmistim bayaa, kafa dagilsin biraz diye ama sildim sonra,

Dedigim gibi, alip kullanmali, temizi olsa keske, ya da temiz olanlar makul fiyatlara satılsa

Bu keşkeleri biriktirdik Uçmakdere'ye direkt otobanımız var artık.

initial-D
09 Şubat 2023, 15:20
Zzr ler srad lar r1 ler zamanın 90 ların en güzeli motorlarıydı .. 90 lar ss ciler için en güzel yıllardı bence .. şimdi o tat tuz yok kalmadı ..
O zamanlar hizli olanlar hizliydi, simdi hepsi hizli :)

Bu keşkeleri biriktirdik Uçmakdere'ye direkt otobanımız var artık.
İstanbul izmir Tekirdağ ucgeni full otoban artik, otabana uygun bisey lazım

killingroad
10 Şubat 2023, 11:03
İstanbul izmir Tekirdağ ucgeni full otoban artik, otabana uygun bisey lazım

seni otobancı yaptırmayacağız, seni otobancı yaptırmayacağız, seni otobancı yaptırmayacağız.

hasmet
10 Şubat 2023, 19:15
Otoban deyince aklıma gelen tek motosiklet: Goldwing

initial-D
11 Şubat 2023, 03:45
Otoban deyince aklıma gelen tek motosiklet: Goldwing

Eziyet valla, 220 top speed ile izmir istanbul yapsan canin sıkılır :) biraz daha hiz lazim, ben o sinifta fjr 1300'ü tek gecerim

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:44 ----------

seni otobancı yaptırmayacağız, seni otobancı yaptırmayacağız, seni otobancı yaptırmayacağız.

Gene viraj yapariz ya, ama duzde de gitsin az biraz

tommygun
11 Şubat 2023, 07:08
Eskiden üretilen motosikletlerin tasarımları hem çok özgünmüş hem de çok güzelmiş.

Nikkfurie
11 Şubat 2023, 10:52
Eziyet valla, 220 top speed ile izmir istanbul yapsan canin sıkılır :)

yeni kasası dahada can sıkıcı..

180 de limitöre giriyor , arkadaşda var hemde otomatik 7 vites , otobanda Goldwing beklemekten bizimde canımızı sıktı Honda :D

hasmet
11 Şubat 2023, 11:22
220 neyinize yetmiyor yahu... :)
Burada trafikte ceza yemeden en fazla hiz 140 falan... Turkiyede nedir?
Burada 200'le yakalansaniz tutuklayip araci cekerler.

Goldwing super rahat bir motosiklet. Atletik bir sey istesem Superduke GT tercih ederdim muhtemelen.

espresso
11 Şubat 2023, 13:48
Goldwing scooter irisi gibi bir şey. Bunu iyi anlamda söyledim, scooter severim. Çok çok zengin olup garajım olsa scooter yanına otobana çıkıp uzun yol yapmalık bir goldwing isterdim. Rüzgar almıyor, artçı da rahat, kliması bile varmış.

Nikkfurie
11 Şubat 2023, 14:46
Goldwing scooter irisi gibi bir şey. Bunu iyi anlamda söyledim, scooter severim. Çok çok zengin olup garajım olsa scooter yanına otobana çıkıp uzun yol yapmalık bir goldwing isterdim. Rüzgar almıyor, artçı da rahat, kliması bile varmış.

Her nekadar geri vitesi olsada bir otomobilin bile U dönüşü yapabileceği genişlikten Goldwing i çevirmek eziyet hocam , o motoru alıp kendini otoyola atacaksın vee dümdüz gideceksin gerisi ciddi eziyet...bu arada motorda klima falan yok , elcik ve koltuk ısıtma var birde radyatörün sıcaklığını bacaklara doğru çeviren bir kapak var ki bu saydıklarım birçok motorda hatta ufak sukuturlarda da var..

tommygun
11 Şubat 2023, 16:16
220 neyinize yetmiyor yahu... :)
Burada trafikte ceza yemeden en fazla hiz 140 falan... Turkiyede nedir?
Burada 200'le yakalansaniz tutuklayip araci cekerler.

Goldwing super rahat bir motosiklet. Atletik bir sey istesem Superduke GT tercih ederdim muhtemelen.

Yeni İzmir otobanında pek ceza yazılmıyor sanırım, radar uyarısı var ama ben arabayla defalarca hız limiti üzerinde sürdüm, birşey olmadı. Genelde ücretsiz ve de polisin,jandarmanın ileride yolu kesip araçları durdurabildiği yerlerde hızdan ceza yiyorsun.

hasmet
11 Şubat 2023, 19:18
Otobanda hız limiti var ama ceza yazılmıyor öyle mi?

Tam Türk işi... Önce kural koy, sonra denetleme... Uyan enayi olsun. Acı sonuçlarını herkes çeksin.

tommygun
11 Şubat 2023, 19:27

Tam Türk işi... Önce kural koy, sonra denetleme... Uyan enayi olsun. Acı sonuçlarını herkes çeksin.

Ben şöyle görüyorum; İzmir'e gitmek için 2 yol var; biri ücretsiz ama bol radarlı ötekisi radarsız ama geçiş ücretli. Devletimiz der ki "ha öyle ha böyle, illa ki para ödeyeceksin gardaş"

Nikkfurie
11 Şubat 2023, 19:32

Otobanlarda seyyar radar aracı yok ama gişe giriş çıkış saati ile ortalama hız tespiti yapıp makbuzu adrese gönderiyorlar, tabi bizim millet bunuda çözdü, 10-15 dk gaz açıp gişeden çıkmadan önce yarım saat sağda bekliyorlar :D