PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Range Rover İle motorlu sürücüleri saniye saniye ezen adam...

32diş
06 Ekim 2014, 15:32
https://www.youtube.com/watch?v=TrPgtBkxTrQ

hem olanlar hemde videonun altındaki yorumlar sinir olmak elde değil....:pr::pr:

dadas607
06 Ekim 2014, 17:22
Trafikte yapılmaması gereken hareketler hiç birşeye sinir olmana gerek yok kişileri neye bindiği ile ayır etme haksız veya haklı önemli olan . Şahsen benim ailem yanımdayken öyle bişi yapacaklar bende ezerim takip etmenin manası yok nereye kadar

efizikci
06 Ekim 2014, 20:41
vallahi helal olsun o video ya yorum yapanda tam dayaklık ben hiçbir motorcunun haksız olay çıkaracağına inanmıyorum hadi diyelim yaptı ne yapabilir ki söyleyin bana sıkıştırma mı tampona dokundurma mı yüzde yüz araba hak etmiş nokta ve net.

ytcksl
06 Ekim 2014, 21:11
az bile yapmis ben olsam hepsini ezedim.

MotojeN
06 Ekim 2014, 21:30
Bu videoda adami adeta şehir eşkıyası gibi takip edip artist artist önüne gecen Motorculara az bile yapmis

Bende Motorcuyum ama insallah sakat kalmıştır o artist

fz6_fazer
06 Ekim 2014, 21:41
https://www.youtube.com/watch?v=TrPgtBkxTrQ
(sözde olay böyle başlamış...
Polise gore olay motorsikletli şahısın, jipli adamı, karısını ve arka koltuktaki 5 yaşındaki çocugu korkutması ile başlıyor)

hem olanlar hemde videonun altındaki yorumlar sinir olmak elde değil....:pr::pr:
Bu video ABD mi? çekliyor,ezip geçti ya, yorumlara,aracı kullananada ayar oldum,işin en başından izleyerek konuşmak gerekir.
Serkan Elibol süper yorum yapmış,yılın klavye erkekliğinde altın madayla hak etmiş

biyeybaraküs
06 Ekim 2014, 22:17
çözemedim kim haklı kim haksız motorcular haklı olsa olayı başından gösterirlerdi herhalde çoğunda kamera vardır

yorum yok o yüzden

RunemagicK
06 Ekim 2014, 22:40
Yahu nasil bu ayarsiz olabiliyorsunuz anlamiyorum. Bir taraf laf atiyor, diger taraf adam oldurmeye tesebbus ediyor(belkide olduruyor). Ayni seymi bu ikisi. Ben olsam aynisini yaparim denmis bide, ya sabir... yiyorsa yap bakalım.

MetinK.
06 Ekim 2014, 23:52
Beyler Ne Yaptıysa Yapsın Araç Sürücüsü,Ama Yanında Ailesi Varken Heleki Çocukta Var.Bu Kadar Araç Sürücüsünün Üstüne Gidilmemeliydi.

oluroyle
07 Ekim 2014, 00:54
Merhaba,

haklı olmak,haksız olmaya sebep olacak davranışları gerçekleştirmeye hak vermiyor.

tragedie
07 Ekim 2014, 01:00
iki tarafta haksız bence. iki taraftan kimsede alttan almamış. ancak araç sürücüsü ne olursa olsun öldürmeye tam teşebbür ediyor. sana yumruk atana sende silahla ateş ediyorsun gibi olmuş...

C.Kaan
07 Ekim 2014, 01:04
Arabamda karım - çocuğum olacak gelecekler laf atacaklar - sıkıştıracaklar - saldıracaklar haa ?

Land Rover sürücüsü az bile yapmış, siz kimsiniz yaa çıkmışsınız 50 - 100 motor toplanınca kendinizi adam'mı sandınız ?

Tİme_shİft42
07 Ekim 2014, 01:20
O kadar motorcuyu ezecen sonra bir şey yokmuş gibi davranacan öylemi ? lambalarda denk getirirdiler işte ne oldu dahamı iyi oldu ?

tekoklava
07 Ekim 2014, 01:40
olayın önceside vardı bu konu çok açılmıştı
sanırım 3 motorcu ölmüştü

korbygs
07 Ekim 2014, 05:49
siyah camlı arabanın içinde ne kadın ne çocuk görünmüyor sadece sürücü var kaldı ki ailen olsa arabada bu hareketi onları tehlikeye atmamak için zaten böyle davranmazsın trafik tabelalarında rusça yazıyor araç sürücüsünün akıl sağlığı yerinde olsa bir insanı çiğnemez türkiye de bunu yapmaya kalksa bu kadar motorcunun içinden sağ çıkamaz bu kadar motorcu deli bir arabadaki mi akıllı mantıklı olun biraz bu olayın başlangıcı var ki çileden çıkarmış bu kadar insanı düşünün irdeleyin öyle yazın yazmak için yazmayın

drsteel
07 Ekim 2014, 07:09
eğer ben olsaydım range sürücüsü en yakın karokala gider şehir eşkiyalarını içeri attırırdım. trafikte her insan hata yapabilir. bir adam hata yaptı diye adamın önünü kesmeye kalkan bu sürü tek başlarına kalınca kuzu olurlar merak etmeyin. grup sürüşü saldım çayıra şeklinde olmaz. olursa trafik içinde sizi istemeden sizi sıkıitıranda olur acelesi olup sizi geçmek isteyende. adam eğer motorcuları ezmek isteseydi önce önünde fren yapan adamı ezerdi yoksa niye fren yapsın istese sürünün çoğunu en az sakat bırakırdı. yapması gereken ani hızlanma ani fren sağındaki motorları yolun dışına atma solundakiler karşı şeride atardı grupun yarısı meftai olurdu.

uur52
07 Ekim 2014, 09:55
Bazen bu sitede ne olursa olsun izlemeden okumadan "motorcuysa haklidir" diyenleri anlamiyorum. Biraz objektif olun, empati kurun.

manners
07 Ekim 2014, 10:08
birincisi okumadan bilmeden yorum yapmak dogru degil. youtubede birinin yaptigi sacma ceviriye inanmayin. landrower surucusu cok acitasyon yapmis yok cocugumun sagligi filan diye, motorculara carptiktan sonra laf dalasi surucunun orda motorlari ezip gecerek kacmasi ile baslamis olaylar( ki motor suruculerinden 32 yasinda iki cocuk babasi birini felc etmis.) ne yapacakti motorcular?
ikincisi surucu cinli, cinde yasayan birisi olarak sunu soyluyorum, bu tarz durumlarda kim hakli kim olmus kim kalmis dunyada en son umursayacak millet. assagidada olayin haberi.
http://abcnews.go.com/US/suv-driver-attacked-motorcyclists-wife-faced-life-threatening/story?id=20456813

Tİme_shİft42
07 Ekim 2014, 11:07
eğer ben olsaydım range sürücüsü en yakın karokala gider şehir eşkiyalarını içeri attırırdım. trafikte her insan hata yapabilir. bir adam hata yaptı diye adamın önünü kesmeye kalkan bu sürü tek başlarına kalınca kuzu olurlar merak etmeyin. grup sürüşü saldım çayıra şeklinde olmaz. olursa trafik içinde sizi istemeden sizi sıkıitıranda olur acelesi olup sizi geçmek isteyende. adam eğer motorcuları ezmek isteseydi önce önünde fren yapan adamı ezerdi yoksa niye fren yapsın istese sürünün çoğunu en az sakat bırakırdı. yapması gereken ani hızlanma ani fren sağındaki motorları yolun dışına atma solundakiler karşı şeride atardı grupun yarısı meftai olurdu.

İlk ezdikleri motorculardan sonra baktıkı motorcuların sayısı cok fazla tekrar ezmeye bi tarafı yememiş :) 5 -10 motorcu olsa hepsini ezer geçerdi uzun vadede çok kafayı taşlara vurur mahkemesiydi tazminatıydı pişmanlık duygusu vs vs .