PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ince iş toplanın :D (özellikle bayanlar)

Panter38
04 Ekim 2013, 00:04
Valla admin bey amca forumun kurallarina aykiri mi bilmiyorum ama paylasiyim mt uyelerini ailem gibi görüyorum o nedenle paylaşıyorum
Simdi universiteye yeni basladim hazirliktayiz okul baslayali 4 gun oldu sinifta bi kiz var hatta buyrun link : http://www.kizlarsoruyor.com/Flort-Sorulari/802094-siniftaki-yesil-gozlu-kiz.html
Ikinci link : http://www.kizlarsoruyor.com/Flort-Sorulari/803799-siniftaki-yesil-gozlu-kiz-2.html
sizinde yorumlari alayim lutfen kiz ne demek istemis bana gore git basimdan demek istemis ama bir erkek bir kiz senden hoslanmis diyor ozellikle bayanlardan yardım istiyorum bide bayanlarin dilini cozebilmis deha beylerden yardim istiyorum
burasida ergen forumu oldu demeyin yardim edin kardesinize:cat:

GorkeM
04 Ekim 2013, 00:15
Gözleri kaşıkla söküp çıkardığın an benim film koptu.
İyi geceler genç arkadaşım.

Panter38
04 Ekim 2013, 00:17
konuyu kilitlemede gorkem reyiz :)

erro
04 Ekim 2013, 00:24
kusura bakmada verdiğin linkteki yazı ya da itiraf her neyse b.k gibi olmuş..kız sana aşıksa bile bitmiştir, resmen apaçiyim diye bağırmışsın...kız sana aşık olsa bile senin içinde motorun üzerine yatan cg ci ruhu farkedecek...kusura bakma dostum...

bu arada hiç bir kadın kız,yeni girdiği ortamda, hele üniversite ortamında kendisine gelen ilk talebe karşılık vermez...önce bi tartar kendi piyasasını falan, senin gibi ilk haftadan atlayan atlangoçları bi silkeler vs...

kolay gelsin...

http://us.123rf.com/400wm/400/400/outstyle/outstyle1206/outstyle120600095/13895289-failed-rubber-stamp-part-of-a-rubber-stamp-series.jpg

tigermbz
04 Ekim 2013, 00:24
bayanlardan yardım istiyorum bide bayanlarin dilini cozebilmis deha beylerden yardim istiyorum

kendim de dahil :P tanıdığım hiç bir deha bayanların dilini çözemedik
hızlı girmişssin bu mevzulara
bir türk düşünürün de söylediği gibi "fazla sokulgan olma, stay cool"

Panter38
04 Ekim 2013, 00:29
kusura bakmada verdiğin linkteki yazı ya da itiraf her neyse b.k gibi olmuş..kız sana aşıksa bile bitmiştir, resmen apaçiyim diye bağırmışsın...kız sana aşık olsa bile senin içinde motorun üzerine yatan cg ci ruhu farkedecek...kusura bakma dostum...

bu arada hiç bir kadın kız,yeni girdiği ortamda, hele üniversite ortamında kendisine gelen ilk talebe karşılık vermez...önce bi tartar kendi piyasasını falan, senin gibi ilk haftadan atlayan atlangoçları bi silkeler vs...

kolay gelsin...

http://us.123rf.com/400wm/400/400/outstyle/outstyle1206/outstyle120600095/13895289-failed-rubber-stamp-part-of-a-rubber-stamp-series.jpg

zaten kiz linkteki yazilari gormuyo oradada bura gibi paylastim kizin orayla haberi yok

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:26 ----------

kendim de dahil :P tanıdığım hiç bir deha bayanların dilini çözemedik
hızlı girmişssin bu mevzulara
bir türk düşünürün de söylediği gibi "fazla sokulgan olma, stay cool"

hizli olmayinca bi hafta sonra rakipler is basina geliyo kiz elden gidiyo zaten oyle becerikli değilim bu konularda aglayacam simdi ya :(

erro
04 Ekim 2013, 00:29
zaten kiz linkteki yazilari gormuyo oradada bura gibi paylastim kizin orayla haberi yok

la şu aşağıdakini kız okumadı mı, itiraf sayfasına yazdım demişsin işte...

''yeşil göz , yeşil göz ! bakma öyle bana herşeyi unutuyorum derse odaklanamıyorum gerçi bana bakmıyosun hocaya bakıyosun ama gözlerini sımsıkı yum kimse bakamasın o güzelliğe sağlıcakla kal

Matasah
04 Ekim 2013, 00:34
Keser döner sap döner yine sana döner ama dönmeye bilirde takma okadar :cherry:

COQ
04 Ekim 2013, 00:36
Kiz senin arkandami oturuyor,
önünde mi?

tigermbz
04 Ekim 2013, 00:37
hizli olmayinca bi hafta sonra rakipler is basina geliyo kiz elden gidiyo zaten oyle becerikli değilim bu konularda aglayacam simdi ya :(

şunu anlamalısın:
bu işlerde becerikli değilsen, iyi kötü ağırbaşlı takılmışsın bu zamana kadar
o kız da ilk teklif götürene evet diyecekse birbirinize uymuyorsunuz zaten, sıkıntı çekersin iş olsa da
birbirinize uyuyorsanız "su akar, yolunu bulur"
bayanları çözebilmiş değilim ama bu mevzularda uyum, sabır ve kanaat üçlüsü önemlidir

canerol
04 Ekim 2013, 00:37
seviyosan git konuş :) çok düz oldu ama öyle :)

şunu anlamalısın:
bu işlerde becerikli değilsen, iyi kötü ağırbaşlı takılmışsın bu zamana kadar
o kız da ilk teklif götürene evet diyecekse birbirinize uymuyorsunuz zaten, sıkıntı çekersin iş olsa da
birbirinize uyuyorsanız "su akar, yolunu bulur"
bayanları çözebilmiş değilim ama bu mevzularda uyum, sabır ve kanaat üçlüsü önemlidir
bayadır sabrediyorum zamanı gelmedimi acaba :)

Panter38
04 Ekim 2013, 00:42
la şu aşağıdakini kız okumadı mı, itiraf sayfasına yazdım demişsin işte...

''yeşil göz , yeşil göz ! bakma öyle bana herşeyi unutuyorum derse odaklanamıyorum gerçi bana bakmıyosun hocaya bakıyosun ama gözlerini sımsıkı yum kimse bakamasın o güzelliğe sağlıcakla kal

ben yazdım ama sınıftan biri olarak biliyor işte benden bilmiyor su anda

tigermbz
04 Ekim 2013, 00:45

uyum varsa, yeterli sabrı da göstermişsen cesaretini topla ve konuş hemşerim
olursa düğününe geliriz, olmazsa kanaate sarılacan :)

Panter38
04 Ekim 2013, 00:45
Kiz senin arkandami oturuyor,
önünde mi?

sınıfın duzeni u seklinde paintten bi resim cızdım o cızgiler sıra :D
http://imgim.com/5836incie4917476.jpg

canerol
04 Ekim 2013, 00:46
layn ne biçim site bunlar kızlardan soğudum valla :)

Panter38
04 Ekim 2013, 00:47
seviyosan git konuş :) çok düz oldu ama öyle :)

bencede geldi kendiadıma konusuyorum :)

motorcu48
04 Ekim 2013, 00:48
http://galeri4.uludagsozluk.com/108/anlat-panpa-dinliyoruz_183326.jpg
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSx4CRtGwNsBvssIN3SzGKgJBIM7LtCa mSFx5Eag6NcljLZWBdp
http://i42.tinypic.com/33uz9rc.jpg

Thracian
04 Ekim 2013, 00:49
Valla admin bey amca forumun kurallarina aykiri mi bilmiyorum ama paylasiyim mt uyelerini ailem gibi görüyorum o nedenle paylaşıyorum
Simdi universiteye yeni basladim hazirliktayiz okul baslayali 4 gun oldu sinifta bi kiz var hatta buyrun link : http://www.kizlarsoruyor.com/Flort-Sorulari/802094-siniftaki-yesil-gozlu-kiz.html
Ikinci link : http://www.kizlarsoruyor.com/Flort-Sorulari/803799-siniftaki-yesil-gozlu-kiz-2.html
sizinde yorumlari alayim lutfen kiz ne demek istemis bana gore git basimdan demek istemis ama bir erkek bir kiz senden hoslanmis diyor ozellikle bayanlardan yardım istiyorum bide bayanlarin dilini cozebilmis deha beylerden yardim istiyorum
burasida ergen forumu oldu demeyin yardim edin kardesinize:cat:
Şu gözleri kaşıkla sokup çıkartma muhabettinden sonra çoğu kişi bilmez bir zamanlar Coupling diye bir dizi vardı orda Jeff diye bir karakter vardı direk aklıma o geldi.

canerol
04 Ekim 2013, 00:49
uyum varsa, yeterli sabrı da göstermişsen cesaretini topla ve konuş hemşerim
olursa düğününe geliriz, olmazsa kanaate sarılacan :)

kızı bulsak uyarız uydururuz :)
sabırı biraz gösteririm
kanaate gerek yok nefes alsa yeter :queen: o derece yani

Panter38
04 Ekim 2013, 00:52
Şu gözleri kaşıkla sokup çıkartma muhabettinden sonra çoğu kişi bilmez bir zamanlar Coupling diye bir dizi vardı orda Jeff diye bir karakter vardı direk aklıma o geldi.

benim yaş tutmuyo o diziye heralde:sunny:

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:50 ----------

http://galeri4.uludagsozluk.com/108/anlat-panpa-dinliyoruz_183326.jpg
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSx4CRtGwNsBvssIN3SzGKgJBIM7LtCa mSFx5Eag6NcljLZWBdp
http://i42.tinypic.com/33uz9rc.jpg

bir kerede biri gevseklik yapmasın dişimi kıracam

F54
04 Ekim 2013, 01:47
http://n1310.hizliresim.com/1g/4/t800b.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

TATLIHIZ
04 Ekim 2013, 09:30
Kanka Sınıfta 30 Erkek 1 Kız Varsa O kızdan hayır gelmez bak diom ha 30 kız 1 erkek olsa Tamamda :queen:

bY_aLp
04 Ekim 2013, 11:16
http://1.bp.blogspot.com/-dvaCjDM_xOU/UU9gSS7FveI/AAAAAAACRbg/LHLdPbkkB4s/s1600/abi+seviyorsan+git+konus+bence.jpg

C@LiMeRO
04 Ekim 2013, 11:20
bir bayan olarak nacizane tavsiyem; gözlerini kaşıkla çıkarttıktan sonra salamurasını yapın, yoksa çok uzun süre muhafaza edemezsiniz..

VlknDnmz
04 Ekim 2013, 11:35
Hocam seviyosanız gidin konuşun bence :)

sodalimon
04 Ekim 2013, 11:55
Kardeş, iş bitmiş zaten. Olacak olsaydı sen burada olmazdın, olacak da çoktan olmuş olurdu :) Olm daha 3 gün olmuş :D
Fazla peşinden koşmaya gerek yok, hoşlandığını belli et "bir kere" (her fırsatta orada olduğunu belli etme), ilgiye boğma, kız kardeşinle nasıl içtensen / doğalsan öyle ol, arkadaş olmayı başar önce. İlgisiz de görünme, peşinde de koşma, sakın gidip de açık açık konuşma, ev kiralamıyorsun sonuçta, doğalına bırak bence...
Olacaksa olur.

Bir de mümkünse gözlerini ve hatta diğer organlarını bırak, oldukları yerde kalsınlar ;)

Önemli olan gözler değil onun arkasındaki, onu da unutma ;) Sonra renkli lens çıkar, bozulursun :flower:

metci
04 Ekim 2013, 12:01
Ne yaparsın bilmiyorum ama tavsiyem ne yapacaksan yap acele et... Pişman olursun....

Panter38
04 Ekim 2013, 12:59
Kanka Sınıfta 30 Erkek 1 Kız Varsa O kızdan hayır gelmez bak diom ha 30 kız 1 erkek olsa Tamamda :queen:

yok yok normal sinif :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:48 ----------

http://1.bp.blogspot.com/-dvaCjDM_xOU/UU9gSS7FveI/AAAAAAACRbg/LHLdPbkkB4s/s1600/abi+seviyorsan+git+konus+bence.jpg

sorunda orda nasil ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:50 ----------

Kardeş, iş bitmiş zaten. Olacak olsaydı sen burada olmazdın, olacak da çoktan olmuş olurdu :) Olm daha 3 gün olmuş :D
Fazla peşinden koşmaya gerek yok, hoşlandığını belli et "bir kere" (her fırsatta orada olduğunu belli etme), ilgiye boğma, kız kardeşinle nasıl içtensen / doğalsan öyle ol, arkadaş olmayı başar önce. İlgisiz de görünme, peşinde de koşma, sakın gidip de açık açık konuşma, ev kiralamıyorsun sonuçta, doğalına bırak bence...
Olacaksa olur.

Bir de mümkünse gözlerini ve hatta diğer organlarını bırak, oldukları yerde kalsınlar ;)

Önemli olan gözler değil onun arkasındaki, onu da unutma ;) Sonra renkli lens çıkar, bozulursun :flower:

Zaten sadece gozleri degil efendiligide bitirdi beni merak etmeyin zaten kiyamam :) yazdiklariniz icin tesekkur ederim :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:55 ----------

Olacaksa olur.

Zaten sadece gozleri degil efendiligide bitirdi beni merak etmeyin zaten kiyamam :) yazdiklariniz icin tesekkur ederim :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:57 ----------

bir bayan olarak nacizane tavsiyem; gözlerini kaşıkla çıkarttıktan sonra salamurasını yapın, yoksa çok uzun süre muhafaza edemezsiniz..

Dalga gecmeden yardim etseniz nolur ki ?

AsyMeTRiQue
04 Ekim 2013, 13:04
Haha la üniversite yıllarım geldi aklıma :)

Benim ilk yıl kimse yoktu aklımda :) ama olsaydı da şansım olmazdı herhalde çünkü muhendislik fakültesinde en cok kız olan bolumdeydim ve üst sınıflar bildigin yenilerin siniflarinin kapısında bekliyorlardi o yuzden sana tavsiyem üst siniflar sizin sınıflara dadanmadan bir şekilde ortamı kurman cunku ust siniflar cok avantajli sana gore :)

En basta bir arkadas ortamları var ve yerleşkede sizden daha eski olduklari icin daha rahatlar.. o senin uzerinde olan caylaklik duygusu onlarda yok ve büyük bir arti bu...

Ben bunları bildigim icin (daha tecrubelu akrabalardan, benden once ünite gitmiş abilerimden) daha okulun ilk günü ders programının asildigi pano basinda zaman geçirdim ve birinci sınıf panosina bakanlarla sohbet etmeye basladim tanıştım vs vs. Bunlardan kızlarda vardı ama ağırlıklı olarak erkek arkadaşlarla tanistim. İçlerinden birinin aynı fakültede 4 sınıfta bi akrabası vardi hemen ona yanaşıp nerelerde takılır ogrenciler vs gibi bilgileri aldim ve başladım derslerden sonra milleti toplayıp birlikte eglenmeye... Çünkü nerelere gidilir mekanlar vs herşeyi biliyorduk ve ışte üst siniflarin bizim sınıfa yanaşma yollarındaki en buyuk yolu tikamis olduk :)

Bi kaç sene sonra alttan ustten dersler derken bizim bir ust donemden arkadaşlarla tanistik ve birinin bu konuda itirafı geldi :
Siz bütün sınıf birbirinizi önceden de taniyormuydunuz falan sorular sordu bana yok dedim hepsiyle burda tanıştım :) daha sonra da biz ne kadar sanssizmisiz abi ya ilk sene üst siniflardan cektik dedik onumuzdeki yıl yeni gelenlere sarariz o da size denk geldi sizin dönemde hiç bize slm dahi vermedi yine kaldık ortada dimdizlak demişti :)

Yani demem o ki üst siniflarin radarına girmeden bu isi Hallettin Hallettin yoksa öyle bakarsın arkasından ve bir sonraki seneyi yeni gelecekleri beklersin :)

Panter38
04 Ekim 2013, 13:09
Haha la üniversite yıllarım geldi aklıma :)

Benim ilk yıl kimse yoktu aklımda :) ama olsaydı da şansım olmazdı herhalde çünkü muhendislik fakültesinde en cok kız olan bolumdeydim ve üst sınıflar bildigin yenilerin siniflarinin kapısında bekliyorlardi o yuzden sana tavsiyem üst siniflar sizin sınıflara dadanmadan bir şekilde ortamı kurman cunku ust siniflar cok avantajli sana gore :)

En basta bir arkadas ortamları var ve yerleşkede sizden daha eski olduklari icin daha rahatlar.. o senin uzerinde olan caylaklik duygusu onlarda yok ve büyük bir arti bu...

Ben bunları bildigim icin (daha tecrubelu akrabalardan, benden once ünite gitmiş abilerimden) daha okulun ilk günü ders programının asildigi pano basinda zaman geçirdim ve birinci sınıf panosina bakanlarla sohbet etmeye basladim tanıştım vs vs. Bunlardan kızlarda vardı ama ağırlıklı olarak erkek arkadaşlarla tanistim. İçlerinden birinin aynı fakültede 4 sınıfta bi akrabası vardi hemen ona yanaşıp nerelerde takılır ogrenciler vs gibi bilgileri aldim ve başladım derslerden sonra milleti toplayıp birlikte eglenmeye... Çünkü nerelere gidilir mekanlar vs herşeyi biliyorduk ve ışte üst siniflarin bizim sınıfa yanaşma yollarındaki en buyuk yolu tikamis olduk :)

Bi kaç sene sonra alttan ustten dersler derken bizim bir ust donemden arkadaşlarla tanistik ve birinin bu konuda itirafı geldi :
Siz bütün sınıf birbirinizi önceden de taniyormuydunuz falan sorular sordu bana yok dedim hepsiyle burda tanıştım :) daha sonra da biz ne kadar sanssizmisiz abi ya ilk sene üst siniflardan cektik dedik onumuzdeki yıl yeni gelenlere sarariz o da size denk geldi sizin dönemde hiç bize slm dahi vermedi yine kaldık ortada dimdizlak demişti :)

Yani demem o ki üst siniflarin radarına girmeden bu isi Hallettin Hallettin yoksa öyle bakarsın arkasından ve bir sonraki seneyi yeni gelecekleri beklersin :)

Simdi hazirliktayim zaten 2 ay sonra sinav var siniflar degisecek 2 ay vaktim var :/

AsyMeTRiQue
04 Ekim 2013, 13:10
Hee dersenki nasil yanasicam kıza orası ayri bi konu o konu da da telden girmediğim bir zaman uzun uzun konusuruz :)

emocan
04 Ekim 2013, 13:16
ALtın kurallar :
* burda git konuş diyenler var ASLA KONUŞMA hiçbir kız gelipte senden hoşlanıyorum çıkalım mı denmesinden hoşlanmaz . düşünsene hiçbirşeyden haberi yok kızın bir tip geliyor ben senden hoşlanıyorum çıkalım mı ? DONGGG kim kabul eder ki bunu ? bukadar amatörlük bu devirde olmamalı .
* tanışmak için birşeye gerek yok . yanına git selam ben osman senin adın ne ? de o da ayşe dicektir memnun oldum görüşürüz de . budur işte çok ta etkileyicidir. bu hareketin mesajı senin farkındayım demektir.
* devamlı kızı düşünme kızlar kendilerini devamlı düşünen erkeklerden hoşlanmazlar . kendi hayatları içinde kıza yer ayıran erkeklerden hoşlanırlar .
* kendini ıspatlamaya çalışma olduğun gibi ol doğal ol .
* universitede aşırı ağırbaşlılık prim yapmaz çekingenlikle ağırbaşlılığı birbirine karıştırmayın . universite bu yaaa eğleneceksin .
* arkadaşlığını fazla ciddiye alma hazırlıkta tanışıp mezun olup evlenecek değilsiniz. üniversite aşkı sonuçta . butarz büyük hayalleri kafandan at sil olan olacağına varır .
* önce ark olmayı dene . bir bakmışsın kız sana aşık olmuş sinyaller veriyor .
* blog yazılarından duvar itiraflarından medet ummayı bırak çocukca .
* son olarak olmazsa da sakın üzülme melankoliğe bağlama .

Panter38
04 Ekim 2013, 13:50
Hee dersenki nasil yanasicam kıza orası ayri bi konu o konu da da telden girmediğim bir zaman uzun uzun konusuruz :)

Bekliyorum :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:47 ----------

ALtın kurallar :
* burda git konuş diyenler var ASLA KONUŞMA hiçbir kız gelipte senden hoşlanıyorum çıkalım mı denmesinden hoşlanmaz . düşünsene hiçbirşeyden haberi yok kızın bir tip geliyor ben senden hoşlanıyorum çıkalım mı ? DONGGG kim kabul eder ki bunu ? bukadar amatörlük bu devirde olmamalı .
* tanışmak için birşeye gerek yok . yanına git selam ben osman senin adın ne ? de o da ayşe dicektir memnun oldum görüşürüz de . budur işte çok ta etkileyicidir. bu hareketin mesajı senin farkındayım demektir.
* devamlı kızı düşünme kızlar kendilerini devamlı düşünen erkeklerden hoşlanmazlar . kendi hayatları içinde kıza yer ayıran erkeklerden hoşlanırlar .
* kendini ıspatlamaya çalışma olduğun gibi ol doğal ol .
* universitede aşırı ağırbaşlılık prim yapmaz çekingenlikle ağırbaşlılığı birbirine karıştırmayın . universite bu yaaa eğleneceksin .
* arkadaşlığını fazla ciddiye alma hazırlıkta tanışıp mezun olup evlenecek değilsiniz. üniversite aşkı sonuçta . butarz büyük hayalleri kafandan at sil olan olacağına varır .
* önce ark olmayı dene . bir bakmışsın kız sana aşık olmuş sinyaller veriyor .
* blog yazılarından duvar itiraflarından medet ummayı bırak çocukca .
* son olarak olmazsa da sakın üzülme melankoliğe bağlama .

Zaten direk gidip oyle bise demem o kadar da cahal degilim :) ikincisi tmm bu kadar buyuk hayaller kurmak belki yanlis ama neden olmasin iliskimiz (henuz olmayan :) ) devam edip evlilige kadar gidebilir . Bu arada tesekkur ederim yardimci oldugun icin :)

Sinan Er
04 Ekim 2013, 14:01

Zaten hep öyle olur efendiliği hanım hanımcıklığı. Yeşil gözlerle ve geri kalan uzuvlarla hiç alakası yok. Ama ne hikmettir ki efendi ve hanım hanımcıklar değilde güzel kızlar seçer geri kalan umutsuzca çırpınır.

sodalimon
04 Ekim 2013, 14:08
neden olmasin iliskimiz (henuz olmayan :) ) devam edip evlilige kadar gidebilir .

::146::

Güldürdün beni genç adam ::biggrinn

Az kalsın insanlığa olmayan inancım yeşeriverecekti...

Panter38
04 Ekim 2013, 14:13
Zaten hep öyle olur efendiliği hanım hanımcıklığı. Yeşil gözlerle ve geri kalan uzuvlarla hiç alakası yok. Ama ne hikmettir ki efendi ve hanım hanımcıklar değilde güzel kızlar seçer geri kalan umutsuzca çırpınır.

Bise diyemedim cunku boyle bise yasamadimda gormedimde ...

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:09 ----------

::146::

Güldürdün beni genç adam ::biggrinn

Az kalsın insanlığa olmayan inancım yeşeriverecekti...

Yazdiklariniza kafam basmadi ?

sodalimon
04 Ekim 2013, 14:32
Yazdiklariniza kafam basmadi ?

Diyorum ki; öyle toz pembe bir dünya yok. Ve demiyorum ki, keşke olsaydı.
Daha gençsin, takıl hayatını yaşa, ne evlenmesi.
Bu kafayı derhal at, yenisi al, yerler yoksa seni...

Bir alternatif, kendine yalan söylüyorsan da, bize söyleme nolur ;)

Panter38
04 Ekim 2013, 14:49
Diyorum ki; öyle toz pembe bir dünya yok. Ve demiyorum ki, keşke olsaydı.
Daha gençsin, takıl hayatını yaşa, ne evlenmesi.
Bu kafayı derhal at, yenisi al, yerler yoksa seni...

Bir alternatif, kendine yalan söylüyorsan da, bize söyleme nolur ;)

Hı hı cok haklısın butun genclik ondan ona konsun eglensin dogrusu bu zaten !

sodalimon
04 Ekim 2013, 15:16
Hı hı cok haklısın butun genclik ondan ona konsun eglensin dogrusu bu zaten !

Yoo, sen haklısın... Pişip olgunlaşmadan, hayatı tanımadan, insanları tanımadan, -en önemlisi- kendilerini tanımadan evlenip, ana-baba-ayrı çocuklarla yarım yamalak yaşamaya devam etsinler... Doğrusu budur zaten!

Gençliğini yaşamayıp, hemen evlenmek, sonra gençlik hevesini heyecanını evli evli yaşamak... Doğrusu bu zaten!

Bir bakın istatistiklere, boşanma oranlarına... Ne yazık ki artık insanlar 16 yaşında olgunlaşmıyorlar... 18 yaşında evlenip de bir ömür yaşama devri; televizyonun herkesi narsist, bencil, benmerkezci ve saygı bilmez yapmasıyla sona erdi...

O babasız büyüyen yavrucuklar ne oluyor? Tek başlarına; bölünmüş aile yaşayan çocuklarıyla uğraşmak, baba açığını kapatmak zorunda kalan analar ne oluyor?

Sizin aklınız size yetiyor gördüğüm kadarıyla, neden akıl istiyorsunuz ki...

Panter38
04 Ekim 2013, 15:51
Yoo, sen haklısın... Pişip olgunlaşmadan, hayatı tanımadan, insanları tanımadan, -en önemlisi- kendilerini tanımadan evlenip, ana-baba-ayrı çocuklarla yarım yamalak yaşamaya devam etsinler... Doğrusu budur zaten!

Gençliğini yaşamayıp, hemen evlenmek, sonra gençlik hevesini heyecanını evli evli yaşamak... Doğrusu bu zaten!

Bir bakın istatistiklere, boşanma oranlarına... Ne yazık ki artık insanlar 16 yaşında olgunlaşmıyorlar... 18 yaşında evlenip de bir ömür yaşama devri; televizyonun herkesi narsist, bencil, benmerkezci ve saygı bilmez yapmasıyla sona erdi...

O babasız büyüyen yavrucuklar ne oluyor? Tek başlarına; bölünmüş aile yaşayan çocuklarıyla uğraşmak, baba açığını kapatmak zorunda kalan analar ne oluyor?

Sizin aklınız size yetiyor gördüğüm kadarıyla, neden akıl istiyorsunuz ki...
Tuh ya bende 18 e gireli 1 ay olmadi hemen birisini buluyum basiyim nikahi diyodum zaten benim amacimda tanimak universite bitmeden evlenmemek. Ben yazdiginizi soyle degerlendirdim evlenmeyin cikin her halti yiyin felan diye dusundum ama sizde benim yazdigimi cikma falan bize ters 18 e girer girmez evlenelim genclik heveslerimizi yasayalim olark degerlendirdiniz ben sizden ozur dilerim asil mantalitem tamam tanimaya eyvallah (belli sinirlar cercevesinde) ama oyle amac tanimak degil gonul eglendirmek olan iliskilere karsiyim bi bakiyon onun icin ölürüm emeline ulasti mi tmm bitti hop kon baska çiçeğe .

brooklynnn
04 Ekim 2013, 21:33
ilk zamanlar oyle olur
son sınıfta gerıde bıraktıklarına bakarsın kımıne aglar kımıne oh olmus dersın

alicebbar
04 Ekim 2013, 21:48
gözleri çıkarmak da ne ya :D :D Valla insanın kanı donuyo okuyunca kardeşim keşke şiirsel açıklasaydın :D bu arada kızların ne dediğine pek bakmayacaksın bir bakmışsın yarın başka birşey diyor yavaş yavaş olur bu işler kız istemiyorsa süreç içinde belli eder ama zaman önemli sana alışmalı seni tanımalı vs. :)

Panter38
04 Ekim 2013, 22:00
Tesekkurler :)

audioslave
04 Ekim 2013, 22:56
Boşver kızı mızı,bin motoruna çevir kontağı,bas gaza.Asıl sevgiline geri dön:)

GorkeM
05 Ekim 2013, 19:26
Konu sahibinin isteği üzerine kilitlenmiştir