PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Genel ahlaka ve edep kurallarına aykırı yazılar, hakaret benzeri mesaj yazmışım

polo34
22 Eylül 2013, 13:48
SENİN KIRDIĞIN BİR TANE TRAFİK LAMBASINDA 75 MİLYONUN KUL HAKKI VAR, SİZİN YÜZÜNÜZDEN BENİM VERDİĞİM VERGİLER SİZE BİBER GAZI OLARAK GERİ DÖNDÜ
ben bir şey kırmadım DANGALAK ... SEN EMBESİLSİN, ANLAMIYORSUN, SARHOŞMUSUN NESİN?

bir önceki mesajda da halay çektin vs dedin ama yeter yani ...çamur at izi kalsın oluyor ...

o kadar kul hakkı dedik ima ettik, kafan basmıyor ...

böyle demişim, siteden kaydımın silinmesini rica ediyorum ...

adam direk şahsıma yönelik abuk subuk uyarılarıma rağmen laf edecek, ben de bir şey demeyeceğim, ne demişim, ana avrat küfür mü etmişim, geri zekalısın demişim, evet geri zekalı, adam olana bir kere laf söylenir, anlar, dışarıda hareketine devam ederse yer dayağı oturur aşağı, burada bizi sinir etmek için kaşınmış, yönetim gerekeni yapması gerekirken beni uyarmış, aynı konuda o adama ha...stir g..dos vs lafları da edildi, bu lafları eden de uyarıldı mı? bu lafları ufukk hak etti, o kim oluyor ki hiç tanımadığı birine böyle suçlamalar yapabiliyor... neyse silin hesabımı bende buraya bir daha uğramam .... sapla samanı ufukk gibi karıştırmış bu sitede ...

ero__
22 Eylül 2013, 13:55
O beyinsizlere bir şey yapılırsa sanki akp yönetimi arkalarında duracakmış gibi davranıyorlar ya ben onu anlamıyorum. Zihinsel engellilerle uğraşmak gerçekten zor...

Birkannn
22 Eylül 2013, 14:26
Gerek yok abi silinmesine filan bizde görüyoruz bölücüler rahat rahat konuşurken adamlar sana bana başkasına takarlar.
sakin ol o yüzden kenardan izle konuları :):) doğruları söylemek suç

İHTİYAR
22 Eylül 2013, 14:44
Aynı kişi bana mürted diye hitab etti.
Tanımam etmem evladım yaşında birisi.
Bende site yönetiminden ilgili mesajları imha etmemesini rica ediyorum.

Bu tipler daha babalarında protein bile değilken ülkenin işkencehanelerinden geçtik, dünkü oğlanlar gözüme toz kaçtı deyip ağlıyor.

Yazık yazık sosyal sınıfını, konumunu çıkarlarının nerde olduğunu bilmeden öbür dünya hasretiyle yanıp tutuşan bu gibiler,

Bu dünyayı cennete çevirmek yerine cehenneme çevirme gayretindeler.

Bu gibi kemikleşmiş zihinleri canlı bomba diye kullanıyorlar.

emocan
22 Eylül 2013, 15:00
Sinirlenme okadar polo34 yaw .
ben 1 ceza yedim 1 hafta yasaklandım .
2. yedim 1 ay yasaklandım.
3 yersem 1 yıl sanırım cezası :santa: .
aldığım uyarıların haddi hesabı yok .

kimi bilinçli yazıyor . kimi gaza getirip ceza yesin diye yapıyor , kimisi harbiden yapısı bu . kimi içip içip yazıyor .
envayi çeşit insan var fikir var karakter var.
takma okadar yaw . altı üstü bir uyarı almışsın :) :cat:

İHTİYAR
22 Eylül 2013, 15:04
Bana mürted diyerek terör örgütlerine hedef göstermiştir, bu bir tehditdir.

Daha dün Fazıl SAY'a ceza kesilmişken benzeri tehditlere içtihat yolu açılmıştır haydi hayırlısı.

suatt22
22 Eylül 2013, 15:10
oda birşeymi adam bana apaçık küfür etti ama sadece mesajı silindi bu forumda da üç beş tane dalkavuk var yönetimde bunları kooruyor

COQ
22 Eylül 2013, 15:19
Polonya şahsım adına bu forumda bulunmandan gayet mutluyum
Gidersen seni sevenleri üzmekten başka birşey geçmez eline.

Thracian
22 Eylül 2013, 15:26
@polo34 Abi 3-5 pire yüzünden yorgan yakmaya değmez.Ben zaten siyasi ve konu dışı başlıklardan yavaş yavaş elimi ayağımı çekmeye başladım.Bu adamlara ne kadar mantıklı ve doğru şeyler anlatsanda bu adamlar artık yeni bir şey öğrenmeye dünyaya farklı bir görüşten bakmaya kapamışlar kendileri.Kendi yalanlarıyla kendi kafalarında oluşturdukları bir dünya var ve bu dünya dışında hiç birşeyi kabul etmiyorlar.Sen ne kadar zeki olursan ol,hitap,anlatma,kendini ifade etme yeteneklerin ne kadar gelişmiş olursa olsun senin anlatacakların karşındakinin anladığı kadardır.Boş ver bu tarz kendini bilmez tipleri kafaya takma.Bunlarla muhattap olup sinirleri bozmaya değmez.

Sinan Er
22 Eylül 2013, 15:34
Fikir ayrılıklarının olması ve bunların paylaşılması-tartışılması gerçek medeniyettir. Medeniyetin soyunmakla örtünmekle ilişkisi yoktur.

Bu fikir ayrılığını anlayamayan ve karşısındakine hakaret eden bu medeniyetten yeterince nasibini almamış demektir.

Ağır söz, hakaret ve küfür anlayışsızlık göstergesidir.

Bir şeyi tarif ederken kullanacağınız kelimelerde karşımızdakini aşağılamadan hakaret etmeden yapmalıyız. Bunu ben söylüyorum ama bu konuda sütten çıkmış ak kaşık değilim bazan kantarın topuzunu kaçırdığım oluyor.

Mesajların sol altında BU MESAJI ŞİKAYET ET Butonunu kullanmadığınız sürece modlar sizin rahatsız olduğunuz mesajı anlayamayabilirler. Tabiki yazılan bütün mesajları okumak gibi birşeyin sözkonusu olmadğınıda unutmamak lazım.

Daha önce birkaç kez söylediğim ve arkadaşların da söylediği üzere. Bu ve benzeri forumları lütfen ciddiye almayın. Keyfini çıkartın. Eylenmenize bakın. Bilgi vermeye çalışın. Birşeyler öğrenmeye çalışın. Ama lütfen ciddiye almayın.

tigermbz
22 Eylül 2013, 15:41
metenin ilk ayrılık zamanları yazdığım bir mesaj geldi aklıma. okuyalım, neşelenelim...

sevgili mete kardeşim! sen bu mesajı okurken ben çok uzaklarda olacağım(samsun- istanbul 850 km).
araya yollar, banlamalar ve yanlış anlamalar girmiş olsa da merak etme! ben ve silah arkadaşlarım bbaday, alptunay, gültekin, anını her daim taze tutup sana bol bol kitlemeye devam edeceğiz. bundan kelli, "alsalar da gelmem" deme! gurur sandığın "çeketimi alır giderim" tripleri, yediğin kuru fasülyenin bünyende yaptığı gazdan kaynaklıdır. iki soda içersen geçer. tez vakit bu firak'a son vermek için patrona yıkama yağlama muamelesi çekmeni şiddetle tavsiye ederim.
sana kitleme ihtimalini senden daha fazla seven Tiger kardeşin ve bilimum saz arkadaşları...

wolrath
22 Eylül 2013, 15:42
valla küfür neyse. agzımız toplum olarak bozuk zaten. ama boluculerın her kelimesi batıyor bana. dogustan aykırı pislikler...

suatt22
22 Eylül 2013, 16:06
valla küfür neyse. agzımız toplum olarak bozuk zaten. ama boluculerın her kelimesi batıyor bana. dogustan aykırı pislikler...

bu forumda üç kişi var sürekli bu işlerle uğraşan ama ne hikmetse adamlar hala buradalar

ufukk
22 Eylül 2013, 18:04
özür mesajı
okuduğum okul hakkında kapısından içeri girmeyenler, ileri geri yakıştırmalar, alaycı tavırlar, çirkin senaryolar ve iftiralarda bulundular
bende aynalama olarak, içine, girmediğin yaşanmışlıklar hakkında ileri geri çirkin alaycı tavır iftira içerikli yazılar yazdım bilinçli olarak
karşısında küfür ve hakaret dolu, kız kardeşim yok ama olmayan kız kardeşime uzanan küfürler yedim
amacım neydi; iftira atmak çok kolaydır ve iz bırakır ve insanı nasıl bir ruh haline sokar görün istedim
işin içine din girdiği zaman insanları erdoğana tapan kişilikler olarak algılamayın
ben 45 yaşında emekli olacakken şimdi 55 yaşında emekli olacağım erdoğan sayesinde
memleketin elinde olan kurum ve kuruluşlar teker özelleştirildi
erdoğanın bana çok zararı oldu , imam hatipli olması bütün imamhatiplilerin böyle olduğu anlamına gelmez
apo da siyasalda okudu diye siyasalda pkk dır mı diyeceğiz
ha her kasada bir çürük elma çıkar onu ayırırsın diğer elmalar zarar görmesin diye
vel hasıl kelam yazdığım çirkin yakıştırmalardan uzaktan yakından alakası olmayan bütün arkadaşlardan özür diliyorum

umurcan
22 Eylül 2013, 19:30
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1012522_10201893680211495_1896346488_n.jpg

Benli
22 Eylül 2013, 20:39
"Burayı ciddiye almayın" diyen sinan ı ben anlayamıyorum ! , yani o zaman dalga geçiliyor burada ! artı "keyfini çıkarın" da nesi oluyor !? neyin , nasıl keyfini çıkaracağız ? şahsen üzüldüm bu ifadelere ! . Yani !! ne kadar değişik düşüncelerle karşı karşıya olduğumuza dikkat çekmek istedim !.
Gelelim selim e , bende dahil bir çok üye bu konuda yönetime taraf oluyoruz !! yani yönetim taraflı davranıyor diye ! ve yönetim hala bu konuda bir açıklama yapma gereği duymuyor ! .
Yönetim "her mesajı okumak zorunda değil gibi yaklaşımlar bence doğru değil !! burası siyasi bir forum , şimdi birisi çıkıp , devamlı şekilde mevcut hükümete sinkafa başlasın ve yönetim de bunu göz ardı etsin bakalım edebiliyor mu !!!???.
Forum "özellikle siyasi forum yöneticileri dikkatli olmak zorunda ama konuya tarafsa bu zorunlulukları yok ! ve sitenin kapatılmasını veya hacklenmesini göze alıyorlar demektir .
Selim kardeşim fikirlerini bazen hiç beğenmiyorum ! fakat durum buyken , alınganlık gösterip gitmeni de "hiç istemiyorum açıkçası , fikrini "forum kuralları çerçevesinde savunmaya devam et !! derim .

Bir "polo34 , Benli , cog , tiger , ihtiyar gider !! , bin tanesi gelir , "Site yönetimlerin de "temel düşünce budur !! , bunu bir köşeye yaz lütfen !.

polo34
22 Eylül 2013, 21:06
Cevap yazan herkese tesekkur ediyorum.

Ufukk arkadasimizla fazla burada denk gelmemistik, nasil bir yapisi oldugunu bilmiyordum, kurunun yaninda yas da yanar misali ona her cevap yazani fircaladi:) hak etmedigimiz laflari iftira boyutunda demeyeyim hadi aldik, neyseyukariya yazdigi mesaj ile kendini pekcok kisiye affettirdigini dusunuyorum, umarim bir daha ki sefer genelleme daha az yapar:)

Sozum simdi yonetime olsun, ben haksiz oldugumu dusunmuyorum, benim icin en onemli soru su: konu icinde daha agir kufur edenler ve herkesi cileden cikaran arkadasta uyari aldi mi? Onlara uyari vermediyseniz benim hesabi kapatin, verdiyseniz adil davranmissiniz derim, bu sorunun cevabi bu konuya gelene kadar uye girisi yapmayacagim...

KUVVETMİRA
22 Eylül 2013, 21:15
yahu bu selim arkadaş her ne kadar pek ortak bişey bulamadığım bi arkadaş olsa da iyi niyetinden emin olduğum biri.
kim kızdırdıysa yıkalım yıkmaya da;
başka türlü hakaretler başka adamlara da edilince aynı tepkinin verilmesini istirham ederim.
birkaç sert çocuk (!) var ki her mesajı iğrenç ifadelerle bezeli, kudurmuş gibi yazıyorlar resmen.
ondan sonra ipin ucu kaçıyor, ayıkla pirincin taşını.
ne olacak bu işler?

ufukk
22 Eylül 2013, 22:17
Cevap yazan herkese tesekkur ediyorum.

Ufukk arkadasimizla fazla burada denk gelmemistik, nasil bir yapisi oldugunu bilmiyordum, kurunun yaninda yas da yanar misali ona her cevap yazani fircaladi:) hak etmedigimiz laflari iftira boyutunda demeyeyim hadi aldik, neyseyukariya yazdigi mesaj ile kendini pekcok kisiye affettirdigini dusunuyorum, umarim bir daha ki sefer genelleme daha az yapar:)

Sozum simdi yonetime olsun, ben haksiz oldugumu dusunmuyorum, benim icin en onemli soru su: konu icinde daha agir kufur edenler ve herkesi cileden cikaran arkadasta uyari aldi mi? Onlara uyari vermediyseniz benim hesabi kapatin, verdiyseniz adil davranmissiniz derim, bu sorunun cevabi bu konuya gelene kadar uye girisi yapmayacagim...

merhaba selim bey
moderatör tarafından özel mesajla uyarı aldım
yukarıda belirttiğim özür mesajı gibi bir özel mesaj yazdım Alper beye
ilaveten üye olduğum bu sitede, alay, iftira ve çirkin yakıştırmalara yol açacak dini konuların kapatılmasını
kaydımın ve yazdığım bütün teknik ve sosyal mesajların silinmesini ısrarla rica ettim
hepimiz insanız ama birbirimizin yaşayış tarzına saygı gösterdiğimiz sürece
saygılarımla

polo34
22 Eylül 2013, 22:43
Bir de Sinan bey kufurlu yazmisti diye hatirliyorum, heralde O da gerekli uyariyi almistir...

Neyse bu konuya yazan arkadaslarla atismalarimiz olmasina ragmen yapici fikirleri ortak noktamizin Motosiklet Sevgisi oldugunu gostermistir diyerek konuya noktayi koyayim:)

Bizler her ne kadar hakli oldugumuzu iddia etsek de forumun sahipleri var, onlarin koydugu kurallara uymamiz lazim, adil davrandiklari surece seriatin kestigi parmak acimaz diye dusunuyorum.

Biri gider digeri gelir olayina katilmiyorum, forumun kalitesini kullanicilar belirler, adam gibi yazan kisiler azalirsa forum illa ki popularitesini kaybeder...

Sinan Aksu
22 Eylül 2013, 22:48
Bir de Sinan bey kufurlu yazmisti diye hatirliyorum, heralde O da gerekli uyariyi almistir...

Sevgili Selim.

Ben yazdıgım her tahrik içerikli mesajimda kendi kendimi şikayet ederim.
Yani kendi ipimi kendim çekmek gibi bi durum bu.

Fakat ben uyarı felan almadım. :P

polo34
22 Eylül 2013, 23:10
Sizin yazdiklariniz benim dangalak lafindan cok daha agirdi, yani son satiriniz:) aslinda o kadar yaziyi siir gibi nasil kafiyeli olarak yazmistiniz hayret etmistim:)

Alper Tim bana uyari mesajini gondermisti, simdi neden sadece bana ve Ufukk ya uyari verdigini yazarsa memnun oluruz.

Bizi kaale almayacaksa silsin hesabimi, ben oyle esitsizlige katlanamam, askerligimde bile agri patnosda tugayda devrecilik gorecegimi anladigimdan tam 1 ay sonra tunceli ovaciktaki tim'e kendimi gonullu yazdirtmistim:) netice olarak pire icin yorgan yakarim, bir kural varsa herkese esit olarak uygulanmali, haksizliga gelemem, ariza cikaririm.

Sevgili Selim.

Ben yazdıgım her tahrik içerikli mesajimda kendi kendimi şikayet ederim.
Yani kendi ipimi kendim çekmek gibi bi durum bu.

Fakat ben uyarı felan almadım. :P

Sinan Aksu
22 Eylül 2013, 23:12
Sizin yazdiklariniz benim dangalak lafindan cok daha agirdi, yani son satiriniz:) aslinda o kadar yaziyi siir gibi nasil kafiyeli olarak yazmistiniz hayret etmistim:)

Alper Tim bana uyari mesajini gondermisti, simdi neden sadece bana ve Ufukk ya uyari verdigini yazarsa memnun oluruz.

Bizi kaale almayacaksa silsin hesabimi, ben oyle esitsizlige katlanamam, askerligimde bile agri patnosda tugayda devrecilik gorecegimi anladigimdan tam 1 ay sonra tunceli ovaciktaki tim'e kendimi gonullu yazdirtmistim:) netice olarak pire icin yorgan yakarim, bir kural varsa herkese esit olarak uygulanmali..

Yok be Selim hocam şaka yapiyorum :)

Banada uyarı verdi ama kaç ceza puanı verdi onu bilmiyorum açıkçası.
Ben p*ştluk olsun diye öyle yazdim :)

polo34
22 Eylül 2013, 23:14
O zaman tamam, iyi yapmislar, sende verdin gazi:)

Diger arkadaslarda yonetimin tutumunu gormuslerdir, kollanmadik:)

Neyse o siir gibi yaziyi nasil yazdin, bir yerden kopyalama varmiydi?

COQ
22 Eylül 2013, 23:16

Itiraf ediyorum
kullandigi bütün uyaklari ben verdim.:P

Sinan Aksu
22 Eylül 2013, 23:18

Fakat ben ceza aldim diye bir daha öyle şeyler yazmayacagim anlamina gelmesin bu.
Ayni durumla tekrar karsilasayim, ayni seyleri tekrar yazarim.

Geleneklere bağli ama, yenilikçi bi yapim var.
Pizzayi dürüm yapar öyle yerim hocam.
Türküz biz :)

Evet, kopyalama vardi.
Ben kim şiir yazmak kim.

Itiraf ediyorum

İlkay abi avrupa görmüş adamsın hala kafiyeye uyak diyorsun :P

COQ
22 Eylül 2013, 23:43
hala kafiyeye uyak diyorsun :P
Valla benim suçum degil.
Forumda kedi var o söyledi.
http://www.motosiklet.net/forum/konu-disi/121583-kedimveben-siirleri.html#post3149650

ufukk
23 Eylül 2013, 00:00
sanki benim payım yok , ben olmasaydım o kadar şeyi nerden uyduracaktı
hadi adım umut olsaydı ne uyduracaktın merak ettim

kashmar54
23 Eylül 2013, 00:12
ne yani gitmiyonmu şimdi selim ? :cherry:

ufukk
23 Eylül 2013, 00:16
tutmayın lan beniiiii, tutun olum niye bırakıyonuzz:cherry:

Okan Sinan Ocan
23 Eylül 2013, 00:44
Itiraf ediyorum

Ulen her taşın altından sen çıkıyorsun , seni beni bide üç beş kişiyi daha forumdan atsalar süt liman olur ortalık.

:queen::queen::queen::queen::queen::queen::queen:: queen::queen::queen::queen::queen::queen::queen::q ueen::queen::queen::queen::queen::queen::queen::qu een::queen::queen::queen::queen::queen::queen::que en::queen:

polo34
23 Eylül 2013, 00:56
Digerlerini de uyarmislar, ufukk ozur de diledi, atmazlarsa kalayim seninle ve adem80'le biraz daha ugrasayim diyorum:)

ne yani gitmiyonmu şimdi selim ? :cherry:

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:53 ----------

Sende olmasan ne edicez, bilirkisi gibisin forumda:) ozellikle tarih konularinda...

Forumdan duzenli hali saha maclari duzenlesek ayni sehirde olup her hafta mac yapan tayfa birbirine daha ilimli yazardi...

Itiraf ediyorum

Sinan Aksu
23 Eylül 2013, 01:03
Ulen her taşın altından sen çıkıyorsun , seni beni bide üç beş kişiyi daha forumdan atsalar süt liman olur ortalık.

:queen::queen::queen::queen::queen::queen::queen:: queen::queen::queen::queen::queen::queen::queen::q ueen::queen::queen::queen::queen::queen::queen::qu een::queen::queen::queen::queen::queen::queen::que en::queen:

Öyle deme Okan abi.
Bütün kurallara uyuyorsan, bütün eğlenceyi kaçırıyorsun demektir.
Ara sırada anarşist olmak lazim :)

COQ
23 Eylül 2013, 01:10

Sanal alem gerçekten alem hocam.:)
Iki gündür Ufuk'la ugrasiyoruz.
O battikça biz üstüne gittik çocugun.
Inandigi degerleri savunuyordu basta ve kendince hakli oldugu argümanlari vardi.
Ama sonra poka sardi.
Biz de fark ettikçe üstüne gittik.
Ulem dedik nasil bi beyin var sende?
Ama simdi bir bakiyorsun, iki gündür ezdigimiz Ufuk gelmis özür mesaji atmis.
Kocaman bir yürek var bu çocukta.
Hadi gelde bir daha takis utanmiyorsan.
Bi de bu var yani anlayacagin.
Burda en kizdigimiz adam bazen çok sevdigimiz bir adam oluveriyor.
Dedim ya.
Sanal alem,
bir baska alem.
Yarin yolda kalmis bir motorcu görürsek, hangi partiyi tutuyon len?
diye sormayacagiz,
bu forumdaki hiç kimse sormadi ve bundan sonra da sormayacak.
Ama burda birbirimizi yiyecegiz.
Sokakta degil.:wiinkk:

Sinan Aksu
23 Eylül 2013, 01:33
sanki benim payım yok , ben olmasaydım o kadar şeyi nerden uyduracaktı
hadi adım umut olsaydı ne uyduracaktın merak ettim

Ufuk benim yazdıklarımı gurur kaynagi olarak algılayıp kendine pay çıkartma :)

Neyse.

Yazdık çizdik ama birazda ayip ettik galiba.

Dün yaşananlar için bende senden özür diliyorum.
Ama sende bir daha duracagin yeri bil be birader.

Kusura bakma tekrar.

adem80
23 Eylül 2013, 02:16
Digerlerini de uyarmislar, ufukk ozur de diledi, atmazlarsa kalayim seninle ve adem80'le biraz daha ugrasayim diyorum:)

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:53 ----------

Sende olmasan ne edicez, bilirkisi gibisin forumda:) ozellikle tarih konularinda...

Forumdan duzenli hali saha maclari duzenlesek ayni sehirde olup her hafta mac yapan tayfa birbirine daha ilimli yazardi...

haydaa. Bu konuya 1 mesaj bile yazmadım ama nickim benden önce geziyo konuda :) adam kesmeyiz, adam yemeyiz o kadar kormayın. :santa: şu imamhatip konusunda bi ben uyarı almamışım galiba. Coq beni yola getirdi. Ona bağlıyorum ben. :)

polo34
23 Eylül 2013, 02:22
Evet sahiden Ufuk kardes sende benim yazdiklarim icin kusura bakma, oldu bir kere,biraz kasiyinca arada sirada boyle arizaverebiliyoruz hepimiz...

Dedigim gibi bulundugumuz illerde gece hali saha maclari duzenlesek ben eminim buradaki sohbetlerin tarzi cok daha farkli olurdu, aramizdaki birlik beraberlikte cok gelisirdi, mac diyip gecmeyin, saha da mudur de pizzacida esittir, kazaninca ikisi de birbirine sarilir:) boyle ortam erkekler icin zor bulunur:)

Alper_tim
23 Eylül 2013, 02:49
şimdi arkadaşlar dünkü konudan gerekli herkes uyarı ve cezaları aldı
uyarı ve cezalar neye göre veriliyor biliyorsunuz
kendi adıma konuşayım küfürlü içerik yazana acımam hakaret edene ilkinde uyarı ikincisinde direk ceza yapıştırırım
ancak gördüğüm çok gaza geliyorsunuz ve kendinizi tutamıyorsunuz
işim gereği siteye çok geç saatlerde girebiliyorum ve şikayet mesajlarını felan o zaman değerlendiriyorum ve kimseye ayrıcalık yapmıyorum
şimdi cezalar konusunda
"Cezalar hakkında mesaj yazmak veya yeni konu açmak" kuralına istinaden polo34 (selim) uyarı alacak mesela:mrgreen:
sizlerde kendi aranızda özürlerinizi dilemişsiniz sanırım konu kapanmış
ama hala üyelik iptali isteyen varsa görüşelim :P
umarım gerekli açıklamayı yapabilmişimdir
son not: lütfen mesajları okurken o anki ruh halinizi bi kenara bırakın
karşınızdaki yazan kişilerin mimiklerini ses tonunu bilmiyorsunuz belkide keyiflidir belkide sizi sinirlendirmek için yazıyo sinsice :)
çünkü çok buluşmada sitede tartışan kişilerin dost olduklarını gördüm :wiinkk:

suatt22
23 Eylül 2013, 02:57
karşımızdaki adamın elbette bizi kızdrımak ceza yememiz için yazdığını biliyoruzu en azından yazanların bir kısmı böyle ama sen kalkıpta gizliden gizliye değerlerimize hakaret edersen o kişi ye verebilicek sözler ne olabilir bunuda düşün yönetim ayrıca birine ceza yazarken konuşmaının geçtiği konuyu baştan sona okuman gerekir en azında o kişinin yazdıklarını okuman lazım

Alper_tim
23 Eylül 2013, 03:06
şikayet edilen mesajların üstünde yazılanlarında büyük bölümünü okuyorum ve gerekli cezalar yada uyarıları yapıyorum başkasını şikayet ederken kendi verdiği cevaplardan dolayı ceza alanlarda var

suatt22
23 Eylül 2013, 03:22
elbetteki 1elin beş parmağı bir değil yeni bir film yapacağım adıda modertörler arasındaki uçurumlar

Alper_tim
23 Eylül 2013, 03:42
elbetteki 1elin beş parmağı bir değil yeni bir film yapacağım adıda modertörler arasındaki uçurumlar

yanlış bişeyi mi gördünüz anlayamadım

Jubaa
23 Eylül 2013, 03:52
Koca koca yasini basini almis adamlar, gelmis motosiklet forumunda ulkeyi kurtarmaya calisip birbirini kiriyor.
Burda suratini gormedigin adama kendi ideolojini asilasan ne olur?
O oyleymis bu boyleymis, ulke politikasini degistirmek ne kadar kolay olmus ya baksana motosiklet forumundan yapanlar var.

Forumda motor haric hersey konusulur oldu.
Yasi gecen tecrubeli dedigimiz adamlar simdi burda nasil suna laf soksamin derdinde.
Ceneye vuruyo demek ki bi zamandan sonra.

Birakin bu isleri, 30-40 sene belirli bi ideolijinin icinde yasamis adami burda 5 satir yazarak degistirmezsiniz.
Gobekli futbol yorumcularinin futbolculara kosmuyor demesi kadar absurd burda yazilanlar.
Icraat yapmak demek forumda oturup ev hanimi gibi kavga etmek degil.