PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Inazuma Sahabısı Olduk Çok Şükür :))

Sayfa : 1 2 3 [4] 5

dreamkiller
29 Temmuz 2013, 13:53
Mete kardeşim... Allah kazadan beladan korusun.. Tekerine taş gelmesin.. Haydi bakalım çift silindirin tadını çıkart üstadım biraz...

Khutuck
29 Temmuz 2013, 15:17
Yeni gördüm :)

Hayırlı uğurlu olsun abi, artık benim gibi CBF'çilerin yüzüne bakmazsın :P

FatihC
29 Temmuz 2013, 15:20
hayırlı olsun abi,Allah nasip ederse seni 650CC'lik enduro sürerken de görmek isteriz.

Naci/Suzuki
29 Temmuz 2013, 17:39
Merhabalar, Allah hayırlı eylesin herkese kazasız, belasız sürüşler dilerim...

zenon
29 Temmuz 2013, 17:50
HAdi gözün aydın Metehan allah kaza bela vermrersin iyi günlerde kullanırsın umarım.

egelim 43
29 Temmuz 2013, 18:05
motoru kullanmak icin izin gününü bekliyorsan yazıktır,MT ailesi olarak gelir,birer tur atarız,izinde rodajla uğraşmazsın :)

Motoru kullanmak için izin gününü beklese gene iyi abi :cherry: borcunun biteceği günü bekleyecek zannımca kullanabilmek için :P izin gününü klavye motorcusu olmak için bekliyor :cherry:

knoyal
29 Temmuz 2013, 18:41
allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsın

acemi60
29 Temmuz 2013, 22:46
Motorun çok güzel. Kazasız belasız keyifle binersin inşallah.

ferdinandd
29 Temmuz 2013, 23:05
Hayırlı olsun :rendeer:

Bu başlık arka sayfalara düşmez artık, anasayfa kaldı 14 satır :mrgreen:

Nihayet sana hitap eden bi 250 lik girdi memlekete de cilli gibi CBF ler kurtuldu :cherry:

Tekerine taş gelmeye, yakışırr ::puro::

mete_han
29 Temmuz 2013, 23:33
motoru kullanmak icin izin gününü bekliyorsan yazıktır,MT ailesi olarak gelir,birer tur atarız,izinde rodajla uğraşmazsın :)

hahayttttt:P

sen beni anlamazsın klimalı ofislerde çay ocaklarının olduğu adliyelerde paşaaaa...:cherry: beni hisset..beni içinde hisset...:queen: ıscak ki ne ıscak...

2 gece nöbeti kaldı...sonra 15 gün yatış...cevaplarımı yazıcam bana döşeyen genc ergenlere de kitliycem beklesinler beni..:P sağolun güzel mesajlar için...

bekleyin beni anacım derdi Oya Başar dimi bi zamanlar...:P

BROICER
29 Temmuz 2013, 23:55
mete agam senle bigün gapışak malum senin cüsse ortada hani hem senin motörü dest etmiş oluruz bakalım inazuma seni beğenecek mi :) şaka bi yana beni bugün sabah işe giderken haliç köprüsünde bi inazumacı geçtiii ben de bi canlı canlı görmüş oldum kırmızı çok güzel vallahi hele ki çift egsosun egzotiği harika ben de sana mı uysam da tvs den sonra zuzuki mi alsam sym wolf 250 mi alsam bilemedim ama o kaa güzel motör yapmışlar da alt tarafa rtr 150 kadar bi sakal takmamışlar beaaa :)

mete_han
30 Temmuz 2013, 00:13
mete agam senle bigün gapışak malum senin cüsse ortada hani hem senin motörü dest etmiş oluruz bakalım inazuma seni beğenecek mi :) şaka bi yana beni bugün sabah işe giderken haliç köprüsünde bi inazumacı geçtiii ben de bi canlı canlı görmüş oldum kırmızı çok güzel vallahi hele ki çift egsosun egzotiği harika ben de sana mı uysam da tvs den sonra zuzuki mi alsam sym wolf 250 mi alsam bilemedim ama o kaa güzel motör yapmışlar da alt tarafa rtr 150 kadar bi sakal takmamışlar beaaa :)

sen birde siyahı gör..black eagle mübarek...:P daha makinayı incelicem ben dünyadaki ınazumalara bakıcam fikir yürütecem falan işim çok benim...:P

fabrisio
30 Temmuz 2013, 00:45
istersen bir de imzanı revize et. Tekerlek icat edildikten sonra üretilen bütün araçları yazmışsın. Sonuna bir de zamazuma ekle de tam olsun.

mete_han
30 Temmuz 2013, 00:51
aynen John Waynen...:P

BROICER
30 Temmuz 2013, 01:01
yaww siyah motoru kapıyor bence hatlarını iyi göstermiyor bu tip motorlarda kırmızı,sarı,beyaz vs. renkler daha güzel oluyor gibime geliyor :)

WanD
30 Temmuz 2013, 01:15
mete_han Senin yüzünden bende tekrar ps150 almaktan vazgeçtim :P Biras daha nakit ayarlayıp İnazuma alacak gibiyim :pl:

HELLAS
30 Temmuz 2013, 02:58
Uğurlu olsun güzel makina ....

thepope
30 Temmuz 2013, 05:32
Abi hayırlı olsun Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.

hocaseko
30 Temmuz 2013, 11:10
honda metehan'ı geri kazanmak için 2500cc naked getirmezse bende birşey bilmiyorum :) hemde 9500'e... :)

iptaluyelik02
30 Temmuz 2013, 12:11
hahayttttt:P

sen beni anlamazsın klimalı ofislerde çay ocaklarının olduğu adliyelerde paşaaaa...:cherry: beni hisset..beni içinde hisset...:queen: ıscak ki ne ıscak...

2 gece nöbeti kaldı...sonra 15 gün yatış...cevaplarımı yazıcam bana döşeyen genc ergenlere de kitliycem beklesinler beni..:P sağolun güzel mesajlar için...

bekleyin beni anacım derdi Oya Başar dimi bi zamanlar...:P

olum,seni hissetmeyi bırak,aklıma gelsen icime daral geliyo,sıcak basıyor bunalıyorum,rüyalarıma sibief giriyo,bi uyanıyorum her yüz km d e de eklediğin yağlar geliyo aklıma ,diyetin amk deyip kendimi köfteye vuruyorum

klimayı kaça ayarlayayım koçum ? :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:09 ----------

honda metehan'ı geri kazanmak için 2500cc naked getirmezse bende birşey bilmiyorum :) hemde 9500'e... :)

Metehan'ın son gittiği Honda servisi dana kesmiş,"kurtulmalık adağı" varmış :)

alp_tunay
30 Temmuz 2013, 12:25
Kapışıyok mu ?.... :P

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:13 ----------

http://youtu.be/3XeXe4E2IRs

Olm seni görmüşler....
Bu kadar sevinme lan.... :P

motorcrus
30 Temmuz 2013, 12:29
abi seni yeni tanısamda belli iyi niyetli temiz kalpli bi abimizsin.
motorun hayırlı ugurlu olsun allah daha iyilerini nasip etsin abim :)

oğuzhan40
31 Temmuz 2013, 02:06
hayırlı ugurlu olsun ALLAH kaza bela vermesin,

mondial50tt
31 Temmuz 2013, 02:45
çakçiko kaptın suzukiyi yaptın işi, hadi iyisin yine :cat: kazasız belasız binersin inşallah, seneye onunla gelirsin artık yanıma 2 tu da biz atarız:cherry:

mahir212
02 Ağustos 2013, 23:53
Yeni motorun hayırlı uğurlu olsun keyifli sürüşler :)

JohnnyGuitar
03 Ağustos 2013, 00:03
Hayirli olsun . ALLAH kaza , bela vermesin .

mbuyuk
03 Ağustos 2013, 00:18
Pandamızın izindeyiz. :mrgreen:

YÖRÜK
03 Ağustos 2013, 00:44
hayırlı olsun,kazasız belasız plakalı kullanmanız dileğiyle :)

kani2
04 Ağustos 2013, 01:20
hayırlısı olsun Metehan
uzun süre kullanılacak model, iyi seçim tebrik ederim

beko12345
04 Ağustos 2013, 01:26
Hayırlı olsun dedim mi demedimmi hatırlayamadım , Hayırlı olsun tekrardan eğer söylediysem :) kazasız belasız binin İnşallah

mete_han
04 Ağustos 2013, 01:39
dünya malı dünyada kalır agalar..:P

kanucan
04 Ağustos 2013, 02:41
Hayırlı olsun Metehan abi. Bir sonraki motorunu 2023 te mi alıcaksın? :P

turbocharge
04 Ağustos 2013, 02:48
Abi hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan.
Geçenlerde galiba seni gördüm. İstanbula gelmiştim yaz okulu için neyse metrobüsteyim taa avcılara gidiyordum sende o sırada motorunla geçiyordun.
Sırtında güvenlik görevlisi mi yazıyordu? Bide galiba açılır kaskın vardı? Çok şaşırmıştım görünce :queen:

mete_han
04 Ağustos 2013, 02:54
Hayırlı olsun Metehan abi. Bir sonraki motorunu 2023 te mi alıcaksın? :P

valla aga bende bu kaplumbağa hızı varken o tarih bile zor gibi...sen nerelerdesin başgan özlettin yav...

Abi hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan.
Geçenlerde galiba seni gördüm. İstanbula gelmiştim yaz okulu için neyse metrobüsteyim taa avcılara gidiyordum sende o sırada motorunla geçiyordun.
Sırtında güvenlik görevlisi mi yazıyordu? Bide galiba açılır kaskın vardı? Çok şaşırmıştım görünce :queen:

el sallayaydın başgan...ama bilirsin havalı havalı dolanırken pek sağa sola bakamıyo insan...:queen: haberim yokmuş gibi çek panpa misali...:P

WanD
04 Ağustos 2013, 02:54
mete handronun ne zaman nerden çıkacağı belli olmaz :) Hortlak gibi adam vesselam :D

mete_han
04 Ağustos 2013, 02:57
mete handronun ne zaman nerden çıkacağı belli olmaz :) Hortlak gibi adam vesselam :D

ve ne yapacağı da belli olmaz...:P

ertuğrul66
04 Ağustos 2013, 16:58
Hayırlı olsun metehan abi ben pek forumda değilim ama sana Tolga abi gibi bir pisiklet yaraşır diyim ha. 2023 te benzin 10 tl olacak şimdiden başlarsan kondisyonun artar inazumanı bilem geçersin yolda :P Hollada gibin oluruk :P

Ramazan Can
04 Ağustos 2013, 17:31
Hayırlı olsun metehan abi ben pek forumda değilim ama sana Tolga abi gibi bir pisiklet yaraşır diyim ha. 2023 te benzin 10 tl olacak şimdiden başlarsan kondisyonun artar inazumanı bilem geçersin yolda :P Hollada gibin oluruk :P

hemşerim ne derse doğru der...

mete_han
04 Ağustos 2013, 22:59

Bir Yozgat Sinerjisi görüyorum...:P

piskilet gencler içindir aga...ben yaşlı biriyim ...:P

yakında bir zuprayzım olacak zaten az bekleyin 2 gün daha ...:queen:

ergün1968
04 Ağustos 2013, 23:49
Hayırlı,uğurlu olsun Meto,güle güle kullan.Allah kaza bela vermesin.Yakışıklı makina:cat:

mete_han
04 Ağustos 2013, 23:50
Hayırlı,uğurlu olsun Meto,güle güle kullan.Allah kaza bela vermesin.Yakışıklı makina:cat:

vayy reyizim...sağolasın....

ergün1968
04 Ağustos 2013, 23:53
Sende sağolasın,tekere çomak değmesin :) Suzi candır.

takendy
04 Ağustos 2013, 23:54

la biz meraklı milletiz, iki gün bekleyemeyiz.

Yanagisawa
05 Ağustos 2013, 00:00
Güle güle kazasız belasız kullan gönlüne göre bişey aldın en sonunda sanırım..

mete_han
05 Ağustos 2013, 00:06
la biz meraklı milletiz, iki gün bekleyemeyiz.

başgan detaylara hakimsin...seviliyorsun...:P

Bombacı Pandadan son bomba geliyor 2 gün daha sabır lütfen...

hep bir gazetenin at yarış bülteninde Bombacı Panda adlı bir köşem olsun isterdim..yeminle abicim ya...:P

burdurlu1985
05 Ağustos 2013, 03:43
mete abi ulaştı ve aldı iyise etti artuk inazumayı över cbf misali
darısı benim ve tüm isteyenlerin başıına hayırlı olsun abi

ertuğrul66
05 Ağustos 2013, 05:43

Eyvallah Ramazan abi,

Bir Yozgat Sinerjisi görüyorum...:P

piskilet gencler içindir aga...ben yaşlı biriyim ...:P

Yozgatlı Yozgatlının arkasındadır bitmek bilmez bir sinerjimiz vardır vesselam :P

Öyle dime Metehan abi adam 55 yaşında Yol bisikleti sürüyor hem adamı diri tutup zayıflatır bunlarda sana panda diyemez :P onun yerine ne derler bilemem :queen:
Olmadı pisikleti bana hediye edersin iyi bir pisiklet sahabısı oluruk fenamı :P Sen aldınmı ucuza kaçmassın :P

mete_han
05 Ağustos 2013, 08:53
burdurlum eyvallah...

Ertuğrul inanmıcan ama bisiklet selesi biraz büyük olsa sıkıntı olmaz...dötü acıtıyo aga...:P zaten pedal çevircem diye iman gücü sarfediyosun bütün yük döte biniyo...sele de küçük olunca can sıkıntısı maalesef ...:P

ertuğrul66
05 Ağustos 2013, 08:59
burdurlum eyvallah...

Ertuğrul inanmıcan ama bisiklet selesi biraz büyük olsa sıkıntı olmaz...dötü acıtıyo aga...:P zaten pedal çevircem diye iman gücü sarfediyosun bütün yük döte biniyo...sele de küçük olunca can sıkıntısı maalesef ...:P

Desene şunu baştan Mete abi, bisiklet için özel tayt ve geniş seleler var araba koltuğu gibi yapıyor mübarek :P

mete_han
05 Ağustos 2013, 09:42
dötün içinde kaybolmayan sele istiyoruz...:queen: