PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kenan sofuoğlu.

Sayfa : [1] 2

onuRRtas
09 Temmuz 2013, 13:42
Sen yapma be işte kenan.

Her piste çıkarken dua eden adamlarız biz sana.

Şehitlere kelle diyen, bebek katilini baştacı yapan adamı koyma oraya. Şehidin anası dua ediyor belki yarışından önce, nasıl bakarsın o ana'nın suratına ?

Çiftçiye, ekmeğini yediğin adama " ananı da al git " diyen adamı koyma oraya be.

Reyhanlıda olanlara hiç gıkını çıkartmayan, sessiz sedasız geçiştiren bu adama destek verme be kenan.

Allahı dini bir adamsın, oğluna senin benim vergilerimle gemicik alan, DANIŞMANLIK yapan kızına 52.000 lira maaş veren bu adama destek verme kenan, YAZIKTIR GÜNAHTIR.

Ne derseniz diyin, banlayın isterseniz Adminler. Ben sessiz kalamadım. Kimse de bana Kenan Sofuoğlu'nu savunmasın. Beni temsil etmiyor artık o adam.

Not: umarım ultra videoshop falandır yalandır bu haber. umarım. ama değilse sana ettiğim duaların hiçbirisi helal olmasın kenan sana.

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/5586_10151419651141561_1355349048_n.jpg

Photoshop diyenlere..

http://videonuz.ensonhaber.com/izle/kenan-sofuoglu-basbakan-a-fotografla-destek-verdi

albaywolf
09 Temmuz 2013, 13:47
Zaten ortalıkta yeterince cahil siyaseti yapmaya çalışan Hülyalar Necatiler Orhanlar var...

remzi_39
09 Temmuz 2013, 13:49
:farao: :farao: :farao:

Bir Sporcuya hiç mi hiç yakışmayan hareketler...
Çok yazık..

scooboy
09 Temmuz 2013, 13:51
Bi dahada izlemem yarışını kenan :)

raven71
09 Temmuz 2013, 14:04
52 bin lira danışmanlık maaşı mı? :silent:

onuRRtas
09 Temmuz 2013, 14:13

http://www.7-24hukuk.net/peki-basbakanin-kizi-sumeyya-ne-kadar-maas-aliyor-ve-ne-is-goruyor

olayların yalancısıyım, ama oğluna gemicik alan bir adamın kızına da bu kıyağı yapması şaşırtıcı olmaz sanırım =)

F54
09 Temmuz 2013, 14:14
bende bi ara sponsor bulamıyor diye baya bu konu hakkında eleştiri yapmıştım ama adminler silmiş
eğer sanatçı sporcu siyasi görüşünü bildiriyorsa gerçekten gözümden düşüyor hangi parti lider i sevdiği hiç umrumda değil...
bakınız orhan gencebay kadir inanır gibi adamlar tv çıktığında kanalı değiştiriyorum

raven71
09 Temmuz 2013, 14:26
http://www.7-24hukuk.net/peki-basbakanin-kizi-sumeyya-ne-kadar-maas-aliyor-ve-ne-is-goruyor

olayların yalancısıyım, ama oğluna gemicik alan bir adamın kızına da bu kıyağı yapması şaşırtıcı olmaz sanırım =)

bu yazılanlar doğruysa paradan önce şunu düşünürüm: babası da olsa bir ülkenin başbakanına danışmanlık yapacak bilgi ve tecrübeyi bu yaşta nereden edindi.

phradrel
09 Temmuz 2013, 14:45
sanatçıların, sporcuların siyasi duruşları olabilir, bundan dolayı onları ayıplayamayız. gel gör ki türk sanatçısının, aydınının, sporcusunun büyük bir çoğunluğunun tek bir siyasi duruşu vardır o da oportünizmdir. iktidarda kim varsa ona yanaşırlar. kenan ne dedi çok bilmiyorum o yüzden bu lafım daha genele.

tigermbz
09 Temmuz 2013, 15:02
eee, sergen de at yarışı oynuyordu
bunun da olsun o kadar hatası :)
sporcuları yetenekleri çerçevesinde değerlendirmek yerine, "rol model kişilik olarak görme" sevdamızdan vazgeçsek hele
meşhur ya... ayküsü de 200 olsun, her bi pohtan haberi olsun istiyoruz
phradrel in dediği gibi çoğu meşhurun böylesi yaklaşımları vardır, güce tapma hastalıklarından kaynaklanır
neyse fazla uzatmayalım
en ufak mevzudan insanın hataları ve sorunlarına ilişkin tahlillere uzanıyoruz

onuRRtas
09 Temmuz 2013, 15:06
eee, sergen de at yarışı oynuyordu
bunun da olsun o kadar hatası :)
sporcuları yetenekleri çerçevesinde değerlendirmek yerine, "rol model kişilik olarak görme" sevdamızdan vazgeçsek hele
meşhur ya... ayküsü de 200 olsun, her bi pohtan haberi olsun istiyoruz
phradrel in dediği gibi çoğu meşhurun böylesi yaklaşımları vardır, güce tapma hastalıklarından kaynaklanır
neyse fazla uzatmayalım
en ufak mevzudan insanın hataları ve sorunlarına ilişkin tahlillere uzanıyoruz

Bana sorarsanız bu en ufak bir hata değil.

Milyonların önünde yarış motosikletinin önüne kocaman A4'Ü yapıştırmak, yaptıkları gün gibi ortada olan birisini desteklemek, bana göre en ufak mevzu değil hocam.

Ben o adamın yaptıklarını dediklerini sindiremedim bir türlü, sindirebiliyorsanız ne ala.

tigermbz
09 Temmuz 2013, 15:10
Bana sorarsanız bu en ufak bir hata değil.
Milyonların önünde yarış motosikletinin önüne kocaman A4'Ü yapıştırmak, yaptıkları gün gibi ortada olan birisini desteklemek, bana göre en ufak mevzu değil hocam.
Ben o adamın yaptıklarını dediklerini sindiremedim bir türlü, sindirebiliyorsanız ne ala.

şahsen sindiremiyorum ama sindirebilen 22 milyon kişi var sonuçta
ama bu insanların(seçmenin) ülkeye ihanet içinde olduklarını düşünmeyin
tamam rantçı bir kesim var, ciddi bir kısım da fakirlikten sosyal yardıma muhtaç, ama kalanı için tercih meselesi
bakış açısından kaynaklı şeyler bunlar, biraz da kargaya yavrusu şahan görünüyor
sadece akp lilere değil, chp ve mhp lilere hatta diğer partililere de öğretmemiz gerek diğerinin gözünden bakmayı

Syanur
09 Temmuz 2013, 15:16
Kenan'ın ne dediğini araştırın o vakit.

Başbakanı ne sevmek ne de böyle yalakalık yapmak suç değil Kenan. :cat:

Avrupalı arkadaşlarına karşı mahçup oluyormuş küçük beyimiz, utanıyormuş, "Türkiye'ye tatile gidelim mi ?" diye soranlara gidin diyemiyormuş. Göstericileri kınıyorum diyor...

Kim bu şekilde medyayı ve konumunu kullanarak düşüncelerini reklam ederse aynı şekilde tepki görmeyi de beklemelidir.

onuRRtas
09 Temmuz 2013, 15:24
şahsen sindiremiyorum ama sindirebilen 22 milyon kişi var sonuçta
ama bu insanların(seçmenin) ülkeye ihanet içinde olduklarını düşünmeyin
tamam rantçı bir kesim var, ciddi bir kısım da fakirlikten sosyal yardıma muhtaç, ama kalanı için tercih meselesi
bakış açısından kaynaklı şeyler bunlar, biraz da kargaya yavrusu şahan görünüyor
sadece akp lilere değil, chp ve mhp lilere hatta diğer partililere de öğretmemiz gerek diğerinin gözünden bakmayı

Halkı cahillik yüzünden suçlamıyorum. Örn: g*tünün kılıyık teyzesi.

Ülkeye ihanet içinde olan kişiler de gün gibi ortadadır zaten.

Saygılarla.

tigermbz
09 Temmuz 2013, 15:30
Halkı cahillik yüzünden suçlamıyorum. Örn: g*tünün kılıyık teyzesi.
Ülkeye ihanet içinde olan kişiler de gün gibi ortadadır zaten.
Saygılarla.

gün gibi ortada olmayan okadar daha hain var ki onu da ben hiç anlatmayayım şimdi, sonra bütün partililer akp lilerin durumuna düşmesin :)

onuRRtas
09 Temmuz 2013, 15:34
gün gibi ortada olmayan okadar daha hain var ki onu da ben hiç anlatmayayım şimdi, sonra bütün partililer akp lilerin durumuna düşmesin :)

Günler alim ile zalimin karıştırıldığı günlerdir hocam.

Hiçbirşey hiçkimse göründüğü gibi değil, Bir adet düzgün siyasetçi kalmadı ki.

AKP tahttan insin diyoruz da, o inince kim çıkacak sorunsalı var.

Buldum, ben çıkayım ! BENZİN 1 TL olacak yahu !

tigermbz
09 Temmuz 2013, 15:39
şuna inanıyorum, bu millet(ülke insnaları) doğru argümanlarla yola dökülsün hele, gerçek liderleri de bu esnada ortaya çıkacaktır

Pisman
09 Temmuz 2013, 16:07
herkes gibi sanatçıların ve sporcuların da sizden farklı görüşleri olabilir, uç noktalarda olmadığı, terörü desteklemediği sürece bunda bi sorun yok ve bunu kimseyi incitmeden aşağılamadan dile getirebilir. bundan ötürü dua etmeyecek, yarışını izlemeyecek olan varsa canı sağolsun, bu bir fenerbahçelinin yurtdışında galatasarayı desteklemesi gibi milli bir duyguyu gerektirir. yeteri kadar yoksa küçük şeylere takılıp manevi de olsa desteğinizi çekersiniz kenandan. sanki motorsporlarında destekleyecek çok daha başarılı sporcularımız varmış gibi. Zaten Kenan buralara kadar imkansızlıklar içinde geldi, bundan sonra da bir yolunu bulur devam eder başarılarına.

polo34
09 Temmuz 2013, 16:21
Bu olay dogruysa nerede din nerede iman, bu olay dogruysa forumdaki akpliler ayni partiye devam mi edecekler merak ediyorum...

Efendim ondan oncekiler .... ondan oncekiler gunah islemis diye din iman diyenlerde mi isleyecek...

muhittinKaplan
09 Temmuz 2013, 16:25
Bende "Bu Adamı Neden Sevmiyorum" diye soruyordum bazen, Tevekkeli...

sey_47
09 Temmuz 2013, 16:36
ulan hep bundan kaybediyoruz işte. adamı görüşlerine göre yargılıyorsunuz.
bize ne ya adam kimi destekliyorsa ne yapıyorsa.

xismailaydin
09 Temmuz 2013, 18:01
herkes gibi sanatçıların ve sporcuların da sizden farklı görüşleri olabilir, uç noktalarda olmadığı, terörü desteklemediği sürece bunda bi sorun yok ve bunu kimseyi incitmeden aşağılamadan dile getirebilir. bundan ötürü dua etmeyecek, yarışını izlemeyecek olan varsa canı sağolsun, bu bir fenerbahçelinin yurtdışında galatasarayı desteklemesi gibi milli bir duyguyu gerektirir. yeteri kadar yoksa küçük şeylere takılıp manevi de olsa desteğinizi çekersiniz kenandan. sanki motorsporlarında destekleyecek çok daha başarılı sporcularımız varmış gibi. Zaten Kenan buralara kadar imkansızlıklar içinde geldi, bundan sonra da bir yolunu bulur devam eder başarılarına.

Sanki kaç kişi Kenan için cebinden 1 TL çıkardı ki? Gelip burada ahkâm kesiyorlar. Sen desteklesen ne olur desteklemesen ne olur?

greyhorse
09 Temmuz 2013, 18:48
Sorun şu memleket'te herkes potansiyel siyasetçi.Gelmiş , geçmiş iktidarlara baktığınızda halkın siyaseti ne kadar iyi anladıgı anlaşılıyor.Birileri dün, dündür ,bugunde bugundur diyerek siyasetin hasını yapıyorda biz farkında degiliz ha? :)fikirler kişilere endeksli olmaz şayet öyle olursa onun adı fanatikliktir.Bence tehlikeli olanda bu. Siyaset yapacaksanız(kitleler önünde fikirlerinizi savunacaksanız) belli bir donanımınız olsun,dünya ve ülke gündemini takip ediyor olun,bir fikriniz olsun.Yoksa nomotonocry siyaset yapıyor dersin.Halbuki başbakan aynı konuşmaları 10 senedir yapıyor.Bireyin kendisidir ,düşüncedir kişinin hayata bakışını belirleyen.Yoksa aynı işi papağanda yapıyor.Kenan konusunda ise daha genç şu yaşına kadar siyasi fikir,uslup edinmemiş bir arkadaş.Son bir kaç senedir bu tarz çıkışlarla gündeme geliyor.Roportaj'lara bakın islami degerler,osmanlı birazda erdogan içerikli.Yeterli ilgiyi göremedi ve başarı sağlayamadığından'mı?Bilinmez.Biri çıkıp neden başbakanınızın fotografını oraya koydun diye sorsa?Ne derdi merak ediyorum?.(imf'ye borcumuz bitti,sakaryaya yol yaptı,Tayyip büyük lider dermiydi acaba)

ysn_erl
09 Temmuz 2013, 18:50
böyle saçmalık mı olur kenan nasıl akp'li olabilir ki.

Bence kenan'ı bir daha izlemeyelim, televizyonda çıkarsa televizyonu kıralım, eğer karşılaşma ihtimalimiz de olursa benzin döküp yakalım.!!!

Bazen hakkaten saçmalıyorsunuz ha. Sanatçı ya da Sporcunun görüşü olamaz mı? Size ne kardeşim. Adam ister akp'li ister chp'li olur.

Syanur
09 Temmuz 2013, 18:53

Sen bu olanları FB-GS rekabati gibi basit ve aslında anlamsız bişeye benzetiyorsan eğer en iyisi sen ::shhh::

Pisman
09 Temmuz 2013, 19:26
Sen bu olanları FB-GS rekabati gibi basit ve aslında anlamsız bişeye benzetiyorsan eğer en iyisi sen ::shhh::
sen yazdıklarımdan FB-GS rekabetini çıkardıysan ... az daha düşün. kime sus demeye hakkın olup olmadığını da bi gözden geçir istersen.

satoyama
09 Temmuz 2013, 19:47
forumu hülooğğğğ ları gelir şimdi.

konu sahibi arkadaşım inan hislerime tercüman olmuşsun! ben kenanın çizgisini biliyordum ama bu kadar ileri gideceğini tahmin etmezdim. bir sporcu bir partiyi değil bir milleti ve ülkeyi temsil etmeli. bu konunun bir benzerini açmayı çok düşündüm ama cesaret edemedim. kenan sofuoğlu yetiştirilme tarzı farklı bir adam onu bazı değerlere kim uzak etmiş kim beynini yıkamış biz bilemeyiz. müslümanız hatta şu an allah kabul ederse niyetliyim ama akp ile ve destekçileri ile asla işim olmaz.

metci
09 Temmuz 2013, 20:18
Artık Kenan Sofuoğlu'nun yarışlarında pek heycanlanacağımı sanmıyorum...
Erdoğan, Kılıçdaroğlu, Bahçeli vs vs benim görüşüme uysun uymasın kimin resmini koyarsa koysun aynı hissederdim...
Sporculuk sorumluluğu başkadır,
Sporculuk sadece o müsabakada başarılı olmak demek değildir.
Sporcu tüm ülkesini kucaklar, arkasından gelenlere rol model olur...
Kim olursa olsun, toplumun bir kısmını karşısına alabilecek davranışlardan kaçınır.
Bunun siyasi görüşü ile alakası yoktur, elbette istediği kişiyi, istediği görüşü destekleyebilir.
Ancak "onun görüşü olamaz mı kardeşim?" diye savunulamaz. Yukarıda yazdığım durum ile kişinin görüşünün olması durumu farklıdır...

GorkeM
09 Temmuz 2013, 20:20
Kenanın siyasi görüşü bizi ilgilendirmez.
İstediği partiye oy verebilir.

Ama şu yaptığı gösterişten öte değildir.
Belki de sponsor arayışlarındadır belli çevrelerden.
İnanışları hakkında sürekli yaptığı yorumların can sıkıcı olduğundan bahsetmiştik önceleri.
Bir de buna siyasi görüşü eklendi.

Örneğin şampiyonlar liginde burak gol attıktan sonra formasını kaldırıp "I ❤ Kilicdaroglu" yazması ne kadar absurt olursa Kenanın bu hareketi de bana göre absurttur, bir kesime yaranma çabasıdır.

bboy_iced
09 Temmuz 2013, 20:30
Yazık............

polo34
09 Temmuz 2013, 21:18
Onun derdi allama bin hakan sukur gibi vekil olmaktir muhtemelennnnn vinnnnn....

EminYILDIRIM
09 Temmuz 2013, 21:31
bravo kenan :=) hiç birşey olmasa bukadar çemkiren insana karşı ne düşündügünü gösterebilme cesaretin için bravo.

Khutuck
09 Temmuz 2013, 21:43
Görüşüne saygı duyarım ama yaptığı pek hoşuma giden bir hareket değil.

[Turan]
09 Temmuz 2013, 22:24
Şahsen bu hareketiyle gözden düşer, düştüde.

oknglr
09 Temmuz 2013, 22:26
ulan hep bundan kaybediyoruz işte. adamı görüşlerine göre yargılıyorsunuz.
bize ne ya adam kimi destekliyorsa ne yapıyorsa.

Yanlış düşünce. Tabiki görüşlerine göre yargılıycaz başka neyine göre yargılayabilirizki.

şimdi söyliyceğimi fazla takmayın üstünde durmayın ama ozaman apoyuda yargılamayalım belki özünde iyidr ha hoş sohbettir karşılıklı bi çay içsek belki severiz ne dersiniz ?

Olayların başında görüşünü dile getirmişti zaten ozamandan beri pek takmıyorum orda bizi temsil etmiyor şuan bu adam bunu ispatladı

KUVVETMİRA
10 Temmuz 2013, 10:19
egemenler yine beğenmemiş sofuoğlu'nun siyasi tercihini ve bunu ifşa etmesini :)

mesele ünlülerin siyasi partilerle ilişkisinden duyulan rahatsızlıksa;
bundan neden rahatsız olunduğu ve
zülfü livaneli, sabahat akkiraz, bedri baykam, selçuk dereli, onur akın, berhan şimşek, hakan şükür, hamza yerlikaya, arif sağ, ..... gibi meşhur sanatçı ve sporcuların siyasi partilerle ilişkileri de parantez içinde eleştirilmiş olur ki gayet saçma bir yaklaşımdır.
insanlar bir siyasi görüşe sahip olma ve buna yakın bulduğu bir siyasi partiyi destekleme hakkına sahiptir.
kimse kimseden bu konuda bir teyit almak mecburiyetinde değil.
ak parti için iddia edildiğinin aksine biz esas bu tür bir yaklaşıma zorbalık, diktatörlük, tahakküm ve nihayet faşizm diyoruz.

Khutuck
10 Temmuz 2013, 11:24
egemenler...

11 yıldır AKP tek başına iktidar. Hükümet, meclis, yargı, polis, asker, medya ve cumhurbaşkanlığı tamamen AKP kontrolünde. AKP istemezse metrobüs seferleri iptal ediliyor, isterse otobüslerle mitingine adam taşıyor. İstediği patronu batırıyor, istediğini zengin ediyor. En ufak parktan en büyük havaalanına her şeye AKP karar veriyor.

Kim bu "egemenler"?

otopsici
10 Temmuz 2013, 11:35
egemenler yine beğenmemiş sofuoğlu'nun siyasi tercihini ve bunu ifşa etmesini :)

mesele ünlülerin siyasi partilerle ilişkisinden duyulan rahatsızlıksa;
bundan neden rahatsız olunduğu ve
zülfü livaneli, sabahat akkiraz, bedri baykam, selçuk dereli, onur akın, berhan şimşek, hakan şükür, hamza yerlikaya, arif sağ, ..... gibi meşhur sanatçı ve sporcuların siyasi partilerle ilişkileri de parantez içinde eleştirilmiş olur ki gayet saçma bir yaklaşımdır.
insanlar bir siyasi görüşe sahip olma ve buna yakın bulduğu bir siyasi partiyi destekleme hakkına sahiptir.
kimse kimseden bu konuda bir teyit almak mecburiyetinde değil.
ak parti için iddia edildiğinin aksine biz esas bu tür bir yaklaşıma zorbalık, diktatörlük, tahakküm ve nihayet faşizm diyoruz.

fatih abi Zülfü Livaneli özellikle chp den milletvekili olmasına rağmen Akp nin yaptığı bayağı bir şeyin destekçisi olmuştur
(çok büyük hayranlarındanım kendisinin ordan biliyorum)
işin enteresan kısmı chp bu adamı ilginç şekilde bir anda sessisliğe gömdü bakın son seçimden beri hiç bir yerde gözükmüyor
adamı bir anda hiç ettiler
akp nin yaptığı kabul edilebilir hatta baş tacı edilecek çok şey var
ama bir okadar da hiç bir şart altında kabul edilemez ve sırf onlardan dolayı nefret etmemi sağlayan çok şey var
çoğu buradakilerin bildiği şeyler ama hiç tartışılmayan ve hiç kimsenin bilmediği ve gözümüzün önünde olan çok şey var
bu yüzden hani yorum yaparken özellikle dikkat ediyorum çok yazıyorum sonra siliyorum
sonra vazgeçiyorum yazmaktan
nasılsa anlamayacaklar

onuRRtas
10 Temmuz 2013, 11:40
Sanki kaç kişi Kenan için cebinden 1 TL çıkardı ki? Gelip burada ahkâm kesiyorlar. Sen desteklesen ne olur desteklemesen ne olur?

İşte sizin sandığınızın aksine herşey para pul değil.

Ben denk geldikçe o adamın yarışlarını izleyen yarışları başlamadan önce o adama dua eden bir adamım.

1 tl 10 tl 100 veya 1000 tl. desteklemekle bunların alakası yok. sizin lugatınızdaki destek sadece manevidir, bilemem vesselam.

saygılarla.

COQ
10 Temmuz 2013, 12:16
egemenler
............

Yuh artik.
Yazdigina kendin inaniyormusun Fatih?

DEISIS
10 Temmuz 2013, 12:33
Geziye şuraya buraya sanatçılar çıkıyor tebrik ediliyor,

İngiltere de adam ülkesine hakaret ediyor alkışlanıyor,

Kenan da birine desteğini gösteriyor, yuhalanıyor,

kazandığı kupaları sporculuğu vesairesi ne varsa bi

anda silinip atılıyor. Ve sonra demokratlar diyor ki

biz herkesin görüşüne saygılıyız. Anlayan varsa beri gelsin..

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:31 ----------

Bu olay dogruysa nerede din nerede iman, bu olay dogruysa forumdaki akpliler ayni partiye devam mi edecekler merak ediyorum...

Efendim ondan oncekiler .... ondan oncekiler gunah islemis diye din iman diyenlerde mi isleyecek...

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan'ın "bir kuruş bile ücret almadığını" açıkladı.

Çelik, Twitter hesabı üzerinden takipçilerine, son günlerin tartışmalı konusu olan Sümeyye Erdoğan'ın görevi karşılığı astronomik maaş aldığı iddiaları hakkında değerlendirmede bulundu.

Çelik, "Başbakanımızın kızı Sayın Sümeyye Erdoğan'ın yüksek bir maaşla babasına danışmanlık yaptığı iddiası tümüyle yalandır. Sayın Sümeyye Erdoğan, Ak Parti'den de resmi kuruluşlardan da bir kuruş bile ücret almamaktadır" dedi.

Daha fazlasını oku: Çelik, Sümeyye Erdoğan'ın maaşını açıkladı - Gündem Haberleri - Güncel Haber - Haber - Spor Haberleri- Sıcak haber - Yerel Haber http://haber.rotahaber.com/celik-sumeyye-erdoganin-maasini-acikladi_335655.html#ixzz2Yd5IqNXe
Follow us: @Rotahaber on Twitter | rotahaberr on Facebook

onuRRtas
10 Temmuz 2013, 12:56

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:31 ----------

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan'ın "bir kuruş bile ücret almadığını" açıkladı.

Çelik, Twitter hesabı üzerinden takipçilerine, son günlerin tartışmalı konusu olan Sümeyye Erdoğan'ın görevi karşılığı astronomik maaş aldığı iddiaları hakkında değerlendirmede bulundu.

Çelik, "Başbakanımızın kızı Sayın Sümeyye Erdoğan'ın yüksek bir maaşla babasına danışmanlık yaptığı iddiası tümüyle yalandır. Sayın Sümeyye Erdoğan, Ak Parti'den de resmi kuruluşlardan da bir kuruş bile ücret almamaktadır" dedi.

Daha fazlasını oku: Çelik, Sümeyye Erdoğan'ın maaşını açıkladı - Gündem Haberleri - Güncel Haber - Haber - Spor Haberleri- Sıcak haber - Yerel Haber http://haber.rotahaber.com/celik-sumeyye-erdoganin-maasini-acikladi_335655.html#ixzz2Yd5IqNXe

Ekşisözlükten alıntıdır.

algı problemi olduğunu düşündüğüm insan. (bkz: 15 haziran 2013 taksim'e polis müdehalesi)'ni değerlendirmesi sırasında "polisin orantısız güç uygulaması varsa, tespit edilirse" diyebilmektedir. polisin yaptıklarını hala algılayamamıştır.

Bu şekilde konuşabilen bir adamın lafına inanıyorsanız, başka da daha da bişey demem. Allah yardımcınız olsun =))

COQ
10 Temmuz 2013, 12:56
Hüseyin çelik yalanladigina göre demekki basbakanin kizi gerçekten astronomik para kazaniyor.
Sayin bakanin simdiye kadar tek bir konuda dogru söyledigine sahit olmadik çünkü.
Hatta bir yalanini bizzat sayin basbakan yalanlamisti.:)

Neyse,
Kenan'in yaptigi sizlere dogru geliyorsa
yarin milli takim avrupa kupalarinda maça çikarken,
yasasin akp yazili pankart açar
formalarina tayyipin resmini basar,
milli yüzücülerimiz, kafalarinda ampul resimli berelerle yuzer,
güresçilerimiz ,karatecilerimiz,olimpiyatlarda tayyip resimli mayolarla yarisir,
siz de alkislarsiniz.

Kenan,
eskiden Türkiye'yi temsil ediyordu.
Bu resmi astigi andan itibaren,
akpyi temsil etmeye baslamistir.
Seven destekler,
sevmeyen desteklemez.
Isteyen istedigini yapmakta tabi ki özgürdür.
Bu hareketin Kenan'a ne gibi bir fayda saglayacagi,
ya da zarar verip vermeyecegi,
önümüzdeki günlerde belli olur.
Kimbilir
belki de hiçbir sey olmaz.

onuRRtas
10 Temmuz 2013, 12:59

siz sayın bakanlarımızın çok değerli laflarına inanmaya devam ediniz efem.

DEISIS
10 Temmuz 2013, 14:40
siz sayın bakanlarımızın çok değerli laflarına inanmaya devam ediniz efem.

E o zman bizde incivari bi yalan atalım.

Sonra çıkıp bi bakan vs yalanlasın.

Biri "O yalanlandı" dediği zman sen onların

dediği laflara inanmaya devam et koyun kuzu vs diyelim.

Demek istediğim o şekilde düşündükten sonra atılan

her idda veya iftira yapışıp kalacak. Çok enteresan..

onuRRtas
10 Temmuz 2013, 14:52
E o zman bizde incivari bi yalan atalım.

Sonra çıkıp bi bakan vs yalanlasın.

Biri "O yalanlandı" dediği zman sen onların

dediği laflara inanmaya devam et koyun kuzu vs diyelim.

Demek istediğim o şekilde düşündükten sonra atılan

her idda veya iftira yapışıp kalacak. Çok enteresan..

bana sadece olaylardan sonra bu lafı etmiş bir adamın güvenilir olup olmadığını söyleyin hocam..

algı problemi olduğunu düşündüğüm insan. (bkz: 15 haziran 2013 taksim'e polis müdehalesi)'ni değerlendirmesi sırasında "polisin orantısız güç uygulaması varsa, tespit edilirse" diyebilmektedir. polisin yaptıklarını hala algılayamamıştır.

satoyama
10 Temmuz 2013, 15:43
iki tane tiksiğim unsur var

akp

bdp

DEISIS
10 Temmuz 2013, 15:54
bana sadece olaylardan sonra bu lafı etmiş bir adamın güvenilir olup olmadığını söyleyin hocam..

http://www.youtube.com/watch?v=9fb5M7kVAF8

K.K. Her ne kadar görüşlerimi savunmasa ve benim ideolojimi yansıtmasa da

şimdi böyle bir sözü yanlışlıkla söyledi diye her dediğine yalan mı diyeceğiz?

Ha nedir g.t kılı kabilinden bi söz. Bunu söyleyen adamın hiç bir dediğine inanmam demek doğru mudur şimdi?

Bu tür şeyler genellemenin de ötesindedir. Benim babam senin babanı döverden daha mantıklı değildir.

otopsici
10 Temmuz 2013, 16:16

olayın tamamına inandım diyelim
Bak sayın abim Ben 8 senedir Van ilinde yaşıyorum
Hüseyin çelik ve kardeşleri Aş. nin Van ilinde yaptıklarını tek tek buraya yazardım ama deymez
ama küçük bir ipucu verebilirim olayın vehametiyle ilgili
Van ilinde yapılan yerel seçimde polis ve askerlerin sırf hüseyiç çeliğe inat kime oy verdiğini bir araştırın

KUVVETMİRA
10 Temmuz 2013, 19:49
11 yıldır AKP tek başına iktidar. Hükümet, meclis, yargı, polis, asker, medya ve cumhurbaşkanlığı tamamen AKP kontrolünde. AKP istemezse metrobüs seferleri iptal ediliyor, isterse otobüslerle mitingine adam taşıyor. İstediği patronu batırıyor, istediğini zengin ediyor. En ufak parktan en büyük havaalanına her şeye AKP karar veriyor.

Kim bu "egemenler"?

akp epeydir tek başına iktidar.
yerel seçimleri de akp kadroları kazanmış ve belediyeleri idare etmekte.
ki akp'nin yükselişinin temelleri refah partisinin yerel yönetimleri almasıyla ve vatandaşa "hizmet" nedir öğretmesiyle başlar.
biz o bahsettiğin kararları mecliste alsınlar diye akp'ye oy verdik.
askeri-yargıyı ele geçirdi dediğin bir kısım egemenliğe son verdiği içinse işte biz o yüzden akp'ye oy verdik zaten.
bahsettiğim egemenlerin yaygarası zaten işlerin istedikleri gibi gitmemesi yüzünden.
seküler-atatürkçü ve yobaz bir tahakkümden bahsediyorum.
duymamış olamazsın!

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:44 ----------

fatih abi Zülfü Livaneli özellikle chp den milletvekili olmasına rağmen Akp nin yaptığı bayağı bir şeyin destekçisi olmuştur
(çok büyük hayranlarındanım kendisinin ordan biliyorum)
işin enteresan kısmı chp bu adamı ilginç şekilde bir anda sessisliğe gömdü bakın son seçimden beri hiç bir yerde gözükmüyor
adamı bir anda hiç ettiler
akp nin yaptığı kabul edilebilir hatta baş tacı edilecek çok şey var
ama bir okadar da hiç bir şart altında kabul edilemez ve sırf onlardan dolayı nefret etmemi sağlayan çok şey var
çoğu buradakilerin bildiği şeyler ama hiç tartışılmayan ve hiç kimsenin bilmediği ve gözümüzün önünde olan çok şey var
bu yüzden hani yorum yaparken özellikle dikkat ediyorum çok yazıyorum sonra siliyorum
sonra vazgeçiyorum yazmaktan
nasılsa anlamayacaklar

benim de iştirak ettiğim livaneli konserinde akp'ye küfürler yağdırılırken, seçim otobüsü taşlanırken, biri gak dese linç edecek bir nefret deryasının içindeyken biz silmemişiz livaneliyi defterden;
size ne oluyor da başbakanı desteklediğini ilan eden sofuoğlu'na ateş püskürüyorsunuz derler adama.
bu ne tahammülsüzlük, bu ne yaman "en iyisini ben bilirimcilik"dir yahu!
tayyip'e yapılan suçlamaların aynısının daha şiddetlileri bunlar.
52bin lira danışman maaşıda ayrı olta, bildik iftira.