PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kenan sofuoğlu.

Sayfa : 1 [2]

gursus
10 Temmuz 2013, 20:05
kenan sofuoğlunun kuzenleri facebook dan Allah,kitap,din den bahsedip şahsıma hakaret ve küfür etmişlerdir bundan sonra kimse saygı beklemesin böyle insanlara,kenan ın sporcu kimliğini hiçbir zaman sorgulamamıştım halbu ki..neyse Allah yukarda ona havale her biri...

otopsici
10 Temmuz 2013, 20:53
akp epeydir tek başına iktidar.
yerel seçimleri de akp kadroları kazanmış ve belediyeleri idare etmekte.
ki akp'nin yükselişinin temelleri refah partisinin yerel yönetimleri almasıyla ve vatandaşa "hizmet" nedir öğretmesiyle başlar.
biz o bahsettiğin kararları mecliste alsınlar diye akp'ye oy verdik.
askeri-yargıyı ele geçirdi dediğin bir kısım egemenliğe son verdiği içinse işte biz o yüzden akp'ye oy verdik zaten.
bahsettiğim egemenlerin yaygarası zaten işlerin istedikleri gibi gitmemesi yüzünden.
seküler-atatürkçü ve yobaz bir tahakkümden bahsediyorum.
duymamış olamazsın!

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:44 ----------

benim de iştirak ettiğim livaneli konserinde akp'ye küfürler yağdırılırken, seçim otobüsü taşlanırken, biri gak dese linç edecek bir nefret deryasının içindeyken biz silmemişiz livaneliyi defterden;
size ne oluyor da başbakanı desteklediğini ilan eden sofuoğlu'na ateş püskürüyorsunuz derler adama.
bu ne tahammülsüzlük, bu ne yaman "en iyisini ben bilirimcilik"dir yahu!
tayyip'e yapılan suçlamaların aynısının daha şiddetlileri bunlar.
52bin lira danışman maaşıda ayrı olta, bildik iftira.

ne yani abi yanlışa yanlışla mı karşılık verelim
hepimiz insanız bir birimize küfretmeden çözemeyecek miyiz bu işi
işte olay tam da bu noktada kopuyor
herkes kendisine saygı istiyor ama aynı saygıyı başkasına göstermiyor

IMK
10 Temmuz 2013, 21:12
ülkede sanatçılar,sporcular,akademisyenler,yazarlar başbakandan ya korktuğu için ya gücün yanında olalım diye yalakalık yada menfaati için onun dümenine kırıyorlar...oy aldığı kesime yakın durmak destek göreceğini zannederek kuvvetin yanında durmaya çalışıyor..
aynısını hakan şükür yaptı...eğer siyasi kimliğini bu kadar ön plana atmasaydı.galatasarayda belki heykeli dikilecekti..
siyasi unsurlar bir anda değişir..zamanında turgut özalda çok kuvetliydi ne oldu partisi bile yaşayamadı..
sen sporcu isen bir kesimi yok sayarak başbakanın resmini koymak sana hiçbirşey kazandırmaz..sen allah bilir ilerde yarış kazandığında TÜRK bayrağı değil rte bayrağı tutarsın elinde..

cool113
10 Temmuz 2013, 21:19
hangi partiyi tutuyorsa tutsun, sporu siyasete alet ediyorsa benim gözümde gerçek bir sporcu değildir.

motorcu48
11 Temmuz 2013, 00:10
e bunu önceden anlamadıysanız bence kendinizi suçlayın

hello_moto
11 Temmuz 2013, 00:15
Kenan böylece kendini bitirdi.

tanertc
11 Temmuz 2013, 00:24
Yarışırken ağzına ampul soksun daha etkileyici olur.

Shrieker
11 Temmuz 2013, 00:34
Keşke görmeseydim. Kenan'ın yarışlarını yıllardır takip ediyorum ve takip etmeye devam edeceğim. Ama çok karışık duygularla olacağı kesin...

Syanur
11 Temmuz 2013, 00:55
Kenan,
eskiden Türkiye'yi temsil ediyordu.
Bu resmi astigi andan itibaren,
akpyi temsil etmeye baslamistir.

Neye tepki gösterdiğimizi anlamayıp hala demokratik ıvır zıvırdan bahsedenlere kısa ve doğru bir açıklama olmuş.

Adam Türk bayrağını sırtına alarak yarıştan sonra tur atarsa(ki çok da fanatiği olduğum bir davranış değildir) sevinirim, ilgi gösteririm, takip ederim, taktir ederim yada hayranı olurum vs, vs, vs. Ama "AKP, CHP, MHP yada zıkkımın kökü partisini-siyasisini destekliyorum" diye çıkıp yarışırsa s.....e kadar. Naparsa yapsın, isterse 8 şampiyonluğu olsun adam değildir gözümde.

kashmar54
11 Temmuz 2013, 01:43
bu kadar zorunuza gidecek ne var
adam başbakanım seninleyiz demiş bir insan başbakanını sevemezmi
he yarışlarını izlemem diyenler emin olun kenan yalvarmıyodu size izleyin diye

satoyama
11 Temmuz 2013, 02:48
kenan sofuoğlunun kuzenleri facebook dan Allah,kitap,din den bahsedip şahsıma hakaret ve küfür etmişlerdir bundan sonra kimse saygı beklemesin böyle insanlara,kenan ın sporcu kimliğini hiçbir zaman sorgulamamıştım halbu ki..neyse Allah yukarda ona havale her biri...

abi adamların tipini görmedin mi bildiğin akyazı serserileri gibi. "bir mevzumu var abi" adamları. yaparlar yani normaldir.

(sakaryalı lar alınmasın)

Terapist
11 Temmuz 2013, 05:43
Zaten yıllar önce böyle bir poz vererek kendini bitirmişti gözümde amacı sadece yandaşlık yalakalık gibi geliyo böyle bir pozun başka ne amacı olabilir?
http://www.kaptanswing.com/wp-content/uploads/2010/10/kenansofuoglu_5.jpgii

Mengu16
18 Temmuz 2013, 16:06
Dindar olduğum için sponsor bulamıyorum diyen adamdan beklenen hareket, inanç kişiseldir milletin gözüne sokmana gerek yok. Dünya çapında başarılı, tanınan bir insan olmak istiyorsan bunu yapmak zorundasın özellikle.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:02 ----------

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/63312_526758620712395_804296011_n.jpg

alp_tunay
18 Temmuz 2013, 16:54
seküler-atatürkçü ve yobaz bir tahakkümden bahsediyorum.

.
Şu sözlerinle iyice gözümden düştün...
Sizin için yazmaya bile değmez...
Daha da sana tek bir yazı yazmam artık...
Her seferinde Atatürk e döşensem mantığını bir geç...
3-5 sene öncesine kadar Atatürk ün adını desturla andığınızı hatırlatırım...
La bi kaybolun gidin ülkenin başından....
Pkk dan daha tehlikelisiniz...

Senin yüzünden forumdan gidecem ....

tigermbz
18 Temmuz 2013, 17:27
http://www.ardalara.net/wp-content/uploads/2012/03/%C5%9Feker.jpg

remezan dolayısıyla kapatalım siyaset forumunu

pistolpitt
18 Temmuz 2013, 17:30
20 yaşında şu an şampiyona lideri Marc Márquez kardeşini izlesin Kenan

Alper_tim
01 Ağustos 2013, 03:00
Gereksiz tartışmalar