PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Allahsız Honda'nın ürettiği motosikletlere en iyisidir demek

Sayfa : [1] 2

Mengu16
05 Temmuz 2013, 21:25
Türkiyede çok ironiktir, malum japonlar müslüman değil ama en iyi motoru üretebilmişler, hele o Cbf150 yok mu :)

Acil112
05 Temmuz 2013, 21:29
Bakalım oltaya kimler gelecek(?)

Uğur Gündüz
05 Temmuz 2013, 22:01
Sen kuba ya binmemişsin :p

forewer
05 Temmuz 2013, 22:18
Canınız sıkılıyor galiba.:)

mali_181
05 Temmuz 2013, 22:22
:-) he yaa :-)

Garip
05 Temmuz 2013, 22:23
Doktor bu ne ?

Mengu16
05 Temmuz 2013, 22:23
1 taşla 2 kuş.

COQ
05 Temmuz 2013, 22:24
Istedikleri kadar üretsinler,
bizim bir besmelemiz yeter.

zaferkarizma
05 Temmuz 2013, 22:24
Ve yine mengu nun açtığı ve olay olacak bi topic. seviyorum bole topicleri :)

salcano_7946
05 Temmuz 2013, 22:25
Istedikleri kadar üretsinler,
bizim bir besmelemiz yeter.
işte tamda bu zihniyet degılmıdır bızı bıtıren....

tigermbz
05 Temmuz 2013, 22:33
ders alalım mı?

satoyama
05 Temmuz 2013, 22:33
yerimizi alalım

:bounce:

Dr.MZÇ
05 Temmuz 2013, 22:36
Kusura bakma ama çok saçma olmuş.
Bunlar altı üstü benzinle çalışan motor
içten yanmalı kıytırık teknoloji.
Tüm dünya biliyor....

Hamd olsun biz daha yenilikçi işlerle uğraşıyoruz.
Sayın Başbakanımız Recep Tayyip ERDOĞAN'ın
Keskin dimağından çıkan derin, kendinden emin ve tehditkar laflarıyla
Yürüyen peynir gemicikleri üretmek üzereyiz inşaallah...

Lütfen biraz oku öğren öyle konu aç...

COQ
05 Temmuz 2013, 22:36
ders alalım mı?
ibret alalim.
http://24.media.tumblr.com/tumblr_m80k0ucmrm1rvppgco1_400.gif

maverıck
05 Temmuz 2013, 22:37
yılın geyiği:mrgreen:

Green Arrow
05 Temmuz 2013, 22:38
Dini ne olursa olsun hatta bir dine inanmayan insana bile o insanı tanımadıgın ve fikirlerini ve sebeplerini bilmediğin sürece allahsız demek dinimize görede insanlıga görede çok yanlış birşey bununla birlikte canlı olmayan bir şeye allahsız demek işin bambaşka bir boyutu hadi bunu da geçtim belki o üretim sürecinde bir grup müslüman çalışıyor ise ne olacak ? Saçma başlıklar gördüm birsürü ancak bu en üst noktada ve hiç hoş değil.

lycantrophic
05 Temmuz 2013, 22:38
İslami usüllere uygun üretilmiş motosikletler de yapılacak inşallah yakında. Buyrun size islam dünyasından sevindirici, şevke getirici bir haber:

İslamî Dizel Motor (http://www.zaytung.com/haberdetay.asp?newsid=8150)

tigermbz
05 Temmuz 2013, 22:40
ibret alalim.
http://24.media.tumblr.com/tumblr_m80k0ucmrm1rvppgco1_400.gif

aldık diyelim, peki ya sonra?

Mengu16
05 Temmuz 2013, 22:43
Kusura bakma ama çok saçma olmuş.
Bunlar altı üstü benzinle çalışan motor
içten yanmalı kıytırık teknoloji.
Tüm dünya biliyor....

Hamd olsun biz daha yenilikçi işlerle uğraşıyoruz.
Sayın Başbakanımız Recep Tayyip ERDOĞAN'ın
Keskin dimağından çıkan derin, kendinden emin ve tehditkar laflarıyla
Yürüyen peynir gemicikleri üretmek üzereyiz inşaallah...

Lütfen biraz oku öğren öyle konu aç...
Ya doğrusu sayın başbakanımıza bu kadar yoğun desteğin olduğu bi ülkede ateist japonların motorlarının satılmaması lazım :mrgreen: Hep beraber el ele verip islami motosikleti geliştirmemiz lazım :cherry:

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:41 ----------

Dini ne olursa olsun hatta bir dine inanmayan insana bile o insanı tanımadıgın ve fikirlerini ve sebeplerini bilmediğin sürece allahsız demek dinimize görede insanlıga görede çok yanlış birşey bununla birlikte canlı olmayan bir şeye allahsız demek işin bambaşka bir boyutu hadi bunu da geçtim belki o üretim sürecinde bir grup müslüman çalışıyor ise ne olacak ? Saçma başlıklar gördüm birsürü ancak bu en üst noktada ve hiç hoş değil.
Ya ironi yaptım başlıkta, siz bi facebookta akp'lilerin sayfalarına girin küfürün hakaretin haddi hesabı yok. Akp'yi sevmeyen herkes allahsız terörist. Hatta bu günlerde mısıra el attılar darbe yapan orduya saydırıyolar.

Deli Çerkes
05 Temmuz 2013, 22:44
Bakınız bir sanatçı çıkıyor diyorki " Mesele motorsiklet motoru değil , mesele marş dinamosu , halen anlamadın mı ? Haydi gel " diyor , . Samuray lobisinin adamı bunlar. Ayrıca Hondaya binmeyide japonlardan öğrenecek değiliz. Bizim bir tek besmelemiz Hondanın büyük oyununu bozar. Allahın izniyle honda fabrikasının yerine motorcu kışlası yapacağız.Kimse kusura bakmasın , Bunun içinde japonlardan izin alacak değiliz.

canerol
05 Temmuz 2013, 23:14
Allah kabul etsin...:)
yorumlar züpper :)

Khutuck
05 Temmuz 2013, 23:18
Bunlar zorla kasklı bacılarımızın vizörünü açtılar! Biz motosiklete binmesini de çok iyi biliriz! Tek teker yapmasını sizden öğrenecek değiliz!

sessizsakin
05 Temmuz 2013, 23:25
Allah allah diye egzos sesi olan motor üretelim. Bi de V twin oldu mu. melodik de söyler. ilahili motosiklet. üstüne ezan saatlerini hatırlatan saat de koyarsak,. bir de ezan okunacağı vakit devir keser.

Oruç günlerinde de çalışmaz.

fena da olmaz aslında. yeri geldi mi, benzin deposundaki benzinin 40'ta birini 50 cc bir motora verir. yeri geldi mi far'ının üstüne takke de taktı mı.... yannız icaben naked motosikletleri piyasadan çekmek gerekir. malum. ar namus meselesi.. grenajsız motor kalmasın hadi bakalım.

COQ
05 Temmuz 2013, 23:32
Bizim de garajlarinda zorla tuttugumuz kubalarimiz,kanunilerimiz var.

Mengu16
05 Temmuz 2013, 23:40
Biz müslümanları kâfirlerin motorlarına bindirmek isteyenleri çok iyi biliriz.

Permatiq59
05 Temmuz 2013, 23:42
"insanoğlu nâziktir ağır sözü kaldırmaz, eşşek dersin kızar da, bin sırtına aldırmaz"..

RunemagicK
06 Temmuz 2013, 01:08
benim vespalı bacılarıma saldırdılar

ysn_erl
06 Temmuz 2013, 01:13
Bakınız bir sanatçı çıkıyor diyorki " Mesele motorsiklet motoru değil , mesele marş dinamosu , halen anlamadın mı ? Haydi gel " diyor , . Samuray lobisinin adamı bunlar. Ayrıca Hondaya binmeyide japonlardan öğrenecek değiliz. Bizim bir tek besmelemiz Hondanın büyük oyununu bozar. Allahın izniyle honda fabrikasının yerine motorcu kışlası yapacağız.Kimse kusura bakmasın , Bunun içinde japonlardan izin alacak değiliz.

:mrgreen: Motorcu kışlası iyiydi ha :mrgreen:

Levsy
06 Temmuz 2013, 01:24
benim vespalı bacılarıma saldırdılar

Depolarını da çişle fullemişler :jocolor:

Lucas
06 Temmuz 2013, 01:38
Sandıkta %50, motorda Cbf 150
Benim halkımı yıllarca mobilete bindirdiler. Biz buna dur dedik, ne yaptık Cbf 150 getirttik, bindirdik.

motorcu48
06 Temmuz 2013, 01:45
ergen ergen konu açılıyor ya:farao:

Mengu16
06 Temmuz 2013, 01:47
ergen ergen konu açılıyor ya:farao:
Ciddiye alınmasını beklemiyordum zaten :cherry:

tr_select
06 Temmuz 2013, 01:58
Her ne olursa olsun başlığı doğru bulmadım ben... En azından islami etikleri uyumuyor.

Mengu16
06 Temmuz 2013, 02:12
Başlık veya konuda yazdıklarım müslümanların kılına bile dokunmuyor.

Syanur
06 Temmuz 2013, 03:21
Başlığı ciddiye alanları görünce ,,,, ne bileyim, yorum yapmaktan vazgeçtim lan

flame
06 Temmuz 2013, 03:57
Ahahaha klas başlık olmuş.

Bir gün hurmayla veya zemzem suyuyla çalışan motosiklet üretilecek!Çok inançlıyım bu konuda.

eren özer
06 Temmuz 2013, 04:13
Ya doğrusu sayın başbakanımıza bu kadar yoğun desteğin olduğu bi ülkede ateist japonların motorlarının satılmaması lazım :mrgreen: Hep beraber el ele verip islami motosikleti geliştirmemiz lazım :cherry:

Ya ironi yaptım başlıkta, siz bi facebookta akp'lilerin sayfalarına girin küfürün hakaretin haddi hesabı yok. Akp'yi sevmeyen herkes allahsız terörist. Hatta bu günlerde mısıra el attılar darbe yapan orduya saydırıyolar.
Mengu Senin Yazıyı Görünce bi sayfayı ziyaret edeyim dedim Ulen bide ne göreyim
Aklı Başında olanlar alınmasın bir ton kazma toplanmış öyle saçma sapan yorumlar yazmışlar çizmişler ki beyin fırtınası yaşadım saçmalama üzerine
Yok büyük orta doğu ülkesi yok Amerikan oyunu
Yok Eşi Öldükden 6 Saat Sonra İlişkiye girebilirsiniz Diyen Mursiye Yanlız değilsin arkandayız
Yok M,Ali Alabaro Olayları Provoke etmiş de ,Olmadık küfürler
Yok Şu Amerikan oyunu şu bu
Ulan Osursanız Amerikan oyunu diyeceksiniz Nasıl bir Zihniyet arkadaş anlamış değilim
Amerikanın Uşaklığını yapanlarda beli Ama Hala Nato Kafa Nato Mermer.

Mengu16
06 Temmuz 2013, 04:33
Mengu Senin Yazıyı Görünce bi sayfayı ziyaret edeyim dedim Ulen bide ne göreyim
Aklı Başında olanlar alınmasın bir ton kazma toplanmış öyle saçma sapan yorumlar yazmışlar çizmişler ki beyin fırtınası yaşadım saçmalama üzerine
Yok büyük orta doğu ülkesi yok Amerikan oyunu
Yok Eşi Öldükden 6 Saat Sonra İlişkiye girebilirsiniz Diyen Mursiye Yanlız değilsin arkandayız
Yok M,Ali Alabaro Olayları Provoke etmiş de ,Olmadık küfürler
Yok Şu Amerikan oyunu şu bu
Ulan Osursanız Amerikan oyunu diyeceksiniz Nasıl bir Zihniyet arkadaş anlamış değilim
Amerikanın Uşaklığını yapanlarda beli Ama Hala Nato Kafa Nato Mermer.
Maalesef öyleler, yıl olmuş 2013 hâla osmanlı hayali kuran insanlar var.

reverse
06 Temmuz 2013, 11:09
Şu başlıktaki ironiyi, mesajlardaki mesajı(!) ısrarla anlamak istemeyeni de ben anlamıyorum.

O Allahsız Japonlar, tsunami memleketi vurup ortalığı cehenneme çevirdiğinde, insanlar yiyecek ekmek içecek su bulamadığında bile ne bir yağmalama, ne bir hırsızlık olayı yaşanmış. İnsani yardımları beklerken sırayı bile bozmamışlar. 50 kişiye yetecek yardım malzemesi kaldığında, 51. kişi çıkıp da ortalığı karıştırmamış. (Nerede okuduydum bunları, hatırlamıyorum.)

Dini kuralların dayatıldığı toplumlarda her türlü pislik, sapkınlık, suç oranı hep daha fazla. Dinini kendi isteğiyle kabullenip gerçekten ona uygun yaşayanları tenzih ederim. Bahsettiğim şey baskıcı, dayatmacı düzen.

Motorun en iyileri, gitarın en iyisi, elektroniğin en iyisi, teknolojinin en iyisi hep Japonlarda. Herhalde dine bu kadar kafa yormamalarından kaynaklanıyor. Düşünecek, üretecek bir çok vakitleri oluyor.

scooboy
06 Temmuz 2013, 11:38
-Benim mersinde, adanada, ıspartada cg ve mobiletlere fırıncı küreği gibi yatıp arabalarla yarış yapan vatandaşımla yıllarca dalga geçtiler.
Aralarına almadılar. Bunlar seçkin azınlıklardır. Hepsinin altlarında 600rr lar gsx ler zx-6 lar var.
-Ben tek model demedim. Tek marka dedim marka.
-Bakınız şunu samimiyetle ifade edeyim; Kawasakide parça sorunu yoktur. Vardır diyen ispat edemezse şerefsizdir,namerttir.:queen:

dreamkiller
06 Temmuz 2013, 11:43
Bugün kızıltoprakta motora botla binmişler hacıılaarr!!! Çıkartın kobraları, 103 leri gedeyoz gali!!!

amaninmb
06 Temmuz 2013, 11:51
Türk'ler - Müslüman'lar iy imotor yaptıda almadıkmı?
Elmadamı yemiyaaah...
Şahin'e binip yan mı vereyim. Tüpde 35 krş. mu yakayım. ilk Kazada Ölelim mi?
İran arabası Samand'a mı binelim? parça - servis - Teknolojisi az... kaç rüzgar tünelinde test edildi ki?

Elimizdeki bu :) Kuba - Mondial - Çelik - Falcon vb. çin mallarını değil kendileri adam gibi yapsın alalım...

lycantrophic
06 Temmuz 2013, 12:00
Peki Allahsızi yecücle mecüc kavmi din düşmanı amerikanların motosikleti Harley Davidson'a en iyisi demek ne olur ki? Hadi japonlar yine neyse...

emocan
06 Temmuz 2013, 12:09
Öyle demeyin kardeşlerim Kuran-ı Kerim de yazıyordu motosiklet nasıl yapılır .
Ayet sayısının karekökünü alıp surelerde geçen cariye kelimesinin bir eksiğine bölünce onu da sayfa sayısından çıkarınca Honda CBF 150 nin şase uzunluğu çıkar . Allah CC herşeyi bilendir.

ozgur112
06 Temmuz 2013, 12:29
Kızlı erkeli motora binmişler,1+1 evlere gitmişler! Eeeyy sele lobisi artçılı motorları sepetli yapmayıda çok iyi biliriz!

oknglr
06 Temmuz 2013, 12:42
Bretona 3 kişi binmişler kızlı erkekli kapalı bacımızı da ortaya almışlar ( Şaka değil ha cidden gördüm :d )

htmetin
06 Temmuz 2013, 12:52
Honda fabrikasına ayakkabı ile girip içki içenleri de biliyoruz. Bunların görüntüleri elimizde.

Thracian
06 Temmuz 2013, 12:53
Pistonlar süngümüz,tamirciler kışlamız...

Sinan Er
06 Temmuz 2013, 12:55
Allaha inanmamakla müslüman olmamak eşdeğer değil.

Sen dindar bir insan olmayabilirsin.

Allahada inanmayabilirsin.

Ama müslüman olmayanları Allaha inanmayan insanlar olarak görmen senin cahilliğin, bu cahilliğin propagandasını yapman müslüman olmayanlara büyük hakaret rencide edici ve küçükdüşürücü.

Kimsenin birbaşkasının inançları ile alay etme hakkı yok.

Seninde Allaha inanmıyor olmanla kimsenin alay etmeye hakkı yok.

İnançda inançsızlıkta saygıyı gerektirir.

kurye13
06 Temmuz 2013, 12:58
Cbf ye yol kenarında yağ ekliyeyim dedim, "şov mu yapıyon lan" diyip saldırdılar.Mağdurum mağdur.