PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : allah rızası için bilgisi olan yanıtlasın lütfen hayatımı kararttı bu sorun

aglayanmelek
31 Mayıs 2013, 04:00
benim suratım çok yağlı gözlerimin çevrside çok yağlanıyor bazen günlerdir yüzümü sabunla yıkamıyorum ve suratım çok yağlıyken gözlerim açıkken gözyaşlarım akarken gözlerim açıkken gözlerim çok yanıyor ama banyo yaptıktan sonra gözlerim açıkken ağlarken bu sefer hiç iki gözüm yanmıyor annem babam diyor suratın yağlanıyor ve o kir ve yağ sen gözlerin açıkken ağlarken gözlerinin içine giriyor o kir ve yağ yakıyor senin gözlerini diyorlar ve küçükken yüzüm hiç yağlı değildi ve o zaman gözlerim açıkken gözyaşlarım akarken asla yanma olmazdı gözlerimde ağlayacam, sanki gözüme sabun kaçmış gibi yanıyor ağlayamıyorum

niye benim gözlerim kendi gözyaşından yanıyor ve gözde kuruluk yok, kaşıntı, kızarma, sulanma, bulanılık yok. sadece yoğun gözyaşı altında yani ağlarken gözlerim acaip yanıyor. acıdan ağlamaktan vazgeçiyorum o derece uykusuz da değilim bugün olan bir şey değil zaten bu. sadece bugün aklıma geldi

ve suratım çok yağlı iken gözlerim kapalı bir şekilde ağladığımda hiç bir yanma böyle yanmada hiç olmuyor ama gözlerimi açınca gözlerime gözyaşlarım giriyor annemin ve babamın dediğine göre o gözyaşlarımla beraber suratımdaki göz çevrelerimdeki kir ve yağ yakıyormuş gözlerimi hiç bir insanda böyle bir şey olmamış suratı yağlı olan insanlar gözleri açıkken ağladıklarında benim gibi bu durumu yaşıyorlar mı ve ağladımızda gözlerimiz sulanır ve o zamanlardada yanma oluyor ve gözlerim çok yanıyor gözlerimi kapatmak durumunda kalıyorum gözyaşlarım süzülürken gözlerim yine yanmaya devam ediyor çok canım yanıyor o zamanlarda ama gözlerimi kapatıp ağladığımda gözyaşlarım akarken hiç yanma olmuyor

ve ağlarken çok ağladığımızda gözyaşlarımız çok akar ya o zamanlarda da bu bahsettiğim yanmada oluyor gözlerimde 1 hafta kadar yıkamıyorum gözlerimi ve ağladığımda suratımdaki ve göz çevremdeki kirler ve yağlar gözüme giriyormuş ve onlar yanmaya sebeb oluyorlarmış ağlayanları kıskanmaya başladım yaşım 18 çok üzülüyorum neden diğer insanlarda böyle olmuyor da benim gözlerimde oluyor diye gözlerimi çok acıtan bir yanma oluyor çok ağlamıyorumki uzun bir süreden sonrada ağladığımda ama suratım yağlı iken gözlerim açıkken gözyaşlarım gözlerimin içinde ikende o acıtan yanma oluyor gözlerimi kapatıyorum artık eskiden ben çocukken ben küçükken böyle olmazdı ama ergenliğe girdim böyle oluyor hayattan soğudum artık bu durumdan dolayı yıkıldım artık

yüzümü yıkamadığımdan oluyormuş annemle babam dediler ben sabunla yıkamıyorum yüzümü günlerce bazen haftalarca yıkamıyorum ciddiyim ve makyaj filan yapmıyorum ve surat çok yağlanıyor ya vıcık vıcık yağ içerisindede oluyor suratım o zamanlarda gözlerim açıkken ağladığımda gözyaşlarım akarken bu sefer dehşet bir yanma oluyor acıtan bir yanma oluyor herkezdemi böyle oluyor sadece bendemi oluyor yağlı ciltli olan insanlardamı hep böyle oluyor ama eskiden hiç böyle olmazdı ve
suratımı ellediğimde ellerim çok yağlanıyor ve göz çevrelerimide parmağımla ve ellerimle ellediğimdede elime ve parmağıma çok yağ bulaşıyor bu nedenlemi olur ama ergenlik çağına girişte suratta yağlanma olurmuş benimde suratım yağlandı ama ergenlik çağında değilken ağladığımda gözlerim açıkken asla yanmaz idi gözlerim neden acaba ve ağladımızda gözlerimiz sulanır ve o zamanlardada yanma oluyor ve gözlerim çok yanıyor gözlerimi kapatmak durumunda kalıyorum gözyaşlarım süzülürken gözlerim yine yanmaya devam ediyor çok canım yanıyor o zamanlarda ama gözlerimi kapatıp ağladığımda gözyaşlarım akarken hiç yanma olmuyor gözlerim açıkken gözyaşları gözlerimin içine girdiğinde yanma başlıyor ve çok yanıyor ve o yüzden nedenini merak ettim

Tİme_shİft42
31 Mayıs 2013, 04:07
Ağlamayıver :d

Kendi göz yaşım değilde akan ter gözüme girerse o zaman göze sabun kaçmış etkisi yaratıyor bende ;d

Carbondioxid
31 Mayıs 2013, 04:21
Teşhisi koyuyorum, bu bizim meşhur artist japon.

maxi97
31 Mayıs 2013, 04:46
yüz niye yıkanmaz arkadaş? her gün bi kere yıkayınca biri mi ölüyor? hafta ne ya? mt iyice bozdu...

agilty
31 Mayıs 2013, 07:20
sakamisin bilmiyorum ama her ihtimale karsi sen bi psikologa git once. ciddiyim bak benimki saka degil.

dental_land
31 Mayıs 2013, 08:32
http://shop.nordstrom.com/s/estee-lauder-sparkling-clean-oil-control-foaming-gel-cleanser/2839017

Senin ilacın bu. Köpüklü Temiz Yağ Kontrolü Köpük Jel Temizleyici. Tekin Acar da bulabilirsin

umurcan
31 Mayıs 2013, 09:20
http://www.frmtr.com/saglik/5364636-gozlerimle-ilgili-tum-hayata-kustum-artik.html

http://www.kizlarsoruyor.com/Saglik-Sorulari/576746-gozyaslarimla-ilgili.html

Arkadaş ortaçağ avrupası gelenek ve göreneklerine göre yaşıyor sanırım. Bir de bayan çıktı on numara oldu.

Sinan Er
31 Mayıs 2013, 09:37
Ne pis bi kızsın sen ya. Yuz yıkamıyorsun haftalarca bu ne . Böööğğğkk

hyce
31 Mayıs 2013, 09:47
Ergendir ergen

astorojna
31 Mayıs 2013, 10:11
Sen Ağlama

Sen ağlama meleğim
Sen ağlarsan
Saklanır kirpiklerin arkasına gözler
Ve
Tebessümler terk eder yüzleri
Sen ağlarsan gülüm
Yüreğim ağlar

Sen ağlama gültanem
sen ağlarsan
Açılmaz sevda bahçesinde güller
Ve
Ötmez olur güle sevdalı bülbüller
Sen ağlarsan birtanem
Gök kubbe ağlar

Sen ağlama cananım
Sen ağlarsan
Samanyolu yol göstemez kervana
Ve
Güneş saklanır bulutların arkasına
Sen ağlarsan ceylanım
Uzaklarda can ağlar

Sen ağlama gülüm
Sen ağlarsan
Tuannalar utanır Cennet'e düşmeye
Ve
Utanır tuannalar gözyaşına karışmaya
Sen ağlarsan bebeğim
Utanır gülmeye cennet ağlar

Sen ağlama kardelenim
Sen ağlarsan
Kasırga olur çöl meltemleri
Ve
dağlar yol vermez Ferhatlara
Sen ağlarsan leyl-lerdeki düşüm
Çölde Leylayı arayan mecnunda ağlar

Sen ağlama aşkım
Sen ağlarsan
Saatler gün olur günler hafta
Ve
Yüreğim can cekişir dar ağaçta
Sen ağlarsan ömrüm
Ömrünü sana adayan maşukta ağlar

Sen ağlama yaşamım
Sen ağlarsan
Yaşam terk edecek beni
Ve
Sönecek bir bir umutlarım
Sen ağlarsan hayatım
Peşimden ayrılmayan gölgemde ağlar

Sen ağlama sevdam
Sen ağlarsan
Sararmaz buğday başakları
Ve
Unutulur karasevda aşıkları
Sen ağlarsan sevdalım
Unutmaki sevdalılarda ağlar

Sen ağlama karagözlüm
Sen ağlarsan
Hırçınlaşır Karadeniz
Ve
Serserice carpar kayalıklara
Sen ağlarsan miniğim
Sahile vuran dalgalarda ağlar

Sen ağlama sevgilim
Sen ağlarsan
Gözyaşların hancer olup saplanır kalbime
Ve
Gömülür bedenim hazırlanmış kabrime
Sen ağlarsan bilki cantanem gültanem
Sen ağlarsan
Kainat ağlar kıyamet kopar

Sen ağlama cananım
Sen ağlama ömrüm
Sen ağlama
Ben dökerim gözyaşları senin yerine.

MotorKafa
31 Mayıs 2013, 10:40
Yönetime sesleniyorum.
Bu adam ara ara foruma üye olup böyle ilginç yazılar yazıyor ama bu sefer banlamayın lütfen bu arkadaşı :)
Yaşadığı kafaya baksanaza... Bayılıyorum :cherry:

---------- Post added at 09:40 ---------- Previous post was at 09:37 ----------

http://www.frmtr.com/saglik/5364636-gozlerimle-ilgili-tum-hayata-kustum-artik.html

http://www.kizlarsoruyor.com/Saglik-Sorulari/576746-gozyaslarimla-ilgili.html

Arkadaş ortaçağ avrupası gelenek ve göreneklerine göre yaşıyor sanırım. Bir de bayan çıktı on numara oldu.

Bu arada ikinci linkte, kadınlar gerçekten ciddiye alıp cevaplamışlar. Hele biri var ki;

suratım çok yağlıyken gözlerim açıkken gözyaşlarım akarken gözlerim açıkken gözlerim ----- burada bişey diyeceksin ama seni çok zorlamış soyleyeceğin şey heralde bir anlamı kuramadın :D

Hatun her yeri anlamış da işte, bu cümleye bir anlam verememiş. Canım benim

Kiraz''
01 Haziran 2013, 01:12
Okuyup anlayım derken motoru yaktım anlamadım ben bir şey :silent:

mete_han
01 Haziran 2013, 01:29
Arkadaşlar feyk karakterli üye için kendinizi yormayın..makara için can sıkıntısına açılmış konu...artık uyanık olun biraz...he canınız makara çekiyorsa buyrun sofraya :)

GorkeM
01 Haziran 2013, 04:49
http://www.leventkimya.com.tr/pictures/yagcoz1lt_2.jpg