PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tartışma çıkartan mesajlar

Sayfa : 1 [2]

Satharian
16 Mayıs 2013, 14:26
Benim demek istediğim şu ki bu beyfendiye '' sorularla dön yazdıklarına bak arkadaş maksadı aşan ifadeler var dolayısiyle DÜZELTME YAP demeye getiriyorum aslında.... Gelip direk rencide ettiğini düşünsem SİZ vs. gibi İFADELERİ ve bu KİBAR YAZI STİLİMİ bir kenara bırakırdım emin olun... Ama bu beyefendi art niyetli olmasın ve bir hata yapmış diyelimki ..Ama UYARILARA CEVABI KARŞISINDAKİLERİ SALAK YERİNE KOYMA ŞEKLİ HALA.... Adama bir sürü soruyorum 48 kere SİZ,BEY,BEYEFENDİ diye hitap ediyorum aynı yazıda 8 kez SEN vs tarzı hitap ediyorum.. Bu beyfendi SENLİ,BENLİ olmayalım vs. giibii LAF SOKMALAR, SALAK YERİNE KOYMALAR....İNCEDEN İNCEDEN SİLİNMİŞ MESAJ YOK DEMELER... Ben bu beyfendiye soru soruyorum ki CEVAPLARI düşünürken konuyu özümsesin ve yazdıklarını bir daha okusun, yazdığı ile kastettiği aynı şey değilse düzeltme yapsın diye... Aradan zamanda geçiyor bizim UYANIK vaktim yok Ama ben öyle demedim BİZ dedim, zart zurt... BU ZİHNİYET çok AŞAĞILAYICI...
Selamlar Üstad,
Yüz yüze görüşmedik fakat ben dahil Ankara MT forumunu takip eden herkes sizin ne kadar naif ve hoşgörülü bir kişiliğe sahip olduğunuz konusunda hemfikirdir bunu baştan söylemek istiyorum. Takip ettiğim kadarıyla yaşanan ban olayı sonrası yardım amaçlı geldiğini iddia eden moderatör arkadaşın kesinlikle İYİ NİYETLİ olduğuna inanıyorum fakat ilk mesajının giriş cümlesini okuduğumda çoğumuz gibi çok şaşırdığımı da söylemeliyim. Kullandığı uslüp FAZLASIYLA İTİCİ orası aşikar lakin her yiğidin bir yoğurt yiyişi vardır. Her ne kadar "Size de iyiylik yaranmıyor... Özür dilemem pardon der geçerim... ben anlattım siz anlamadınız..." gibi NARSİST tavırlarını tahrik edici bulsamda eleştiri karşısında savunmaya geçmiş birinden beklenecek şeyler. Ankara MT'ye duygusal yaklaşımınızı, hassasiyetinizi de anlıyorum ve size yakışan olgunlukla görevli arkadaşımızın rahatsız edici ifadelerini kişiselleştirmemeniz gerektiğine inanıyorum. Bunu da hoşgörünüze sığınarak söylüyorum sürçü lisan ettiysek affola:wiinkk: