PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : böyle rezalet motor olmaz olsun..

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9]

Tsubasa
15 Mayıs 2013, 13:57
sidik yarışı, reklam kokan hareketler. onlarca hakaret argo kelime , aşağılayıcı cümleler. imalı kelimeler, üstünlük kurmaya çalışmalar.
sanırım bu başlık birilerine ceza kapısı olacak banlanma filan gibi
okudukca miğdem bulanıyor,
admin mod biri geldiğinde icabına bakar
yeter seviyeniz yerin dibine girdi. forumu baltaladınız iki gündür

Okan Sinan Ocan
15 Mayıs 2013, 13:59
çok doğru söylüyorsunuz Cem bey bir tek kelime dahi yazmıyorum artık çok tatsız bir durum gerçekten

Eminmisin bir tek kelime daha yazmayacağına.

Ama bak ölümü gör sahte hesaplarlada yazmayacağına söz ver.

---------- Post added at 12:59 ---------- Previous post was at 12:57 ----------

sidik yarışı, reklam kokan hareketler. onlarca hakaret argo kelime , aşağılayıcı cümleler. imalı kelimeler, üstünlük kurmaya çalışmalar.
sanırım bu başlık birilerine ceza kapısı olacak banlanma filan gibi
okudukca miğdem bulanıyor,
admin mod biri geldiğinde icabına bakar
yeter seviyeniz yerin dibine girdi. forumu baltaladınız iki gündür

Ya foruma girebilmek için bu konuyu açmak zorunlu hale mi geldide benim haberim yok.

Bu konuya girmeyiverirsiniz olur biter araya karışıp "bende buradayım" diyen kamera meraklıları gibi mesaj atmanıza gerek yok.

celikat
15 Mayıs 2013, 14:05
Eminmisin bir tek kelime daha yazmayacağına.

Ama bak ölümü gör sahte hesaplarlada yazmayacağına söz ver.

---------- Post added at 12:59 ---------- Previous post was at 12:57 ----------

Ya foruma girebilmek için bu konuyu açmak zorunlu hale mi geldide benim haberim yok.

Bu konuya girmeyiverirsiniz olur biter araya karışıp "bende buradayım" diyen kamera meraklıları gibi mesaj atmanıza gerek yok.

adam senden 4 sene önce üye olmuş bu foruma hala fake hesap diyorsun. okuduğunu anlama zorluğun olduğunu biliyordum ama bu kadarını da beklemiyordum. üstelik gidip admine bile sorup cevabını almışsın, hala fake diyorsun, pes.

acayüp
15 Mayıs 2013, 14:06
Böyle konu olurmu.
Böyle inceleme olurmu.
Böyle yorum olurmu.
Olur
Ama
Olmaz olsun.

Yiter ya yiter .

otopsici
15 Mayıs 2013, 14:11
Böyle konu olurmu.
Böyle inceleme olurmu.
Böyle yorum olurmu.
Olur
Ama
Olmaz olsun.

Yiter ya yiter .

karışma arkadaşım sen ::evil::
bak seninle polemiğe girerim ha :queen:

bu arada bi eleman ben ağzımı açsam ban yiyorum demiş
onada buradan sen ağzınla ilgili bi yorumum var ama deymezsin demek istiyorum

Okan Sinan Ocan
15 Mayıs 2013, 14:16
adam senden 4 sene önce üye olmuş bu foruma hala fake hesap diyorsun. okuduğunu anlama zorluğun olduğunu biliyordum ama bu kadarını da beklemiyordum. üstelik gidip admine bile sorup cevabını almışsın, hala fake diyorsun, pes.

Hala Sazan yaaa. Allah iyiliğini versin kardeşim çok eğleniyorum. Fake olan kendi adresi değil tahtaat mı tenekeat mı nedir o isimle açtığı hesap.

Aaaa o sendin değilmi. ??? Ben öteki senden yani aslında sen olupta sen olmadığını söylediğin yine senden bahsediyorum. Offf çok karıştı şimdi bunların hangisi nüfusa kayıtlıydı hangisi değildi çıkamadım işin içerisinden :)

celikat
15 Mayıs 2013, 14:21
vay yazık sana. gelde sana internet dersi vereyim. o mesajların şu anda birbirinden tamamen farklı iki ip den yazıldığını sor admin arkadaşa söylesin sana. hatta istersen ip leri versin sana tracert komutu ile nereden bağlandığımızı gör.

Erhan Erdil
15 Mayıs 2013, 16:14
Başlık konusuna çıkan kişisel tartışmalardan dolayın