PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Isparta' dan Olanlar Buraya

MeTaL
25 Nisan 2013, 21:18
Arkadaşlar Isparta' dan olanlar el kaldırsın. Yaz geldi, akşamları buluşup çay içmeye, hafta sonları gezmeye falan gidelim. Tek ben mi varım Isparta' dan olan?

Ben genelde hanımla birlikte çıkıyorum ama gerekirse ekebilirim :queen:. Heryerede hanımı peşimize mi takacaz : ))). Neyse o görmeden ben konuyu sonlandırayım ama Isparta' dan olanlar bir ses versin, evde canım sıkılıyor akşamları.

Katılımları bekliyorum ...

feliçita
25 Nisan 2013, 21:25
Ben buradayım..vakit oldukça iştirak ederim..

e_trkuz
25 Nisan 2013, 21:26
2 ay sonra bende katılabilirm :cherry:

MeTaL
25 Nisan 2013, 21:27
Ben buradayım..vakit oldukça iştirak ederim..

Henüz iştirak edilecek bir aktivite sözkonusu değil ama eğer olursa beklerim. Benim amacım akşam çıkalım çay, kayve içelim, biryerlerde oturalım muhabbeti gırgır falan. Can sıkıntımızı atalım ...

feliçita
25 Nisan 2013, 21:31
Tabiki de ben de akşamları müsait olabiliyorum işim icabı..En yakın zaman da tanışmak isterim..Zaten motosiklete binmek için bahaneler üretmişken..tEL özelden yazıyorum....

MeTaL
25 Nisan 2013, 21:41
Tabiki de ben de akşamları müsait olabiliyorum işim icabı..En yakın zaman da tanışmak isterim..Zaten motosiklete binmek için bahaneler üretmişken..tEL özelden yazıyorum....

Tanışaım tabii. Muhabbet ederiz, vakit geçer. Özellikle yazın evde zor duruyorum ...

ısparta
25 Nisan 2013, 21:55
evet metal, bende ısparta dayım:)

MeTaL
25 Nisan 2013, 21:56
evet metal, bende ısparta dayım:)

Görüşelim hocam, profilimde telefonum var. Özelden sizde dilerseniz mesaj atın telefonunuzu ...

feliçita
26 Nisan 2013, 00:21
Başka ısparta lı yok mu?

MeTaL
26 Nisan 2013, 00:30
Başka ısparta lı yok mu?

Totalde şimdilik 3 kişiyiz sanırım, benim Burdur dan geçen hafta gidip bizzat tanıştığım bir abim daha var. Tabii o Burdur' un 60 / 70 km dışında bir ilçesinde oturuyor. Günübirlik gelip gitmesi zor olur tabii ama yapılacak piknik tarzı bir geziye iştirak edeceğini umuyorum. Zaten uzun vadede şöyle bir gezi planımızda var;

http://www.motosiklet.net/forum/etkinlik-duyurulari/115072-antalya-isparta-burdur-cikisli-balikesir-gonen-gezisi.html

inceleyin. Bunun dışında bir akşam Cuma veya Cumartesi günü buluşalım ...

Erhan Erdil
26 Nisan 2013, 10:15
MT il grubları forumunu kullanabilirsiniz