PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Budamı gol değil.

Sinan Er
23 Mart 2013, 10:45
İsrail Türkiyeden özür diledi.

İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu’nun dün Başbakan Tayyip Erdoğan’ı arayarak Mavi Marmara konusunda özür diledi. (http://dunya.milliyet.com.tr/vip-salonunda-ozur-zirvesi/dunya/dunyayazardetay/23.03.2013/1683930/default.htm)

Obama'nın İsrail ziyareti sürerken Beyaz Saray, Mavi Marmara için Netanyahu'nun Erdoğan'ı arayarak özür dilediğini açıkladı. Telefondaki konuşma yazıya da dökülecek. (http://www.radikal.com.tr/Radikal.aspx?aType=RadikalDetayV3&ArticleID=1126343&CategoryID=77)

draggy
23 Mart 2013, 10:49
Kusura bakma Sinancığım ama Tayyip Erdoğan'ın başı ne zaman sıkışsa ya Ergenekon çıkıyor ortaya ya da İsrail, ülkeyi alenen bölüyorlarken balıklanma atlanması..
Harbiden bu ülkeye ağır bir dezenformansyon ve psikolojik harp uygulanıyor..

Zamanlamalara dikkat edin sadece artık hiç bir şeye inanmıyorum..

ILDiablo
23 Mart 2013, 11:03
Aylardır içim içimi yiyordu , rahat uyku yüzü görememiştim , sevgilimle ayrıldım , insanlığa küstüm inanır mısınız sigarayı bile bıraktım israil ne zaman bizden özür dileyecek diye. Artık rahatça uyuyabilirim.

Sinan Er
23 Mart 2013, 11:09
Kusura bakma Sinancığım ama Tayyip Erdoğan'ın başı ne zaman sıkışsa ya Ergenekon çıkıyor ortaya ya da İsrail, ülkeyi alenen bölüyorlarken balıklanma atlanması..
Harbiden bu ülkeye ağır bir dezenformansyon ve psikolojik harp uygulanıyor..

Zamanlamalara dikkat edin sadece artık hiç bir şeye inanmıyorum..

Haklı olabilirsin devrim.

Eğer gerçekte bir bölünme varsa ikimizde şu anda oturup seyrediyoruz demektir.

Ben bu özrü daha çok Suriyenin bölünmesine hazırlık olarak görüyorum. Bunda filistininde payı var.

htmetin
23 Mart 2013, 11:46
Tarihi nevruz, akparti ve adalet binalarına füze :) , İsrailin özrü. Ha birde kıbrıs meselesi varki sormayın gitsin. Esas bu hengamede tam kıbrısta haklarımızı savunacağımız ve belkide kıbrısta tamamen söz sahibi olacağımız bir aşamada, İsrailin paniklemesidir bu arkadaşlar.

acayüp
23 Mart 2013, 11:51
Obama gelip Tayyiple cuma namazı kılarkende Apoyu serbest bırakırlar. Yaparlar onuda görür bu millet. Telefon etmiş miş. Vay anasını. Bunca zamandır telefonları çekmiyordu galiba.
Birde şuan aynı gemiyi yine gönderin israil yine aynı şeyi yapıyormu yapmıyormu ?
Nekadar basit hileleri yemeye başladık yazık bize.
Milletin hassasiyetlerini öyle iyi biliyorlarki. Bakın konuyu 7 kişi görüntülemiş 4 cevap yazılmış. Buna bu sitede ilk defa şahit oluyorum. (son notu ekleyene kadar 6 cevap olmuş. 7 de 6 düşünün ne kadar hassasız ve bunu ne kadar iyi bilip nasıl güzel faydalanıyorlar. Ama artık aptalı oynamaktan vazgeçmemiz lazım.

ilkerabi
23 Mart 2013, 11:52
Bayram değil; seyran değil... Enişte neden öptü derler!
BOP eşbaşkanlarından BİR TANESİYİZ.. Biz bu görevi yapıyoruz... Diyo ya.. Öteki eşbaşkanlar kim?

1.Cilalı Obama 2.Netenyahu 3. Bizimki 4. Barış kelebeği????

İsrail yalnız kaldı, onuştana özür diledi yaklaşımı tamamen yalandır! İsrail bölgede en güçlü ve en rahat olduğu zamandadır!!!!
Mısır=Karmakarışık, Libya=Darmadağın, Suriye=Kan gövdeyi götürüyor, Ürdün=Kral ağlıyor, ......Türkiye=?????

Bunlar bir kaç tane daha böyle atak yaparlar... Obama mesela yarın kaldırır telefonu 1.5 saat konuşur. Bu sefer BEYSBOL SOPASI yerine yanına bir tane FES veya nargile koyup resim çektirir, ahmaklara da ne isterlerse yuttururlar!!!

Bütün sermaye tv leri gazeteleri ellerinde... Apoyu boyaya boyaya nasıl kelebek yapıp kondurdularsa, Obamayı'da bir çırpıda ŞAM'a KURTARICI gibi indirirler.

piyanist_irf
23 Mart 2013, 11:57
mavi marmaramı , israil özürmü dilemiş ??? ohooooo bayramdan sora kınayı yüzüne yak , mavi marmara olayını unutalı çok zaman oldu !

ilkerabi
23 Mart 2013, 11:59
Tarihi nevruz, akparti ve adalet binalarına füze :) , İsrailin özrü. Ha birde kıbrıs meselesi varki sormayın gitsin. Esas bu hengamede tam kıbrısta haklarımızı savunacağımız ve belkide kıbrısta tamamen söz sahibi olacağımız bir aşamada, İsrailin paniklemesidir bu arkadaşlar.

KIBRIS GİTTİİİ...
Satıldı kıbrıs... 10.000 futbol sahası büyüklüğünde arazi İSRAİİLİLER tarafından alındı.
GÜNEY kıbrıs haldır haldır petrol çıkarırken bizim balıkçı kayıkları bile inemeyecek AKDENİZ'e.. Güney Kıbrıs'ın ORTAĞI KİM? ISRAİL!
Bütün donanma subayları içerde...
ALMANLAR Samsun'da otel kiralayıp askerlerini yerleştirmeye başladı?????

KIBRISTA NASIL SÖZ SAHİBİ OLACAĞIZ?

http://www.youtube.com/watch?v=SV0A-glcgV0

tigermbz
23 Mart 2013, 12:02
bu sefer gol!
durumu 10-0 dan 10 a 1 e eşitledik, dakika 90

tam da Türkiyede bölünme şarkılarının okunduğu bir zamanda iç piyasayı rahatlatmak için güzel hamle
apoyu da yine böyle bir senaryo için teslim etmişlerdi
peşine korkunç bir ekonomik kriz yaşadık
aynı ekonomik kriz bizi istikrar arayışıyla tek partinin kucağına götürdü
yaşadıklarımız bize bu durumu seçtirdi o zaman
İsrailin de oyuna dahil olması bir kez daha ispatlıyor ki, tüm ortadaoğudaki karışıklığın altında aynı güç var ve bu güç Türkiyenin de parçalanmasını istiyor
ve durum gösteriyor ki hedeflerine yaklaşmaya başladılar: kaz gelecek yerden tavuk esirgenmiyor
bizim buralarda "canlıyı görelim önce" dedikleri mevzu oluştu

bundan sonraki tahminleri söyleyelim
ak parti sert bir düşüş yaşayacak menkul kıymetler borsasında
yükselen mason kontrolündeki diğer yenicehape halkın gazını almak adına sürek avı başlatacak
hedef "gerçek islam"
taa en başında öyleydi

ero__
23 Mart 2013, 12:09
Değil.......

Sadık1453
23 Mart 2013, 12:14
..........................+18

Bu kadarı içimdekini anlatmaya yeter umarım yoksa akşama evden alırlar failim meçhul olur.........

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"

frantisec
23 Mart 2013, 12:25
netanyahu netanyahu Ne diyon sen yahu ?
Bu gol mü ? Ofsayt ağa. TÜRK milleti yemedi bunu.
Ucuz kahramanlık hikayelerinden bir kare.

shi_bumi
23 Mart 2013, 12:59
İmralı'daki barış pıtırcığının mesajlarını BDP eşbaşkanı açıkladı geçen gün. Ne bir gazeteye manşet oldu, ne de 1-2 yazar hariç köşe yazılarında yer buldu. Pıtırcığın hedefinde federe devlet bile yok. Konfederasyon istiyor. Bilmeyenler lütfen google'a konfederasyon yazıp araştırsınlar ne demektir diye. İnsanlar daha federe devlet, konfedere devlet, üniter devlet ne demek onu bile bilmiyor. Kaldı ki çıkıp pıtırcığın dediklerine bir cevabı olsun. Daha dün kıllı göbeğini kaşıyıp, katliam emirleri veren adam, bugün barıştan, kardeşlikten, birlikte yaşamaktan bahsediyor. Basının hitap tarzındaki değişime dikkatinizi çekerim. Cani apoydu önceleri. Sonra imralı oldu. Şimdilerde öcalan deniyor. Yemin ediyorum bir gün serbest kalacak ve sayın öcalan diyeceğiz hep beraber.. Aha da motosiklet.net'e yazıyorum.

Bölünmek mi ? Ne bölünmesi yahu ? Daha bir şey yok ortada. Pıtırcık altı üstü KONFEDERASYON istiyor.

Gol mü değil mi ? Evet gol...Hem de frikikten, 90'a takılıyor....Şeref golü...

[Turan]
23 Mart 2013, 13:37
Allah ıslah etsin ne diyeyim. Hala bu adamlara inanmakda gayret gösterenler var ya ne desek boş.

Bir musibet bin nasihattan iyidir..

alp_tunay
23 Mart 2013, 13:57
Akpnin düşen itibarını yükseltmek için ortaya konulmuş senaryo...
Bizde salağız ya yedik....:queen:

Erhan Erdil
23 Mart 2013, 14:02
Forum kuralı 1.2.18