PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Takdir YÜCE TÜRK MİLLETİNİNDİR!!!

35emre35
12 Mart 2013, 23:16
Sosyal ağ üzerinden hiçbir derneğe, orgüte, siyasi partiye vs. üye olmaksızın vatan severler birleşiyor, haydi zaman durmak, oturmak zamanı değil; düşmanlar uyumuyor. İl'indeki, İlçe'ndeki senin gibi tepkisini gösterecekler ile meydanlarda olma zamanı.

hiçbir dernek, siyasi parti, sendika, ulusal örgüt vs. den ses yok. artık gerçekten herşey bizlere, VATANINI SEVENLERE kaldı.
TAKDİR YÜCE TÜRK MİLLETİNİNDİR!!!
http://img812.imageshack.us/img812/842/48240758283198506015281.jpg (http://img812.imageshack.us/i/48240758283198506015281.jpg/)

Şehit Aileleri Dernekleri, Harp Malûlleri Dernekleri, sendikalar ve siyasi partiler, ADD, TGB, AGD, Ülkü Ocakları, Türk Ocakları gibi ulusal kitle örgütlerinin bu konu hakkındaki "görüş" ve "eylem planları"na ilişkin açıklamaları turnosol kağıdı görevi görecek, herkesin safı bu süreçte belirlenecektir!

TAKDİR YÜCE TÜRK MİLLETİNİNDİR!

BDP, 41 il ve 88 ilçede “Öcalan’a Özgürlük” mitingi yapacak. Toplam 129 yerde yapılacak mitinglerin programı şöyle:

17 Mart 2013 Pazar günü; Adana, Ankara, Antalya, Aydın, Bingöl, Bursa, Denizli, Tunceli, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Manisa, Mardin, Mersin, Osmaniye, Sakarya, Tekirdağ, Yalova, Van, Beytüşşebap, Ceylanpınar, Çukurca, Egil, Erzin, Dörtyol, Güçlükonak, İskenderun, Hilvan, Kahta, Kocaköy, Midyat, Milas, Güroymak, Patnos, Silvan, Suruç, Tutak, Uludere, Viranşehir.

18 Mart 2013 Pazartesi; Hakkari, Iğdır, Kars, Muş, Ahlat, Birecik, Başkale, Bozova, Çatak, Derik, Dicle, Diyadin, Edremit(Van), Ergani, Eruh, Hani, Hınıs, Hizan, Kızıltepe, Kovancılar, Lice, Mazıdağı, Saruhanlı, Taşlıçay.

19 Mart 2013 Salı; Ağrı, Batman, Bitlis, Şırnak, Urfa, Malatya, Bandırma, Bismil, Cizre, Çınar, Çukurca, Dargeçit, Didim, Erciş, Hazro, Gevaş, İdil, Karaçoban, Karakoçan, Karlıova, Kulp, Kulu(Konya), Muradiye, Pazarcık, Salihli, Savur, Şemdinli, Tekman, Varto.

20 Mart 2013 Çarşamba: Adıyaman, Ardahan, Çanakkale, Elazığ, Malatya, Siirt, Bahçesaray, Bulanık, Ceyhan, Cihanbeyli(Yeniceba), Çaldıran, Çermik, Doğubayazıt, Edremit(Balıkesir), Elbistan, Gürpınar, Halfeti, Kağızman, Karayazı, Kuşadası, Malazgirt, Nusaybin, Özalp, Silopi, Siverek, Söke, Tarsus, Tatvan, Turgutlu, Yüksekova.

21 Mart 2013 Perşembe; Diyarbakır.

http://siyaset.milliyet.com.tr/bdp-41-ilde-ocalan-a-ozgurluk-mitingi-yapacak/siyaset/siyasetdetay/07.03.2013/1677500/default.htm

COQ
12 Mart 2013, 23:34
Ne yapacagiz Emre?
Gidip adamlari mi dövecegiz?

Birak isteyen istedigini söylesin.
Yillardir bizim hosumuza giden sözleri söyleyenler zindanlara atiliyor.
Eksik demokrasi içimizi yakiyorken,
bizim istedigimiz gibi konusmayanlardan intikam mi alacagiz?

Benim demokrasi anlayisim bu degil.

Fakat!!!
Eger öcalan'a özgürlük konusundaki fikirlerimi merak edecek olursan, yazarim.
Ama muhtemelen süresiz ban yerim.
Sizlerde lûgatiniza yepyeni küfürler katmis olursunuz.
:pr:

hellboys
12 Mart 2013, 23:45
bunlar çanakkaleyemi girecek hangi yüzle

otopsici
12 Mart 2013, 23:46
arkadaşlar şu silah tüccarlarının ekmeğine yağ sürmekten vazgeçin
adamlar siz birbirinize düşünde biz iki tarafa birden silah satalım diye yırtınıyor
bizim sazan milliyetçilerde atlıyor
yapmayın arkadaşlar gözünüzü seveyim

Mengu16
12 Mart 2013, 23:53
adamlar siz birbirinize düşünde biz iki tarafa birden silah satalım diye yırtınıyor
yapmayın arkadaşlar gözünüzü seveyim
Aklı başında kimsenin savaşmaktan yana olacağını düşünmüyorum, ama bunlara taviz verdikçe azıyorlar. Öcalan özgür olsa ne olacak, bulurlar yine kardeş kanı dökmeye bir sebep.

35emre35
13 Mart 2013, 00:01
https://www.facebook.com/events/226472747494060/
http://www.facebook.com/events/192929094164660/

vallaha artık yapılan icraatlar insanların burasına geldi(kim neresine geldiyse orasını göstersin). aman şöyle olacak, aman böyle olacak, bana dokunmayan yılan bin yaşasın diye diye bu hale geldik zaten. adam sendeciler evinde oturup silah tüccarlarını batırıcam diye düşünüp polyannacılık yapabilirler, herkes kendinden sorumlu. ama ben meydanda olucam. iyi akşamlar

-ZERO-
13 Mart 2013, 00:04
izmir'i miting listesinden çıkarsalar iyi olur. çünkü -bir izmirli olarak- oraya gittiklerinde pek hoş karşılanacaklarını düşünmüyorum :pl:

ugrgnr
13 Mart 2013, 00:19
öcalan serbest de kalsa, hapishanede de tutulsa, öldürülse de sonuc degısmıcek. bunların amacı Öcalan degıl. Öcalan sadece bi nesne bunların elınde ve onu kullanıyorlar. ben bu BDP'liler kadar gerizekalı insan görmedim. cok gerızekalı gordum fakt yıne de nerde ne yapılacagını az olsun bılıyodu. bunlar oyle degıl. cıkıp kursuye vay arkadas kurtce ıstıyoruz mılletız bız kurt mılletıyız. doguyu bıze verın! orası bızım. zaten hiç sizin olmadı orası. gibi sozlerle sacmalıyorlar. bu tip Kürtlerden bi halt olmaz. üstlerine şöyle bi yürüdük mü çükleri göbeklerine kacar afedersınız. bi halt olmaz bunlardan. bu kürt savasının arkasında baska bırsey var. oyle boyle bır guc degıl. amerika diyebilirsiniz fakat ne biliyosunuz da amerika dıyorsunuz. o kadar cok sey donuyo kı. oyle tek sebeple amerika arkalarında demek sacma. bızım herıfler ne ıslerle ugrasıyor. farkında degıl bizim millet atıp tutuyor. arastırmak bıze dusmez. dusseydı zaten su an o arastırmacılar ya ölürdü ya da buyuk adam olurlardı o yuzden bız sadece konusuyoruz. bos laflar. Bu BDP'liler dedigim gibi kürsüde sacmalıcaklarına, fabrika isteseler, iş imkanı isteseler yaratsalar. mitingleri iş imkanı ve hizmet için yapsalar Kürt özgürlüğü yerine. daha farklı olurdu Türkiye'mizin doğusu. böyle gerizekalı bunlar. özgürlük diyorlar, lan daha ne alıcaksınız ? TBMM'ye girmişsiniz. daha ne ıstıyosunuz ınsafsızlar. allahınız varsa sukredın.

İzmire giremezler. girdikleri gibi sopa yerler. ben izmire gittim ve Atatürk'çülügu savunan bu sehır kadar savunan baska bıyer baska kımse gormedım. Yemin ediyorum izmir bunların cehennemi olur. vardır bi amaçları ama bakalım. Çanakkaleye ne yüzle gidiyorlar? ulan nasıl insanlar bunlar. Şerefsizler işte. bunu hickimse inkar edemez. bunlar kadar serefsiz insan yok bu Türkiyede. Sakarya'ya da gelıyorlarmıs. gelsinler bakalım. orda da agızlarının payını alırlar.

nedenamaya
13 Mart 2013, 00:20
onca ilin arasından karadenizden bir yer göremedim :mrgreen:
yoksa ben mi yanlış okudum
yemiyor değil mi? :cherry:
gözünü seveyim her il böyle olsa miting lafını lugatlarından silerler

alp_tunay
13 Mart 2013, 01:27
yapmayın arkadaşlar gözünüzü seveyimbu nasıl bir yorumdur.
Adam hangi konu peşinde , senin yorumun ne.
Otursunlar insan olsunlar iki taraf ta silah almasın o zaman.
Türk olmak, vatanı sevmek, ne zamandan beri sazanlık oldu.
Adamların yaptıkları ne çabuk unutuldu.......

Atatürk şöyle demişti... Geldikleri gibi giderler diye...
Ama bunlar geldikleri gibi gidemeyecekler orası kesin. :queen:

Ufuk İnkaya
13 Mart 2013, 01:37
Bursa çok fena karışacak iller arasında görürsünüz haberlerde :D

haojin2005
13 Mart 2013, 01:56
Bursa çok fena karışacak iller arasında görürsünüz haberlerde :D
Merak etmeyin Şanlıurfa,Gaziantep,Adana'dan da neye uğradığını şaşırıp defolacaklar bu kuçu kuçular.

leons
13 Mart 2013, 02:01
Ah ah Trabzon'uma gelseydiler ne güzel meydan dayağı çekerdik. Ama karadenizin nasıl bir yer olduğunu, karadenizlinin nasıl vatanına yürekten bağlı olduklarını görünce karadenizde hiçbiryere gelemiyorlar. Yemiyor çünkü, her ne olursa olsun kim nederse desin bunların hakkı kötek yemektir.

düzgünbaba
13 Mart 2013, 02:07
Yahu ne etsin millet buna önemli birşey değilki,önemli olan GS maçı aldı,elde bayraklarla korna çalan insanlarla dolu caddeler şuan
pkk yürürkende seyrettilermi offff değme gitsin tadından yenmez,bukadar vatansever olmasa bu insanlar 3 gol için bukadar sevinebilirlermi şuan?
Hem barış için görüşmeler yapılırken olurmu şimdi ses etmek falan bozuluverir barış,gerçi barış için görüşme savaşlarda olur savaşları devletler yapar ama bilemedim yoksa diyorum acaba bu kürdistanı en baştan beri devlet olarakmı alıyor bizim baştakiler?? hani bir düşünün bakalım zor gelmezse.biji AKPKK.

acayüp
13 Mart 2013, 02:14
Adamlar istemiş çok mu. Sen onu serbest bırakacak olana bak hele.

Yaa hep aynı laf geliyor aklıma. İ.. bne dersin kızar , ..kersin aldırmaz. Şuan ilk aşamadayız anlaşılan.

Yarın tayyip ağa onu bırakır araya da iki suni gündem sokar , herkes alkış tutar. Olur biter.

Bi mitingde sen yaparsın , bdp lileri senden benden koruyan polis sana bana Allah yarattı demez.

Bdp ye lafım yok , onları gazlayan , oy saltanat uğruna vaadlerde bulunanların ....é!'^+%&/()=?_*

alp_tunay
13 Mart 2013, 02:22
Bak ne güzel 18 Mart'ta çanakkalede şehitlikte törenler var.
Hazır millet toplanmışken orda da yapsınlar mitinglerini....
Alem delikanlı görsün. :queen:

just4techno
13 Mart 2013, 02:25
Bunlar miting yaparken bizimkiler dalacak.Sonra vay efendim Türkler şöyle Türkler böyle olan bize olacak yine...

Tsubasa
13 Mart 2013, 02:39
gelip yapsınlar balıkesir-edremitte görelim
meydan dayagı nasıl yeniyor tv de elinize cekirdek alıp izlersiniz..

OGUZHANKY
13 Mart 2013, 02:47
Teröristi VIP gezdirirler ama Cumhuriyet kutlamasına biber gazı atarlar, copla dalarlar. Bu demokrasi denen meret sadece vatan hainlerine geliyor bu memlekette. Ah benim yalnız ve güzel ülkem.

Mengu16
13 Mart 2013, 03:00
Teröristi VIP gezdirirler ama Cumhuriyet kutlamasına biber gazı atarlar, copla dalarlar. Bu demokrasi denen meret sadece vatan hainlerine geliyor bu memlekette. Ah benim yalnız ve güzel ülkem.
Cumhuriyet bayramı için aldıkları istihbaratı bu mitingler için neden almıyorlar acaba ?

K o r @ y
13 Mart 2013, 03:13
Ulan akp.... aramıza itleride soktun ya helal olsun...
pkk başı akp...

http://b1303.hizliresim.com/17/f/l0cgc.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

F54
13 Mart 2013, 03:15
ooo sakarya ya da gelecekler inş:cherry:
TATANGALAR onları bekliyor:pr:

K o r @ y
13 Mart 2013, 03:18
ooo sakarya ya da gelecekler inş:cherry:
TATANGALAR onları bekliyor:pr:

kocaeliyede geleceklerde, burda herkes akp li.. bilemicem ...:farao:

Permatiq59
13 Mart 2013, 04:09
trakya karşılaması meshurdur.

Raphae1
13 Mart 2013, 10:33
Allah Türk'ü korusun . geri kalanı zaten devlet koruyor...

cihan54
13 Mart 2013, 10:37
Sakarya'ya gelecekler ha... Gömerler onları oraya gömerler...

tigermbz
13 Mart 2013, 10:43
size ne olacağını söyleyemem
ama neyin planlandığını anlatabilirim
bir taraftan algılarımıza müdahale edilerek yumuşak geçiş sürecine tabi tutulurken, bir taraftan böylesi bir eylemde olacak karışıklıkları değerlendiriyorum
olabilecek onca olumsuzluğun peşinden "analar ağlamasıncılar" ın eli güçlenebilir, "bu şekilde olmuyor"a getirilebilir tüm bunlar
büyük planın son aşamalarının Türkiyedeki iç karışıklıklar olduğunu tahmin ediyoruz ve yıllardır söylüyoruz
oslo müzakerelerinin içeriğinde terör örgütünün büyükşehirlerde ciddi hazırlıklar içerisinde olduğunu da okumuştuk, buraya dikkat
bahar havası bizde de esebilir uyarısını da yapmıştık

yıllardır anlatılmaya çalışıldı ki bizi (ülke bazında) savaşla parçalayamayan haçlı zihniyetin yeni oyunu bizi milliyet ve mezhepler ekseninde bölmeye çalışmak
buna içerde "israille birleşip devlet kuracağız" kafasındaki ahmaklar ile "filanca milletin hepsini kesmek lazım" cı faşo zihniyetin de çanak tuttuğu aşikar

bu coğrafyanın çocukları
apo denen adam cia-mossad ikilisinin piyonudur
asılamamış olmasının sebebi ülkemizin piyon hükümetleridir, bu gün elinin güçlenmiş olması da aynı sebeptendir
amaç kürdistanı kurmak olup, kürdistandan maksat, büyük israile köpeklik yapacak bir ahmaklar devletidir, unutmayın
1000 yıldır beraber yaşadığınız insnalara ihanet edecekseniz filistinin halini gözünüzün önüne getirin yeter
bilin ki çok daha fazlası sizi bekliyor olacak

baysamin
13 Mart 2013, 11:33
Bu tarz başlıklara yazma taraftarı değilim ama yazılanlara bakıyorum beğenenlere bakıyorum kimi vatanı vermiş bile, kimi saçmalamış bir kaçtanede akla sürülür yorumlar var.

Nedemek "ne yapıcaz", "bırak isteyen istediğini yapsın" bu vatanı satmakla eş değerdedir bu itlerin böyle semirmesi bu düşünce yüzümnden olmuştur dtp Karadeniz çıkarması yapacaktı ne oldu.? tepkileri görünce iptal edildi sende tepkini göstereceksin.

Lafa geldimi biz Osmanlı torunuzuyuz, Cumhuriyet çocuklarıyız denir icraat geldimi "isteyen istediğini yapar" ve herkez istediğini yapacak ama bende bu mitinglerin yapılmasını istemiyorum nasıl olcak şimdi Kocaeli`yede bekliyoruz.

dreamkiller
13 Mart 2013, 12:22
Samsuna hele de Bafra'ya gitmelerini öneriyorum.. Ha geri dönebilirler mi bilemiyorum o ayrı!!!

kurubuz
13 Mart 2013, 12:30
Bırak ne yaparlarsa yapsınlar. Sen tepki gösterdikçe onlar güçlenir.

otopsici
13 Mart 2013, 12:32
buraya yazıyorum siz hepiniz gelemezler edemezler yok şöyle yok böyle yazıyorsunuz ya
21 martta buraya
nooldu dağıtıyodunuz mitingi diye başlık açıp size bol bol gülecem
durumuzun tamamen nasrettin hoca fıkrası gibi
hiçbir şehirde hiçbir tepki olmayacak siz de göreceksiniz

RamonRojo
13 Mart 2013, 12:48
En çok komiğime giden şu osmanlı torunuyuz milliyetçiliği yapan adamların Osmanlı imparatorluğunun türk,kürt,ermeni,rum,yahudi,hristiyan bir arada yaşayabilen bir devlet olduğunun farkında dahi olamaması.Büyük devlet olmanın sırrı farklı etnikten olan milletleri kardeşçe yaşatabilmekten geçer.Bizm milliyetçileri Osmanlı döneminin en parlak döneminde devlet yönetimine verecen devlet 50 yılda çöker.
Yok şu meydana çıkamazlar diyen adamları 21 martta görmek istiyorum hani şu kendi şehirlerindeki bazı mahallelere giremeyen girsede polis tarafından toplanıp örgütlenip kullanılıp atılan adamları...

K o r @ y
13 Mart 2013, 13:17
yumurta göt kapısına gelince emin olun bu millet insan eti yer..
Bdp li olan o bayrağı taşıyan herkes teröristtir, öldürülmek için doğmuştur..
Apo köpeği müebbet hapis, daha kıçınız başınız oynamasın..
Askere taş, sopa atarsınız kaçak elektrik kullanırsınız, vergi vermezsiniz ondan sonra DÖVLET BİZE BAHMİRR ..
hasss..... ulen

dreamkiller
13 Mart 2013, 13:18
En çok komiğime giden şu osmanlı torunuyuz milliyetçiliği yapan adamların Osmanlı imparatorluğunun türk,kürt,ermeni,rum,yahudi,hristiyan bir arada yaşayabilen bir devlet olduğunun farkında dahi olamaması.Büyük devlet olmanın sırrı farklı etnikten olan milletleri kardeşçe yaşatabilmekten geçer.Bizm milliyetçileri Osmanlı döneminin en parlak döneminde devlet yönetimine verecen devlet 50 yılda çöker.
Yok şu meydana çıkamazlar diyen adamları 21 martta görmek istiyorum hani şu kendi şehirlerindeki bazı mahallelere giremeyen girsede polis tarafından toplanıp örgütlenip kullanılıp atılan adamları...

Osmanlı zamanında farklı dil din ırk ve etnik kökenle bir arada yaşayan insanlar ne zaman biz burada kendi ülkemizi kurmak istiyoruz dense onu söyleyen ağızların üzerinde durduğu başların koparıldığını da hatırlatmak isteriz.. Benim güneydoğu ve doğu anadolu coğrafyasında kökenleri bulunan bir dünya CAN dostum vardır.. Asla kimseyi ırkından, dininden, dilinden dolayı yargılamam, lakin tutup BABAM bile Karadeniz de ayrı bir ülke olsun derse karşısında dururum.. Anlatabildiğimi düşünüyorum.. Yani çok zor bir şey söylemiyorum.. Bu ülke hepimizin ve MİLLİ SINIRLAR İÇERİSİNDE VATAN BİR BÜTÜNDÜR BÖLÜNEMEZ!!!! İşte o zaman ATATÜRK'ün çocukları bizler, olup bitene seyirci kalmayacağız.. Evet söylediğimi tekrarlıyorum.. Güneydoğuda mitingini yap rahat rahat ama BAFRA da yaptırmazlar.. Yapmaya kalkarlarsa otopsici kardeş olacakları ayrı bir başlık altında inceleriz!!

salcano_7946
13 Mart 2013, 13:26
bırak bdp yı bılmem neyı.sıkıntı ortada boyutları ve amacı bellı.ama forumda dah yapılan cıfte standart uzdu benı.benzer bır konuyu mete-han acıyo suresız ban yıyo.bı baskası acınca ortalık ahkam kesenle doluyo bırden bre.su yazıya yorum yapan arkadaslara soruyorum.mecburı oldugundan vatani gorevını yaptınız bunu harıcınde ne gıbı bır katkınız oldu. dangalagın bırı cıkar derkı ben yıllardır vergı oduyorum.ewet canım kardesım bende oduyorum.ama helal etmıyorum.haramın bınası olmaz degımıde tamda bu konuya uygun sekılde sekıllenıyo.haram bırıkıp karsımıza boyle olusumlar cıkarıyo.neyse forumda sıyaset meydanına donmus en ıyısı alayım ben oltalarımı gıdeyım karadereye balıga....olayım arazı....belkı ogleden sonrada bır sıse okuzgozu....

F54
13 Mart 2013, 13:28
buraya yazıyorum siz hepiniz gelemezler edemezler yok şöyle yok böyle yazıyorsunuz ya
21 martta buraya
hiçbir şehirde hiçbir tepki olmayacak siz de göreceksinizsenin istediğin gibi olmasını ben senden çok isterim ama Karadeniz gezisinde 9 saat otelde mahsur kaldılar
Onlar sadece PKK yandaşlarının çok olduğu il de miting yaparlar
Birda İstanbul da yaparlar geri kalan hiçbir bölgede miting yapamazlar
Marmara Karadeniz Ege de o miting yapacak olanları otellerinden dışarı çıkartmaZlar

Sakarya da bi defasın da böyle PKK yandaşı bi grup gösteri yapmak istedi onları korumaya çalışan polis memurları bile linç edilecekti
Doğu'da asker şehit olur Türk polisi Sakarya'da bdp binası önünde 10 gün nöbet tutar binayı yakmasınlar diye

35emre35
13 Mart 2013, 13:33
21 martta buraya
hiçbir şehirde hiçbir tepki olmayacak siz de göreceksiniz

gülüp eğlenilecek, kaba etlere kına bile yakılabilecek ?? teröristler ile ahbaplığı olanlar sarf ediyor diye düşünüyorum bu sözleri.

Türkiye Cumhuriyetinde 70 küsür etkik kökenli vatandaş var, herkes her istediğini yapabiliyor(millet vekili bile olabiliyor) bunca senedir birbirimize damat-gelin alıp vermiş kaynaşmış harman olmuşuz, zaten herkes barış ve huzur içerisinde yaşıyor. nüfus yoğunlu olan etnik köken siyaset ile kullanılıyor, buna birde terör ekleniyor. burada rahatsızlık duyulan tepki verilen terörü meşrulaştırmaya, terörst başının(bebek katilinin) özgürlügüne kavuşturulma çabalarıdır. bunu gerçekten göremiyormu yoksa görmekmi istemiyorsunuz?? yada yandaş medyanın pompaladıkları işe yarıyor demekki.

RamonRojo
13 Mart 2013, 13:47
gülüp eğlenilecek, kaba etlere kına bile yakılabilecek ?? teröristler ile ahbaplığı olanlar sarf ediyor diye düşünüyorum bu sözleri.

Türkiye Cumhuriyetinde 70 küsür etkik kökenli vatandaş var, herkes her istediğini yapabiliyor(millet vekili bile olabiliyor) bunca senedir birbirimize damat-gelin alıp vermiş kaynaşmış harman olmuşuz, zaten herkes barış ve huzur içerisinde yaşıyor. nüfus yoğunlu olan etnik köken siyaset ile kullanılıyor, buna birde terör ekleniyor. burada rahatsızlık duyulan tepki verilen terörü meşrulaştırmaya, terörst başının(bebek katilinin) özgürlügüne kavuşturulma çabalarıdır. bunu gerçekten göremiyormu yoksa görmekmi istemiyorsunuz?? yada yandaş medyanın pompaladıkları işe yarıyor demekki.Siz üstünüze alınmayınız.Bizim lafımız huzuru bozanlara bunu sadece tek taraf yapmıyor.Biraz mantıklı düşünürseniz özgürlüğe kavuşma gibi bir şansı olmadığını görürsünüz.Ben bütün insanlara ve etnik kökenlere eşit olarak yaklaşırım.Kimseyle yüzyüze konuşmadan gerçekten ne düşündüğünü bilemezsiniz.Bu arada bol miktarda mhp'li ve bdp'li arkadaşım var.Herkes kendine göre haklı.Bu arada şehit haberi gelmemesinden rahatsızsınız herhalde...

phradrel
13 Mart 2013, 14:29
oo bütün faşistler toplanmış. hitlerin torunlarına selam olsun. ne o olm babanızın malı mı izmir, sakarya, bursa?

biz türklerin kötü bir huyu var. köprüye, vergiye, zamma, tecavüze bilmem neye sesimiz çıkmaz ama kürt hak isteyince içimizdeki tüm hayvanlığı ortaya çıkarırız. garip milletiz vesselam.

bırakın bdp istediği yerde miting yapsın, sizin canınızdan, arkadaşınızın canından, onca candan kıymetli mi? vatanın bir yere gittiği yok ona buna piyon derken faşistlerin piyonu olmayın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:27 ----------

ha bu arada sizin bu tükürük saçan ifadelerinizi okudukça gelecekten, insanlığın geleceğinden umudumu kesiyorum. yazık size. acınacak haldesiniz. nefret söylemi var bu başlıkta kilitlenmeli!

nedenamaya
13 Mart 2013, 14:29
oo bütün faşistler toplanmış. hitlerin torunlarına selam olsun. ne o olm babanızın malı mı izmir, sakarya, bursa?

biz türklerin kötü bir huyu var. köprüye, vergiye, zamma, tecavüze bilmem neye sesimiz çıkmaz ama kürt hak isteyince içimizdeki tüm hayvanlığı ortaya çıkarırız. garip milletiz vesselam.

bırakın bdp istediği yerde miting yapsın, sizin canınızdan, arkadaşınızın canından, onca candan kıymetli mi? vatanın bir yere gittiği yok ona buna piyon derken faşistlerin piyonu olmayın.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:27 ----------

ha bu arada sizin bu tükürük saçan ifadelerinizi okudukça gelecekten, insanlığın geleceğinden umudumu kesiyorum. yazık size. acınacak haldesiniz. nefret söylemi var bu başlıkta kilitlenmeli!

lzMEST0MRJU

otopsici
13 Mart 2013, 14:39
Osmanlı zamanında farklı dil din ırk ve etnik kökenle bir arada yaşayan insanlar ne zaman biz burada kendi ülkemizi kurmak istiyoruz dense onu söyleyen ağızların üzerinde durduğu başların koparıldığını da hatırlatmak isteriz.. Benim güneydoğu ve doğu anadolu coğrafyasında kökenleri bulunan bir dünya CAN dostum vardır.. Asla kimseyi ırkından, dininden, dilinden dolayı yargılamam, lakin tutup BABAM bile Karadeniz de ayrı bir ülke olsun derse karşısında dururum.. Anlatabildiğimi düşünüyorum.. Yani çok zor bir şey söylemiyorum.. Bu ülke hepimizin ve MİLLİ SINIRLAR İÇERİSİNDE VATAN BİR BÜTÜNDÜR BÖLÜNEMEZ!!!! İşte o zaman ATATÜRK'ün çocukları bizler, olup bitene seyirci kalmayacağız.. Evet söylediğimi tekrarlıyorum.. Güneydoğuda mitingini yap rahat rahat ama BAFRA da yaptırmazlar.. Yapmaya kalkarlarsa otopsici kardeş olacakları ayrı bir başlık altında inceleriz!!

ne oldu sonuç hepsi ülkelerini kurdu mu?
evet kurdu
sonuç o dönem ki hıyarlar yaptığı katliyamların sonucunu halen çekiyoruz
ne değişti peki
sadece seneler

Türkiye Cumhuriyetinde 70 küsür etkik kökenli vatandaş var, herkes her istediğini yapabiliyor(millet vekili bile olabiliyor) bunca senedir birbirimize damat-gelin alıp vermiş kaynaşmış harman olmuşuz, zaten herkes barış ve huzur içerisinde yaşıyor. nüfus yoğunlu olan etnik köken siyaset ile kullanılıyor, buna birde terör ekleniyor. burada rahatsızlık duyulan tepki verilen terörü meşrulaştırmaya, terörst başının(bebek katilinin) özgürlügüne kavuşturulma çabalarıdır. bunu gerçekten göremiyormu yoksa görmekmi istemiyorsunuz?? yada yandaş medyanın pompaladıkları işe yarıyor demekki.

bu cevabı verdim diye yine salak salak pkk lı ilan edeceksiniz biliyorum
ama beni bilen biliyor zaten

bi inceleyin isterseniz bu sizin devlet dediğiniz adamlar (https://www.google.com/search?q=ayhan+%C3%A7ark%C4%B1n+o+bebe%C4%9Fi+biz+ %C3%B6ld%C3%BCrd%C3%BCk&aq=0&oq=ayhan+%C3%A7ark%C4%B1n+o&aqs=chrome.1.57j0l3.10342&sourceid=chrome&ie=UTF-8)

bakın size bir bebek katili daha göstereyim
bu köpek şu an mecliste halen milletvekili
köpeklerin milletvekili olduğunun ıspatı

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTmByU3KD0rzk_5NI_jah3xFN804jL74 O2RL3Owve5ea2XJQoLp-A

araştırın bakın bu bebek katili piç apo piçinden farklımıymış değil miymiş

başka halen mecliste duran bebek katili köpek resmi görmek isteyen varsa
çok rahat belgelerle birlikte yayınlayabiliriz sıkıntı yok

Lucas
13 Mart 2013, 14:51
Tartışmayı öğrenmeden tartışılmaz, sadece karşılıklı küfür edilir.

Ufuk İnkaya
13 Mart 2013, 14:55

Kürt hak isteyince hayvanlaşıyormuyuz? Sana göre faşist olanları görünce sen de hayvanlaşmıssın bu entry'de :wiinkk:

İnsan gibi hak istesinler kan akmasın hayvanlaşmayalım sana göre. Gerçi hangi etnik kökenin birinin diğerinden fazla ya da eksik hakkı var sen bana bunu göster ben bu forumu terk ederim!!!

<<<ne o olm babanızın malı mı izmir, sakarya, bursa?>>> ATAMIN,DEDEMİN,NİNEMIN,ŞEHİTLERİN MALI.

Senin malın değilse, kaçak elektrik kullanıp vergi ödemeyenlerden farkın yok bunu da böyle bil

EVET BAŞLIK KİTLENMELİ SENİN NEFRETİ SÖYLEMLERİNDEN

hihi
13 Mart 2013, 15:35
şahsi fikrim sakin olmak gerek diye düşünüyorum.şimdiden bu platform dahil herkes ayrışmış durumda.bu mitinglerin olması halinde neler olabileceği az çok aşikar.burada tigermbz arkadaşa katılıyorum.bu konularda çok bilgili değilim fakat bu görünenler büyük bi oyunun parçası gibi geliyor bana.Allah yöneticilerimize ve bizlere aklı selim düşünmeyi bahşetsin.yoksa havanın kararması an meselesi.

K o r @ y
13 Mart 2013, 15:40
ne oldu sonuç hepsi ülkelerini kurdu mu?
evet kurdu
sonuç o dönem ki hıyarlar yaptığı katliyamların sonucunu halen çekiyoruz
ne değişti peki
sadece seneler

bu cevabı verdim diye yine salak salak pkk lı ilan edeceksiniz biliyorum
ama beni bilen biliyor zaten

bi inceleyin isterseniz bu sizin devlet dediğiniz adamlar (https://www.google.com/search?q=ayhan+%C3%A7ark%C4%B1n+o+bebe%C4%9Fi+biz+ %C3%B6ld%C3%BCrd%C3%BCk&aq=0&oq=ayhan+%C3%A7ark%C4%B1n+o&aqs=chrome.1.57j0l3.10342&sourceid=chrome&ie=UTF-8)

bakın size bir bebek katili daha göstereyim
bu köpek şu an mecliste halen milletvekili
köpeklerin milletvekili olduğunun ıspatı

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTmByU3KD0rzk_5NI_jah3xFN804jL74 O2RL3Owve5ea2XJQoLp-A

araştırın bakın bu bebek katili piç apo piçinden farklımıymış değil miymiş

başka halen mecliste duran bebek katili köpek resmi görmek isteyen varsa
çok rahat belgelerle birlikte yayınlayabiliriz sıkıntı yok

MHP den it gibi tırsıyonuz demi...
Önce yemek yediğin kaba sıçmamayı öğreneceksin, sonra dürüst bi TC vatandaşı olacaksın.

Erhan Erdil
13 Mart 2013, 15:45
Forum kuralı 1.3.8.