PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Altın Elbiseli Adam: 250cc karşılaştırma için motor aranıyor

Sayfa : 1 2 3 4 5 [6]

orhanay
05 Mart 2013, 16:50
sabırsızlık la bekliyoruz video yu

COQ
05 Mart 2013, 16:53
Test pilotu olduğunu nereden çıkardınız? Mesleği midir kendisinin?

meslegidir,
Rapid Training egitim merkezini iftiharla bitirip kirmizi kurdelali kalemle ödüllendirilmistir.:)

(Rapid Training meselesi ciddidir, orada test pilotlugu almis bir kaç Türk pilottan bir tanesidir)

acayüp
05 Mart 2013, 16:56
kusura bakma, düzeltip hemen tekrar yayımlıyorum. malum, forumda girdi düzeltme fonksiyonu kapalı :cat:

sevgili barkın bayoğlu'nun yetkinliklerinden biri. forum profilinde biyografine öyle yazmış zaten : Oto Haber Motosiklet Test Pilotu

Bari bu sefer büyük harfle yazaydın :)

puser
05 Mart 2013, 17:13
Bari bu sefer büyük harfle yazaydın :)

eyüp, sana vicdansızlık ithamında bulunuyorum :rendeer:

acayüp
05 Mart 2013, 17:20
eyüp, sana vicdansızlık ithamında bulunuyorum :rendeer:
Bende bunu nihahahah ( Erol Taş mod : ON )şeklinde karşılıyorum. :) ve sessiz sakin ve saygılı şekilde videoyu beklemeye devam ederken " ben söylemiştim demek istemiyorum" furadan sonraya kalacağını. :P

puser
05 Mart 2013, 17:23
Bende bunu nihahahah şeklinde karşılıyorum. :)

ithamımda "nihahah" yok, içi sevgi dolu. :)

ero__
05 Mart 2013, 23:01
Güzel meslekmiş... Tebrik ederim (kendisi halen söylememiş olsa da!)

[Turan]
05 Mart 2013, 23:17
Videolar nerde ulaaa ::rantinp:

Kurgucu uyuma videoyu hazırla :cherry:

beko12345
05 Mart 2013, 23:23
ben şuanlık 250 cc düşünmüyorum ama bu videoyu 4 gözle bekliyorum :)

KeaSH-07
05 Mart 2013, 23:36
video çoksada izlesek sabırsılanıyorum

rumelian
05 Mart 2013, 23:40
Tamam. Barkin Bayoglu'nu da kusturelim, sadece Saffet Ucuncu ve Celal Pir ikilisi kalsin, test ve yorum izlemek icin. Bize o lazim. Ucgen seklindeki fari oksayan ve onun tasarimin 40 dakika anlatip, 250 cc de motoru var bunun der gecistirirler.
Begen begenme, Barkin Bayoglu kendi dusuncesini anlatiyor. Motosiklet forumlarindan motor talep ediyor test etmek icin. Yoksa o da bilirdi, gidip distributore yalakalik yapip, test motorlarini alip onlari bize balladira ballandira anlatmayi... Adamin youtube da izledigim programlarinda "tursu" firmasi sponsor olmus. Neden bir ekipman, bir motor yagi, motor yagi katkisi vs firmasi degil? Cunku inanmadigi, test etmedigi bir mali iyiymis gibi bize anlatacak zihniyeti olmadigi icin.. Ama bunca zamandir yapamadigina gore ne midesi kabul ediyor ne de kisiligi...

Sinan Er
06 Mart 2013, 00:45
Bayoğlu değil, Bayıroğlu :D

130'u_gördüm
06 Mart 2013, 01:09
Bayoğlu olmasın o :)

Sinan Er
06 Mart 2013, 01:16
Bayoğlu olmasın o :)

Olmasın valla kendisi çok kızıyooooo

130'u_gördüm
06 Mart 2013, 01:30
İyide fabooktaki hesabı Bayoğlu

fastturkish
06 Mart 2013, 04:39
bence videoyu yanlışlıkla sildiler, ya da kayıtların olduğu bilgisayar falan çalındı ondan derin bir sessizlik var.. unutturacaklar bize videoyu :)

GorkeM
06 Mart 2013, 04:57
Konu amacına ulaştı.
Bulunabilen motorlar bulundu.
Test çekimi yapıldı. Montaj kısmında bize beklemek düşer.
Montaj da paintte "belalım" yazmak gibi bir şey olmadığından umduğumuzdan uzun sürebilir.
Araya başka projelerin girebilmesi de olası diye düşünüyorum.
Bu yüzden hergün stres yapmamak için konuyu kilitliyorum.
Video hazır olduğunda AEA burada paylaşacaktır.
İyi forumlar dilerim.