PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Altın Elbiseli Adam: 250cc karşılaştırma için motor aranıyor

Sayfa : 1 2 3 4 [5] 6

Sinan Er
01 Mart 2013, 20:02
Bu video mart sonuna anca yayınlarnır.

ReiZzZ
01 Mart 2013, 21:14
Fuardan sonra yayınlanması daha doğru bence kafa karıştırmaz :)

tam tersi bir fikir edinip ona göre karar verir insanlar yoksa nerden bilecek adam motor iyi mi kötü mü artıları eksileri neler

gogo yubari
02 Mart 2013, 00:45
acaba motorculara video nun yayınlanacağı tarih açıklanmayarak hangi akla hizmet ediliyor bilemiyorum bilemiyoruz..

Carl Gustav
02 Mart 2013, 01:15
acaba motorculara video nun yayınlanacağı tarih açıklanmayarak hangi akla hizmet ediliyor bilemiyorum bilemiyoruz..

Bazen öyle pişman oluyorum ki bu işlere kalkıştığıma...

Slmlr
Brkn

reverse
02 Mart 2013, 01:29
Siz burada video bekleyin, Barkın bey bugün fuarda geziyordu.:P
Aslında şöyle bir yanına yanaşıp selam verip bir fotoğraf çektirmek istedim ama sonra da rahatsız etmeyeyim deyip geçtim.
Standların birinde sohbet ediyordu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:17 ----------

Hocam şimdi şöyle diyorlar;
Bir rivayete göre Barkın bey illumunati'nin eline geçmiş. İnsanları bu tarz videolar çekip karşılaştırma yapacağına ikna ederek motorlarını alıp, tek tek bunlara binip gezerek benzinlerini bitiriyormuş. Sonra ne olduğundan habersiz masum motor sahipleri hipnoz edilerek pompalara yönlendirilip, benzin almaya zorlanıyorlar. Bir böyle, iki böyle derken benzin satışları patlama yapıyor böylece çark dönüp gidiyor. Sonrası malum.
Benzine zam şuna zam buna zam.
Mevzu karışık yani, hiç kurcalamamak lazım.
Ortada video filan yok yani, boşuna beklemeyin.

sbr
02 Mart 2013, 01:31

Slmlr
Brkn

hakkında olumsuz düşünenler kadar arkanda olanlarda var..yaptığın işleri severek takip edip destekliyoruz..

mc-hot
02 Mart 2013, 01:43
Barkın abi idolümsün senin gibi değerli bir insanı Türkiyede nasıl harcıyolar çok üzülüyorum.

mücahit_89
02 Mart 2013, 01:46
abicim saygılar,bende sizi uzaktan takip ediyorum hemde sıkı takip :)bugun fuarda gördüm telefonla konuşurken gelip bi hasbihal edemedim çekindim:joker:

fuarda gezerken yanınızda birileri duruyo dedim ne kalabalık ekip geziyo:) sonra jeton düştü her soru sorana adam akıllı danışmanlık yapıyosun:)tebrik ediyorum ve severek takip ediyorum:rendeer:

birde tanışsaydık:)

http://img268.imageshack.us/img268/5379/sam0907.JPG (http://imageshack.us/photo/my-images/268/sam0907.JPG/)

Tsubasa
02 Mart 2013, 01:47

Slmlr
Brkn
delirtmeyin şu adamı arkadaş ya.
adam olmayan bi işi yapıyor. resmen hepinize hizmet ediyor...
herkese bişeyler kazandırıyor..
bu adamı bile cıldırtıyorsunuz..
adamı abimiz diyip sarılıp helalleşiceginize
adamı küstürüyorsunuz..
ne zaman okusam abuk subuk yorumlar yazan illa cıkıyor

TATLIHIZ
02 Mart 2013, 01:49
Tsubasa yagcılık yapma lan :queen::queen:

Dogru diyor..Üzmeyin barkın abiyi. Cb acemi,ybr mi diyince Ace der görürsünüz :)

rs_guven
02 Mart 2013, 01:52

Dogru diyor..Üzmeyin barkın abiyi. Cb acemi,ybr mi diyince Ace der görürsünüz :)

Benim jeton biraz geç düştü. Birkaç okumada anca anlayabildim :)

Tsubasa
02 Mart 2013, 01:53

ne diyon izzet ?
adam yalan mı konuşuyor ?
sana git yuki puki cuki motosiklet mi alır diyor
adam ne biliyorsa söyluyor yol gösteriyor

TATLIHIZ
02 Mart 2013, 01:55
Benim jeton biraz geç düştü. Birkaç okumada anca anlayabildim :)

Kısa ve öz Mt ye bak ne hale geldi,

Mesela Cb ace geldi dedim.

Mengü en son levazımlıkta bitirdi konuyu. :)

Anlasılan tsubasada anlamamıs .:queen:

Reşit
02 Mart 2013, 02:03

sen ne diyorsun ulen değişik ::evil::

ReiZzZ
02 Mart 2013, 02:18
ne zaman hazır olursa o zaman izlersin söylemediğine göre belli değil demek ki. aşını ekmeğini mi veriyorsunda böyle konuşuyorsun ister bekle ister bekleme

130'u_gördüm
02 Mart 2013, 02:26
Adamın dibine demir atmış resmen :rendeer: Cemaat kur müridin olalım :queen:

http://img268.imageshack.us/img268/5379/sam0907.JPG

motoseyyah
02 Mart 2013, 02:29

Slmlr
Brkn

Barkın pişman olma,elbette eleştirenler de olacaktır,çoğunluk seni idol görüyor,düşüncelerin ve deneyimlerin onlar için yol gösterici oluyor.. Unutma ki gençler senden çok şey öğreniyor,öğrenecek de.Ben de bazen bazı motorlar için cahilce eleştiri yapanlara bozuluyorum ama herkes doğru olanı düşünemiyor işte.
Japon mühendislerden daha fazla bildiğini sananlar var .

imza
02 Mart 2013, 02:34
barkın abi destekçierin safında ben de varım, sakın gücenip su koyverme, madden olamasa da manen yanındayız.

Tsubasa
02 Mart 2013, 02:36
Adamın dibine demir atmış resmen :rendeer: Cemaat kur müridin olalım :queen:

barkın hoca ve müridleri :D
inşallah maşallah :queen:

izmirian
02 Mart 2013, 02:46
Barkin reyiz herkesi mutlu etmek imkansiz hele ki bizim ulkede cok zor. Elbette bazen insanlar saygisizlikta ya da kiymet bilmeme konusunda sinir tanimiyorlar , ama bu bizim gibilerin dunyasini degistirdiginiz ve bir cok insana motosiklet ile yasam tarzini asiladiginiz gercegini degistirmez. Top gear dan sonra uzuncadir izledigim en kaliteli programi yapiyorsunuz; ustelik bu imkanlar ile. Bunun icin ne kadar tesekkur edilse az.

Lutfen olumsuzluklar sizi yildirmasin . Size oncelikle sabir ve motosiklet ile dolu bol guzel gunler dilerim.

psyche
02 Mart 2013, 02:47
Barkın Bey'i eleştiren arkadaşın üslubu biraz sert olmuş fakat o arkadaşı eleştirenler biraz abartmış bence,tasvip etmeyebilirsiniz ama herkesin alıntı yapıp birşeyler saydırması günah keçisi yapması da pek hoş değil.
Polemik uzatılmamalı bence video hazır olunca zaten yüklenir beğenen beğenir takdir eder beğenmeyen saygı çerçevesinde eleştiri hepsi bu.

DarkKnight
02 Mart 2013, 02:49
tam tersi bir fikir edinip ona göre karar verir insanlar yoksa nerden bilecek adam motor iyi mi kötü mü artıları eksileri neler

Kime göre artı eksi hocam barkın abi bi görüş bildiriyor onun yanlışı doğrusu bize uymayabilir kimine göre hoş ben Barkın abinin yorum tarzına ve kafa yapısına benzer bir yapıdayım o yüzden acelesi yok bence fuarında bi artısını görmedik ha bugün ha 1 ay sora alır alıcak insan bekleyebilir

Dip not:Tarikat kur müridin olalım Barkın abi :D

mhmtesk
02 Mart 2013, 03:25
Barkin abi ugraslarin icin tesekkurler

ReiZzZ
02 Mart 2013, 03:30
Kime göre artı eksi hocam barkın abi bi görüş bildiriyor onun yanlışı doğrusu bize uymayabilir kimine göre hoş ben Barkın abinin yorum tarzına ve kafa yapısına benzer bir yapıdayım o yüzden acelesi yok bence fuarında bi artısını görmedik ha bugün ha 1 ay sora alır alıcak insan bekleyebilir

Dip not:Tarikat kur müridin olalım Barkın abi :D
adam şurası şöyle ben beğendim der sende dersin ki bak burası böyleymiş ben bunu beğenmedim yani o gördüğünü söyler sen kendin değerlendirirsin

M.balibey
02 Mart 2013, 03:40

Slmlr
Brkn

abi meyve veren ağaç taşlanırmış kim ne derse desin çok güzel bir iş yapıyorsun keşke tvde yine devam etse bal satsan sıkılmadan izlenir o derece:) şu loto toto işlerinden para çıkmadı bi çıksa sponsorun olurdum

APALA
02 Mart 2013, 04:31
Yok yahu, barkın abi yemez, içmez, uyumaz öyle motosiklet anlatır sağa sola...

Yahu adamın biri demişya demin, "fuarda gezeliyordu, video beklemeyin" diye. Yok, zaten, barkın abi yaşamayı da hak etmiyor, dinlenmeyi de, gezmeyi de...
Ulaaann, adam para istemez, pul istemez. Herkes gibi, milletin bir taraflarını yağlamadığı için, gider turşudan reklam alır... Sen de yumurta kadar beyninle, bu makinelere armut gibi binme diye, viraj nasıl alınırdan tut da, maxi scooterin bagajına kask sığmıyora kadar anlatır, ama vatandaş yine beğenmez, yine beğenmez...

ulan hiç yoktan şöyle düşünün! bu işi yapan kaç adam varda, yapanıda kaçırıyorsunuz...

Abi sen millete aldırma. Hevesinde kaçmasın, vallahi bak. Arkandayız abi yav. Üzme bizi.

atillacenk
02 Mart 2013, 04:38
Megelli 250 türkiyede varmı ki?

reverse
02 Mart 2013, 11:53
Yahu adamın biri demişya demin, "fuarda gezeliyordu, video beklemeyin" diye. Yok, zaten, barkın abi yaşamayı da hak etmiyor, dinlenmeyi de, gezmeyi de...

Arkadaş!
O yorumu ben yaptım. Ama senin o yazıyı anlayan bir çift gözle okumadığın belli.

mali_181
02 Mart 2013, 14:02
Abi sen neden canini sikiyorsun yaa bir arkadasimizin dedigi gibi arkanda olanda cok abi ,meyve veren taslanir...

Bu kaba ve emege saygisizca yapilan yorumlara gelince de arkadaslar bende cok merak ediyorum ama beklemekten baska caremiz yok sonucta bu video tak cekilip tak koyulmuyor ustilunde mukemmel bir iscilik ve emek oluyor.Lutfen bu emege daha fazla saygisizlik yapmayalim...

hisvarlar
02 Mart 2013, 14:51
Meyve veren ağaç taşlanır, bu hep böyledir. Kâr amacı gütmeden yapılan bir çalışmada kimsenin konuşmaya hakkı yoktur. 10 dk lık videoyu çekmesi ve düzenlemesi günler alıyor bu işlerden anlamayanlar için konuşması gerçekten çok kolay.

Eagle7
02 Mart 2013, 14:51
İşini seven adamı kolay kolay kimse sevmez abi. sen devam et seni dikkatle ve ilgiyle takip edenler için

Levsy
02 Mart 2013, 15:24
Daha önce de bir arkadaş videolardaki samimi konuşma tarzını seviyesizce eleştirmiş ve aramızda çıkan ufak çaplı tartışmada Barkın'ın kursa gitmesini söyleyerek kendi çapında son noktayı koymuştu.

Şimdi merakla bekliyorum, Barkın kardeşimiz gerekli dersi almışsa bu yeni videosunda TRT haber spikeri gibi konuşması lazım.

APALA
02 Mart 2013, 15:42

Ben bu arkadaşa ithafen söylemiştim. Kimin ne dediğini karıştırmış olmalıyım. Özür dilerim

oknglr
02 Mart 2013, 16:30
Daha önce de bir arkadaş videolardaki samimi konuşma tarzını seviyesizce eleştirmiş ve aramızda çıkan ufak çaplı tartışmada Barkın'ın kursa gitmesini söyleyerek kendi çapında son noktayı koymuştu.

Şimdi merakla bekliyorum, Barkın kardeşimiz gerekli dersi almışsa bu yeni videosunda TRT haber spikeri gibi konuşması lazım.

Açıkçası ben o samimi konuşma tarzını seviyorum. Madem doğrusunu biliyor bu arkadaşlar ozaman onlar çıkıp daha iyisini yapsın :)

cool113
02 Mart 2013, 16:31
Forumda "ulan" ve "lan" kelimeleri fazlaca kullanılmaya başladı. Bu kelimeler kullanılmadan da isteğiniz, dileğiniz, eleştirileriniz uygun bir dille anlatılabilir. Hatta bu kelimeler cümlede geçmezse dahada güzel anlatılmış olur. Mahalle kabadayısı edaları hoş değil. Karşınızdaki muhatap insandır. Herkesin düşüncesi önemlidir fakat duygu ve düşünceler anlatılırken üslup önemli. Kullanılan kelimelere biraz dikkat.

ysn_erl
02 Mart 2013, 17:03

git bi bak bakalım etna yanardağı patlıyor diyolar.

gogo yubari
02 Mart 2013, 17:12
şimdi arkadaşlar konuyu takip etmem, programı merakla beklemem sanırım Barkın beyi ve yaptığı işi önemsediğimi gösteriyordur.

durum şudur ki bir program çekiliyor hepimizin kararlarını etkileyecek kadar önemsiyoruz.acaba fuardan önce mi sonra mı dedikoduları yayılıyor.bazı bilgin kişiler fuardan önce diyor.bazıları kararlarımızı etkilemesin diye fuardan sonra olucak bu iş diyor.kimi bu-moto bulunamadı korktu motoruna güvenmiyor diyor(sahibinin böyle bir olaydan haberi var mı sorgulamıyor bile) yada bayi bu kıyaslamaya bu organizasyona vs motorumu sokmak istemiyorum diyebilir.bu hakkı da kötü bir biçimde eleştirerek ellerinden alıyorsunuz.tutki Barkın beye bizim güvendiğimiz kadar güvenmiyorlar da olabilir ,her şey olabilir.sizin bu ön yargılarınız ortada dururken ortalığı karıştıran ben oldum.bu kadar akıldan çıkan sese karşı acaba hangi akla hizmet videonun gösterileceği zaman belirtilmiyor dedim.şu gün yayınlanacak denmesi önemli değil bekleyin mayısta sizlerle denebilir.
ne zaman yayınlanacak diyince ''ne zaman hazır olursa o zaman izlersin'' ne demektir. kim kimin hayrına iş yapıyor kime lütuf ediliyor anlamak mümkün değil
şunu da anlamış değilim, bir anda ne arkacı varmış ,sen bunu boşver abi meyve veren ağaç taşlanır barkin abi ,vatan haini ilan edildim neredeyse

benim Barkın beye bir kastım yoktu.bu işten soğutma gibi bir çabam da yoktu.elimden geldiğince takip ederim.evet ekmeğini suyunu ben vermiyorum.bu sözü söyleyen zihniyete cevabım şudur.lütfen kendisi de ekmeğini suyunu vermediği hiç bir şeye karışmasın bakalım nasıl bir sessizliğe bürünecek bundan sonra.diğer arkadaş , senden değişik olduğum için de mutluyum.

teşekkürler ''psyche''

teocan94
02 Mart 2013, 17:14
git bi bak bakalım etna yanardağı patlıyor diyolar.

http://i.minus.com/ibki0EU1Itkx7V.gif

Alper Kaya
02 Mart 2013, 19:13
şimdi arkadaşlar konuyu takip etmem, programı merakla beklemem sanırım Barkın beyi ve yaptığı işi önemsediğimi gösteriyordur.

durum şudur ki bir program çekiliyor hepimizin kararlarını etkileyecek kadar önemsiyoruz.acaba fuardan önce mi sonra mı dedikoduları yayılıyor.bazı bilgin kişiler fuardan önce diyor.bazıları kararlarımızı etkilemesin diye fuardan sonra olucak bu iş diyor.kimi bu-moto bulunamadı korktu motoruna güvenmiyor diyor(sahibinin böyle bir olaydan haberi var mı sorgulamıyor bile) yada bayi bu kıyaslamaya bu organizasyona vs motorumu sokmak istemiyorum diyebilir.bu hakkı da kötü bir biçimde eleştirerek ellerinden alıyorsunuz.tutki Barkın beye bizim güvendiğimiz kadar güvenmiyorlar da olabilir ,her şey olabilir.sizin bu ön yargılarınız ortada dururken ortalığı karıştıran ben oldum.bu kadar akıldan çıkan sese karşı acaba hangi akla hizmet videonun gösterileceği zaman belirtilmiyor dedim.şu gün yayınlanacak denmesi önemli değil bekleyin mayısta sizlerle denebilir.
ne zaman yayınlanacak diyince ''ne zaman hazır olursa o zaman izlersin'' ne demektir. kim kimin hayrına iş yapıyor kime lütuf ediliyor anlamak mümkün değil
şunu da anlamış değilim, bir anda ne arkacı varmış ,sen bunu boşver abi meyve veren ağaç taşlanır barkin abi ,vatan haini ilan edildim neredeyse

benim Barkın beye bir kastım yoktu.bu işten soğutma gibi bir çabam da yoktu.elimden geldiğince takip ederim.evet ekmeğini suyunu ben vermiyorum.bu sözü söyleyen zihniyete cevabım şudur.lütfen kendisi de ekmeğini suyunu vermediği hiç bir şeye karışmasın bakalım nasıl bir sessizliğe bürünecek bundan sonra.diğer arkadaş , senden değişik olduğum için de mutluyum.

teşekkürler ''psyche'' hayırlı olsun bu arada dün akşam cbf150 in vardı bu sabah cbr250r almışsın Possi :) az kaldı ne zevk alıyosun fake hesapla milletle takılmaktan anlamıyorum moderatörlere kızdın die böle takılmalar felan az kaldı gerçek kimliğinide açığa cıkarıcam canımı sıkmaya başladı fake fake milletle urasmaların

cesur509
02 Mart 2013, 19:42
Hepimizin merak ettiği 250 cc segmentindeki motorları , gönüllü olarak bizim için test eden neredeyse Türkiye'deki tek test pilotunu da bu işe küstüreceksiniz . Barkın Abi söz verdiği gibi çekmiş videoyu .Montajları ıvırı zıvırı derken tabiki zaman uzayacak. Biraz sabırlı olun arkadaşlar , kimseyi kırmaya hakkımız yok :cat:

Kazsız belasız sürüşler dilerim :rendeer:

gogo yubari
02 Mart 2013, 21:01
alper kaya slymn93 elektronık arkadaşlara sorarak günlerdir neyin peşinde olduğumu ve neden değiştirdiğimi öğrenebilirsin.ama seni de anlıyorum birisine kızmışsın belli ama o kişi ben değilim

Alper Kaya
02 Mart 2013, 21:07
alper kaya slymn93 elektronık arkadaşlara sorarak günlerdir neyin peşinde olduğumu ve neden değiştirdiğimi öğrenebilirsin.ama seni de anlıyorum birisine kızmışsın belli ama o kişi ben değilim
http://www.youtube.com/watch?v=jwMzqZnnW88

phradrel
03 Mart 2013, 02:26
gençler bırakın artık barkın abinizin yakasını. bugün fuara gittim bu sayılan motorlara bi baktım da inazuma harika olmuş bakan bi daha bakıyor hacılar. sıra var önünde. fiyatı da uygun. arkasından sym wolfü gördüm inazumadan sadece bir tık aşağıda görüntüsü vardı. o da çok güzel duruyor. videoyu bekliyoruz barkın aga.

bu arada hyoculardan korkup zırhı çıkarmamışsın gözümüzden kaçmadı :)

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:02 ----------

bu arada barkın aga beni duyuyorsan bir ara crf250l i de test edersen seviniriz. tüm dünyada bi heyecan var sanki. yeni teknoloji daha ucuz fiyat. sanırım bizde de çok satacak.

ero__
03 Mart 2013, 21:24
Hepimizin merak ettiği 250 cc segmentindeki motorları , gönüllü olarak bizim için test eden neredeyse Türkiye'deki tek test pilotunu da bu işe küstüreceksiniz . Barkın Abi söz verdiği gibi çekmiş videoyu .Montajları ıvırı zıvırı derken tabiki zaman uzayacak. Biraz sabırlı olun arkadaşlar , kimseyi kırmaya hakkımız yok :cat:

Test pilotu olduğunu nereden çıkardınız? Mesleği midir kendisinin?

cesur509
04 Mart 2013, 14:23

Mesleğini bilmiyorum ama Türkiyede değişik segmentteki motorları bizler için test ettiği için öyle hitap ettim :cat:

puser
04 Mart 2013, 17:00
Mesleğini bilmiyorum ama Türkiyede değişik segmentteki motorları bizler için test ettiği için öyle hitap ettim :cat:

sevgili barkın bayıroğlu'nun yetkinliklerinden biri. forum profilinde biyografine öyle yazmış zaten : ..... Motosiklet Test Pilotu

phradrel
04 Mart 2013, 17:33
ahuahuahu neredeyse dövecekler kendisini :) yahu tamam işine saygınız yok da biraz demokrasiye, fikir hürriyetine saygınız olsun. adam bir tane videosunda haksız rekabete yol açacak bir şey söylemiş mi?

ingilizce test izleyeceğiz diye afedersiniz götümüz çatlıyo. fikirlerine değer vermeyenler şöyle kenrara ayrılsa da biz de keyifle video için heyecanımızı devam ettirsek.

Carl Gustav
05 Mart 2013, 15:53
sevgili barkın bayıroğlu'nun yetkinliklerinden biri. forum profilinde biyografine öyle yazmış zaten : ..... Motosiklet Test Pilotu

Bari adımı doğru bileydin.

"Bayıroğlu"

tigermbz
05 Mart 2013, 16:14
"Bayıroğlu"

e adamda öyle yazmış işte :P
konuyu değiştirme hem, hani nirde video?

puser
05 Mart 2013, 16:24

"Bayıroğlu"

kusura bakma, düzeltip hemen tekrar yayımlıyorum. malum, forumda girdi düzeltme fonksiyonu kapalı :cat:

sevgili barkın bayoğlu'nun yetkinliklerinden biri. forum profilinde biyografine öyle yazmış zaten : Oto Haber Motosiklet Test Pilotu