PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : YARDIM PLS :)

musti3501
08 Şubat 2013, 04:54
Merhaba arkadaşlar 150cc bi scoter aldım 250tl ye fakat motorun ruhsatı kayıp motoru ucuza aldığım için ruhsat masraflarını ben karşılarım dedim karşı tarafa vergi borcu felan yok sadece ruhsat masrafı ortalama ne kadar gider acaba. şimdiden teşekkürler...

sbr
08 Şubat 2013, 09:51
dostum bu olay senin için iyi bir tecrübe olacak..

yebete
08 Şubat 2013, 10:00
Yenı ruhsat cıkartmak 300 350 cıvarı tutar ancak senın iş karışık yenı ruhsat degıl... Sıkıntılı bır durum arkadasın dedıgı gıbı tecrube olacak boyle ıslere gırmemek lazım ..

antilop_skul
08 Şubat 2013, 10:47
ruhsatın kayıpsa gercek motor sahibini alıp trafige gitmen oradan benim su plakalı motorum var ruhsatını kaybettim yenisini istiyorum demen gerekcek 15 gun icinde ruhsat gelicek sonra o adamla ruhsatı alıp motorun devrini alıcaksın EGER gercekten motor onunsa . motor calıntıysa hep öyle olur genelde trafike gittin zaman hırsızlıktan basın belaya girer onlar durumu anlmaz

cihan54
08 Şubat 2013, 10:55
Geçmiş olsun Allah kolaylık versin ::facepalm::

Erhan Erdil
08 Şubat 2013, 11:22
Mesajlarınızın daha çok dikkate alınıp, sonuca daha çabuk ulaşabilmeniz için lütfen KONU satırını anlamlı olarak kullanınız. ACİL ACİL ACİL ya da LÜTFEN YARDIM konulu mesajlar sanılandan daha az ilgi görmektedir. Kurallara uygun yeni başlık açabilirsiniz.