PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ACİL YARDIMM !!!

tek erdem
09 Ocak 2013, 23:25
Ben satılık bir cup buldum ama motor kısmı değişmiş yeni silindir falan takmışlar alsam sorun çıkarmı motor lifan cup 100 2011 model motor tarafı değişeli 1000 km yi geçmiş alsam sıkıntı olurmu motor kısmında :silent:CEVAPLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

eren özer
09 Ocak 2013, 23:30
Peki yeni takılan motor orjinal motorumu yoksa cc büyütmek için yeni piston,karbüratör mü takmışlar, farklı bir motorsa Muaynede Sıkıntı olur gibime geliyor
Bu Kanuyu en iyi @Mengu16 bilir ni ettin mengu topiğe bi uğrayı ver beya :mrgreen:
Eli Kulağındadır şimdi gelir.

Mengu16
09 Ocak 2013, 23:41
Peki yeni takılan motor orjinal motorumu yoksa cc büyütmek için yeni piston,karbüratör mü takmışlar, farklı bir motorsa Muaynede Sıkıntı olur gibime geliyor
Bu Kanuyu en iyi @Mengu16 bilir ni ettin mengu topiğe bi uğrayı ver beya :mrgreen:
Eli Kulağındadır şimdi gelir.
Yetiştim bile :mrgreen:

Sıkıntı olmaz motoru güzel topladılarsa ama madem o kadar eskitmişler o motoru ucuza almaya bak pazarlık et. 800 liradan fazla da verme ne kadar temiz olursa olsun.

astorojna
10 Ocak 2013, 00:49
hızır gibisin mengu çağıranın yanındasın :)

tek erdem
11 Ocak 2013, 16:37
grank değişse sorun olurmu ?:P

Mengu16
11 Ocak 2013, 16:40
grank değişse sorun olurmu ?:P
Karterde kırık yoksa sorun olmaz.

Erhan Erdil
11 Ocak 2013, 16:43
Mesajlarınızın daha çok dikkate alınıp, sonuca daha çabuk ulaşabilmeniz için lütfen KONU satırını anlamlı olarak kullanınız. ACİL ACİL ACİL ya da LÜTFEN YARDIM konulu mesajlar sanılandan daha az ilgi görmektedir. Konuyu tekrar kurallara uygun şekilde açabilirsiniz.