PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : başbakan tayyip erdoğanın önerisi!!

EsesLifan
17 Aralık 2012, 09:07
Bekarlara çağrı acilen evlenin ve en az 3 çocuk diyor boşbakanımız... evi olmayana kira parası evlilik için gerekli para ? Millet kendine zor bakıyor senin sayende. Hayatı pahalalaştırıp maaşları doğru düzgün yükseltmeyen orantısız bi şekilde yöneten yönetici. Uzun uzun yazmaya gerek yok herşeyi teker teker neler yaptıgını yapmadıgını tüm TÜRKİYE biliyor

kursattekin
17 Aralık 2012, 09:18
bence hic takma kafana, eger ki kotu yonetiyorlar ise milyonlarca vebal uzerlerinde olacak, birak onlar dusunsun

cihan54
17 Aralık 2012, 10:05
Bu ülkede evlenmek ortalama 30 milyar (Eski parayla)... Ben bu parayı hayatım boyunca bir arada göremeyeceğimden, hayatım boyunca da evlenmiycem. :mrgreen: işte sana benim açılımım sayın başbakan :mrgreen:

Benli
17 Aralık 2012, 10:13
Vardır bir bildiği , niçin böyle bir şeyi önersin ki ? uzun vadeli düşünceler olabilir !

Chronix
17 Aralık 2012, 10:18
zaten bize değil, yandaşlarına söylüyor bunu. siz çocukları yapın yapınki ben 2023 çocuklarım 2053 görsün,mesaj gayet açık ve net..

ytcksl
17 Aralık 2012, 10:25
zamaninda erkek sunnetini icat eden misirli firavun zihniyetinin aynisi. halk cogalsin daha cok isci daha cok kole. siz daha uyuyun.

erro
17 Aralık 2012, 10:29
Vardır bir bildiği , niçin böyle bir şeyi önersin ki ? uzun vadeli düşünceler olabilir !

http://1.bp.blogspot.com/-jbApm64jSMU/TspPTYCj-yI/AAAAAAAAAHI/ZeJl1E7GS4M/s400/seyda.jpg

reverse
17 Aralık 2012, 10:47
Kalabalık nüfus -> fakir halk -> kömür, makarna -> gelsin oylar...

erol 62
17 Aralık 2012, 10:51
üç çocuk, yap allah rızkını verir demekle olmuyor sayın tayyip bey, herhalde daha fazla çocuk daha fazla vergi demek oluyor bu, evet bayağı ileri görüş var sayın tayyip beyde

Tİme_shİft42
17 Aralık 2012, 10:59
Asgari ücret 701 lira olduğu sürece ?

K o r @ y
17 Aralık 2012, 11:12
ben yeni evlendim ,bırak 3 çocuk muhabbetini motorun cc sini yükseltemiyorum...
hadi bakam tayyip amca ,tükanın önünü kapama :sunny:

scooboy
17 Aralık 2012, 11:22
Siz bütün bunların; Ülkede ne gelir ne sağlık ne eğitim eşitliği olduğundan,
daha büyük cahil bir kitle yaratıp onların bazı duygularını sömürerek kendi servetlerine
servet katmak olduğunumu düşünüyorsunuz yoksa!!!
Ayıplıyorum...
Üç çocuğu veren rızkınıda verir...

Olcay Avşar
17 Aralık 2012, 11:40
Olurda Başbakanın tavsiyesini dinlemeyip (benim gibi mesela, birde kaldım) kontrollü bir şekilde nüfus artışı sağlamayan ve bu fikir ile dalga geçen çoğunluk, uzun uzun yıllar sonra demokrasi gereği azınlık olarak kaldığında ne düşünecek acaba :)

anamur.spor
17 Aralık 2012, 11:47
İsteyen yapar isteyen yapmaz.

Bütçe görüşmeleri kıran kırana geçiyor, var mı takip eden?

Okan Sinan Ocan
17 Aralık 2012, 11:48
Olurda Başbakanın tavsiyesini dinlemeyip (benim gibi mesela, birde kaldım) kontrollü bir şekilde nüfus artışı sağlamayan ve bu fikir ile dalga geçen çoğunluk, uzun uzun yıllar sonra demokrasi gereği azınlık olarak kaldığında ne düşünecek acaba :)

Sayın Süper Moderatörümüz aşağıdaki yazanları biryerlerden hatırlıyormusunuz.????

http://i1184.photobucket.com/albums/z334/oocan/konud131015F01310.jpg

dreamkiller
17 Aralık 2012, 11:53
bütçe derken? Ben buna bütçe demem üstadım kusuruma bakmazsın umarım.. Cari açık almış gidiyor, sen neden rafineriden 1 TL ye çıkan benzine 5 lira ödüyoruz zannediyorsun.. Neden hala satılan herşeyde TRT Bandrol bedeli ödüyoruz? Neden haberleşme vergisi, deprem vergisi, ikibinbilmemkaç istanbul avrupa kültür başkenti vergisi, neden %37 ÖTV?

şimdi baştan alıyorum pardon ; neden takip edeyim ki bütçe güllük gülistanlık, kişi başına milli gelir 20 milyon amerikan doları, herkesin evinin altında bir spor bir jeep bir aile arabası ve 4 tane motoru var.. Neden takip edelim nasılsa siyasilerimiz bizim için çalışıyorlar!!!

CEM.
17 Aralık 2012, 12:00
herşeyi her siyaset bakışını bir yere bırak . sadece benzin olmuş olacak 5 TL ötesi varmıdır . bi uzun yol yapamadık gitti sagolsun

anamur.spor
17 Aralık 2012, 12:09
bütçe derken? Ben buna bütçe demem üstadım kusuruma bakmazsın umarım.. Cari açık almış gidiyor, sen neden rafineriden 1 TL ye çıkan benzine 5 lira ödüyoruz zannediyorsun.. Neden hala satılan herşeyde TRT Bandrol bedeli ödüyoruz? Neden haberleşme vergisi, deprem vergisi, ikibinbilmemkaç istanbul avrupa kültür başkenti vergisi, neden %37 ÖTV?

şimdi baştan alıyorum pardon ; neden takip edeyim ki bütçe güllük gülistanlık, kişi başına milli gelir 20 milyon amerikan doları, herkesin evinin altında bir spor bir jeep bir aile arabası ve 4 tane motoru var.. Neden takip edelim nasılsa siyasilerimiz bizim için çalışıyorlar!!!

Bu sebepten bütçe görüşmelerini tavsiye ettim.

nuwamda
17 Aralık 2012, 12:24
Ya bir şey sormak istiyorum bu adam Türkiye genelinde %50'lik bir post çıkarttı farkındamısınız şimdi herkes Başbakanın söylemlerinden dem vuruyor. Ee ben değilim sen değilsin yada o değil bu adama oy verenler o zaman kim bu adama bu kadar oy verdi bir de buradan bakmak lazım diye düşünüyorum. şimdi bunu yazdım diye beni Akp sempatizanı sananlar olabilir ama şunu da en başından ifade etmet isterim ki öleceğimi bilsem yine de Akp'ye oyumu vermem yani....

kurubuz
17 Aralık 2012, 12:31
Kürtaj, üç çocuk, bekarların evlenmesi, muhteşem yüzyıl , türban gibi konular öncelikle ilgilenilmesi gereken birinci dereceden devlet konularıdır. İhmale gelmez. RTE doğrusunu yapıyor.

Erhan Erdil
17 Aralık 2012, 12:41
Forum Kuralları 8.1