PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Çok ama Çok Acil Yardım...!!!

rapcib
26 Eylül 2012, 20:01
Merhabalar;

Konuyu aradım ama tam istediğim bir şekilde bulamadım . kilit değilde taşınırsa sevinirim.

Motor CBR250 ve bunun için önerebilceğiniz koruma ekipmanlarını bekliyorum.

-Kask
-Mont
-Pantolon
-Ayakkabı
-Eldiven

Gerekli olabilceğini düşündüğünüz şeyler varsa da paylaşın çok acil almam lazım. Para konusunda sağlam sıkıntı olmıcak ama ucuz bir şeyler.. Temelli bende kalmıcak çünkü elbet motoru satıcam . Çok acil yardımlarınızı bekliyorum .. :silent::silent:

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:53 ----------

Konuyla alakalı olanlar rica ediyorum sizden , gerçekten yararı olucak ürünler bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim herkesee......!!!

otopsici
26 Eylül 2012, 20:05
kaç paran var ona göre tavsiyede bulunacam

onko_20
26 Eylül 2012, 20:07
istersen elimde 2. el olarak çok temiz 2 adet mont var dostum. 1 tanesi bering orjinal ben 450 tl ye almıştım sana 150 tl ye verebilirim 2 senelik mont diğeri armode marka oda güzeldir daha 1 sene olmadı alalı onuda 100tl ye verebilirim.

rapcib
26 Eylül 2012, 20:09
Ben ne desem yalan olur şimdi para konusunda ama bana sağlam kendini kanıtlamış dayanıklı ve emsallerine göre daha ucuz bir şeyler yani ...

Erhan Erdil
27 Eylül 2012, 14:19
1.2.33.Mesajlarınızın daha çok dikkate alınıp, sonuca daha çabuk ulaşabilmeniz için lütfen KONU satırını anlamlı olarak kullanınız. ACİL ACİL ACİL; ya da "LÜTFEN YARDIM; konulu mesajlar sanılandan daha az ilgi görmektedir.