PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İlk ve son olacak motorum.

bergamalee
21 Temmuz 2012, 22:26
Herkese hayırlı Ramazanlar motorcu kardeşlerim size biraz aldıgım motordan fotolar yükleyecegim insallah begenirsiniz 1'de sorum olacak
http://f1207.hizliresim.com/z/p/9xx6n.jpg
motorsu eve koyarken rüzgarın siddetigle motorun farına kapandındı direksiyon yan olmasaydı hiç bir şey olmayacaktı ne yapayım bende kaynak lattırdım ama kötü duruyor ne yapabilirim ?

soa
21 Temmuz 2012, 22:38
Keşke aynan da olaydı arada lazım olurdu...

ERROR88
21 Temmuz 2012, 23:08
Son motor zaten sat kurtul far felan uğraşma

Mengu16
21 Temmuz 2012, 23:17
Herkese hayırlı Ramazanlar motorcu kardeşlerim size biraz aldıgım motordan fotolar yükleyecegim insallah begenirsiniz 1'de sorum olacak
http://f1207.hizliresim.com/z/p/9xx6n.jpg
motorsu eve koyarken rüzgarın siddetigle motorun farına kapandındı direksiyon yan olmasaydı hiç bir şey olmayacaktı ne yapayım bende kaynak lattırdım ama kötü duruyor ne yapabilirim ?
10 liraya kaynak yaptırana kadar, 15 liraya bir takım far kulağı alırdın. Takmak için bi yarım saat bi saat uğraşırdın ama temiz bir görüntüsü olurdu.
http://www.rialli.com/urunler/motorsiklet-yedek-parca/14_amortisor-grubu/9939__far-kulagi-takim-agk-uag-asya-kuba-breton/

allpower
22 Temmuz 2012, 04:04
Keşke aynan da olaydı arada lazım olurdu... harbiden ya.. aynalar nerede?

umt123
22 Temmuz 2012, 05:32
Aynasız kullanmaya devam edersen gerçektende son motorun olur :bounce: (aynasız kullandığını düşünerek söylüyorum)

bergamalee
22 Temmuz 2012, 14:24
en kısa zamanda ayna ve gerekli ekipmanları almayı düşünüyorum acaba far kulagı alsam şimdi takabilirmiyim ?

djan
22 Temmuz 2012, 14:37
en kısa zamanda ayna ve gerekli ekipmanları almayı düşünüyorum acaba far kulagı alsam şimdi takabilirmiyim ?

Ayna ve gerekli ekipmanlarını aldıktan sonra avatar resmini kaldırmayı unutma, inandırıcı olmaz yoksa.

bergamalee
22 Temmuz 2012, 14:53
Ayna ve gerekli ekipmanlarını aldıktan sonra avatar resmini kaldırmayı unutma, inandırıcı olmaz yoksa.
avatar resmini kaldırmayı unutma derken ?

c90
22 Temmuz 2012, 15:02
maşaların çok pahalı olduğunu sanmıyorum bi sor bakalım ne kadar
ama mutlaka yanında aynaları da sor motorun en önemli aksamı o
lastik bile olmasın zaten gitmez motor diye söylüyorum lastik de önemli
mutlaka MOTORDAN AYNALARI SÖKMEYELİM
ha benim arkamda gözüm var diyorsan o zaman sıkıntı yok ayna olmasa da olur
sevgi ve saygılarım ile:cat:

Anıl_88
23 Temmuz 2012, 10:02
avatar resmindeki arkadaş eğer sen isen cidden motosiklet aşkını ve felsefesini bırak...

ortadadogulu
23 Temmuz 2012, 10:12
k.atatürk imzası var ya modifiyenin! kralını yapmış, aynayı ne yapsın adam, dokunmayın. sprey boya tutar mı bilmem ama benzer renkte bir sprey boya ile en azından taban rengine yakın bir renkte boyarsan astarı da yüzünü geçer ama madem başlamışsın boyayarak bitir.

-atarük imzası var
-akrep resmi
-çamurlukta takarimasu yazıyor
-aynalar da yok
10 puan 10 puan 10 puan.

bergamalee
24 Temmuz 2012, 01:00
k.atatürk imzası var ya modifiyenin! kralını yapmış, aynayı ne yapsın adam, dokunmayın. sprey boya tutar mı bilmem ama benzer renkte bir sprey boya ile en azından taban rengine yakın bir renkte boyarsan astarı da yüzünü geçer ama madem başlamışsın boyayarak bitir.

-atarük imzası var
-akrep resmi
-çamurlukta takarimasu yazıyor
-aynalar da yok
10 puan 10 puan 10 puan.
biraz agır olmadımı kardeşim yeni aldıgım motorun hemen herşeyini degiştirecek degilim para sıkıntım var .

soa
24 Temmuz 2012, 21:48
biraz agır olmadımı kardeşim yeni aldıgım motorun hemen herşeyini degiştirecek degilim para sıkıntım var .
Para sıkıntını aynaları satarak gidermişsindir olmadığına göre...

c90
24 Temmuz 2012, 22:08
bu arkadaşa bir yaşını sorsak acaba ne der 16 -17 varmısın kardeşim sen

srcn1994
26 Temmuz 2012, 19:18
Yanlış anlama ama en nefret ettiğim motordur Çelik Yuki Mondial Kuba(benimde mondial ama düldülüm o benim scooterim :D) Susturuyu çıkarıyorlar arkalarından küfür yiyorlar 10 cm amorsitörden kesiyorlar bazıları xenon atıyor ön 17 arka 19 jant motor berbat oluyor üstüne saçma saçma yazılarla motoru bitiriyorlar :) üstünede 200 lük karbüratör 150 lilik silindir kademeli egzantirik :) tavsiyem motorunu orjinal kullan kardeşim

bensen001
26 Temmuz 2012, 21:05
Bir apaçi daha kardeşim aynaları tak yazıları sök motorunu şu tuhaf şeylerden arındır sonra bize sor hep beraber hayırlayalım...

bergamalee
27 Temmuz 2012, 01:02
Yanlış anlama ama en nefret ettiğim motordur Çelik Yuki Mondial Kuba(benimde mondial ama düldülüm o benim scooterim :D) Susturuyu çıkarıyorlar arkalarından küfür yiyorlar 10 cm amorsitörden kesiyorlar bazıları xenon atıyor ön 17 arka 19 jant motor berbat oluyor üstüne saçma saçma yazılarla motoru bitiriyorlar :) üstünede 200 lük karbüratör 150 lilik silindir kademeli egzantirik :) tavsiyem motorunu orjinal kullan kardeşim
öyle ses falan yok orjinal ses farlar orjinal motorda oynama yok sadece bir kaç yapıştırma çamurlugun üstüne ne yapabilirim ?

bu arkadaşa bir yaşını sorsak acaba ne der 16 -17 varmısın kardeşim sen
18'e girdim 2 ay önce :)

Para sıkıntını aynaları satarak gidermişsindir olmadığına göre...
aynaları satarakmı zaten ayna yoktu :D

srcn1994
27 Temmuz 2012, 01:35
Yapıştırma falan alacaksan kaliteli sade birşey al böyle babam sağolsun o şimdi motorcu gbi saçma şeylerden uzak dur :D motorunun güzel gözükmesini istiyorsan amorsitörden 3 4 cm kadar kestir arka portu kaldır biraz sakınn 5 cm ve üzerinde kestirme , sonuç olarak herkesin motorcuğu kendine güzel, Haa bide bunların orjın aynaları yuvarlak oluyor sakınn ondan alma görüntü kirliliği

motodriftt
27 Temmuz 2012, 01:46
HAYIRLI OLSUN KARDEŞ ALLAH KAZA BELA WERMESİN

Anıl_88
27 Temmuz 2012, 14:24
Uzun süredir Türkiye içindeki bu tarz motorları kullanan insanlara bakıyorum da hemen hemen %99' u kask kullanmıyor. Özellikle bilinçsiz, eğitimsiz insanların alabileceği şekilde bile motosikletin satılması bizleri kazalara sürüklüyor. Ehliyeti, ruhsatı olmadan trafiğe salınan motorlardan bahsediyorum. Youtube da izlediğim bazı videolar resmen beni çıldırttı. İşte ön kaldırmalar, motosiklet üstünde yatmalar filan bu kardeşlerimiz üstelik 14 ile 18 yaşlarındalar. Umarım sende onlardan birisi değilsindir. Ruhsatın, plakan, ehliyetin ve bütün kıyafetlerin tamdır. Öncelikle motosikletten önce bu belgeleri ve ekipmanları edinmen gerekli.

bergamalee
27 Temmuz 2012, 21:59
Uzun süredir Türkiye içindeki bu tarz motorları kullanan insanlara bakıyorum da hemen hemen %99' u kask kullanmıyor. Özellikle bilinçsiz, eğitimsiz insanların alabileceği şekilde bile motosikletin satılması bizleri kazalara sürüklüyor. Ehliyeti, ruhsatı olmadan trafiğe salınan motorlardan bahsediyorum. Youtube da izlediğim bazı videolar resmen beni çıldırttı. İşte ön kaldırmalar, motosiklet üstünde yatmalar filan bu kardeşlerimiz üstelik 14 ile 18 yaşlarındalar. Umarım sende onlardan birisi değilsindir. Ruhsatın, plakan, ehliyetin ve bütün kıyafetlerin tamdır. Öncelikle motosikletten önce bu belgeleri ve ekipmanları edinmen gerekli.
haklısın kardeşim gerekli ekipmanları yavaş yavaş alıyorum yarasa ayna aldım + trafik canavarı degilim :D üstünde yatma tek teker falan bilmem nede olsa ölümle yaşam arasında bir oyun .

HAYIRLI OLSUN KARDEŞ ALLAH KAZA BELA WERMESİN
eyvallah kardeşim .

kosnük
27 Temmuz 2012, 23:26
ne de güzel bir şekilde yargılamadan apaçi yaftasını yapıştırmışsınız. karanlığa küfredeceğinize bir ışıkta siz yakın. kardeşimiz bu forumdaki arkadaşlarının abilerinin bilgi ve tecrübelerinden faydalanmak için paylaşımda bulunmuş ama yok yaşını sormalar yapıştırmalar üzerinden tiye almalar. bir idamını(!) istemediğiniz kalmış. tamam yanlışı hep beraber eleştirip düzeltmeye çalışalım. alay ederek küçümseyerek küçülmeyelim.
bu arada hayırlı olsun motorum kardeşim kazasız belasız sürüşler dilerim

F54
28 Temmuz 2012, 01:37
hey genç motorun hayırlı olsun..
herkezin yaptığı geyik i ben yapmayacağım..
herkez adamın üzerine çok gitmiş bilinç bi kullanıcı olacaksa zaten biz demeden ayna takar
ha apache gibi takılacaksa zaten sitede ve yollarda fazla göremeyiz kendisini

bergamalee
28 Temmuz 2012, 13:38
ne de güzel bir şekilde yargılamadan apaçi yaftasını yapıştırmışsınız. karanlığa küfredeceğinize bir ışıkta siz yakın. kardeşimiz bu forumdaki arkadaşlarının abilerinin bilgi ve tecrübelerinden faydalanmak için paylaşımda bulunmuş ama yok yaşını sormalar yapıştırmalar üzerinden tiye almalar. bir idamını(!) istemediğiniz kalmış. tamam yanlışı hep beraber eleştirip düzeltmeye çalışalım. alay ederek küçümseyerek küçülmeyelim.
bu arada hayırlı olsun motorum kardeşim kazasız belasız sürüşler dilerim

sağol zaten aynaları aldım şimdilik bir sorunum yok :)

hey genç motorun hayırlı olsun..
herkezin yaptığı geyik i ben yapmayacağım..
herkez adamın üzerine çok gitmiş bilinç bi kullanıcı olacaksa zaten biz demeden ayna takar
ha apache gibi takılacaksa zaten sitede ve yollarda fazla göremeyiz kendisini

haklısın abi apaci gibi olsam sitede niye vakit geçireyim..

Tsubasa
28 Temmuz 2012, 13:49
lütfen diyorum apaçilik barzoluk yapmayalım..
kardeşim göstermek gibi olmasın yanlış anlama
bizim buranın gençleri bu motorlara bi şeyler yapıyolar
sacma sapan işler yapıp motorla arabanın kamyonun altına girip ölüyorlar
aynanı tak kafana iyi bir kask al dikkatli kullan
aileni üzme ...

bergamalee
28 Temmuz 2012, 13:52
lütfen diyorum apaçilik barzoluk yapmayalım..
kardeşim göstermek gibi olmasın yanlış anlama
bizim buranın gençleri bu motorlara bi şeyler yapıyolar
sacma sapan işler yapıp motorla arabanın kamyonun altına girip ölüyorlar
aynanı tak kafana iyi bir kask al dikkatli kullan
aileni üzme ...

çok dogru söylüyon ls2 kaskım ve aynalarım var bu motorda ne var bilimiyorum ama herkes üstüne binince v.rossi oluyor :)

Tsubasa
28 Temmuz 2012, 13:58
bir hafta önce 2 arkadaş denize gidiyoruz
hızım 60 civarıydı karayolunda..
yanımdan böyle bir motor geçti
öyle bir geçti ki 100 filandı sürati
arkamdakine birazdan ölür bunlar dedim
5 km sonra ikisinin de kaza yaptıgını gördüm..
üzüldük hayati tehlikeleri yoktu ama
2 sininde kırıkları vardı

bergamalee
28 Temmuz 2012, 14:00
Allah korusun öyle bir huyum yoktur zaten kasaba gibi bir yerde yaşıyorum