Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

kymco ck 125 mi? kanuni windy 125 mi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    omemov - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    APACHE 150-2013
    slm arkadaşlar ben hala karar vermedim kanuni windy s mi yoksa kymco ck mi ne diyosunuz kanuni tipi çok güzel ama kyco daha sğlam diolar sizce fikrinizi rica ediyorum ben kaba sapa yerlere çok giren yani kötü yolları çok kullanan birisyyim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    windy hiç kullanmadım ama kullanan arkadaşların yazılarından edindiğim izlenime göre sorunsuz rahat motorlar. hatta kanuni'nin 125cc'de ki amiral gemisi diyebiliriz.

ck125'ler de Acemi60 abimizle çıktığımız gezide gördüğüm kadarıyla sorunsuz rahat devirlenen dayanıklı bir motor fakat amorisötleri çok sertmiş. birde ikinci eli çok durgun.

iki motor içinde açılan konu başlıklarını oku, tercihine ona göre yap
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

arkadaşlar siteye konuyu açan benim ve konuyu açtıktan sonra bir daha giremedim sebebine gelince motoru aldıktan sonra yüz felci geçirdim tedavi için uzun zaman uğraştım 6 ay gibi bir sürede tam olmasada iyileşti ve daha sonrada uzun süre binmedim sayılır binmediğim zamanlardada motor ile ilgili hiçbir siteye girmedim 14 yıllık binici olduğum için dayanamadım ve geçtiğimiz sezon bindim ve artık yine bineceğim. hatta hyosung 250 veya twister 250 düşünüyorum. geç oldu ama yorum yapan arkadaşlara teşekkür ederim.

Motosikleti
    SUZUKİ BURGMAN UH 200
    Alıntı hakanburgaz66 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar siteye konuyu açan benim ve konuyu açtıktan sonra bir daha giremedim sebebine gelince motoru aldıktan sonra yüz felci geçirdim tedavi için uzun zaman uğraştım 6 ay gibi bir sürede tam olmasada iyileşti ve daha sonrada uzun süre binmedim sayılır binmediğim zamanlardada motor ile ilgili hiçbir siteye girmedim 14 yıllık binici olduğum için dayanamadım ve geçtiğimiz sezon bindim ve artık yine bineceğim. hatta hyosung 250 veya twister 250 düşünüyorum. geç oldu ama yorum yapan arkadaşlara teşekkür ederim.
    hangisini aldığını yine söylememişin.
    SUZUKİ BURMAN UH 200

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler